Атырау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 386-VІ "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 496-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 желтоқсанда № 4809 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес және облыс әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған Атырау облыстық мәслихаты XLIX сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. VІ шақырылған Атырау облыстық мәслихатының ХХХVІІ сессиясы2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 386-VІ "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4561 тіркелген, 2020 жылы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасында
"384 781 059" деген сандар "380 186 382" деген сандармен ауыстырылсын;
"125 305 901" деген сандар "124 416 056" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 254 659" деген сандар "2 198 813" деген сандармен ауыстырылсын;
"23 000" деген сандар "28 422" деген сандармен ауыстырылсын;
"257 197 499" деген сандар "253 543 091" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"388 094 405" деген сандар "393 459 794" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"23 092 120" деген сандар "12 577 134" деген сандармен ауыстырылсын;
"38 106 181" деген сандар "27 589 308" деген сандармен ауыстырылсын;
"15 014 061" деген сандар "15 012 174" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"-4 404" деген сандар "-12 148" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 404" деген сандар "12 148" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-26 401 062" деген сандар "-25 838 398" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"26 401 062" деген сандар "25 838 398" деген сандармен ауыстырылсын;
"39 147 790" деген сандар "37 083 759" деген сандармен ауыстырылсын;
"15 369 578" деген сандар "14 603 418" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы:
"Жылыой ауданына – 0%, Атырау қаласына – 50%, Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет аудандары мен меншікті облыстық бюджетке – 100%;" деген жолдар келесідей редақцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Атырауского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 386-VІ "Об областном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 9 декабря 2020 года № 496-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 декабря 2020 года № 4809
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата области об уточнении областного бюджета на 2020-2022 годы, Атырауский областной маслихат VІ созыва на XLIX сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХVІІ сессии Атырауского областного маслихатаVІ созыва от 12 декабря 2019 года № 386-VІ "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4561, опубликовано 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "384 781 059" заменить цифрами "380 186 382";
цифры "125 305 901" заменить цифрами "124 416 056";
цифры "2 254 659" заменить цифрами "2 198 813";
цифры "23 000" заменить цифрами "28 422";
цифры "257 197 499" заменить цифрами "253 543 091";
в подпункте 2):
цифры "388 094 405" заменить цифрами "393 459 794";
в подпункте 3):
цифры "23 092 120" заменить цифрами "12 577 134";
цифры "38 106 181" заменить цифрами "27 589 308";
цифры "15 014 061" заменить цифрами "15 012 174";
в подпункте 4):
цифры "-4 404" заменить цифрами "-12 148";
цифры "4 404" заменить цифрами "12 148";
в подпункте 5):
цифры "-26 401 062" заменить цифрами "-25 838 398";
в подпункте 6):
цифры "26 401 062" заменить цифрами "25 838 398";
цифры "39 147 790" заменить цифрами "37 083 759";
цифры "15 369 578" заменить цифрами "14 603 418";
в пункте 2:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты:
"Жылыойскому району – 0%, городу Атырау – 50%, Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому районам и собственно-областному бюджету – 100%;" изложить в следующей редакции:

