Атырау қаласы Мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 449 "2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 29 маусымдағы № 507 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 шілдеде № 4698 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109 баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және қала әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған қала бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қалалық Мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 449 "2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4567 тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"214 684 242" деген сандар "225 828 605" деген сандармен ауыстырылсын;
"179 396 950" деген сандар "181 320 489" деген сандармен ауыстырылсын;
"12 546 923" деген сандар "21 767 747" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"212 020 740" деген сандар "228 165 103" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"2 463 502" деген сандар "2 536 498" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"-2 463 502" деген сандар "-2 536 498" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 573 610" деген сандар "15 573 610" ауыстырылсын;
4 тармақ:
"38 968" деген сандар "88 500" ауыстырылсын;
7 тармақ:
"1 697 050" деген сандар "1 654 100" деген сандармен ауыстырылсын;
8 тармақ:
"985 823" деген сандар "549 492" деген сандармен ауыстырылсын;
"74 706" деген сандар "598 367" деген сандармен ауыстырылсын;
"99 413" деген сандар "161 918" деген сандармен ауыстырылсын;
"15 906" деген сандар "43 329" деген сандармен ауыстырылсын;
9 тармақ:
"5 285 929" деген сандар "5 039 839" деген сандармен ауыстырылсын.
Келесі мазмұндағы 17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32 және 33 тармақтармен толықтырылсын;
"17. 2020 жылға қалалық бюджетте республикалық бюджеттен төмендегідей көлемдерде:
қоғамдық жұмыстарға – 102 271 мың теңге;
аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға – 509 200 мың теңге;
Қазақстан Республикасының төтенше режиміне сәйкес тұрғындардың коммуналдық қызметтерінің төлемдерін өтеуге – 606 810 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Атырауского городского Маслихата от 23 декабря 2019 года № 449 "О бюджете города на 2020-2022 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 29 июня 2020 года № 507. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 июля 2020 года № 4698
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и рассмотрев предложение акимата города об уточнении городского бюджета на 2020-2022 годы, Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение Маслихата города Атырау от 23 декабря 2019 года № 449 "О бюджете города на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4567, опубликовано 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "214 684 242" заменить цифрами "225 828 605";
цифры "179 396 950" заменить цифрами "181 320 489";
цифры "12 546 923" заменить цифрами "21 767 747";
в подпункте 2):
цифры "212 020 740" заменить цифрами "228 165 103";
в подпункте 5):
цифры "2 463 502" заменить цифрами "2 536 498";
в подпункте 6):
цифры "-2 463 502" заменить цифрами "-2 536 498;
цифры "10 573 610" заменить цифрами "15 573 610";
в пункте 4:
цифры "38 968" заменить цифрами "88 500";
в пункте 7:
цифры "1 697 050" заменить цифрами "1 654 100";
в пункте 8:
цифры "985 823" заменить цифрами "549 492";
цифры "74 706" заменить цифрами "598 367";
цифры "99 413" заменить цифрами "161 918";
цифры "15 906" заменить цифрами "43 329";
в пункте 9:
цифры "5 285 929" заменить цифрами "5 039 839".
Дополнить пунктами 17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32 и 33 следующего содержания:
"17. Учесть, что в городском бюджете на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих объемах:
102 271 тысяч тенге - на общественные работы;
509 200 тысяч тенге – на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей;
606 810 тысяч тенге – на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан;

"2020-2021 жылдарға жұмыспен қамту" жол картасы шеңберінде автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге – 3 518 712 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін".
"18. 2020 жылға қалалық бюджетте облыстық бюджетттен мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындауға – 4 764 906 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферті көзделгені ескерілсін".
"19. 2020 жылға қалалық бюджетте облыстық бюджеттен тұрғын үй құрылысын салуға және (немесе) сатып алуға – 5 000 000 мың теңге қарыздар түсімі көзделгені ескерілсін".
"20. 01 1 122 001 015 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 12 139 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігі бойынша - 764 000 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігі бойынша - 655 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігі бойынша - 272 000 мың теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша - 157 000 теңге жұмсалған кассалық шығындары 01 1 122 001 028 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы" ерекшелігіне - 12 139 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігіне - 764 000 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігіне - 655 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігіне - 272 000 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне - 157 000 теңге жылжытылсын".
"21. 01 2 452 001 015 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 8 418 115 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігі бойынша – 701 002 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігі бойынша – 490 688 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігі бойынша – 227 505 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 160 760 теңге жұмсалған кассалық шығындары 01 2 452 001 028 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы" ерекшелігіне – 8 418 115 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігі бойынша – 701 002 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігіне – 490 688 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігіне – 227 505 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне – 160 760 теңге жылжытылсын".

