Атырау қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімінің 2020 жылғы 25 қарашадағы № 37 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 желтоқсанда № 4790 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабына сәйкес, Атырау қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Атырау қалалық аумақтық сайлау комиссиясымен келісе отырып, Атырау қаласы аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Атырау қаласы әкімінің:
1) 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 29 "Атырау қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4323 болып тіркелген, 2019 жылы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) 2019 жылғы 8 мамырдағы № 15 "Атырау қаласы әкімінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 29 "Атырау қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4395 болып тіркелген, 2019 жылы 17 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3) 2020 жылғы 3 тамыздағы № 25 "Атырау қаласы әкімінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 29 "Атырау қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4706 болып тіркелген, 2020 жылы 12 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Атырау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы С. Нсанбаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау қаласының әкімі К. Уразбаев
Атырау қаласы әкімінің 2020
жылғы 25 қарашасы № 37
шешіміне қосымша
Атырау қаласы аумағындағы сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Атырау қаласы әкімінің 29.12.2022 № 52 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Атырау қаласы әкімінің 09.07.2024 № 27 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 24.01.2025 № 206 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) ; 11.04.2025 № 220 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Сайлау учаскесінің атауы
Сайлау учаскесінің орналасқан орны
Сайлау учаскелерінің шекаралары
1
№1 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков на территории города Атырау
Решение акима города Атырау Атырауской области от 25 ноября 2020 года № 37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 2 декабря 2020 года № 4790
В соответствии со статьей 23 Конститутционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города Атырау РЕШИЛ:
1. Образовать по согласованию с Атырауской городской территориальной избирательной комиссией избирательные участки на территории города Атырау согласно приложения к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу решения акима города Атырау:
1) от 26 декабря 2018 года № 29 "Об образовании избирательных участков на территории города Атырау" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4323, опубликованное 24 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2) от 8 мая 2019 года № 15 "О внесении изменении в решение акима города Атырау от 26 декабря 2018 года № 29 "Об образовании избирательных участков на территории города Атырау" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4395, опубликованное 17 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3) от 3 августа 2020 года № 25 "О внесении изменении и дополнении в решение акима города Атырау от 26 декабря 2018 года № 29 "Об образовании избирательных участков на территории города Атырау" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4706, опубликованное 12 августа 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима города Атырау" Нсанбаева С.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Атырау К. Уразбаев
Приложение к решению акима города Атырау от 25 ноября 2020 года № 37
Избирательные участки на территории города Атырау
Сноска. Приложение 1 - в редакции решений акима города Атырау Атырауской области от 29.12.2022 № 52 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными решениями акима города Атырау Атырауской области от 09.07.2024 № 27 (вводится в действие со дня первого официального опубликования); от 24.01.2025 № 206 (вводится в действие со дня первого официального опубликования) ; от 11.04.2025 № 220 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Наименование избирательного
участка
Место расположения избирательного участка
Границы избирательных участков
1
Избирательный участок №1

Атырау қаласы, Мұқағали Мақатаев көшесі, құрылыс 61, "Атырау облысы Білім беру басқармасының "Жалпы білім беретін №4 Ю.А.Гагарин атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сарайшық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 үйлер;
Т.Білялов көшесі, № 1, 1а, 1в, 1д, 1ж, 1е, 1е/1, 2, 2а, 2б, 2г, 3, 4, 4а, 5, 5а, 5б/1, 6, 7, 7а, 7в, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 үйлер;
Б.Нысанбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36 үйлер;
Ұзынарал көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 үйлер;
Есет би Қараұлы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер;
Ә.Молдағұлова көшесі, № 1, 1а, 1б, 1в, 1д, 1ж, 1е, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 81 үйлер;
Н.Гоголь көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер;
Алпамыс батыр өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер;
Ж.Нәжімеденов көшесі, № 1, 2, 3, 3б, 4, 4б 5, 5б, 6, 6б, 7, 7б, 8, 8б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 73, 75, 77, 79, 81 үйлер;
Адырыс өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер;
А.Пушкин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41 үйлер;

город Атырау, улица Мұқағали Мақатаев, строение 61, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №4 имени Ю.А.Гагарина" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица Сарайшық, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60;
улица Т.Білялов, дома № 1, 1а, 1в, 1д, 1ж, 1е, 1е/1, 2, 2а, 2б, 2г, 3, 4, 4а, 5, 5а, 5б/1, 6, 7, 7а, 7в, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
улица Б.Нысанбаев, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36;
улицаҰзынарал, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
улица Есет би Қараұлы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Ә.Молдағұлова, дома № 1, 1а, 1б, 1в, 1д, 1ж, 1е, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 81;
улица Н.Гоголь, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
проезд Алпамыс батыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица Ж.Нәжімеденов, дома № 1, 2, 3, 3б, 4, 4б 5, 5б, 6, 6б, 7, 7б, 8, 8б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 73, 75, 77, 79, 81;
проезд Адырыс, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица А.Пушкин, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41;

М.Мақатаев көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59 үйлер;
Керей хан көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер;
Құлагер өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер;
Ж.Нәжімеденов өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлер;
Бурабай өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
Келешек өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Станция көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер.
2
№2 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Өтепқали Исатаев көшесі, құрылыс 42А,
"Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің
"Жалпы білім беретін №2 Жұмекен Нәжімеденов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
М.Мақатаев көшесі, № 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52 үйлер;
Қ.Бекқалиев көшесі, № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67 үйлер;
Құспан Молла көшесі, № 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81 үйлер;
Х.Нәубетов көшесі, № 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 үйлер;
Мерей өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер;
Ғ.Құрманғалиев көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73 үйлер;
А.Афанасьев көшесі, № 42, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97 үйлер;
Е.Досымов көшесі, № 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99 үйлер;
Б.Нысанбаев көшесі, № 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82 үйлер;

улица М.Мақатаев, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59;
улица Керей хан, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
проезд Құлагер, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
проезд Ж.Нәжімеденов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
проезд Бурабай, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
проезд Келешек, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Станция, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21.
2
Избирательный участок №2
город Атырау, улица Өтепқали Исатаев, строение 42А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №2 имени Жумекена Нажимеденова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица М.Мақатаев, дома № 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
улица Қ.Бекқалиев, дома № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67 дома;
улица Құспан Молла, дома № 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81;
улица Х.Нәубетов, дома № 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74;
проезд Мерей, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Ғ.Құрманғалиев, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
улица А.Афанасьев, дома № 42, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97;
улица Е.Досымов, дома № 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
улица Б.Нысанбаев, дома № 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82;

Ә.Молдағұлова көшесі, № 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125,127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143 үйлер;
Бәйдібек би өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
А.Байтұрсынов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 18, 20, 22, 24, 26 үйлер;
И.Тайманов даңғылы, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12а үйлер.
3
№3 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Исатай даңғылы, 1А құрылыс, "Спецавтобаза" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты
Е.Досымов көшесі, № 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179 үйлер;
А.Афанасьев көшесі, № 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134,135,136,137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160 үйлер;
Ғ.Құрманғалиев көшесі, № 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129 үйлер;
Х.Нәубетов көшесі, № 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 124 үйлер;
Д.Сүйесінов өткелі, № 1, 1/1, 1а/1, 2, 2/2, 2а, 2б, 2в, 2г, 2ж, 2е, 3, 3а/1, 3г, 3д, 3е , 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер;
Ө.Исатаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21 үйлер;
И.Тайманов даңғылы, № 7, 9, 11 үйлер;
Х.Нәубетов өтпе жолы, № 1, 1б, 11д, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 90, 92/2, 96 үйлер;
"Ата мұра" шағын ауданы.
4
№4 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Владимир Худин көшесі, 6 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Әдістемелік орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
Сұлтан Бейбарыс даңғылы, № 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162 үйлер;

улица Ә.Молдағұлова, дома № 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125,127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143;
проезд Бәйдібек би, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица А.Байтұрсынов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 18, 20, 22, 24, 26 дома;
проспект И.Тайманов, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12а.
3
Избирательный участок №3
город Атырау, проспект Исатай, строение 1А, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Спецавтобаза"
улица Е.Досымов, дома № 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179;
улица А.Афанасьев, дома № 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134,135,136,137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160;
улица Ғ.Құрманғалиев, дома № 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129;
улица Х.Нәубетов, дома № 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 124;
проезд Д.Сүйесінов, дома № 1, 1/1, 1а/1, 2, 2/2, 2а, 2б, 2в, 2г, 2ж, 2е, 3, 3а/1, 3г, 3д, 3е , 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Ө.Исатаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21;
проспект И.Тайманов, дома № 7, 9, 11;
переулок Х.Нәубетов, дома № 1, 1б, 11д, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 90, 92/2, 96;
микрорайон "Ата мұра".
4
Избирательный участок №4
город Атырау, улица Владимира Худина, дом 6, здание коммунального государственного казенного предприятия "Методический центр Управления образования Атырауской области"
проспект Сұлтан Бейбарыс, дома № 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162;

Н.Өтегенов өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 үйлер;
Мырзағали Қазырет көшесі, № 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 171б үйлер;
Т.Айбергенов өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлер;
А.Затаевич өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер;
Қазанғап өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
Ағатай батыр өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер;
Д.Нұрпейісова өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
Тастақ өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлер;
Қ.Қайсенов өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер;
Ж.Елеуісов көшесі, № 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109 үйлер;
Х.Досмұхамедов көшесі, № 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143 үйлер;
Попов көшесі, № 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 үйлер;
Ы.Алтынсарин көшесі, № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлер;
Ө.Исатаев көшесі, № 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41 үйлер;

проезд Н.Өтегенов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93;
улица Мырзағали Қазырет, дома № 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 171б;
проезд Т.Айбергенова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
проезд А.Затаевич, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
проезд Қазанғап, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
проезд Ағатай батыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
проезд Д.Нұрпейісова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
проезд Тастақ, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
проезд Қ.Қайсенов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица Ж.Елеуісов, дома № 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109;
улица Х.Досмұхамедов, дома № 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143;
улица Попова, дома № 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
улица Ы.Алтынсарина, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
улица Ө.Исатаев, дома № 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41;

Т.Бигельдинов көшесі, № 1, 3, 5а, 5/3, 7, 24, 26, 28, 33б, 34, 36, 37, 38, 39, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68 үйлер;
Құрманғазы көшесі, № 58в, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 үйлер;
И.Тайманов даңғылы, № 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43 үйлер;
М.Тоқатов көшесі, № 2а, 52, 54а, 54б үйлер.
5
№5 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Қабдырахман Ерниязов көшесі, құрылыс 2, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің
"Жалпы білім беретін №5 Ғ.Мүсірепов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ө.Әлжанов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер;
М.Төлебаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер;
И.Қамешев өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер;
Байланысшылар өткелі, № 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21а үйлер;
В.Худин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;
Ю.Гагарин көшесі, № 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130 үйлер;
Ащысай өтпе жолы, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Автобаза өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
Қ.Ерниязов көшесі, № 13/1, 13/2, 13/3 үйлер;
Б.Жарбосынов көшесі, № 82, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 108/1, 108/2, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127 үйлер;
Б.Соқпақбаев өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер;
Х.Досмұхамедов көшесі, № 94/1, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110 үйлер;
Құрманғазы көшесі, № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 4/3, 6, 6/2, 9/1, 10а, 12/1, 14а, 14б, 32а, 34, 36, 40а, 50, 54а үйлер;
М.Дүйсенғалиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлер;
Т.Бигельдинов көшесі, № 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 3а, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 8, 8/1, 10, 11, 15/1, 15/2, 29, 31 үйлер.
6
№6 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Х.Досмұхамедов көшесі, құрылыс 4, "ҚазТрансГаз Аймақ" акионерлік қоғамы Атырау өндірістік филиалының ғимараты
Ә.Сәрсенбаев көшесі, № 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 65, 67, 69, 71 үйлер;

улица Т.Бигельдинова, дома № 1, 3, 5а, 5/3, 7, 24, 26, 28, 33б, 34, 36, 37, 38, 39, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68;
улица Құрманғазы, дома № 58в, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78;
проспект И.Тайманова, дома № 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
улица М.Тоқатов, дома № 2а, 52, 54а, 54б.
5
Избирательный участок №5
город Атырау, улица Қабдырахман Ерниязов, строение 2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №5 имени Г.Мусрепова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица Ө.Әлжанов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица М.Төлебаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
проезд И.Қамешев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
проезд Байланысшылар, дома № 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21а;
улица В.Худин, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Ю.Гагарин, дома № 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130;
переулок, Ащысай, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
проезд Автобаза, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Қ.Ерниязов, дома № 13/1, 13/2, 13/3;
улица Б.Жарбосынов, дома № 82, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 108/1, 108/2, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127;
проезд Б.Соқпақбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица Х.Досмұхамедов, дома № 94/1, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110;
улица Құрманғазы, дома № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 4/3, 6, 6/2, 9/1, 10а, 12/1, 14а, 14б, 32а, 34, 36, 40а, 50, 54а;
улица М.Дүйсенғалиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Т.Бигельдинов, дома № 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 3а, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 8, 8/1, 10, 11, 15/1, 15/2, 29, 31.
6
Избирательный участок №6
город Атырау, улица Х.Досмұхамедов, строение 4, здание Атырауского производственного филиала акционерного общества "КазТрансГаз Аймақ"
улица Ә.Сәрсенбаев, дома № 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 65, 67, 69, 71;