"Атырау қаласына – 50%, Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет, Жылыой аудандары мен меншікті облыстық бюджетке – 100%;"
"әлеуметтік салық бойынша" деген абзацтағы:
"Жылыой ауданына – 0%, Индер, Қызылқоға, Мақат, Махамбет аудандары мен Атырау қаласына – 50%, Құрманғазы, Исатай аудандарына – 75%;" деген жолдар келесідей редақцияда мазмұндалсын:
"Қызылқоға ауданына – 15%, Исатай ауданына – 20%, Махамбет ауданына – 30%, Мақат ауданына – 50%, Атырау қаласына - 66%, Құрманғазы ауданына - 75%, Индер, Жылыой аудандарына – 100%;";
12-тармақта:
"1 487 484" деген сандар "1 637 484" деген сандармен ауыстырылсын;
"504 307" деген сандар "354 307" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 287 411" деген сандар "1 689 982" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 286 080" деген сандар "1 302 748" деген сандармен ауыстырылсын;
"173 356" деген сандар "162 347" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 309 268" деген сандар "1 047 654" деген сандармен ауыстырылсын;
"мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге – 144 007 мың теңге;" деген жолдар алынып тасталсын;
"811 818" деген сандар "874 818" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 881 631" деген сандар "4 086 034" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 410 150" деген сандар "1 295 442" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 362 114" деген сандар "441 705" деген сандармен ауыстырылсын;
"мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге –58 443 мың теңге;" деген жолдар алынып тасталсын;
"65 405" деген сандар "42 218" деген сандармен ауыстырылсын;
"медициналық ұйымның жыныстық құмарлықты төмендететін, сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын іс-шараларды өткізуіне – 379 мың теңге;" деген жолдар алынып тасталсын;
"1 487 770" деген сандар "1 009 990" деген сандармен ауыстырылсын;
"573 679" деген сандар "531 870" деген сандармен ауыстырылсын;
"138 949" деген сандар "174 165" деген сандармен ауыстырылсын;
"115 698" деген сандар "115 551" деген сандармен ауыстырылсын;
"29 425" деген сандар "25 861" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 085 750" деген сандар "1 373 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"606 810" деген сандар "330 203" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"COVID-19 коронавирустық инфекциясының таралуына байланысты қызмет атқарудың ерекше режимі кезеңіндегі жұмысы үшін ішкі істер органдарының қызметкерлеріне сыйлықақы төлеуге - 230 160 мың теңге;
дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға - 200 206 мың теңге;";
13-тармақта:

"городу Атырау – 50%, Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому, Жылыойскому районам и собственно-областному бюджету – 100%;"
в абзаце "по социальному налогу":
строки "Жылыойскому району – 0%, Индерскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому районам и городу Атырау – 50%, Курмангазинскому, Исатайскому районам – 75%;" изложить в следующей редакции:
"Кзылкогинскому району – 15%, Исатайскому району – 20%, Махамбетскому району – 30%, Макатскому району – 50%, городу Атырау – 66%, Курмангазинскому району – 75%, Индерскому, Жылыойскому районам – 100%;";
в пункте 12:
цифры "1 487 484" заменить цифрами "1 637 484";
цифры "504 307" заменить цифрами "354 307";
цифры "2 287 411" заменить цифрами "1 689 982";
цифры "1 286 080" заменить цифрами "1 302 748";
цифры "173 356" заменить цифрами "162 347";
цифры "2 309 268" заменить цифрами "1 047 654";
строки "144 007 тысяч тенге - на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;" исключить;
цифры "811 818" заменить цифрами "874 818";
цифры "3 881 631" заменить цифрами "4 086 034";
цифры "1 410 150" заменить цифрами "1 295 442";
цифры "1 362 114" заменить цифрами "441 705";
строки "58 443 тысяч тенге - на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования;" исключить;
цифры "65 405" заменить цифрами "42 218";
строки "379 тысяч тенге - на проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемых на основании решения суда;" исключить;
цифры "1 487 770" заменить цифрами "1 009 990";
цифры "573 679" заменить цифрами "531 870";
цифры "138 949" заменить цифрами "174 165";
цифры "115 698" заменить цифрами "115 551";
цифры "29 425" заменить цифрами "25 861";
цифры "3 085 750" заменить цифрами "1 373 000";
цифры "606 810" заменить цифрами "330 203";
дополнить строками следующего содержания:
"230 160 тысяч тенге - на выплату премии сотрудникам органов внутренних дел за работу в период особого режима несения службы, связанного с распространением коронавирусной инфекции COVID-19;
200 206 тысяч тенге - на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта;";
в пункте 13:

