Атырау қаласы Мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 449 "2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 21 тамыздағы № 525 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 қыркүйекте № 4718 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109 баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және қала әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған қала бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

О внесении изменения в решение Маслихата города Атырау от 23 декабря 2019 года № 449 "О бюджете города на 2020-2022 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 21 августа 2020 года № 525. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 7 сентября 2020 года № 4718
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и рассмотрев предложение акимата города об уточнении городского бюджета на 2020-2022 годы, Маслихат города Атырау РЕШИЛ:

1. Атырау қаласы Мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 449 "2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4567 тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

1. Внести в решение Маслихата города Атырау от 23 декабря 2019 года № 449 "О бюджете города на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4567, опубликовано 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
Приложение указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет, қаржы, өндіріс пен кәсіпкерлікті дамыту, экология, табиғатты пайдалану мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (А. Семгалиев).
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
LXI сессия төрағасы С. Рахимова
Атырау қаласы
Мәслихатының хатшысы
А. Зайдуллин
Атырау қаласы Мәслихатының 2020 жылғы 21 тамызы № 525 шешіміне қосымша

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Семгалиев) по вопросам экономики, бюджета, финансов, развития производства и предпринимательства, экологии, природопользования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель LXI сессии С. Рахимова
Секретарь Маслихата
города Атырау
А. Зайдуллин
Приложение к решению Маслихата города Атырау от 21 августа 2020 года № 525

62 928
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
550
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педогогикалық консультациялық көмек көрсету
22 313
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2 234 040
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 206 806
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
659 089
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 734
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
5 734
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
653 355
010
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
653 355
2
Әлеуметтiк көмек
2 355 207
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
2 355 207
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
727 967
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 023
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
19 565
009
Үйден тәрбиеленiп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
10 078
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
756 236
013
Белгiленген тұрғылықты жерi жоқ тұлғаларды әлеуметтiк бейiмдеу
78 604
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
106 371
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
562 393
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметiн қамтамасыз ету
87 970
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
192 510
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
192 510
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 796
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
188 714
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
21 658 073
1
Тұрғын үй шаруашылығы
16 708 381
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi

62 928
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
550
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
22 313
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 234 040
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 206 806
01
Социальное обеспечение
659 089
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 734
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
5 734
801
Отдел занятости, социальных программ и регистраци актов гражданского состояния района (города областного значения)
653 355
010
Государственная адресная социальная помощь
653 355
2
Социальная помощь
2 355 207
801
Отдел занятости, социальных программ и регистраци актов гражданского состояния района (города областного значения)
2 355 207
004
Программа занятости
727 967
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 023
007
Оказание жилищной помощи
19 565
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
10 078
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
756 236
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
78 604
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
106 371
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
562 393
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
87 970
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
192 510
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
192 510
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 796
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
188 714
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
21 658 073
1
Жилищное хозяйство
16 708 381
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)