3 518 712 тысяч тенге на капитальный ремонт автомобильных дорог в рамках "Дорожной карты занятости на 2020-2021 годы".
"18. Учесть, что в городском бюджете на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства – 4 764 906 тысяч тенге".
"19. Учесть, что в городском бюджете на 2020 год предусмотрены поступления займов из областного бюджета на строительство и (или) приобретение жилья в сумме – 5 000 000 тысяч тенге".
"20. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме - 12 139 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме - 764 000 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме - 655 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме - 272 000 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме - 157 000 тенге программы 01 1 122 001 015 "Аппарат акима района (города областного значения)" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме - 12 139 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме - 764 000 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме - 655 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме - 272 000 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме - 157 000 тенге программы 01 1 122 001 028 "Аппарат акима района (города областного значения)".
"21. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 8 418 115 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 701 002 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 490 688 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 227 505 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 160 760 тенге программы 01 2 452 001 015 "Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 8 418 115 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 701 002 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 490 688 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 227 505 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 160 760 тенге программы 01 2 452 001 028 "Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)".

"22. 01 5 453 001 015 "Экономикалық саясатты, мемлекеттiк жоспарлау жүйесiн қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 4 668 496 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігі бойынша – 276 832 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігі бойынша – 123 184 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 83 240 теңге жұмсалған кассалық шығындары 01 5 453 001 028 "Экономикалық саясатты, мемлекеттiк жоспарлау жүйесiн қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер" бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы" ерекшелігіне – 4 668 496 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігіне – 276 832 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігіне – 123 184 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне – 83 240 теңге жылжытылсын".
"23. 01 9 454 001 015 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 7 073 500 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігі бойынша – 391 790 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігі бойынша – 303 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігі бойынша – 123 900 мың теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 89 100 теңге жұмсалған кассалық шығындары 01 9 454 001 028 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы" ерекшелігіне – 7 073 500 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігіне – 391 790 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігіне – 303 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігіне – 123 900 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне – 89 100 теңге жылжытылсын".
"24. 01 9 458 001 015 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 10 961 377 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігі бойынша – 798 976 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігі бойынша – 591 914 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігі бойынша – 345 283 мың теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 219 227 теңге жұмсалған кассалық шығындары 01 9 458 001 028 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы" ерекшелігіне – 10 961 377 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігіне – 798 976 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігіне – 591 914 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігіне – 345 283 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне – 219 227 теңге жылжытылсын".

"22. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 4 668 496 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 276 832 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 123 184 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 83 240 тенге программы 01 5 453 001 015 "Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 4 668 496 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 276 832 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 123 184 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 83 240 тенге программы 01 5 453 001 028 "Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования"".
"23. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 7 073 500 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 391 790 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 303 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 123 900 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 89 100 тенге программы 01 9 454 001 015 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 7 073 500 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 391 790 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 303 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 123 900 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 89 100 тенге программы 01 9 454 001 028 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства"".
"24. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 10 961 377 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 798 976 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 591 914 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 345 283 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 219 227 тенге программы 01 9 458 001 015 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 10 961 377 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 798 976 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 591 914 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 345 283 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 219 227 тенге программы 01 9 458 001 028 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"".