Х.Досмұхамедов көшесі, № 26, 28, 30, 34, 36, 44, 46, 50, 54, 56 үйлер;
Ю.Гагарин көшесі, № 27, 29, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 57, 59, 61 үйлер.
8
№8 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, үй 186б, "Н.Тілендиев атындағы облыстық Кіші өнер академиясы дарынды балаларға арналған
интернаттық мекемесі бар мамандандырылған мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қ.Сәтпаев көшесі, № 8, 10, 10а, 12, 12а үйлер;
Әйтеке би көшесі, № 71, 75, 77б, 79, 81, 83, 85, 93, 95, 95а, 95б, 97, 99, 101, 101а, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 119а үйлер;
А.Пушкин көшесі, № 188, 190, 190а, 194, 200, 202, 207, 231, 235 үйлер;
Ж.Нәжімеденов көшесі, № 236, 238 үйлер;
"Каспий" шағын ауданы;
Абай алаңы;
Н.Крупская көшесі, № 24а, 24б, 24в, 24д, 24г, 26, 30, 36, 36а, 37, 40, 43, 44, 46, 48, 54, 71 үйлер;
Студенттер даңғылы, № 10, 60а, 188, 190, 190а 192а, 192б, 192в, 194а, 204 үйлер.
9
№9 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Қаныш Сәтбаев көшесі, құрылыс 20, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №15 Абай атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қ.Сәтпаев көшесі, № 14, 15а, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 30а, 30б, 30б/1, 30в, 30г, 32, 32а, 34, 36 үйлер;
С.Сейфуллин көшесі, № 5в, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35в үйлер;
С.Сейфуллин өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;
Ақжол өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер.
10
№10 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Адмирал Лев Владимирский көшесі, құрылыс 21,
"Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№16 Ж.Қаражігітов атындағы мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Авангард-4" шағын ауданы, № 2а үй;
Қ.Сәтпаев көшесі, № 2б, 2в, 2г, 5а, 5б, 5г, 5д, 42, 48, 48а, 48б, 48в, 48г, 48д, 50, 50а, 50б, 52, 54, 56, 58 үйлер;
Л.Владимирский көшесі, № 2в үй;
М.Төлебаев көшесі, № 44 үй.
11
№11 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Адмирал Лев Владимирский көшесі, үй 26, "Атырау облысы Білім беру басқармасының "Атырау көлік және коммуникация колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
"Авангард-4"шағын ауданы, № 3а, 3б, 4а, 6, 8, 9а, 10а, 11, 14, 14а, 14б, 16, 93, 96, 97, 98, 99, 100 үйлер;
С.Сейфуллин көшесі, № 20 үй;
З.Ғұмаров көшесі, № 88, 90, 91б үйлер;
Н.Тілендиев көшесі, № 19а үй;

улица Х.Досмұхамедов, дома № 26, 28, 30, 34, 36, 44, 46, 50, 54, 56;
улица Ю.Гагарина, дома № 27, 29, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 57, 59, 61.
8
Избирательный участок №8
город Атырау, дом 186б, здание государственного учреждения "Специализированная школа для одаренных детей с интернатным учреждением областная Малая академия искусств имени Н.Тлендиева"
улица Қ.Сәтпаев, дома № 8, 10, 10а, 12, 12а;
улица Әйтеке би, дома № 71, 75, 77б, 79, 81, 83, 85, 93, 95, 95а, 95б, 97, 99, 101, 101а, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 119а;
улица А.Пушкин, дома № 188, 190, 190а, 194, 200, 202, 207, 231, 235;
улица Ж.Нәжімеденов, дома № 236, 238;
микрорайон "Каспий";
площадь Абай;
улица Н.Крупская, дома № 24а, 24б, 24в, 24д, 24г, 26, 30, 36, 36а, 37, 40, 43, 44, 46, 48, 54, 71;
проспект Студенттер, дома № 10, 60а, 188, 190, 190а 192а, 192б, 192в, 194а, 204.
9
Избирательный участок №9
город Атырау, улица Қаныш Сәтбаев, строение 20, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №15 имени Абая" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица Қ.Сәтпаев, дома № 14, 15а, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 30а, 30б, 30б/1, 30в, 30г, 32, 32а, 34, 36;
улица С.Сейфуллин, дома № 5в, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35в;
проезд С.Сейфуллин, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
проезд Ақжол, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
10
Избирательный участок №10
город Атырау, улица Адмирал Лев Владимирский, строение 21, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей №16 имени Ж.Каражигитова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Авангард-4", дом № 2а үй;
улица Қ.Сәтпаев, дома № 2б, 2в, 2г, 5а, 5б, 5г, 5д, 42, 48, 48а, 48б, 48в, 48г, 48д, 50, 50а, 50б, 52, 54, 56, 58;
улица Л.Владимирский, дом № 2в;
улица М.Төлебаев, дом № 44.
11
Избирательный участок №11
город Атырау, улица Адмирал Лев Владимирский, дом 26, здание коммунального государственного казенного предприятие "Атырауский колледж транспорта и коммуникации" Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Авангард-4", дома № 3а, 3б, 4а, 6, 8, 9а, 10а, 11, 14, 14а, 14б, 16, 93, 96, 97, 98, 99, 100;
улица С.Сейфуллин, дом № 20;
улица З.Ғұмаров, дома № 88, 90, 91б;
улица Н.Тілендиев, дом № 19а;

Береке (Петровского) көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер.
12
№12 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Құрманғазы көшесі, үй 9, Атырау облысы Білім беру басқармасының "Атырау сервис колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
"Авангард-4" шағын ауданы, № 9, 10, 12, 12б, 13, 13а, 15, 15а, 21, 21а үйлер;
"Авангард-2" шағын ауданы, № 7, 8, 9, 11, 11а, 11б, 12 үйлер.
13
№13 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Авангард-2 шағын ауданы, құрылыс 19А,
"Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№19 Қ.Сәтпаев атындағы мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Авангард-2" шағын ауданы, № 1, 3, 4, 5, 6, 6в, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 23а, 23б үйлер.
14
№14 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Адмирал Лев Владимирский көшесі, құрылыс 41, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№3 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Авангард-3" шағын ауданы, № 39, 39а, 39б, 39в, 40, 41, 42, 43, 49, 75, 76 үйлер;
У.Трумов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Н.Тілендиев көшесі, № 19, 20, 38 үйлер;
"Ақшағала" шағын ауданы;
Телецентр аумағы;
Жеңіс паркі аумағы.
15
№15 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Адмирал Лев Владимирский көшесі, құрылыс 28, "Атырау облысы Білім беру басқармасының №3 "Білім-инновация" лицей интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Авангард-3" шағын ауданы, № 1, 3, 5, 6, 7а, 11, 13, 15, 17, 19, 19а, 21, 23, 24, 35, 36, 37, 38, 44, 45, 46, 47, 48, 74 үйлер;
Г.Карелин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер;
М.Қалимов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 үйлер.
16
№16 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Құрманғазы көшесі, үй 7, Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Атырау жоғары медициналық колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы
коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты
"Авангард-3" шағын ауданы, № 9, 31, 32, 33, 34, 53, 73 үйлер;
Л.Владимирский көшесі, № 99, 100, 101 үйлер;
Құрманғазы көшесі, № 1, 1а, 3, 5, 27, 28а үйлер;
"Медиктер" шағын ауданы.
17
№17 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Лесхоз шағын ауданы, құрылыс 28А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №28 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Лесхоз" шағын ауданының жеке секторы.
18
№18 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Жұмыскер шағын ауданы, Өтеген Баймұханов көшесі, құрылыс 121,
"Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін И.Тайманов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

улица Береке (Петровского), дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
12
Избирательный участок №12
город Атырау, улица Курмангазы, дом 9, здание коммунального государственного казенного предприятие "Атырауский колледж сервиса" Управления образования Атырауской области
микрорайон "Авангард-4" , дома № 9, 10, 12, 12б, 13, 13а, 15, 15а, 21, 21а;
микрорайон "Авангард-2" дома № 7, 8, 9, 11, 11а, 11б, 12.
13
Избирательный участок №13
город Атырау, микрорайон Авангард-2, строение 19А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №19 имени К.Сатпаева" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Авангард-2", дома № 1, 3, 4, 5, 6, 6в, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 23а, 23б.
14
Избирательный участок №14
город Атырау, улица Адмирала Льва Владимирского, строение 41, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №3" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Авангард-3", дома № 39, 39а, 39б, 39в, 40, 41, 42, 43, 49, 75, 76;
улица У.Трумова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Н.Тілендиев, дома № 19, 20, 38;
микрорайон "Ақшағала";
территория Телецентр;
территория парка Победы.
15
Избирательный участок №15
город Атырау, улица Адмирала Льва Владимирского, строение 28, здание коммунального государственного учреждения "№3 Лицей-интернат "Білім-инновация" Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Авангард-3", дома № 1, 3, 5, 6, 7а, 11, 13, 15, 17, 19, 19а, 21, 23, 24, 35, 36, 37, 38, 44, 45, 46, 47, 48, 74;
улица Г.Карелина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица М.Қалимов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80.
16
Избирательный участок №16
город Атырау, улица Құрманғазы, дом 7, здание коммунального государственного предприятие на праве хозяйственного ведения "Атырауский высший медицинский колледж" Управления здравоохранения Атырауской области"
микрорайон "Авангард-3", дома № 9, 31, 32, 33, 34, 53, 73;
улица Л.Владимирский, дома № 99, 100, 101;
улица Құрманғазы, дома № 1, 1а, 3, 5, 27, 28а;
микрорайон "Медиктер.
17
Избирательный участок №17
город Атырау, микрорайон Лесхоз, строение 28А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №28" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
Частный сектор микрорайона "Лесхоз".
18
Избирательный участок №18
город Атырау, микрорайон Жұмыскер, улица Өтеген Баймұханов, строение 121, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени И.Тайманова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"

"Жұмыскер" шағын ауданы, № 39б, 86, 123б, 194, 195, 210, 211, 222, 229, 232, 233, 239, 241, 254, 262, 263, 267, 269, 272, 277, 280, 288, 289, 293, 294, 295, 297, 309, 330, 332, 339, 346, 350, 353, 354, 359, 360, 361, 365, 366, 369, 371, 372, 376, 380, 380д үйлер;
Ө.Баймұханов көшесі, № 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119 үйлер;
Қ.Сүндеталиев көшесі, № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 29, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 43, 49, 58, 227, 247, 252 үйлер;
Қ.Жұмағалиев көшесі, № 3, 32, 32б, 34, 48а, 50, 50а, 51, 54, 56, 57, 59, 61, 63, 65 үйлер;
Ж.Мыңбаев көшесі, № 1, 3, 4, 6, 7, 7а, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 21, 21а, 23 үйлер;
А.Ахметова көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
Ж.Ақбаев көшесі, № 2, 4, 5, 6, 8, 10 үйлер;
А.Амантурлин көшесі, № 3, 7, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 11б, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 26, 28, 28а, 31, 32, 36, 46, 49, 51, 53, 54, 54а, 63, 63а, 64, 68, 70, 71а, 76, 78а, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 93, 93а, 386 үйлер;
Жастар көшесі, № 1, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6б, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13/1, 14а, 15, 17, 19, 19а, 21, 21а, 23, 25, 27, 28, 32, 33, 34, 38, 39, 39а, 44, 68а, 74а үйлер;
Ақтау көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 үйлер;
Қайыршақты көшесі, № 1, 2, 2а, 2б, 4, 4а, 8, 10 үйлер;
С.Бекмағамбетов көшесі, № 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159,160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255 үйлер;
Ш.Әбішев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 үйлер;

микрорайон "Жұмыскер", дома № 39б, 86, 123б, 194, 195, 210, 211, 222, 229, 232, 233, 239, 241, 254, 262, 263, 267, 269, 272, 277, 280, 288, 289, 293, 294, 295, 297, 309, 330, 332, 339, 346, 350, 353, 354, 359, 360, 361, 365, 366, 369, 371, 372, 376, 380, 380д;
улица Ө.Баймұханов, дома № 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119;
улица Қ.Сүндеталиев, дома № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 29, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 43, 49, 58, 227, 247, 252;
улица Қ.Жұмағалиев, дома № 3, 32, 32б, 34, 48а, 50, 50а, 51, 54, 56, 57, 59, 61, 63, 65;
улица Ж.Мыңбаев, дома № 1, 3, 4, 6, 7, 7а, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 21, 21а, 23;
улица А.Ахметова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Ж.Ақбаев, дома № 2, 4, 5, 6, 8, 10;
улица А.Амантурлин, дома № 3, 7, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 11б, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 26, 28, 28а, 31, 32, 36, 46, 49, 51, 53, 54, 54а, 63, 63а, 64, 68, 70, 71а, 76, 78а, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 93, 93а, 386;
улица Жастар, дома № 1, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6б, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13/1, 14а, 15, 17, 19, 19а, 21, 21а, 23, 25, 27, 28, 32, 33, 34, 38, 39, 39а, 44, 68а, 74а;
улица Ақтау, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72;
улица Қайыршақты, дома № 1, 2, 2а, 2б, 4, 4а, 8, 10;
улица С.Бекмағамбетов, дома № 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159,160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255;
улица Ш.Әбішев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108;

