Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарына рұқсат етілген шекті бөлшек сауда бағасының мөлшерін бекіту туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 246 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 4840 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы 27, 37-баптарына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 8-бабына сәйкес Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарына рұқсат етілген шекті бөлшек сауда бағасының мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары Ә.И. Нәутиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және қолданысқа енгізілген күннен бастап күнтізбелік тоқсан күн қолданылады.
Атырау облысының әкімі М. Досмухамбетов
Атырау облысы әкімідігінің
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 246 қаулысына қосымша
Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарына рұқсат етілген шекті бөлшек сауда бағасының мөлшері
Тауардың атауы
1 килограмға мөлшері, теңге
1
Картоп

Об утверждении размера предельно допустимой розничной цены на социально значимый продовольственный товар
Постановление акимата Атырауской области от 22 декабря 2020 года № 246. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 декабря 2020 года № 4840
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 8 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить размер предельно достустимой розничной цены на социально значимый продовольственный товар согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атырауской области Наутиева А.И.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие со дня его первого официального опубликования и действует девяносто календарных дней со дня введения в действие.
Аким Атырауской области М. Досмухамбетов
Приложение к постановлению акимата Атырауской области от 22 декабря 2020 года № 246
Размер предельно допустимой розничной цены на социально значимый продовольственный товар
Наименование товара
Размер на 1 килограмм, тенге
1
Картофель