"25. 01 9 801 001 015 "Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 9 571 000 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігі бойынша – 572 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігі бойынша – 226 000 мың теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 135 000 теңге жұмсалған кассалық шығындары 01 9 801 001 028 "Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы" ерекшелігіне – 9 571 000 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігіне – 572 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігіне – 226 000 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне – 135 000 теңге жылжытылсын".

"25. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 9 571 000 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 572 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 226 000 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 135 000 тенге программы 01 9 801 001 015 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 9 571 000 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 572 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 226 000 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 135 000 тенге программы 01 9 801 001 028 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния"".

"26. 04 9 464 001 015 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 6 122 310 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігі бойынша – 869 858 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігі бойынша – 133 462 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігі бойынша – 82 047 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 52 194 теңге жұмсалған кассалық шығындары 04 9 464 001 028 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы" ерекшелігіне – 6 122 310 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігіне – 869 858 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігіне – 133 462 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігіне – 82 047 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне – 52 194 теңге жылжытылсын".

"26. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 6 122 310 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 869 858 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 133 462 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 82 047 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 52 194 тенге программы 04 9 464 001 015 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 6 122 310 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 869 858 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 133 462 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 82 047 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 52 194 тенге программы 04 9 464 001 028 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования"".

"27. 07 1 479 001 015 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 2 728 205 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігі бойынша – 117 832 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігі бойынша – 169 825 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігі бойынша – 93 682 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 62 299 теңге жұмсалған кассалық шығындары 07 1 479 001 028 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы" ерекшелігіне – 2 728 205 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігіне – 117 832 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігіне – 169 825 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігіне – 93 682 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне – 62 299 теңге жылжытылсын".

"27. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 2 728 205 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 117 832 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 169 825 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 93 682 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 62 299 тенге программы 07 1 479 001 015 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 2 728 205 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 117 832 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 169 825 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 93 682 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 62 299 тенге программы 07 1 479 001 028 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда"".

"28. 08 2 465 001 015 "Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 1 643 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігі бойынша – 100 000 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігі бойынша – 58 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігі бойынша – 41 000 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 27 000 теңге жұмсалған кассалық шығындары 08 2 465 001 028 "Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы" ерекшелігіне – 1 643 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігіне – 100 000 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігіне – 58 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігіне – 41 000 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне – 27 000 теңге жылжытылсын".

"28. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 1 643 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 100 000 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 58 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 41 000 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 27 000 тенге программы 08 2 465 001 015 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 1 643 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 100 000 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 58 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 41 000 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 27 000 тенге программы 08 2 465 001 028 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта"".

"29. 08 9 455 001 015 "Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 2 481 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігі бойынша – 169 000 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігі бойынша – 120 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігі бойынша – 54 000 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 45 000 теңге жұмсалған кассалық шығындары 08 9 455 001 028 "Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы" ерекшелігіне – 2 481 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігіне – 169 000 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігіне – 120 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігіне – 54 000 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне – 45 000 теңге жылжытылсын".

"29. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 2 481 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 169 000 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 120 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 54 000 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 45 000 тенге программы 08 9 455 001 015 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 2 481 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 169 000 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 120 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 54 000 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 45 000 тенге программы 08 9 455 001 028 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры"".

"30. 08 9 456 001 015 "Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 3 360 535 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігі бойынша – 216 028 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігі бойынша – 208 980 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігі бойынша – 78 345 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 67 210 теңге жұмсалған кассалық шығындары 08 9 456 001 028 "Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы" ерекшелігіне – 3 360 535 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігіне – 216 028 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігіне – 208 980 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігіне – 78 345 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне – 67 210 теңге жылжытылсын".

"30. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 3 360 535 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 216 028 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 208 980 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 78 345 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 67 210 тенге программы 08 9 456 001 015 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 3 360 535 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 216 028 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 208 980 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 78 345 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 67 210 тенге программы 08 9 456 001 028 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан"".

"31. 10 6 463 001 015 "Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 4 912 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігі бойынша – 640 000 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігі бойынша – 281 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігі бойынша – 163 000 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 105 000 теңге жұмсалған кассалық шығындары 10 6 463 001 028 "Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы" ерекшелігіне – 4 912 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігіне – 640 000 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігіне – 281 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігіне – 163 000 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне – 105 000 теңге жылжытылсын".