Еркінқала-Атырау тас жолы, № 2б, 84/1, 86/1, 88, 88/1, 90, 94, 96, 98, 100 үйлер;
Б.Жексемалиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20б, 21, 23, 25, 27 үйлер;
Балықшылар көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Б.Өтеев көшесі, № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20 үйлер;
Бөлекқайыр көшесі, № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18 үйлер;
Д.Есқалиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 31/5а, 32, 33, 33/2, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 47а, 49, 51, 52а, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73 үйлер;
Желтоқсан көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 12б, 12в, 12г, 13, 14, 14а, 14б, 15, 15а, 16, 17, 17а, 19, 19а, 21, 21а, 23, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 33 үйлер;
Жеңіс көшесі, № 1, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15б, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер;
Қ.Көшербаев көшесі, № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 ,37а, 39, 41, 43, 43а, 45, 47 үйлер;
Қызыл теңізші көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9в, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 31а, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57а үйлер;
С.Айтмағамбетов көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 8а, 8б, 8в, 8г, 8д, 10, 10а, 10б, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 15а, 15б, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
С.Оразалин көшесі, № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
С.Төлепов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлер;
Т.Асанов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66 ,67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92 үйлер;
Ш.Аманов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
Ш.Түсіпқалиев көшесі, № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76в, 77, 79, 80, 81, 81а, 83, 83а ,84, 85, 85а, 86, 87, 89, 91, 93 үйлер;

трасса Еркінқала-Атырау, дома № 2б, 84/1, 86/1, 88, 88/1, 90, 94, 96, 98, 100;
улица Б.Жексемалиева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20б, 21, 23, 25, 27;
улица Балықшылар, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Б.Өтеев, дома № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20;
улица Бөлекқайыр, дома № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18;
улица Д.Есқалиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 31/5а, 32, 33, 33/2, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 47а, 49, 51, 52а, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
улица Желтоқсан, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 12б, 12в, 12г, 13, 14, 14а, 14б, 15, 15а, 16, 17, 17а, 19, 19а, 21, 21а, 23, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 33;
улица Жеңіс, дома № 1, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15б, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Қ.Көшербаев, дома № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 ,37а, 39, 41, 43, 43а, 45, 47;
улица Қызыл теңізші, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9в, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 31а, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57а;
улица С.Айтмағамбетов, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 8а, 8б, 8в, 8г, 8д, 10, 10а, 10б, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 15а, 15б, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица С.Оразалина, дома № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица С.Төлепов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица Т.Асанова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66 ,67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92;
улица Ш.Аманова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Ш.Түсіпқалиев, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76в, 77, 79, 80, 81, 81а, 83, 83а ,84, 85, 85а, 86, 87, 89, 91, 93;

Ж.Дәулетов көшесі, № 1, 1б, 1в, 2, 2а, 2б, 2в, 2ғ, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 42а, 44, 46, 63, 84 үйлер;
Ғ.Шапауов көшесі, № 1а, 1б, 1г, 1д, 1е, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48 үйлер;
№1 өткел, № 5, 14, 15, 16 үйлер;
№2 өткел, № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37 үйлер;
№3 өткел, № 1, 4 үйлер;
№4 өткел, № 1, 2, 4, 6, 8 үйлер.
21
№21 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Сары Өзек аумағы, 1 көше, құрылыс 16, "Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Атырау облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік
кәсіпорнының ғимараты
"Атырау облыстық туберкулезге қарсы күрес диспансері".
22
№22 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Адмирал Лев Владимирский көшесі, құрылыс 22А, Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Атырау облыстық перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты
"Атырау облыстық перинаталдық орталығы".
23
№23 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Лев Адмирал Владимирский көшесі, үй 2, "Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Атырау облыстық онкология диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы
коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты
"Атырау облыстық онкология диспансері".
24
№24 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Адмирал Лев Владимирский көшесі, құрылыс 98, Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Атырау облыстық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты
"Атырау облыстық ауруханасы".
25
№25 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Бейбарыс даңғылы, құрылыс 412, "Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "№2 Атырау облыстық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы
коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты
"№2 Атырау облыстық ауруханасы".
26
№26 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Өркен шағын ауданы, Сатан Шөреев көшесі, құрылыс 90А,
"Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің
"№35 Хамит Ерғалиев атындағы мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Өркен-2" шағын ауданы.
27
№27 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Еркінқала ауылдық округі, Ракуша ауылы, Қазақстан көшесі, құрылыс 16, Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін М.Өтемісов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Еркінқала ауылдық округі, Ракуша ауылы:

улица Ж.Дәулетов, дома № 1, 1б, 1в, 2, 2а, 2б, 2в, 2ғ, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 42а, 44, 46, 63, 84;
улица Ғ.Шапауов, дома № 1а, 1б, 1г, 1д, 1е, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48;
проезд №1, дома № 5, 14, 15, 16;
проезд №2, дома № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
проезд №3, дома № 1, 4;
проезд №4, дома № 1, 2, 4, 6, 8.
21
Избирательный участок №21
город Атырау, территория Сары Өзек, улица 1, строение 16, здание коммунального государственного
предприятие на праве хозяйственного ведения "Атырауский областной центр фтизиопульмонологии" Управления здравоохранения Атырауской области
"Атырауский областной противотуберкулезный диспансер".
22
Избирательный участок №22
город Атырау, улица Адмирал Лев Владимирский, строение 22А, здание коммунального государственного предприятие на праве хозяйственного ведения "Атырауский областной перинатальный центр" Управления здравоохранения Атырауской области
"Атырауский областной перинатальный центр".
23
Избирательный участок №23
город Атырау, улица Адмирал Лев Владимирский, дом 2, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Атырауский областной онкологический диспансер" Управления здравоохранения Атырауской области"
"Атырауский областной онкологический диспансер".
24
Избирательный участок №24
город Атырау, улица Адмирал Лев Владимирский, строение 98, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Атырауская областная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
"Атырауская областная больница".
25
Избирательный участок №25
город Атырау, проспект Бейбарыс, строение 412, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Атырауская областная больница №2" Управления здравоохранения Атырауской области
"Атырауская областная больница №2".
26
Избирательный участок №26
город Атырау, микрорайон Өркен, улица Сатан Шөреев, строение 90А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №35 имени Хамита Ергалиева" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Өркен-2".
27
Избирательный участок №27
город Атырау, сельский округ Еркінқала, село Ракуша, улица Қазақстан, строение 16, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени М.Утемисова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
сельский округ Еркінқала, село Ракуша:

Х.Сейітов көшесі, № 63, 65, 67 үйлер;
Т.Буданов көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59а, 74а, 76а, 78а, 80а, 81, 83, 84а, 85, 86а, 87, 88а, 89, 90а, 91, 92а, 94, 94а, 95, 96, 96а, 97, 98, 98а, 99, 100, 100а, 101, 102, 102а, 103, 104, 104а, 106, 108, 108а, 110, 112, 112а, 114, 116, 118, 118а, 120, 122, 124, 128, 128а, 130, 130б, 132а, 134а, 134б, 136б, 138б, 140б, 142б, 144б, 170а үйлер;
Ш.Мұртаза көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 19а, 20, 22, 23, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 34а, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 49а, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 89, 94а, 94в, 154а, 164а үйлер;
Н.Сүнелдіков көшесі, № 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36а үйлер;
Ы.Әлжанов көшесі, № 16, 16а, 18, ,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлер;
М.Өзтүрік көшесі, № 17, 17б, 19, 21, 23, 25, 26б, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 38, 40, 42, 44, 46, 46а, 50 үйлер;
Ә.Нұршайықов көшесі, № 37, 39, 43, 45, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58 үйлер;
Бекет ата көшесі, № 1а, 1б, 7, 7а, 9, 11, 19, 21, 23а, 29, 31, 33, 39 үйлер;
№24 көше, № 31, 33, 35, 37, 38, 40, 41, 44, 48 үйлер.
28
№28 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Мұса Баймұханов көшесі, құрылыс 16, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Хиуаз Доспанова атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
М.Тынышбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер;
А.Грибоедов көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44а үйлер;
Б.Аманшин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44 үйлер;
М.Баймұханов көшесі, № 2, 2а, 2б, 2в, 3б, 4, 4а, 8, 11а, 12, 17, 18, 18а, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 22/1, 23, 23а, 25, 26, 26а, 27/1, 27/2, 28, 28а,28/1, 29, 30, 31, 31/2, 32,52 52/2, 54/2 үйлер;
М.Горький көшесі, № 1, 2а, 3, 4а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27 үйлер;
Ш.Еркінов көшесі, № 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 3б үйлер;
Ш.Мұхтаров көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 үйлер;

улица Х.Сейітов, дома № 63, 65, 67;
улица Т.Буданова, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59а, 74а, 76а, 78а, 80а, 81, 83, 84а, 85, 86а, 87, 88а, 89, 90а, 91, 92а, 94, 94а, 95, 96, 96а, 97, 98, 98а, 99, 100, 100а, 101, 102, 102а, 103, 104, 104а, 106, 108, 108а, 110, 112, 112а, 114, 116, 118, 118а, 120, 122, 124, 128, 128а, 130, 130б, 132а, 134а, 134б, 136б, 138б, 140б, 142б, 144б, 170а;
улица Ш.Мұртаза, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 19а, 20, 22, 23, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 34а, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 49а, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 89, 94а, 94в, 154а, 164а;
улица Н.Сүнелдіков, дома № 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36а;
улица Ы.Әлжанов, дома № 16, 16а, 18, ,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
улица М.Өзтүрік, дома № 17, 17б, 19, 21, 23, 25, 26б, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 38, 40, 42, 44, 46, 46а, 50;
улица Ә.Нұршайықов, дома № 37, 39, 43, 45, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58;
улица Бекет ата, дома № 1а, 1б, 7, 7а, 9, 11, 19, 21, 23а, 29, 31, 33, 39;
улица № 24, дома № 31, 33, 35, 37, 38, 40, 41, 44, 48.
28
Избирательный участок №28
город Атырау, улица Мұса Баймұханов, строение 16, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Хиуаз Доспановой" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица М.Тынышбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица А.Грибоедов, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44а;
улица Б.Аманшин, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
улица М.Баймұханов, дома № 2, 2а, 2б, 2в, 3б, 4, 4а, 8, 11а, 12, 17, 18, 18а, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 22/1, 23, 23а, 25, 26, 26а, 27/1, 27/2, 28, 28а,28/1, 29, 30, 31, 31/2, 32,52 52/2, 54/2;
улица М.Горький, дома № 1, 2а, 3, 4а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
улица Ш.Еркінов, дома № 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 3б;
улица Ш.Мұхтаров, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89;

Ф.Энгельс көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31 үйлер;
Шарын өтпе жолы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
Қостанай көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер;
В.Белинский көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 30/2 үйлер;
Ж.Садықов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 үйлер;
Ж.Жабаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а үйлер;
Е.Полынин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер;
И.Панфилов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24 үйлер;
Ж.Таңқыбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20 үйлер;
Қ.Мәмекұлы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28 үйлер;
Кейкі батыр көшесі, № 2, 4 үйлер;
Ж.Жабаев өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5 үйлер;
Н.Қобданов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер;
Т.Амандосов көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 үйлер;
Жидебай өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер;
М.Өтемісұлы көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14а үйлер;
Құныскерей батыр өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер;
Қ.Смағұлов көшесі, № 3а үйі.
29
№29 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Мұса Баймұханов көшесі, құрылыс 16, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Хиуаз Доспанова атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
М.Тынышбаев көшесі, № 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а үйлер;
Кейкі батыр көшесі, № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78 үйлер;

улица Ф.Энгельс, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31;
переулок Шарын, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Қостанай, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица В.Белинский, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 30/2;
улица Ж.Садықов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
улица Ж.Жабаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а;
улица Е.Полынин, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица И.Панфилов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;
улица Ж.Таңқыбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20;
улица Қ.Мәмекұлы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28;
улица Кейкі батыр, дома № 2, 4;
проезд Ж.Жабаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5;
улица Н.Қобданов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Т.Амандосов, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
проезд Жидебай, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица М.Өтемісұлы, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14а;
проезд Құныскерей батыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Қ.Смағұлов, дом № 3а.
29
Избирательный участок №29
город Атырау, улица Мұса Баймұханов, строение 16, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Хиуаз Доспановой" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица М.Тынышбаев, дома № 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а;
улица Кейкі батыр, дома № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78;

Ж.Жабаев көшесі, № 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83 үйлер;
М.Өтемісұлы көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80 үйлер;
Қ.Мәмекұлы көшесі, № 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 129а үйлер;
М.Горький көшесі, № 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91 үйлер;
Б.Майлин көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 үйлер;
Ғ.Әбдірахманов көшесі, № 1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 үйлер;
К.Ақышев өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 үйлер;
Ф.Энгельс көшесі, № 30, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер;
М.Фрунзе көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14 үйлер;
М.Шолохов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14 үйлер;
М.Баймұханов көшесі, № 1а, 1б, 1в, 1е, 1и, 1г, 3а, 6, 11, 13 үйлер;
Қ.Жұмағалиев көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 үйлер;
Сұлтан Бейбарыс даңғылы, № 7а, 101, 109а үйлер;
А.Грибоедов көшесі, № 1, 5а үйлер;
Ғ.Сланов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78 үйлер;
Ж.Таңқыбаев көшесі, № 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79 үйлер.
30
№30 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Ғинаят Әбдірахманов көшесі, үй 5, Атырау облысы Білім беру басқармасының "Облыстық дарынды балаларға арналған интернаттық мекемесі бар ұлттық гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

