Атырау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 386-VІ "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 26 маусымдағы № 453-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 шілдеде № 4694 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес және депутаттардың 2020-2022 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған Атырау облыстық мәслихаты ХLIV сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. VІ шақырылған Атырау облыстық мәслихатының ХХХVІІ сессиясы 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 386-VІ "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4561 тіркелген, 2020 жылы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасында

О внесении изменений в решение Атырауского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 386-VІ "Об областном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 26 июня 2020 года № 453-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 июля 2020 года № 4694
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение депутатов об уточнении областного бюджета на 2020-2022 годы, Атырауский областной маслихат VІ созыва на ХLІV сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХVІІ сессии Атырауского областного маслихата VІ созыва от 12 декабря 2019 года № 386-VІ "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4561, опубликовано 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

"386 920 423" деген сандар "387 090 766" деген сандармен;
"126 805 870" деген сандар "126 933 787" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 321 030" деген сандар "2 363 456" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"390 701 590" деген сандар "390 871 933" деген сандармен ауыстырылсын;
шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және өңірлік даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (І. Баймұханов) жүктелсін.

цифры "386 920 423" заменить цифрами "387 090 766";
цифры "126 805 870" заменить цифрами "126 933 787";
цифры "2 321 030" заменить цифрами "2 363 456";
в подпункте 2):
цифры "390 701 590" заменить цифрами "390 871 933";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития регионов (И. Баймуханов).

13417
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
47122
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
47122
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
47122
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
3481921
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3481921
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
129865
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
119927
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
110161
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
32539
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3089429
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
6048690
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1346635
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1111038
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
173684
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
469663
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
140370
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
312321
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
15000
261
Облыстың білім басқармасы
235597
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
166282
037
Әлеуметтік сауықтандыру
69315
2
Әлеуметтiк көмек
481204
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
481204
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
481204
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
4220851
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4071720
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

13417
5
Другие виды медицинской помощи
47122
253
Управление здравоохранения области
47122
029
Областные базы спецмедснабжения
47122
9
Прочие услуги в области здравоохранения
3481921
253
Управление здравоохранения области
3481921
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
129865
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
119927
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
110161
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
32539
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3089429
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6048690
1
Социальное обеспечение
1346635
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1111038
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
173684
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
469663
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
140370
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
312321
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
15000
261
Управление образования области
235597
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
166282
037
Социальная реабилитация
69315
2
Социальная помощь
481204
256
Управление координации занятости и социальных программ области
481204
003
Социальная поддержка инвалидов
481204
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
4220851
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4071720
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

70000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5282736
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
10163527
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7360
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
7360
13
Басқалар
20331202
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
4731872
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
4731872
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
29000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
4850
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
3941731
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
693291
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
36000
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
27000
9
Басқалар
15599330
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1332836
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1332836
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
0
257
Облыстың қаржы басқармасы
5995440
012
Облыстың жергілікті атқарушы органының резервi
5995440
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
1821851
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
932500
008
Жаңа бастамаларға арналған шығыстар
889351
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
168359
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
156249
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру

70000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
5282736
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
10163527
271
Управление строительства области
7360
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
7360
13
Прочие
20331202
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
4731872
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
4731872
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
29000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
4850
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
3941731
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
693291
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
36000
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
27000
9
Прочие
15599330
253
Управление здравоохранения области
1332836
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1332836
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
0
257
Управление финансов области
5995440
012
Резерв местного исполнительного органа области
5995440
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
1821851
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
932500
008
Расходы на новые инициативы
889351
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
168359
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
156249
003
Капитальные расходы государственного органа
0
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности

12110
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6280844
037
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
35278
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
6245566
14
Борышқа қызмет көрсету
68408
1
Борышқа қызмет көрсету
68408
257
Облыстың қаржы басқармасы
68408
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
58539
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
9869
15
Трансферттер
233028866
1
Трансферттер
233028866
257
Облыстың қаржы басқармасы
233028866
006
Бюджеттік алып қоюлар
207308563
007
Субвенциялар
23581526
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
9465
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
2513
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
1332613
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
255000
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
537433
058
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
1753
III. Таза бюджеттік кредиттеу
19894435
Бюджеттік кредиттер
34569822
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
23751067
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
23751067
261
Облыстың білім басқармасы
1254259
088
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
1254259
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
21000
006
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру

12110
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6280844
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
35278
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
6245566
14
Обслуживание долга
68408
1
Обслуживание долга
68408
257
Управление финансов области
68408
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
58539
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
9869
15
Трансферты
233028866
1
Трансферты
233028866
257
Управление финансов области
233028866
006
Бюджетные изъятия
207308563
007
Субвенции
23581526
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
9465
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
2513
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
1332613
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
255000
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
537433
058
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1753
III. Чистое бюджетное кредитование
19894435
Бюджетные кредиты
34569822
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
23751067
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
23751067
261
Управление образования области
1254259
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
1254259
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
21000
006
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"