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және өңірлік даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (І. Баймұханов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы А. Абдолов
Мәслихат хатшысы У. Зинуллин
Атырау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 496-VI шешіміне қосымша
Атырау облыстық мәслихаттың 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 386-VІ шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития регионов (И. Баймуханов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Абдолов
Секретарь маслихата У. Зинуллин
Приложение к решению Атырауского областного маслихата от 9 декабря 2020 года № 496-VI
Приложение 1 к решению Атырауского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 386-VІ
Областной бюджет на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

13417
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
46986
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
46986
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
46986
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
3636987
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3636987
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
123865
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
119927
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
94048
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
32539
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3266608
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5167074
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1225922
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
982425
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
171877
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
428096
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
115629
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
266823
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
0
261
Облыстың білім басқармасы
243497
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
172282
037
Әлеуметтік сауықтандыру
71215
2
Әлеуметтiк көмек
229298
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
229298
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
229298
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
3711854
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3563223
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

13417
5
Другие виды медицинской помощи
46986
253
Управление здравоохранения области
46986
029
Областные базы спецмедснабжения
46986
9
Прочие услуги в области здравоохранения
3636987
253
Управление здравоохранения области
3636987
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
123865
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
119927
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
94048
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
32539
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3266608
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5167074
1
Социальное обеспечение
1225922
256
Управление координации занятости и социальных программ области
982425
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
171877
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
428096
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
115629
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
266823
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
0
261
Управление образования области
243497
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
172282
037
Социальная реабилитация
71215
2
Социальная помощь
229298
256
Управление координации занятости и социальных программ области
229298
003
Социальная поддержка инвалидов
229298
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
3711854
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3563223
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

16303200
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
127219
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын демеуқаржыландыру
70000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4770648
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
11335333
271
Облыстың құрылыс басқармасы
0
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
0
13
Басқалар
14621377
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
2493305
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
2493305
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
29000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
850
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1941731
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
466291
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
28433
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
27000
9
Басқалар
12128072
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1332836
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1332836
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
0
257
Облыстың қаржы басқармасы
5995440
012
Облыстың жергілікті атқарушы органының резервi
5995440
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
12402
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
12402
008
Жаңа бастамаларға арналған шығыстар
0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
135259
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

16303200
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
127219
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
70000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4770648
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
11335333
271
Управление строительства области
0
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
0
13
Прочие
14621377
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
2493305
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2493305
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
29000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
850
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
1941731
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
466291
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
28433
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
27000
9
Прочие
12128072
253
Управление здравоохранения области
1332836
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1332836
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
0
257
Управление финансов области
5995440
012
Резерв местного исполнительного органа области
5995440
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
12402
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
12402
008
Расходы на новые инициативы
0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
135259
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности

28567
006
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
28567
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
10539865
088
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
10539865
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6208293
088
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
6208293
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
200406
088
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
200406
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2963851
088
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
2963851
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
38305
088
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
38305
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4018218
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4018218
271
Облыстың құрылыс басқармасы
680000
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру
680000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3338218
048
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
3338218
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1414425
1
Ауыл шаруашылығы
1414425
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1259341
037
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
1259341
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
155084
007
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
155084
13
Басқалар
866112
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
866112
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
866112
009
Шағын және орта бизнесті қаржыландыру және ауыл тұрғындарына микро кредит беру үшін "ҚазАгро" Ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ның еншілес ұйымдарына кредит беру

28567
006
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
28567
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
10539865
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
10539865
271
Управление строительства области
6208293
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
6208293
273
Управление культуры, архивов и документации области
200406
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
200406
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2963851
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
2963851
285
Управление физической культуры и спорта области
38305
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
38305
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4018218
1
Жилищное хозяйство
4018218
271
Управление строительства области
680000
009
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проектирование и (или) строительство жилья
680000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3338218
048
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
3338218
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1414425
1
Сельское хозяйство
1414425
255
Управление сельского хозяйства области
1259341
037
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
1259341
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
155084
007
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
155084
13
Прочие
866112
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
866112
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
866112
009
Кредитование дочерних организаций АО "Национальный управляющий холдинг "КазАгро" для финансирования малого и среднего бизнеса и микрокредитования сельского населения