улица Ж.Жабаев, дома № 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83;
улица М.Өтемісұлы, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80;
улица Қ.Мәмекұлы, дома № 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 129а;
улица М.Горький, дома № 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;
улица Б.Майлин, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
улица Ғ.Әбдірахманов, дома № 1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
проезд К.Ақышев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60;
улица Ф.Энгельс, дома № 30, 32, 33, 34, 35, 36;
улица М.Фрунзе, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14;
улица М.Шолохов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14;
улица М.Баймұханов, дома № 1а, 1б, 1в, 1е, 1и, 1г, 3а, 6, 11, 13;
улица Қ.Жұмағалиев, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
проспект Сұлтан Бейбарыс, дома № 7а, 101, 109а;
улица А.Грибоедов, дома № 1, 5а;
улица Ғ.Сланов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78;
улица Ж.Таңқыбаев, дома № 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79.
30
Избирательный участок №30
город Атырау, улица Ғинаят Әбдірахманов, дом 5, здание коммунального государственного учреждения "Областная национальная гимназия для одаренных детей с интернатным учреждением" Управления образования Атырауской области

Ғ.Әбдірахманов көшесі, № 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61б үйлер;
Тәттімбет Күйші өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
М.Фрунзе көшесі, № 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36 үйлер;
№4 өткел, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер;
Б.Майлин көшесі, № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56 үйлер;
Күйші Түркеш өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер;
Б.Аманшин көшесі, № 27, 29, 31, 33, 35, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 108 үйлер;
Е.Брусиловский көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23 үйлер;
Т.Амандосов көшесі, № 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 64а үйлер;
Оқжетпес өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер;
Сұлтан Бейбарыс даңғылы, № 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61,63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101 үйлер;
Н.Қобданов көшесі, № 54/1, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 64/1, 64/2, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83 үйлер;
Е.Полынин көшесі, № 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50 үйлер;
Ж.Таңқыбаев көшесі, № 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78 үйлер;
Ж.Садықов көшесі, № 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 үйлер;
Желтоқсан көшесі, № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а үйлер;
М.Шолохов көшесі, № 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлер;
И.Панфилов көшесі, № 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55 үйлер.
31
№31 сайлау учаскесі
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 1 үй, "Сафи Өтебаев атындағы Атырау мұнай және газ университеті" коммекциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты
Н.Қобданов көшесі, № 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 87, 89, 91, 93, 95, 97 үйлер;
С.Қаженбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 үйлер;

улица Ғ.Әбдірахманов, дома № 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61б;
проезд Тәттімбет Күйші, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица М.Фрунзе, дома № 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36;
проезд №4, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Б.Майлина, дома № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
проезд Күйші Түркеш, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица Б.Аманшина, дома № 27, 29, 31, 33, 35, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 108;
улица Е.Брусиловского, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23;
улица Т.Амандосова, дома № 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 64а;
проезд Оқжетпес, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
проспект Сұлтан Бейбарыс, дома № 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61,63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101;
улица Н.Қобданов, дома № 54/1, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 64/1, 64/2, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83;
улица Е.Полынина, дома № 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50;
улица Ж.Таңқыбаев, дома № 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78;
улица Ж.Садықов, дома № 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107;
улица Желтоқсан, дома № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а;
улица М.Шолохова, дома № 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица И.Панфилова, дома № 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55.
31
Избирательный участок №31
город Атырау, проспект Азаттык, дом 1, здание некоммерческого акционерного общества "Атырауского университета нефти и газа имени Сафи Утебаева"
улица Н.Қобданов, дома № 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 87, 89, 91, 93, 95, 97;
улица С.Қаженбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108;

М.Темірханов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 үйлер;
Б.Майлин көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89 үйлер;
Бестоғай көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер;
Индер көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
Ақжал өтпе жолы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер;
Кейкі батыр көшесі, № 65, 67, 79 үйлер;
Қ.Мамекұлы көшесі, № 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 167б үйлер;
Ш.Дәулетов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер;
Талас өткелі, № 2, 4, 6, 8, 10 үйлер;
Доссор көшесі, № 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 үйлер;
Желтоқсан көшесі, № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 28а үйлер;
Ж.Таңқыбаев көшесі, № 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 үйлер;
Ертіс өткелі, № 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а үйлер;
Е.Брусиловский көшесі, № 24, 26, 27, 28, 29, 31 үйлер;
Б.Аманшин көшесі, № 37, 39, 41, 43, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132 үйлер;
Миялы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
Сағыз көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 үйлер;
Т.Амандосов көшесі, № 52, 52а, 54, 55а, 56, 57, 58, 59, 61, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 үйлер;
Теміржол өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер;
Жанкент өткелі, № 3, 5 үйлер;
Шалқар көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
М.Өтемісұлы көшесі, № 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91 үйлер;
Е.Серкебаев өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 үйлер;

улица М.Темірханов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
улица Б.Майлин, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89;
улица Бестоғай, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Индер, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
переулок Ақжал, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица Кейкі батыр, дома № 65, 67, 79;
улица Қ.Мамекұлы, дома № 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 167б;
улица Ш.Дәулетов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
проезд Талас, дома № 2, 4, 6, 8, 10;
улица Доссор, дома № 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118;
улица Желтоқсан, дома № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 28а;
улица Ж.Таңқыбаев, дома № 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87;
проезд Ертіс, дома № 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а;
улица Е.Брусиловский, дома № 24, 26, 27, 28, 29, 31;
улица Б.Аманшин, дома № 37, 39, 41, 43, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132;
улица Миялы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Сағыз, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
улица Т.Амандосов, дома № 52, 52а, 54, 55а, 56, 57, 58, 59, 61, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74;
проезд Теміржол, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
проезд Жанкент, дома № 3, 5;
улица Шалқар, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица М.Өтемісұлы, дома № 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91;
проезд Е.Серкебаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;

М.Горький көшесі, № 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123,125 үйлер.
32
№32 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Қажығали Мәмекұлы көшесі, құрылыс 167, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Қалалық білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №1 Мағжан Жұмабаев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Тайқазан көшесі, № 1а/1, 1/1, 1/2, 1/4, 1/6, 2, 2а, 2б, 2г үйлер;
"Орталық" шағын ауданы, № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер;
Абай көшесі, № 6, 6а үйлер;
Азаттық даңғылы, № 2б/5, 2е, 2ж, 2з, 2и, 5, 5а, 5б, 6а, 11а, 11б, 13, 15 үйлер;
Ш.Уәлиханов көшесі, № 5/1, 5/2, 6а, 9а, 9а/1, 9а/2 үйлер;
М.Өтемісұлы көшесі, № 2в/1, 83а, 87б, 112, 114 үйлер;
Б.Момышұлы көшесі, № 1/1, 2, 4, 6, 8, 8б, 8в, 10 үйлер;
Қ.Смағұлов көшесі, № 10, 12 үйлер.
33
№33 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Бауыржан Момышұлы көшесі, құрылыс 31, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№17 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Пятый квартал көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5 үйлер;
Абай көшесі, № 3, 9, үйлер;
Азаттық даңғылы, № 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32а, 33, 34, 35, 36 үйлер;
Ғ.Хакимов өткелі, № 1, 2/1, 3, 4, 6, 16 үйлер;
Гурьев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 5а, 5б, 5в, 6, 6б үйлер;
Ж.Досмұхамбетов көшесі, № 2а, 2б, 4а, 6, 8, 10б, 10в, 12, 14, 14а үйлер;
Қ.Смағұлов көшесі, № 16, 16а, 18, 20, 22, 24/1, 24/2, 32, 52б үйлер;
Лазо көшесі, № 1, 3, 3а, 5 үйлер;
М.Өтемісұлы көшесі, № 95, 97а, 99, 101, 103 үйлер.
34
№34 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Алипова көшесі, 3а үй, "Тағылым" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты
Азаттық даңғылы, № 49, 49а, 51а, 51б, 57, 59, 63, 65, 67, 67а үйлер;
Алмалы өткелі, № 1, 2а, 5, 7 үйлер;
Ж.Досмұхамбетов көшесі, № 1, 3, 5 үйлер;
Қ.Смағұлов көшесі, № 34, 36, 38/1, 38/2, 40, 42, 42а, 46, 48, 48б, 50, 50а, 50б, 52а үйлер.
35
№35 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Махамбет Өтемісұлы көшесі, 111 құрылыс, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №12 Ф.Досымова атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Азаттық даңғылы, № 40, 42а, 46, 46а үйлер;
Ғ.Әліпов көшесі, № 2, 2а,3, 5а, 9 үйлер;
Ж.Досмұхамбетов көшесі, № 13, 15, 15а, 17, 19 үйлер;
Новая көшесі, № 1, 11 үйлер;
М.Өтемісұлы көшесі, № 107, 109, 119, 121, 123, 125, 125б, 127, 134 үйлер;
Амангелді көшесі, № 1, 3, 9 үйлер.
36
№36 сайлау учаскесі
.

улица М.Горький, дома № 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123,125.
32
Избирательный участок №32
город Атырау, улица Қажығали Мәмекұлы, строение 167, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №1 имени Магжана Жумабаева" Городского отдела образования города Управления образования Атырауской области"
улица Тайқазан, дома № 1а/1, 1/1, 1/2, 1/4, 1/6, 2, 2а, 2б, 2г;
микрорайон "Орталық", дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Абая, дома № 6, 6а;
проспект Азаттық, дома № 2б/5, 2е, 2ж, 2з, 2и, 5, 5а, 5б, 6а, 11а, 11б, 13, 15;
улица Ш.Уәлиханов, дома № 5/1, 5/2, 6а, 9а, 9а/1, 9а/2;
улица М.Өтемісұлы, дома № 2в/1, 83а, 87б, 112, 114;
улица Б.Момышұлы, дома № 1/1, 2, 4, 6, 8, 8б, 8в, 10;
улица Қ.Смағұлов, дома № 10, 12.
33
Избирательный участок №33
город Атырау, улица Бауыржан Момышұлы, строение 31, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей №17" отдела образование города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица Пятый квартал, дома № 1, 2, 3, 4, 5;
улица Абай, дома № 3, 9,;
проспект Азаттық, дома № 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32а, 33, 34, 35, 36;
проезд Ғ.Хакимов, дома № 1, 2/1, 3, 4, 6, 16;
улица Гурьев, дома № 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 5а, 5б, 5в, 6, 6б;
улица Ж.Досмұхамбетов, дома № 2а, 2б, 4а, 6, 8, 10б, 10в, 12, 14, 14а;
улица Қ.Смағұлов, дома № 16, 16а, 18, 20, 22, 24/1, 24/2, 32, 52б;
улица Лазо, дома № 1, 3, 3а, 5;
улица М.Өтемісұлы, дома № 95, 97а, 99, 101, 103.
34
Избирательный участок №34
город Атырау, улица Алипова, дом 3а, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Тағылым"
проспект Азаттық, дома № 49, 49а, 51а, 51б, 57, 59, 63, 65, 67, 67а;
проезд Алмалы, дома № 1, 2а, 5, 7;
улица Ж.Досмұхамбетов, дома № 1, 3, 5;
улица Қ.Смағұлов, дома № 34, 36, 38/1, 38/2, 40, 42, 42а, 46, 48, 48б, 50, 50а, 50б, 52а.
35
Избирательный участок №35
город Атырау, улица Махамбет Өтемісұлы, строение 111, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №12 имени Ф.Досымовой" отдела образование города Атырау Управления образования Атырауской области"
проспект Азаттық , дома № 40, 42а, 46, 46а;
улица Ғ.Әліпов, дома № 2, 2а,3, 5а, 9;
улица Ж.Досмұхамбетов, дома № 13, 15, 15а, 17, 19;
улица Новая, дома № 1, 11;
улица М.Өтемісұлы, дома № 107, 109, 119, 121, 123, 125, 125б, 127, 134;
улица Амангелді, дома № 1, 3, 9.
36
Избирательный участок №36

Атырау қаласы, Георгий Канцев көшесі, құрылыс 1А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№13 Д.Байбосынов атындағы мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Абай көшесі, № 11, 11а, 13, 13а, 14а, 15, 16а, 18а үйлер; Г.Канцев көшесі, № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6а, 7, 7а, 7б, 7в, 7е, 9, 9а, 11, 12, 14 үйлер; Жәңгір хан өткелі, № 1а, 3а үйлер; М.Өтемісұлы көшесі, № 114а, 114б үйлер; Б.Момышұлы көшесі, № 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27 үйлер; Ш.Уәлиханов көшесі, № 13а, 13б, 13в, 16, 19, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 21б/1, 21б/2 үйлер.
37
№37 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Махамбет Өтемісұлы көшесі, 118/2 құрылыс, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №21 Жамбыл атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
М.Өтемісұлы көшесі, № 116, 116а, 116г, 116а/1, 116/2, 118а, 118б, 118в, 118г үйлер; Абай көшесі, № 3а 15а, 17а, 17, 19, 21, 25а, 26, 26а, 28, 28а, 28б, 30, 32, 34 үйлер.
38
№38 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Шоқан Уәлиханов көшесі, құрылыс 89А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №9 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
С.Датов көшесі, № 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155 үйлер;
Қоғалы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 үйлер;
Қорқыт ата көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер;
Ойыл өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер;
Ленинград өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
Тұмар ханша өткелі, № 36, 37б, 51, 53, 55, 57, 59 үйлер;
Сағыз көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 үйлер;
Құрылысшы өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер;
Қарашүңгіл көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер;
Қабанбай батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 үйлер;
"СМП-136" шағын ауданы;

