Атырау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 386-VІ "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 515-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 желтоқсанда № 4866 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес және Атырау облыстық мәслихаты депутаттарының 2020-2022 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған Атырау облыстық мәслихаты L сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. VІ шақырылған Атырау облыстық мәслихатының ХХХVІІ сессиясы 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 386-VІ "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4561 тіркелген, 2020 жылы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасында
"380 186 382" деген сандар "370 438 370" деген сандармен ауыстырылсын;
"124 416 056" деген сандар "115 165 943" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 198 813" деген сандар "2 188 813" деген сандармен ауыстырылсын;
"253 543 091" деген сандар "253 055 192" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"393 459 794" деген сандар "383 711 776" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"12 577 134" деген сандар "12 363 435" деген сандармен ауыстырылсын;
"27 589 308" деген сандар "27 375 609" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-25 838 398" деген сандар "-25 624 693" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"25 838 398" деген сандар "25 624 693" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Атырауского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 386-VІ "Об областном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 30 декабря 2020 года № 515-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 30 декабря 2020 года № 4866
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение депутатов Атырауского областного маслихата об уточнении областного бюджета на 2020-2022 годы, Атырауский областной маслихат VІ созыва на L сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХVІІ сессии Атырауского областного маслихата VІ созыва от 12 декабря 2019 года № 386-VІ "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4561, опубликовано 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "380 186 382" заменить цифрами "370 438 370";
цифры "124 416 056" заменить цифрами "115 165 943";
цифры "2 198 813" заменить цифрами "2 188 813";
цифры "253 543 091" заменить цифрами "253 055 192";
в подпункте 2):
цифры "393 459 794" заменить цифрами "383 711 776";
в подпункте 3):
цифры "12 577 134" заменить цифрами "12 363 435";
цифры "27 589 308" заменить цифрами "27 375 609";
в подпункте 5):
цифры "-25 838 398" заменить цифрами "-25 624 693";
в подпункте 6):
цифры "25 838 398" заменить цифрами "25 624 693";

"37 083 759" деген сандар "36 870 054" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"5 995 440" деген сандар "1 386 211" деген сандармен ауыстырылсын;
18-тармақта:
"22 692 117" деген сандар "22 478 412" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және өңірлік даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (І. Баймұханов) жүктелсін.

цифры "37 083 759" заменить цифрами "36 870 054";
в пункте 7:
цифры "5 995 440" заменить цифрами "1 386 211";
в пункте 18:
цифры "22 692 117" заменить цифрами "22 478 412".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития регионов (И. Баймуханов).

1164939
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1164939
4
Емханалар
13417
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
13417
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
13417
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
46858
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
46858
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
46858
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
3636987
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3636987
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
123865
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
119927
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
94048
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
32539
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3266608
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5125024
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1217097
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
980015
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
170133
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
427430
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
116403
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
266049
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
0
261
Облыстың білім басқармасы
237082
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
165867
037
Әлеуметтік сауықтандыру

1164939
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1164939
4
Поликлиники
13417
253
Управление здравоохранения области
13417
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
13417
5
Другие виды медицинской помощи
46858
253
Управление здравоохранения области
46858
029
Областные базы спецмедснабжения
46858
9
Прочие услуги в области здравоохранения
3636987
253
Управление здравоохранения области
3636987
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
123865
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
119927
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
94048
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
32539
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3266608
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5125024
1
Социальное обеспечение
1217097
256
Управление координации занятости и социальных программ области
980015
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
170133
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
427430
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
116403
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
266049
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
0
261
Управление образования области
237082
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
165867
037
Социальная реабилитация

2172
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
2172
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
8790092
1
Ауыл шаруашылығы
4756184
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
3837570
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82860
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
3866
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
3071
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
162012
018
Пестицидтерді залалсыздандыру
73
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
2276
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
500
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
50036
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1637484
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1590932
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуды кредиттеу, сондай-ақ лизинг беру кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
295409
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
6663
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
2388
719
Облыстың ветеринария басқармасы
918614
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
102487
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5211
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
6057
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
40015
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
39315
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу

2172
007
Развитие теплоэнергетической системы
2172
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
8790092
1
Сельское хозяйство
4756184
255
Управление сельского хозяйства области
3837570
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
82860
002
Поддержка семеноводства
3866
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
3071
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
162012
018
Обезвреживание пестицидов
73
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
2276
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
500
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
50036
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1637484
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1590932
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
295409
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
6663
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
2388
719
Управление ветеринарии области
918614
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
102487
003
Капитальные расходы государственного органа
5211
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
6057
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
40015
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
39315
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных

1386211
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
7902
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
7902
008
Жаңа бастамаларға арналған шығыстар
0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
133095
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
133085
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
10
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4652135
037
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
27941
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
4624194
14
Борышқа қызмет көрсету
60322
1
Борышқа қызмет көрсету
60322
257
Облыстың қаржы басқармасы
60322
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
58540
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
1782
15
Трансферттер
237704580
1
Трансферттер
237704580
257
Облыстың қаржы басқармасы
237704580
006
Бюджеттік алып қоюлар
207308563
007
Субвенциялар
23581526
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
9465
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
26407
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
5984433
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
255000
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару

1386211
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
7902
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
7902
008
Расходы на новые инициативы
0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
133095
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
133085
003
Капитальные расходы государственного органа
0
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
10
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4652135
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
27941
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
4624194
14
Обслуживание долга
60322
1
Обслуживание долга
60322
257
Управление финансов области
60322
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
58540
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
1782
15
Трансферты
237704580
1
Трансферты
237704580
257
Управление финансов области
237704580
006
Бюджетные изъятия
207308563
007
Субвенции
23581526
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
9465
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
26407
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
5984433
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
255000
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

537433
058
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
1753
III. Таза бюджеттік кредиттеу
12363435
Бюджеттік кредиттер
27375609
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
21076854
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
21076854
261
Облыстың білім басқармасы
1311266
088
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
1311266
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
28567
006
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
28567
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
10501865
088
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
10501865
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6032594
088
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
6032594
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
200406
088
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
200406
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2963851
088
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
2963851
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
38305
088
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
38305
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4018218
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4018218
271
Облыстың құрылыс басқармасы
680000
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру
680000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3338218
048
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
3338218
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1414425
1
Ауыл шаруашылығы
1414425
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1259341
037
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру

537433
058
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1753
III. Чистое бюджетное кредитование
12363435
Бюджетные кредиты
27375609
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
21076854
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
21076854
261
Управление образования области
1311266
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
1311266
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
28567
006
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
28567
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
10501865
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
10501865
271
Управление строительства области
6032594
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
6032594
273
Управление культуры, архивов и документации области
200406
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
200406
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2963851
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
2963851
285
Управление физической культуры и спорта области
38305
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
38305
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4018218
1
Жилищное хозяйство
4018218
271
Управление строительства области
680000
009
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проектирование и (или) строительство жилья
680000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3338218
048
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
3338218
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1414425
1
Сельское хозяйство
1414425
255
Управление сельского хозяйства области
1259341
037
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"