2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 23 сәуірдегі № 911 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 мамырда № 4649 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Атырау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау қаласында 2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы мен ата-ана төлемақысының мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары У. Тналиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау қаласының әкімі К. Уразбаев
Атырау қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 23 сәуірі № 911 қаулысына қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Елді мекен атауы
Бір айда бір тәрбиеленушіні жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, (теңге)
ауылдық жердегі мектепке дейінгі білім беру ұйымдары үшін
қалалық жердегі мектепке дейінгі білім беру ұйымдары үшін
түзету топтары үшін
туберкулезбен уланған балаларға арналған топтар үшін
Атырау қаласы

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год
Постановление акимата города Атырау Атырауской области от 23 апреля 2020 года № 911. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 мая 2020 года № 4649
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Атырау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год в городе Атырау, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города У. Тналиева.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Атырау К. Уразбаев
Приложение к постановлению Акимата города Атырау от 23 апреля 2020 года № 911
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Наименование населенного пункта
Размер подушевого финансирования на одного воспитанника в месяц, (тенге)
для дошкольных организаций
в сельской местности
для дошкольних организаций
в городской местности
для коррекционных групп
для группы для детей с туберкулезной интоксикацией
город Атырау