город Атырау, улица Георгия Канцева, строение 1А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №13 имени Д.Байбосынова" отдела образование города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица Абая, дома № 11, 11а, 13, 13а, 14а, 15, 16а, 18а; улица Г.Канцева, дома № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6а, 7, 7а, 7б, 7в, 7е, 9, 9а, 11, 12, 14; проезд Жәңгір хан, дома № 1а, 3а; улица М.Өтемісұлы, дома № 114а, 114б; улица Б.Момышұлы, дома № 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27; улица Ш.Уәлиханов, дома № 13а, 13б, 13в, 16, 19, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 21б/1, 21б/2.
37
Избирательный участок №37
город Атырау, улица Махамбет Өтемісұлы, строение 118/2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №21 имени Жамбыла" отдела образование города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица М.Өтемісұлы, дома № 116, 116а, 116г, 116а/1, 116/2, 118а, 118б, 118в, 118г; улица Абая, дома № 3а 15а, 17а, 17, 19, 21, 25а, 26, 26а, 28, 28а, 28б, 30, 32, 34.
38
Избирательный участок №38
город Атырау, улица Шоқан Уәлиханов, строение 89А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №9 имени Ч.Валиханова" отдела образование города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица С.Датов, дома № 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155;
улица Қоғалы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
улица Қорқыт ата, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
проезд Ойыл, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
проезд Ленинград, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
проезд Тұмар ханша, дома № 36, 37б, 51, 53, 55, 57, 59;
улица Сағыз, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
проезд Құрылысшы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Қарашүңгіл, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Қабанбай батыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
микрорайон "СМП-136";

Жәңгір хан өткелі, № 72, 74, 75, 76, 77, 78, 78/2, 79, 80, 81, 82, 83, 84 үйлер;
К.Әзірбаев өткелі, № 40а, 56а, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81 үйлер;
Доссор көшесі, № 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136 үйлер;
Доссор өткелі, № 64, 62, 66, 67, 67а, 69, 71, 72, 73а, 74, 76 үйлер;
Қабыланбай батыр көшесі, № 14 үйі;
Әнет баба өткелі, № 1, 2, 3, 4а, 12б үйлер;
Тәуекел хан көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
Ш.Уәлиханов көшесі, № 78, 80, 82, 84, 86, 88 үйлер.
39
№39 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Сырым Датов көшесі, үй 42, "Қазақстан Темір Жолы" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының "Атырау магистральдық желі бөлімшесі" филиалының ғимараты
Достық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер;
С.Датов көшесі, № 2/1, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 31,33, 35а, 35б, 35в, 35г үйлер;
Қиғаш көшесі, № 1, 1/2, 1/3, 1/4 үйлер.
40
№40 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Жұбан Молдағалиев көшесі, құрылыс 29А, "Атырау-Ақпарат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты
Азаттық даңғылы, № 60, 60а, 62, 64, 64а, 64б, 68, 68б, 68в, 71, 75, 75а, 75б, 77, 77б, 79, 87, 89, 91, 93, 95 үйлер;
Ж.Молдағалиев көшесі, № 5, 7, 14, 16, 18, 19 үйлер;
М.Өтемісұлы көшесі, № 60а, 128, 128а, 128б, 130, 130а, 132 үйлер;
Ө.Атамбаев көшесі, № 1, 1а, 6, 7а, 19, 20, 20а үйлер.
41
№41 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, құрылыс 78, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №14 А.Чехов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ә.Шәріпов көшесі, № 26а/1, 26а/2, 26а/3, 26а/4, 28, 28/1, 34а үйлер;
Азаттық даңғылы, № 70, 72, 72а, 72б, 74, 76, 76/1, 76/4, 76/4а, 76/5, 76/7, 76/8, 76/9, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 99а, 117, 119, 121 үйлер;
Стаханов көшесі, № 1а, 2б, 3а үйлер;
Ж.Молдағалиев көшесі, № 26, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33/2, 35, 35а, 35б үйлер;
Қ.Смағұлов көшесі, № 56, 56а, 56б, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100 үйлер;
М.Әуезов даңғылы, № 58, 60, 60а, 60б үйлер;
С.Қарымсақов көшесі, № 2а, 4, 8, 10а, 12, 12/1, 14 үйлер.
42
№42 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Әди Шәріпов көшесі, құрылыс 1/1, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Құрманғазы
атындағы балалар саз мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
Ә.Шәріпов көшесі, № 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 13а, 13в, 13г, 14, 14а, 15, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 30, 30а, 32, 34 үйлер;

проезд Жәңгір хан, дома № 72, 74, 75, 76, 77, 78, 78/2, 79, 80, 81, 82, 83, 84;
проезд К.Әзірбаев, дома № 40а, 56а, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81;
улица Доссор, дома № 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136;
проезд Доссор, дома № 64, 62, 66, 67, 67а, 69, 71, 72, 73а, 74, 76;
улица Қабыланбай батыр, дом № 14;
проезд Әнет баба, дома № 1, 2, 3, 4а, 12б;
улица Тәуекел хан, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Ш.Уәлиханов, дома № 78, 80, 82, 84, 86, 88.
39
Избирательный участок №39
город Атырау, улица С.Датова, дом 42, здание филиала акционерного общества "Национальная Компания "Қазақстан Темір Жолы" – "Атырауское отделение магистральной сети"
улица Достық, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица С.Датов, дома № 2/1, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 31,33, 35а, 35б, 35в, 35г;
улица Қиғаш, дома № 1, 1/2, 1/3, 1/4.
40
Избирательный участок №40
город Атырау, улица Жубан Молдагалиев, строение 29А, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Атырау-Акпарат"
проспект Азаттық, дома № 60, 60а, 62, 64, 64а, 64б, 68, 68б, 68в, 71, 75, 75а, 75б, 77, 77б, 79, 87, 89, 91, 93, 95;
улица Ж.Молдағалиев, дома № 5, 7, 14, 16, 18, 19;
улица М.Өтемісұлы, дома № 60а, 128, 128а, 128б, 130, 130а, 132;
улица Ө.Атамбаев, дома № 1, 1а, 6, 7а, 19, 20, 20а.
41
Избирательный участок №41
город Атырау, проспект Азаттық, строение 78, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №14 имени А.Чехова" отдела образование города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица Ә.Шәріпов, дома № 26а/1, 26а/2, 26а/3, 26а/4, 28, 28/1, 34а;
проспект Азаттық, дома № 70, 72, 72а, 72б, 74, 76, 76/1, 76/4, 76/4а, 76/5, 76/7, 76/8, 76/9, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 99а, 117, 119, 121;
улица Стаханов, дома № 1а, 2б, 3а;
улица Ж.Молдағалиев, дома № 26, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33/2, 35, 35а, 35б;
улица Қ.Смағұлов, дома № 56, 56а, 56б, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100;
проспект М.Әуезов, дома № 58, 60, 60а, 60б;
улица С.Қарымсақов, дома № 2а, 4, 8, 10а, 12, 12/1, 14.
42
Избирательный участок №42
город Атырау, улица Әди Шәріпов, строение 1/1, здание коммунального государственного казенного предприятие "Детская музыкальная школа имени Курмангазы" отдела образование города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица Ә.Шәріпов, дома № 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 13а, 13в, 13г, 14, 14а, 15, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 30, 30а, 32, 34;

Азаттық даңғылы, № 127, 129, 131, 131б үйлер;
Стаханов көшесі, № 4 үйі;
Астана көшесі, № 2а, 5, 6, 8, 10 үйлер;
Г.Шамин көшесі, № 1, 1а, 3, 5, 7, 7а, 7б үйлер;
Қ.Смағұлов көшесі, № 62а, 70а үйлер;
М.Әуезов даңғылы, № 28, 48, 50, 52а, 52б, 52в, 52г, 56а үйлер;
Наурыз көшесі, № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 7, 8 үйлер;
С.Мұқанов көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10 үйлер;
С.Қарымсақов көшесі, № 1а үйі;
Саябақ өткелі, № 1, 3, 5, 7 үйлер;
Тастөбе көшесі, № 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 үйлер.
43
№43 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Сүлеймен Сауырғалиев көшесі, 1 үй, "Атырау қалалық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесіне қарасты "Құрманғазы атындағы мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
С.Сауырғалиев көшесі, № 1а, 1в, 2а, 2в, 6, 10, 12, 14, 18, 20, 21, 21а үйлер;
Севастополь көшесі, № 1а, 2, 3, 4, 5а, 6, 6а, 8, 8а, 8б, 10, 10б үйлер;
Одесса көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 6б үйлер;
Н.Оңдасынов көшесі, № 4а, 7, 8, 9, 9а, 9б, 9в, 9д, 10б, 11, 11а, 12, 13а, 14, 16, 17, 17а, 18, 19, 21, 27 үйлер;
Н.Ватутин көшесі, № 2, 2а, 2в, 3, 4, 4а, 5, 5в, 6, 7, 9, 9а/2, 11, 11а, 13, 15 үйлер;
М.Әуезов даңғылы, № 1, 2, 3, 3/5, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26 үйлер;
М.Наурызалиев өткелі, № 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 19а, 21, 21а, 23, 25, 27, 31, 33, 39, 41, 43 үйлер;
Еділ көшесі, № 1/1, 1а, 2, 3а, 4, 6, 8, 9, 14а үйлер;
Г.Шамин көшесі, № 2а, 3а, 3б, 3в, 4, 4а, 5а, 6, 16, 18 үйлер;
Волгоград көшесі, № 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16 үйлер;
Б.Бимағанов көшесі, № 1/1, 3/1, 3/2, 5/1, 7, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37б, 37в, 47 үйлер;
Ә.Шәріпов көшесі, № 5а үйі;
"Жилгородок" шағын ауданы, №1 өткелі, № 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер.
44
№44 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Сәбит Мұқанов көшесі, 3 құрылыс, Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№20 А.Пушкин атындағы мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Азаттық даңғылы, № 143, 143а, 145, 147, 147а, 149, 149а, 151, 153, 153а үйлер;
Б.Бимағанов көшесі, № 4, 16, 24, 26, 30, 32, 32/1, 32а, 34, 36, 38а, 42 үйлер;
Ескене көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 20б үйлер;
Қ.Аманжолов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлер;
Қарағаш өтпе жолы, № 1, 2 үйлер;
Қосшағыл көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер;

проспект Азаттық, дома № 127, 129, 131, 131б;
улица Стаханов, дом № 4;
улица Астана, дома № 2а, 5, 6, 8, 10;
улица Г.Шамин, дома № 1, 1а, 3, 5, 7, 7а, 7б;
улица Қ.Смағұлов, дома № 62а, 70а;
проспект М.Әуезов, дома № 28, 48, 50, 52а, 52б, 52в, 52г, 56а;
улица Наурыз, дома № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 7, 8;
улица С.Мұқанов, дома № 2, 4, 6, 8, 10;
улица С.Қарымсақов, дом № 1а;
проезд Саябақ, дома № 1, 3, 5, 7;
улица Тастөбе, дома № 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16.
43
Избирательный участок №43
город Атырау, улица Сүлеймен Сауырғалиев, строение 1, здание государственного коммунального казенного предприятие "Дворец культуры имени Курмангазы" при Государственном учреждении "Атырауский городской отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта"
улица С.Сауырғалиев, дома № 1а, 1в, 2а, 2в, 6, 10, 12, 14, 18, 20, 21, 21а;
улица Севастополь, дома № 1а, 2, 3, 4, 5а, 6, 6а, 8, 8а, 8б, 10, 10б;
улица Одесса, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 6б;
улица Н.Оңдасынов, дома № 4а, 7, 8, 9, 9а, 9б, 9в, 9д, 10б, 11, 11а, 12, 13а, 14, 16, 17, 17а, 18, 19, 21, 27;
улица Н.Ватутин, дома № 2, 2а, 2в, 3, 4, 4а, 5, 5в, 6, 7, 9, 9а/2, 11, 11а, 13, 15;
проспект, М.Әуезов, дома № 1, 2, 3, 3/5, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26;
проезд М.Наурызалиев, дома № 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 19а, 21, 21а, 23, 25, 27, 31, 33, 39, 41, 43;
улица Еділ, дома № 1/1, 1а, 2, 3а, 4, 6, 8, 9, 14а;
улица Г.Шамин, дома № 2а, 3а, 3б, 3в, 4, 4а, 5а, 6, 16, 18;
улица Волгоград, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
улица Б.Бимағанов, дома № 1/1, 3/1, 3/2, 5/1, 7, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37б, 37в, 47;
улица Ә.Шәріпов, дом № 5а;
микрорайон "Жилгородок", проезд №1, дома № 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38.
44
Избирательный участок №44
город Атырау, улица Сәбит Мұқанов, строение 3, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей №20 имени А.Пушкина" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
проспект Азаттық, дома, № 143, 143а, 145, 147, 147а, 149, 149а, 151, 153, 153а дома;
улица Б.Бимағанов, дома № 4, 16, 24, 26, 30, 32, 32/1, 32а, 34, 36, 38а, 42;
улица Ескене, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 20б;
улица Қ.Аманжолов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
переулок Қарағаш, дома № 1, 2;
улица Қосшағыл, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;