"31. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 4 912 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 640 000 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 281 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 163 000 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 105 000 тенге программы 10 6 463 001 015 "Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 4 912 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 640 000 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 281 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 163 000 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 105 000 тенге программы 10 6 463 001 028 "Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)"".

"32. 11 2 467 001 015 "Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 5 010 604 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігі бойынша – 699 916 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігі бойынша – 270 573 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігі бойынша – 157 834 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 100 212 теңге жұмсалған кассалық шығындары 11 2 467 001 028 "Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы" ерекшелігіне – 5 010 604 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігіне – 699 916 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігіне – 270 573 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігіне – 157 834 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне – 100 212 теңге жылжытылсын".

"32. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 5 010 604 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 699 916 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 270 573 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 157 834 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 100 212 тенге программы 11 2 467 001 015 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 5 010 604 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 699 916 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 270 573 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 157 834 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 100 212 тенге программы 11 2 467 001 028 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства"".

"33. 11 2 468 001 015 "Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 3 561 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігі бойынша – 381 000 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігі бойынша – 233 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігі бойынша – 86 000 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 54 000 теңге жұмсалған кассалық шығындары 11 2 468 001 028 "Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы" ерекшелігіне – 3 561 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігіне – 381 000 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігіне – 233 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігіне – 86 000 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне – 54 000 теңге жылжытылсын".

"33. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 3 561 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 381 000 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 233 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 86 000 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 54 000 тенге программы 11 2 468 001 015 "Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 3 561 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 381 000 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 233 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 86 000 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 54 000 тенге программы 11 2 468 001 028 "Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне"".

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет, қаржы, өндіріс пен кәсіпкерлікті дамыту, экология, табиғатты пайдалану мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (А. Семгалиев).
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
LX cессия төрағасы Н. Құрман
Атырау қаласы Мәслихатының хатшысы А. Зайдуллин
Атырау қаласы мәслихатының 2020 жылғы 29 маусымы № 507 шешіміне қосымша
2020 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I.Кірістер

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Семгалиев) по вопросам экономики, бюджета, финансов, развития производства и предпринимательства, экологии, природопользования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии LX Н. Құрман
Секретарь Маслихата города Атырау А. Зайдуллин
Приложение к решению Маслихата города Атырау от 29 июня 2020 года № 507
Приложение 1 к решению маслихата города Атырау от 23 декабря 2019 года № 449
Бюджет города на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

1 831 598
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 205 191
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
657 474
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 119
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4 119
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
653 355
010
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
653 355
2
Әлеуметтiк көмек
2 355 207
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
2 355 207
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
727 967
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 023
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
19 565
009
Үйден тәрбиеленiп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
10 078
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
756 236
013
Белгiленген тұрғылықты жерi жоқ тұлғаларды әлеуметтiк бейiмдеу
78 604
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
106 371
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
562 393
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметiн қамтамасыз ету
87 970
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
192 510
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
192 510
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 796
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
188 714
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
21 648 875
1
Тұрғын үй шаруашылығы
16 705 663
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
1 197 646
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
500 000
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
58 472
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
32 364
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу

1 831 598
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 205 191
01
Социальное обеспечение
657 474
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 119
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 119
801
Отдел занятости, социальных программ и регистраци актов гражданского состояния района (города областного значения)
653 355
010
Государственная адресная социальная помощь
653 355
2
Социальная помощь
2 355 207
801
Отдел занятости, социальных программ и регистраци актов гражданского состояния района (города областного значения)
2 355 207
004
Программа занятости
727 967
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 023
007
Оказание жилищной помощи
19 565
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
10 078
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
756 236
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
78 604
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
106 371
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
562 393
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
87 970
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
192 510
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
192 510
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 796
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
188 714
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
21 648 875
1
Жилищное хозяйство
16 705 663
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 197 646
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
500 000
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
58 472
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
32 364
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан