Атырау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 386-VІ "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 22 мамырдағы № 440-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 мамырда № 4657 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес және облыс әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған Атырау облыстық мәслихаты ХLІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. VІ шақырылған Атырау облыстық мәслихатының ХХХVІІ сессиясы 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 386-VІ "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4561 тіркелген, 2020 жылы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасында
"366 044 051" деген сандар "386 920 423" деген сандармен ауыстырылсын;
"140 156 592" деген сандар "126 805 870" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 286 864" деген сандар "2 321 030" деген сандармен ауыстырылсын;
"223 600 595" деген сандар "257 793 523" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"367 559 215" деген сандар "390 701 590" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"14 894 435" деген сандар "19 894 435" деген сандармен ауыстырылсын;
"29 569 822" деген сандар "34 569 822" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-16 321 231" деген сандар "-23 587 234" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"16 321 231" деген сандар "23 587 234" деген сандармен ауыстырылсын;
"30 598 755" деген сандар "35 598 755" деген сандармен ауыстырылсын;
"17 635 581" деген сандар "15 369 578" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"6 250 440" деген сандар "5 995 440" деген сандармен ауыстырылсын;
12-тармақта:
"987 484" деген сандар "1 487 484" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75-жылдығына арналған мерекелік іс-шараларды өткізуге - 6 674 мың теңге;" деген жолдар алынып тасталсын;
"951 000" деген сандар "2 194 949" деген сандармен ауыстырылсын;
"45 150" деген сандар "51 660" деген сандармен ауыстырылсын;
"488 447" деген сандар "1 286 080" деген сандармен ауыстырылсын;
"985 823" деген сандар "811 818" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Атырауского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 386-VІ "Об областном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 22 мая 2020 года № 440-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 мая 2020 года № 4657
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата области об уточнении областного бюджета на 2020-2022 годы, Атырауский областной маслихат VІ созыва на ХLІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХVІІ сессии Атырауского областного маслихата VІ созыва от 12 декабря 2019 года № 386-VІ "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4561, опубликовано 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "366 044 051" заменить цифрами "386 920 423";
цифры "140 156 592" заменить цифрами "126 805 870";
цифры "2 286 864" заменить цифрами "2 321 030";
цифры "223 600 595" заменить цифрами "257 793 523";
в подпункте 2):
цифры "367 559 215" заменить цифрами "390 701 590";
в подпункте 3):
цифры "14 894 435" заменить цифрами "19 894 435";
цифры "29 569 822" заменить цифрами "34 569 822";
в подпункте 5):
цифры "-16 321 231" заменить цифрами "-23 587 234";
в подпункте 6):
цифры "16 321 231" заменить цифрами "23 587 234";
цифры "30 598 755" заменить цифрами "35 598 755";
цифры "17 635 581" заменить цифрами "15 369 578";
в пункте 7:
цифры "6 250 440" заменить цифрами "5 995 440";
в пункте 12:
цифры "987 484" заменить цифрами "1 487 484";
строки "6 674 тысяч тенге - на проведение праздничных мероприятий, посвященных 75-летию Победы в Великой Отечественной войне;" исключить;
цифры "951 000" заменить цифрами "2 194 949";
цифры "45 150" заменить цифрами "51 660";
цифры "488 447" заменить цифрами "1 286 080";
цифры "985 823" заменить цифрами "811 818";

"1 616 560" деген сандар "1 410 150" деген сандармен ауыстырылсын;
"273 322" деген сандар "174 101" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 219 774" деген сандар "1 487 770" деген сандармен ауыстырылсын;
"108 074" деген сандар "396 857" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 020 051" деген сандар "2 520 051" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендия мөлшерін ұлғайтуға және шығыстардың осы бағыты бойынша жергілікті бюджет қаражаты есебінен төленген сомаларды өтеуге – 138 949 мың теңге;
төтенше жағдай кезеңінде қоғамдық тәртіпті сақтауды күшейтілген режимде қамтамасыз еткен ішкі істер органдарының қызметкерлеріне сыйлықақы төлеуге – 141 352 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың денсаулық сақтау саласындағы ұйымдары қызметкерлерінің еңбекақысын арттыруға – 29 425 мың теңге;
халықтың әлеуметтік жағынан әлсіз топтарына және (немесе) аз қамтылған көпбалалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғынжайын сатып алуға – 996 400 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы – 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы және Басым жобаларды кредиттеу тетігі шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауға және кепілдік беруге – 3 600 000 мың теңге;
шағын және орта бизнес субъектілерінің салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығыстарды өтеуге – 17 265 865 мың теңге;
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге – 606 810 мың теңге;
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, инженерлік-көліктік инфрақұрылым объектілерін, әлеуметтік-мәдени объектілерді жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға – 1 426 561 мың теңге;";
13-тармақта:
"2 265 022" деген сандар "2 106 471" деген сандармен ауыстырылсын;
"11 039 107" деген сандар "10 269 107" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 047 608" деген сандар "4 051 208" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 500 000" деген сандар "2 400 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 967 856" деген сандар "2 899 142" деген сандармен ауыстырылсын;

цифры "1 616 560" заменить цифрами "1 410 150";
цифры "273 322" заменить цифрами "174 101";
цифры "1 219 774" заменить цифрами "1 487 770";
цифры "108 074" заменить цифрами "396 857";
цифры "3 020 051" заменить цифрами "2 520 051";
дополнить строками следующего содержания:
"138 949 тысяч тенге - на увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов;
141 352 тысяч тенге - на выплату премии сотрудникам органов внутренних дел, обеспечивавшим в усиленном режиме охрану общественного порядка в период чрезвычайного положения;
29 425 тысяч тенге - на повышение заработной платы работников организаций в области здравоохранения местных исполнительных органов;
996 400 тысяч тенге - на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей;
3 600 000 тысяч тенге - на субсидирование ставки вознаграждения и гарантирование по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса – 2025" и Механизма кредитования приоритетных проектов;
17 265 865 тысяч тенге - на компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса;
606 810 тысяч тенге - на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан;
1 426 561 тысяч тенге - на ремонт объектов жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры, социально-культурных объектов и благоустройство населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости;";
в пункте 13:
цифры "2 265 022" заменить цифрами "2 106 471";
цифры "11 039 107" заменить цифрами "10 269 107";
цифры "5 047 608" заменить цифрами "4 051 208";
цифры "2 500 000" заменить цифрами "2 400 000";
цифры "2 967 856" заменить цифрами "2 899 142";

"1 000 000" деген сандар "2 779 608" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 100 000" деген сандар "1 023 000" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерін, инженерлік-көлік инфрақұрылымын, әлеуметтік-мәдени объектілерді және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға және (немесе) реконструкциялауға – 8 401 439 мың теңге;";
келесі мазмұндағы 19-тармақпен толықтырылсын:

цифры "1 000 000" заменить цифрами "2 779 608";
цифры "1 100 000" заменить цифрами "1 023 000";
дополнить строками следующего содержания:
"8 401 439 тысяч тенге - на строительство и (или) реконструкцию объектов жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры, социально-культурных объектов и инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости;";
дополнить пунктом 19 следующего содержания:

"19. Тұрғын үй салуды қаржыландыру үшін мемлекеттік бағалы қағаздарды шығару арқылы 2020 жылға арналған облыстық бюджетте 5 000 000 мың теңге сомасында қарыздардың түсімдері ескерілсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және өңірлік даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (І. Баймұханов) жүктелсін.

"19. Учесть в областном бюджете на 2020 год поступления займов от выпуска государственных ценных бумаг в сумме 5 000 000 тысяч тенге для финансирования строительства жилья.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития регионов (И. Баймуханов).

3567254
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
129865
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
119927
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
110161
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
32539
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3174762
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
6048690
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1346635
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1111038
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
173684
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
469663
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
140370
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
312321
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
15000
261
Облыстың білім басқармасы
235597
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
166282
037
Әлеуметтік сауықтандыру
69315
2
Әлеуметтiк көмек
481204
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
481204
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
481204
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
4220851
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4071720
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
177845
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
10400
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру

3567254
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
129865
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
119927
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
110161
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
32539
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3174762
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6048690
1
Социальное обеспечение
1346635
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1111038
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
173684
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
469663
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
140370
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
312321
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
15000
261
Управление образования области
235597
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
166282
037
Социальная реабилитация
69315
2
Социальная помощь
481204
256
Управление координации занятости и социальных программ области
481204
003
Социальная поддержка инвалидов
481204
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
4220851
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4071720
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
177845
007
Капитальные расходы государственного органа
0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
10400
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы "Еңбек"

4731872
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
4731872
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
29000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
4850
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
3941731
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
693291
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
36000
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
27000
9
Басқалар
15600647
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1332836
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1332836
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
0
257
Облыстың қаржы басқармасы
5995440
012
Облыстың жергілікті атқарушы органының резервi
5995440
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
1821851
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
932500
008
Жаңа бастамаларға арналған шығыстар
889351
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
168359
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
156249
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
12110
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6282161
037
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту

4731872
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
4731872
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
29000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
4850
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
3941731
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
693291
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
36000
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
27000
9
Прочие
15600647
253
Управление здравоохранения области
1332836
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1332836
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
0
257
Управление финансов области
5995440
012
Резерв местного исполнительного органа области
5995440
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
1821851
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
932500
008
Расходы на новые инициативы
889351
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
168359
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
156249
003
Капитальные расходы государственного органа
0
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
12110
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6282161
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года

36595
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
6245566
14
Борышқа қызмет көрсету
68408
1
Борышқа қызмет көрсету
68408
257
Облыстың қаржы басқармасы
68408
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
58539
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
9869
15
Трансферттер
233028866
1
Трансферттер
233028866
257
Облыстың қаржы басқармасы
233028866
006
Бюджеттік алып қоюлар
207308563
007
Субвенциялар
23581526
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
9465
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
2513
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
1332613
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
255000
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
537433
058
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
1753
III. Таза бюджеттік кредиттеу
19894435
Бюджеттік кредиттер
34569822
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
23951067
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
23951067
261
Облыстың білім басқармасы
1390873
088
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
1390873
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
21000
006
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
21000
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
11793623
088
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
11793623
271
Облыстың құрылыс басқармасы

36595
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
6245566
14
Обслуживание долга
68408
1
Обслуживание долга
68408
257
Управление финансов области
68408
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
58539
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
9869
15
Трансферты
233028866
1
Трансферты
233028866
257
Управление финансов области
233028866
006
Бюджетные изъятия
207308563
007
Субвенции
23581526
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
9465
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
2513
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
1332613
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
255000
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
537433
058
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1753
III. Чистое бюджетное кредитование
19894435
Бюджетные кредиты
34569822
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
23951067
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
23951067
261
Управление образования области
1390873
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
1390873
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
21000
006
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
21000
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
11793623
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
11793623
271
Управление строительства области