С.Мұқанов көшесі, № 1, 1а, 12 үйлер;
Ақшағыл өтпе жолы, № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9 үйлер;
Ә.Қашаубаев көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26 үйлер;
М.Халелов көшесі, № 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74 үйлер;
Манаш көшесі, № 1, 2, 3, 5 үйлер;
Жасөркен өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
М.Дулатов өтпе жолы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а үйлер;
М.Дулатов көшесі, № 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27 үйлер;
М.Әуезов даңғылы, № 23, 25, 27, 29, 31, 43, 45, 47 үйлер;
Ұ.Қараманов өткелі, № 1, 10 үйлер;
М.Мәметова көшесі, № 1, 1а, 2, 2а, 4/1, 5, 5а, 20а, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 51, 53, 54, 56, 57, 57а, 59, 61, 63, 65, 67, 69 үйлер.
45
№45 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, 133А құрылыс, Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №8 У.Атамбаев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Азаттық даңғылы, № 102, 104, 106, 108, 110, 112а, 114, 116а, 118, 120, 122, 124, 126, 131а, 133, 133б, 135, 137, 137б, 139, 141, 141а үйлер;
Айша бибі көшесі, № 1, 2/1, 5/1, 5/2, 7, 9, 11, 13, 15, 17 үйлер;
Самұрық көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9 үйлер;
Құлсары көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а үйлер;
М.Мәметова көшесі, № 20, 28, 30, 32, 32/2, 34, 36, 38, 40 үйлер;
М.Әуезов даңғылы, № 47а, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 63а үйлер;
Н.Островский көшесі, № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлер;
Ы.Шөреков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер.
46
№46 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, 152А үй, Атырау облысы Білім беру басқармасының "Атырау индустриалды колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының ғимараты
"Толқын" шағын ауданы, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер;
С.Дүсіпов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а үйлер;
Несібе көшесі, № 1/1, 2, 3, 4 үйлер;
Мұнайшы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
М.Мұсаев өткелі, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, үйлер;
Молшылық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;

улица С.Мұқанов, дома № 1, 1а, 12;
переулок Ақшағыл, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9;
улица Ә.Қашаубаев, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
улица М.Халелов, дома № 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74;
улица Манаш, дома № 1, 2, 3, 5;
проезд Жасөркен, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
переулок М.Дулатов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а;
улица М.Дулатов, дома № 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27;
проспект М.Әуезов, дома № 23, 25, 27, 29, 31, 43, 45, 47;
проезд Ұ.Қараманов, дома № 1, 10;
улица М.Мәметова, дома № 1, 1а, 2, 2а, 4/1, 5, 5а, 20а, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 51, 53, 54, 56, 57, 57а, 59, 61, 63, 65, 67, 69.
45
Избирательный участок №45
город Атырау, проспект Азаттық, строение 133А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №8 имени У.Атамбаева" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
проспект Азаттық, дома № 102, 104, 106, 108, 110, 112а, 114, 116а, 118, 120, 122, 124, 126, 131а, 133, 133б, 135, 137, 137б, 139, 141, 141а;
улица Айша бибі, дома № 1, 2/1, 5/1, 5/2, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
улица Самұрық, дома № 1, 3, 5, 7, 9;
улица Құлсары, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а;
улица М.Мәметова, дома № 20, 28, 30, 32, 32/2, 34, 36, 38, 40;
проспект М.Әуезов, дома № 47а, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 63а;
улица Н.Островский, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица Ы.Шөреков, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
46
Избирательный участок №46
город Атырау, проспект Азаттық, дом 152А, здание коммунального государственного казенного предприятие "Атырауский индустриальный колледж" Управления образования Атырауской области
микрорайон "Толқын", дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица С.Дүсіпов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а;
улица Несібе, дома № 1/1, 2, 3, 4;
улица Мұнайшы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
проезд М.Мұсаев, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,;
улица Молшылық, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;

М.Халелов көшесі, № 79, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158а, 159, 161, 163,165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 195а үйлер;
Қаратон көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер;
Құлан көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2 үйлер;
Көкарна көшесі, № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
Ж.Досмұхамедов өткелі, № 1, 1а, 1б, 1в, 1д, 1д/2, 1д/3, 1д/4, 1/1, 1/2, 2, 2/2, 2б, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/2, 10, 12, 12/1, 14/1, 14/2, 16, 16/1, 16/2, 19, 21, 22а, 23, 24, 24/2, 24а, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 32, 32а, 36а, 521 үйлер;
А.Бисекенов көшесі, № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
Алаш көшесі, № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер;
Ә.Қашаубаев көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 үйлер;
Азаттық даңғылы, № 116а/4, 130, 132, 134, 136, 138, 139а, 140а, 141/1, 142/1, 142/2, 144/1, 144/2, 146, 148а, 150а, 152, 154, 154/2, 155, 155а, 156/1, 156/2, 157, 159, 161, 161а, 161б, 162, 163, 163а, 164, 164а, 165, 167, 169, 169а, 169б, 171, 173, 175, 177, 179, 179а, 181а, 181в, 183, 183б үйлер;
Көктем өткелі, № 1, 2, 3 үйлер.
47
№47 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, құрылыс 162, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің
"Жалпы білім беретін №6 Мұрат Мөңкеұлы атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Рауан көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
Береке көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
С.Шәкімов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273 үйлер;

улица М.Халелов, дома № 79, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158а, 159, 161, 163,165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 195а;
улица Қаратон, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Құлан, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2;
улица Көкарна, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
проезд Ж.Досмұхамедов, дома № 1, 1а, 1б, 1в, 1д, 1д/2, 1д/3, 1д/4, 1/1, 1/2, 2, 2/2, 2б, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/2, 10, 12, 12/1, 14/1, 14/2, 16, 16/1, 16/2, 19, 21, 22а, 23, 24, 24/2, 24а, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 32, 32а, 36а, 521;
улица А.Бисекенов, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Алаш, дома № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица Ә.Қашаубаев, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29;
проспект Азаттық, дома № 116а/4, 130, 132, 134, 136, 138, 139а, 140а, 141/1, 142/1, 142/2, 144/1, 144/2, 146, 148а, 150а, 152, 154, 154/2, 155, 155а, 156/1, 156/2, 157, 159, 161, 161а, 161б, 162, 163, 163а, 164, 164а, 165, 167, 169, 169а, 169б, 171, 173, 175, 177, 179, 179а, 181а, 181в, 183, 183б;
проезд Көктем, дома № 1, 2, 3.
47
Избирательный участок №47
город Атырау, проспект Азаттық, строение 162, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №6 имени Мурат Монкеулы" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица Рауан, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Береке, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица С.Шәкімов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273;

Ш.Ниязбеков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлер;
Қарқаралы өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Мұнайлы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер;
Жалаңтөс батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 9, 10б, 19, 19а, 23, 25, 25а, 25б, 27, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 35, 37 үйлер.
48
№48 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Сырдария көшесі, 1А құрылыс, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №7 М.Әуезов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Химиктер" шағын ауданы:
Сырдария көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а үйлер;
Еңбекші өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
Қашаған жырау көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер;
Ж.Шаяхметов өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер;
Қазақстан өткелі, № 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер;
Ә.Нұршайықов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер;
Шаған көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а үйлер;
А.Жұмағазиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 үйлер;
Көкшетау көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а үйлер;
Бөгенбай батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 үйлер;
Қ.Есполов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 үйлер;

улица Ш.Ниязбеков, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
проезд Қарқаралы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Мұнайлы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Жалаңтөс батыр, дома № 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 9, 10б, 19, 19а, 23, 25, 25а, 25б, 27, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 35, 37.
48
Избирательный участок №48
город Атырау, улица Сырдария, строение 1А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №7 имени М.Ауэзова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Химиктер":
улица Сырдария, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а;
проезд Еңбекші, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Қашаған жырау, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
проезд Ж.Шаяхметов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Қазақстан проезд, дома № 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица Ә.Нұршайықов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Шаған, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а;
улица А.Жұмағазиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
улица Көкшетау, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а;
улица Бөгенбай батыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63;
улица Қ.Есполов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;

М.Сералин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 үйлер;
Шалкиіз жырау көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 үйлер;
Елек көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер;
Жайық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 үйлер;
Жәнібек хан көшесі, № 68, 68а үйлер;
Тәуке хан көшесі, № 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 үйлер;
Д.Менделеев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15б үйлер.
49
№49 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Мұса Баймұханов көшесі, үй 45, "Атырау облысы Білім беру басқармасының "Саламат Мұқашев атындағы Атырау политехникалық жоғары колледжі" коммуналдық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорнының ғимараты
Ғ.Берғалиев көшесі, № 1а, 9б, 9в, 14, 17, 19, 21, 51, 53б, 53, 57а, 71, 73, 75 үйлер;
М.Баймұханов көшесі, № 33, 33а, 35, 37, 39а, 47, 47а, 53, 56, 58/2 үйлер;
Р.Қошқарбаев өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер.
50
№50 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Мұса Баймұханов көшесі, құрылыс 39Б, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №22 Әлия Молдағұлова атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
М.Баймұханова көшесі, № 1, 2, 3 үйлер;
"Вокзал маңы-5" шағын ауданы, № 7, 8, 9, 10, 11, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31 үйлер.
51
№51 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Р.Қошқарбаев өтпе жолы, құрылыс 1А, "Қазақстан Темір Жолы" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының "Атырау магистральдық желі бөлімшесі" филиалының ғимараты

улица М.Сералин, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
улица Шалкиіз жырау, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
улица Елек, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Жайық, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
улица Жәнібек хан, дома № 68, 68а;
улица Тәуке хан, дома № 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133;
улица Д.Менделеев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15б.
49
Избирательный участок №49
город Атырау, улица Мұса Баймұханов, дом №45, здание коммунального государственного казенного предприятие "Атырауский политехнический высший колледж имени Саламата Мукашева" Управления образования Атырауской области"
улица Ғ.Берғалиев, дома № 1а, 9б, 9в, 14, 17, 19, 21, 51, 53б, 53, 57а, 71, 73, 75;
улица М.Баймұханов, дома № 33, 33а, 35, 37, 39а, 47, 47а, 53, 56, 58/2;
проезд Р.Қошқарбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21.
50
Избирательный участок №50
город Атырау, улица Мұса Баймұханов, строение 39Б, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №22 имени Алии Молдагуловой" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица М.Баймұханова, дома № 1, 2, 3;
микрорайон "Вокзал маңы-5", дома № 7, 8, 9, 10, 11, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31.
51
Избирательный участок №51
город Атырау, проезд Рахымжан Қошқарбаев, строение 1А, здание
филиала акционерного общества "Национальная Компания "Қазақстан Темір Жолы" – "Атырауское отделение магистральной сети"

"Вокзал маңы-3а" шағын ауданы, № 1а, 2а, 4а, 5а, 6а, 7а, 8а, 10а, 11а, 14а, 14, 25а, 26а, 51а, 52а, 53а үйлер;
Ғ.Берғалиев көшесі, № 43, 45а, 63 үйлер.
52
№52 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Вокзал маңы-5 шағын ауданы, құрылыс 16А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №24 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Вокзал маңы-5" шағын ауданы, № 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 27, 28, 32, 33, 34, 35 үйлер.
53
№53 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Вокзал маңы-3 шағын ауданы, 22Б құрылыс, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №27 И.Тайманов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Вокзал маңы-3" шағын ауданы, № 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23 үйлер;
"Вокзал маңы-3А" шағын ауданы, № 15а, 16а, 17а, 18а, 19а, 20а, 21а, 22а үйлер;
Ш.Еркінов көшесі, № 75, 77/1, 77/2 үйлер;
Зайсан өткелі, № 21, 23, 23б, 25а, 35 үйлер.
54
№54 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, СМП-163 шағын ауданы, 3 көше, құрылыс 1, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №23 Ахмет Байтұрсынов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"СМП-163" шағын ауданы:
Ә.Бөкейханов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлер;
Жасталап көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 үйлер;
К.Тимирязев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлер;
С.Имашев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 үйлер;
Күйші Ықылас көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а үйлер;
Қабыланбай батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 үйлер;
Лысенко көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5 үйлер;
Х.Доспанова көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер;

микрорайон "Вокзал маңы-3а", дома № 1а, 2а, 4а, 5а, 6а, 7а, 8а, 10а, 11а, 14а, 14, 25а, 26а, 51а, 52а, 53а;
улица Ғ.Берғалиев, дома № 43, 45а, 63.
52
Избирательный участок №52
город Атырау, микрорайон Вокзал маны-5, строение 16А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №24" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Вокзал маңы-5", дома № 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 27, 28, 32, 33, 34, 35.
53
Избирательный участок №53
город Атырау, микрорайон Вокзал маңы-3, строение 22Б, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №27 имени И.Тайманова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Вокзал маңы -3", дома № 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23;
микрорайон "Вокзал маңы -3А", дома № 15а, 16а, 17а, 18а, 19а, 20а, 21а, 22а;
улица Ш.Еркінов, дома № 75, 77/1, 77/2;
проезд Зайсан, дома № 21, 23, 23б, 25а, 35.
54
Избирательный участок №54
город Атырау, микрорайон СМП-163, улица 3, строение 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №23 имени Ахмета Байтурсынова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "СМП-163":
улица Ә.Бөкейханов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица Жасталап, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
улица К.Тимирязев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица С.Имашев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73;
улица Күйші Ықылас, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а;
улица Қабыланбай батыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
улица Лысенко, дома № 1, 2, 3, 4, 5;
улица Х.Доспанова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;

С.Ыбыраев көшесі, № 16, 16а, 18, 20 үйлер;
С.Датов көшесі, № 170, 172, 182, 190/1 үйлер.
55
№55 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Қайыршақты ауылдық округі, Ақсай ауылы, Атырау көшесі, құрылыс 23, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №25 Б.Момышұлы атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қайыршақты ауылдық округі, Ақсай ауылы.
56
№56 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Ақсай ауылдық округі, Ақжар ауылы, Сырым Датұлы көшесі, құрылыс 1Г, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №26 С.Датов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақсай ауылдық округі, Ақжар ауылы;
"Тампонажник" бау-бақшалық қоғамы.
57
№57 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Балықшы шағын ауданы, Айнаш Байжігітова көшесі, құрылыс 86А, "Атырау облысы Мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының Облыстық ғылыми-әдістемелік халық шығармашылығы мен мәдени демалыс қызметтерін ұйымдастыру орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының ғимараты
"Балықшы" шағын ауданы:
А.Байжігітова көшесі, № 1, 2, 2/1, 3, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/2, 8, 9, 9/2, 10, 11, 11/1, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21/1, 21/2, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 29а, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37/1, 37/2, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 43/1, 44, 45, 45а, 45б, 45в, 45г, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 56а, 60, 62, 64/1, 64в, 66, 72, 72а, 72б, 72в, 74, 76 үйлер;
Бейбітшілік даңғылы, № 1/2, 1б, 3а, 5а, 7, 7/1, 7/2, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42/1, 42/2, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57а, 57б, 59, 62, 64, 66, 70, 72б, 78 үйлер;
Ғ.Қожақаев көшесі, № 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29б, 32, 32/2, 34, 36, 38/1, 38/2, 40, 42/1, 42/2 үйлер;
И.Полковников көшесі, № 1, 1/2, 1а, 1б/1, 1б/2, 1б/3, 1б/4, 1б/5, 1б/6, 1б/7, 1б/8, 1б/9, 1б/10, 1б/11, 1б/12, 1б/13, 1б/14, 1б/15, 1б/16, 1б/17, 1б/18, 1б/19, 1б/20, 1б/21, 1б/22, 1б/23, 1б/24, 1б/25, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 3/1, 3а, 3б, 3в, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7а, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 15, 15б, 22, 23, 23а, 23б, 23в, 72а үйлер;
Қ.Жүнісов көшесі, № 2, 3д, 3е, 5, 6а, 8, 8б, 8д, 13, 14, 21, 21а, 25 үйлер;
Н.Хабиев көшесі, № 3, 5, 7, 9, 9а, 11 үйлер;
Х.Ақботин көшесі, № 1а, 2, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20а, 20б, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28 үйлер.
58
№58 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Балықшы шағын ауданы, Қаршымбай Ахмедияров көшесі, құрылыс 19А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Мақаш Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Балықшы" шағын ауданы:

улица С.Ыбыраев, дома № 16, 16а, 18, 20;
улица С.Датов, дома № 170, 172, 182, 190/1.
55
Избирательный участок №55
город Атырау, сельский округ Кайыршакты, село Аксай, улица Атырау, строение 23, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №25 имени Б,Момышулы" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
сельский округ Қайыршақты, село Ақсай.
56
Избирательный участок №56
город Атырау, сельский округ Ақсай, село Ақжар, улица Сырым Датұлы, строение 1Г, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №26 имени С.Датова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
Аксайский сельский округ, село Ақжар;
Садовое общество "Тампонажник".
57
Избирательный участок №57
город Атырау, микрорайон Балықшы, улица Айнаш Байжігітова, строение 86А, здание коммунального государственного казенного предприятие "Областной центр по организации научно-методической работы народного творчества и культурно-досуговой деятельности Управления культуры, развития языков и архивного дела Атырауской области"
микрорайон "Балықшы":
улица А.Байжігітова, дома № 1, 2, 2/1, 3, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/2, 8, 9, 9/2, 10, 11, 11/1, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21/1, 21/2, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 29а, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37/1, 37/2, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 43/1, 44, 45, 45а, 45б, 45в, 45г, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 56а, 60, 62, 64/1, 64в, 66, 72, 72а, 72б, 72в, 74, 76;
проспект Бейбітшілік, дома № 1/2, 1б, 3а, 5а, 7, 7/1, 7/2, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42/1, 42/2, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57а, 57б, 59, 62, 64, 66, 70, 72б, 78;
улица Ғ.Қожақаев, дома № 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29б, 32, 32/2, 34, 36, 38/1, 38/2, 40, 42/1, 42/2;
улица И.Полковников, дома № 1, 1/2, 1а, 1б/1, 1б/2, 1б/3, 1б/4, 1б/5, 1б/6, 1б/7, 1б/8, 1б/9, 1б/10, 1б/11, 1б/12, 1б/13, 1б/14, 1б/15, 1б/16, 1б/17, 1б/18, 1б/19, 1б/20, 1б/21, 1б/22, 1б/23, 1б/24, 1б/25, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 3/1, 3а, 3б, 3в, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7а, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 15, 15б, 22, 23, 23а, 23б, 23в, 72а;
улица Қ.Жүнісов, дома № 2, 3д, 3е, 5, 6а, 8, 8б, 8д, 13, 14, 21, 21а, 25;
улица Н.Хабиев, дома № 3, 5, 7, 9, 9а, 11;
улица Х.Ақботин, дома № 1а, 2, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20а, 20б, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28.
58
Избирательный участок №58
город Атырау, микрорайон Балықшы, улица Қаршымбай Ахмедияров, строение 19А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Макаша Бекмухамбетова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Балықшы":

Ақбұлақ өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Х.Ғабдолова көшесі, № 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 үйлер;
Тоныкөк өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер;
Сығанақ өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер;
Т.Қалмұханов көшесі, № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 үйлер;
М.Әшенов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 үйлер;
А.Таңқыбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
Қ.Ахмедияров көшесі, № 15, 15а, 17, 17а, 40а үйлер;
Алтын орда көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер;
С.Есова өтпе жолы, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Ж.Сарбөпеев көшесі, № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 үйлер;
Д.Нұрпейісова көшесі, № 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Ж.Сарбөпеев өткелі, № 10 үй.
59
№59 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Балықшы шағын ауданы, Абай Кұнанбаев көшесі, құрылыс 19А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Мақаш Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Балықшы" шағын ауданы:
Б.Момышұлы көшесі, № 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 134 үйлер;
Қ.Ахмедияров көшесі, № 17г, 19, 21, 23, 23а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 33 үйлер;
Ғ.Қожақаев көшесі, № 25, 27, 29, 44 үйлер;
Қ.Рысқұлбеков көшесі, № 25 үйі.
60
№60 сайлау учаскесі
Атырау қаласы,
Балықшы шағын ауданы, Мағлұм Әшенов көшесі, құрылыс 1А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "М.Қойшыбаев атындағы балалар саз мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
"Балықшы" шағын ауданы:

проезд Ақбұлақ, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Х.Ғабдолова, дома № 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
проезд Тоныкөк, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
проезд Сығанақ, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Т.Қалмұханов, дома № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65;
улица М.Әшенов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65;
улица А.Таңқыбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Қ.Ахмедияров, дома № 15, 15а, 17, 17а, 40а;
улица Алтын орда, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
проезд С.Есовой, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Ж.Сарбөпеев, дома № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76;
улица Д.Нұрпейісова, дома № 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
проезд Ж.Сарбөпеев, дом № 10.
59
Избирательный участок №59
город Атырау, микрорайон Балықшы, улица Абай Құнанбаев, строение 19А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Макаша Бекмухамбетова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Балықшы":
улица Б.Момышұлы, дома № 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 134;
улица Қ.Ахмедияров, дома № 17г, 19, 21, 23, 23а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 33;
улица Ғ.Қожақаев, дома № 25, 27, 29, 44;
улица Қ.Рысқұлбеков, дома № 25.
60
Избирательный участок №60
город Атырау, микрорайон Балықшы, улица Мағлұм Әшенов, строение 1А, здание коммунального государственного казенного предприятия "Детская музыкальная школа имени М.Койшыбаева" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Балықшы":

Қ.Ахмедияров көшесі, № 1, 1а, 1б, 2, 3, 8, 10, 10а, 14, 16, 18а, 20, 22, 24 үйлер;
А.Байжігітова көшесі, № 82а, 84 үйлер;
Бейбітшілік көшесі, № 1, 2, 5, 9, 10а, 80, 87, 88, 88а, 90а, 92, 94 үйлер;
М.Әшенов көшесі, № 1, 5, 8, 10, 12, 82а, 86а үйлер;
Ж.Сарбөпеев көшесі, № 4, 6, 8, 8а, 10а үйлер;
Т.Қалмұханов көшесі, № 3, 17, 17а, 17б, 18, 18б, 19, 20 үйлер;
Х.Ғабдолова көшесі, № 3, 7, 9а үйлер.
61
№61 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Құрсай шағын ауданы, Қарабау көшесі, құрылыс 12, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Ы.Алтынсарин атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Құрсай" шағын ауданы.
62
№62 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Көкарна шағын ауданы, №13 көше, құрылыс 36А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №32 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Көкарна" шағын ауданы:
Ғ.Нұрмашев көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 8б, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 16а, 18, 18а, 20а, 21, 22, 23, 23а, 23б, 23в, 23г, 24, 25, 25а, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 30а, 30б, 31, 33, 34, 35а, 36, 37, 39, 40, 41, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56 үйлер;
Ж.Шақкөзов көшесі, № 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23 үйлер;
Ж.Ақбердиев көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 39, 37, 38, 38а, 39, 39а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 73 үйлер;
Көкарна көшесі, № 71а, 72, 72а, 75, 75а, 75б, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 96а, 97, 98, 98а, 99, 99а, 100а, 101, 102, 103, 104, 105, 105б, 106, 107б, 108, 108б, 108г, 110, 111, 112, 118, 119, 120, 120б, 121, 122, 122а, 122в, 124, 140 үйлер;
Қ.Ғабдоллаұлы көшесі, № 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 үйлер;
Орақты батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 25, 29, 31а үйлер;
П.Хансұлтанов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48 үйлер;
Т.Бейбіталиев көшесі, № 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 2, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47 үйлер;
Төрткөл көшесі, № 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 16, 17, 17а, 17б, 17в, 17г, 18, 19, 22а, 28, 32, 34 үйлер;

улица Қ.Ахмедияров, дома № 1, 1а, 1б, 2, 3, 8, 10, 10а, 14, 16, 18а, 20, 22, 24;
улица А.Байжігітова, дома № 82а, 84;
улица Бейбітшілік, дома № 1, 2, 5, 9, 10а, 80, 87, 88, 88а, 90а, 92, 94;
улица М.Әшенов, дома № 1, 5, 8, 10, 12, 82а, 86а;
улица Ж.Сарбөпеев, дома № 4, 6, 8, 8а, 10а;
улица Т.Қалмұханов, дома № 3, 17, 17а, 17б, 18, 18б, 19, 20;
улица Х.Ғабдолова, дома № 3, 7, 9а.
61
Избирательный участок №61
город Атырау, микрорайон Құрсай, улица Қарабау, строение 12, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Ы.Алтынсарина" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Құрсай".
62
Избирательный участок №62
город Атырау, микрорайон Көкарна, улица №13, строение 36а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №32" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Көкарна":
улица Ғ.Нұрмашев, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 8б, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 16а, 18, 18а, 20а, 21, 22, 23, 23а, 23б, 23в, 23г, 24, 25, 25а, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 30а, 30б, 31, 33, 34, 35а, 36, 37, 39, 40, 41, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
улица Ж.Шақкөзов, дома № 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23;
улица Ж.Ақбердиев, дома № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 39, 37, 38, 38а, 39, 39а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 73;
улица Көкарна, дома № 71а, 72, 72а, 75, 75а, 75б, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 96а, 97, 98, 98а, 99, 99а, 100а, 101, 102, 103, 104, 105, 105б, 106, 107б, 108, 108б, 108г, 110, 111, 112, 118, 119, 120, 120б, 121, 122, 122а, 122в, 124, 140;
улица Қ.Ғабдоллаұлы, дома № 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
улица Орақты батыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 25, 29, 31а;
улица П.Хансұлтанов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48;
улица Т.Бейбіталиев, дома № 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 2, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47;
улица Төрткөл, дома № 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 16, 17, 17а, 17б, 17в, 17г, 18, 19, 22а, 28, 32, 34;

Қапал батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 7, 10, 18, 26, 29а, 35, 38, 40, 48а, 64, 64а, 66 үйлер;
№1 көше, № 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлер;
№2 көше, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 48, 50, 52 үйлер;
№3 көше, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31б, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 51 үйлер;
№5 көше, № 1, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 29б, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53;
№6 көше, № 2, 2а, 5, 7, 7а, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54 үйлер;
№10 көше, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 үйлер;
№12 көше, № 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 үйлер;
№13 көше, № 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 10, 12, 12а, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 22а, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36 үйлер;
№25 көше, № 2, 6 үйлер;
№29 көше, № 2, 6, 15а, 17а, 18а, 19а, 20а, 21а, 23а, 36а, 38а, 40а, 44а, 50а үйлер;
№30 көше, № 8, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 38, 56 үйлер;
№31 көше, № 7, 9, 11 үйлер;
№1 өткел, № 1а, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 үйлер;
№11 өткел, № 6, 10, 12 үйлер.
63
№63 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Балықшы шағын ауданы, Айнаш Байжігітова көшесі, 86 Ақұрылыс "Атырау облысы Мәдениет және тілдерді дамыту басқармасының "Облыстық ғылыми-әдістемелік халық шығармашылығы мен мәдени демалыс қызметтерін ұйымдастыру орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты"
"Балықшы" шағын ауданы:
Б.Момышұлы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92 үйлер;
Б.Аманшин өтпе жолы, № 1/1, 1/2, 2, 3, 4/1, 4/2 үйлер;
Білге Қаған өткелі, № 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, үйлер;
Е.Жазықбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 үйлер;

улица Қапал батыр, дома № 1, 2, 3, 4, 7, 10, 18, 26, 29а, 35, 38, 40, 48а, 64, 64а, 66;
улица №1, дома № 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
улица №2, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 48, 50, 52;
улица №3, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31б, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 51;
улица №5, дома № 1, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 29б, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53;
улица №6, дома № 2, 2а, 5, 7, 7а, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54;
улица №10, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
улица №12, дома № 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
улица №13, дома № 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 10, 12, 12а, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 22а, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
улица №25, дома № 2, 6;
улица №29, дома № 2, 6, 15а, 17а, 18а, 19а, 20а, 21а, 23а, 36а, 38а, 40а, 44а, 50а;
улица №30, дома № 8, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 38, 56;
улица №31, дома № 7, 9, 11;
проезд №1, дома № 1а, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
проезд №11, дома № 6, 10, 12.
63
Избирательный участок №63
Город Атырау, микрорайон Балыкшы, улица Айнаш Байжигитовой, строение 86 А, здание коммунального государственного казенного предприятия "Областной центр по организации научно-методической работы народного творчества и культурно-досуговой деятельности" управления культуры и развития языков Атырауской области"
микрорайон "Балықшы":
улица Б.Момышұлы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92 ;
переулок Б.Аманшин, дома № 1/1, 1/2, 2, 3, 4/1, 4/2;
проезд Білге Қаған, дома № 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,;
улица Е.Жазықбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;

Е.Жазықбаев өтпе жолы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 үйлер;
Ш.Қалдаяқов өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 үйлер;
Сүйінбай жырау өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлер;
Ғ.Масалимов өтпе жолы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1 үйлер;
Б.Әшімов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 үйлер;
Қ.Рысқұлбеков өтпе жолы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер;
У.Ғұбашев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
Шымкент көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 үйлер.
64
№64сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Томарлы ауылы, Қайыршақты ауылдық округі, Қайырғали Смағұлов көшесі, құрылыс 17А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Қ.Смағұлов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қайыршақты ауылдық округі, Томарлы ауылы:
А.Оралов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 үйлер;
Алматы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 үйлер;
Т.Әжіғалиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлер;
Е.Наурызбеков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер;
С.Жұмағазиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;

переулок Е.Жазықбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65;
проезд Ш.Қалдаяқов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73;
проезд Сүйінбай жырау, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
переулок Ғ.Масалимов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1;
улица Б.Әшімов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
переулок Қ.Рысқұлбеков, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица У.Ғұбашев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Шымкент, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39.
64
Избирательный участок №64
город Атырау, село Томарлы, сельский округ Кайыршакты, село Томарлы, улица Қайырғали Смағұлов, строение 17А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени К.Смагулова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
Кайыршахтинский сельский округ, село Томарлы:
улица А.Оралов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63;
улица Алматы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
улица Т.Әжіғалиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Е.Наурызбеков, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица С.Жұмағазиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;

Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер;
Абай көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 үйлер;
Құрманғазы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 үйлер;
Б.Ермұханов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 үйлер;
Ж.Қазиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер;
Ж.Бекболатов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
Бейбітшілік көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
Қ.Смағұлов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 үйлер;
М.Кенжеахметов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер.
65
№65 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Қайыршақты ауылдық округі, Бесікті ауылы, Қабдол Нұржанов көшесі, құрылыс 100, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Бесікті мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қайыршақты ауылдық округі, Бесікті ауылы;
"Нефтепереработчик" бау-бақшалық қоғамы;
"Тұлпар" лагерь аумағы.
66
№66 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Бірлік шағын ауданы, Бекет Ата көшесі, құрылыс 33А,
"Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Б.Нысанбаев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Бірлік" шағын ауданы:

улица Тәуелсіздіктің 25 жылдығы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица Абай, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65;
улица Құрманғазы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72;
улица Б.Ермұханов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90;
улица Ж.Қазиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Ж.Бекболатов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Бейбітшілік, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Қ.Смағұлов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108;
улица М.Кенжеахметов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
65
Избирательный участок №65
город Атырау, сельский округ Кайыршакты, село Бесікті, улица Қабдол Нұржанов, строение 100, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа-интернат Бесикти" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
Кайыршахтинский сельский округ, село Бесікті;
Садовое общество "Нефтепереработчик";
территория лагеря "Тұлпар".
66
Избирательный участок №66
город Атырау, микрорайон Бірлік, улица Бекет Ата, строение 33А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Б.Нысанбаева" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Бірлік":

Геологоразведчиков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 49/2 үйлер;
Буравиков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер;
Рабочая көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер;
Геологопойсковая көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;
Батыс Қазақстан көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер
Х.Бөкеева көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а үйлер;
С.Жантөрин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а үйлер;
Бекет ата көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 үйлер;
Новокирпичный ауылы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлер;
Теңдік темір жол бекеті, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 үйлер.
67
№67 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Геолог шағын ауданы, Әнуарбек Аққұлов көшесі, құрылыс 10А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің
"Жалпы білім беретін Қ.И.Сәтбаев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Геолог" шағын ауданы:
Ә.Аққұлов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 52, 53, 54, 55, 55 а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 үйлер;
Жанқожа батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 үйлер;
"Связист" бау-бақшалық қоғамы;
"Беймахис" бау-бақшалық қоғамы.
68
№68 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Дамбы ауылдық округі, Дамбы ауылы, Ғаббас Қабышев көшесі, 13Б құрылыс, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің
"Жалпы білім беретін Амангелді атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің ғимараты
Дамбы ауылдық округі, Амангелді және Дамбы ауылдары.
69
№69 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Атырау ауылдық округі, Құрманғазы ауылы, Камаледен Алдонгаров көшесі, құрылыс 30, "Құрманғазы атындағы мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына қарасты мәдениет үйінің ғимараты
Атырау ауылдық округі, Құрманғазы ауылы.
70
№70 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Атырау ауылдық округі, Атырау ауылы, Қадірәлі Балманов көшесі, құрылыс 64, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Ф.Оңғарсынова атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Атырау ауылдық округі, Қызыл балық ауылы.
71
№71 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Атырау ауылдық округі, Жаңаталап ауылы, Хисма Сұлтанов көшесі, 70А құрылыс, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Жамбыл атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Атырау ауылдық округі, Жаңаталап ауылы.
72
№72 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Кеңөзек ауылдық округі, Тасқала ауылы, Орталық көшесі, құрылыс 22, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Т.Амандосов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Кеңөзек ауылдық округі, Тасқала ауылы және "Сая" бау – бақшалық қоғамы.
73
№73 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Смагулова көшесі, үй 14, Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Атырау облыстық кардиологиялық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты
"Атырау облыстық кардиологиялық орталығы".
74
№74 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Мұса Баймұханов көшесі, үй 39, "Park Health West" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты
"Атырау темір жол ауруханасы".
75
№75 сайлау учаскесі

улица Геологоразведчиков, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 49/2;
улица Буравиков, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Рабочая, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Геологопойсковая, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Батыс Қазақстан, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50
улица Х.Бөкеева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а;
улица С.Жантөрин, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а;
улица Бекет ата, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
село Новокирпичный, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
железнодорожная станция Теңдік, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33.
67
Избирательный участок №67
город Атырау, микрорайон Геолог, улица Ануарбек Аккулов, строение 10А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени К.И.Сатбаева" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Геолог":
улица Ә.Аққұлов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 52, 53, 54, 55, 55 а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
улица Жанқожа батыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71;
Садовое общество "Связист";
Садовое общество "Беймахис".
68
Избирательный участок №68
город Атырау, Дамбинский сельский округ, село Дамбы, улица Ғаббас Қабышев, строение 13Б, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Амангельды" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
Дамбинский сельский округ, селы Амангелді и Дамбы.
69
Избирательный участок №69
город Атырау, сельский округ Атырау, село Курмангазы, улица Камеледен Алдонгаров, строение 30, здание дома культуры подведомственное государственному коммунальному казенному предприятию "Дворец культуры имени Курмангазы"
Атырауский сельский округ, село Құрманғазы.
70
Избирательный участок №70
город Атырау, сельский округ Атырау, село Атырау, улица Қадірәлі Балманов, строение 64, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Ф.Онгарсыновой отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
Атырауский сельский округ, село Қызыл балық.
71
Избирательный участок №71
город Атырау, сельский округ Атырау, село Жаңаталап, улица Хисма Сұлтанов, строение 70А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Жамбыла" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
Атырауский сельский округ, село Жаңаталап.
72
Избирательный участок №72
город Атырау, сельский округ Кеңөзек, село Тасқала, улица Орталық, строение 22, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Т.Амандосова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
сельский округ Кеңөзек, село Тасқала и садовое общество "Сая".
73
Избирательный участок №73
город Атырау, улица Смагулова, дом 14, здание коммунального государственного предприятие на праве хозяйственного ведения "Атырауский областной кардиологический центр" Управления здравоохранения Атырауской области
"Атырауский областной кардиологический центр".
74
Избирательный участок №74
город Атырау, улица Мұса Баймұханов, дом 39, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Park Health West"
"Атырауская железнодорожная больница".
75
Избирательный участок №75

Атырау қаласы, Водников-3 тұрғын үй алабы, 14 көше, құрылыс 6, "Қазақстан Республикасы Ұлттық Ұланының 5546 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"№5546 әскери бөлімі".
76
№76 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Атырау мұнай өңдеу зауыты өндірістік аймағы, үй 13, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің "УГ-157/1 мекемесі"
республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"УГ157/1 мекемесі".
77
№77 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Қайыршақты ауылдық округі, Талқайраң
ауылы, Кенжеш Есмұханов көшесі, құрылыс 40, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Талғайраң негізгі мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қайыршақты ауылдық округі, Талғайран ауылы;
"ОАО АНПЗ" бау-бақшалық қоғамы;
"ТОО ЦБКО ОАО ЭМБАМҰНАЙГАЗ" бау-бақшалық қоғамы;
"КОЛОС" бау-бақшалық қоғамы;
"АТЫРАУМУНАЙГАЗГЕОЛОГИЯ" бау-бақшалық қоғамы.
78
№78 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Құрманғазы көшесі, үй 58, "Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Атырау облыстық психикалық денсаулық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты
"Атырау облыстық психикалық денсаулық орталығы".
79
№80 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, "Алмагүл" шағын ауданы, үй 25, "Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Атырау қалалық перзентханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының
ғимараты
"Атырау қалалық перзентханасы".
80
№83 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Сарықамыс шағын ауданы, Бөкен би көшесі, құрылыс 8, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №33 Қасым Қайсенов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Сарықамыс" шағын ауданы:
Әз Тәуке көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Әл Фараби көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10 үйлер;
Бөкен би көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15 үйлер;
Гүлдер өткелі, № 1, 2, 3, 4, 12/1 үйлер;
Дәулеткерей көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
Д.Қонаев көшесі, № 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Доспанбет жырау көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25 үйлер;
Жарық өткелі, № 1, 2, 3, 4 үйлер;
Жиембет өткелі, № 1, 2, 3, 4 үйлер;
И.Байзақов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 үйлер;
Қазтуған көшесі, № 1, 3, 3/1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 үйлер;
Қасым хан көшесі, № 1, 3, 3/1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 үйлер;

город Атырау, жилой массив Водников-3, улица 14, строение 6, здание Республиканского государственного учреждения "Воинская часть 5546 Национальной гвардии Республики Казахстан"
"Воинская часть №5546".
76
Избирательный участок №76
город Атырау, Промышленная зона Атырауский нефтеперерабабывающий завод, дом 13, здание Республиканского государственного учреждение "Учреждение УГ-157/1" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан
"Учреждение УГ157/1".
77
Избирательный участок №77
город Атырау, сельский округ Кайыршакты, село Талкайран, улица Кенжеш Есмұханов, строение 40, здание коммунального государственного учреждения "Основная общеобразовательная школа Талгайран" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
Кайыршахтинский сельский округ, село Талғайран;
Садовое общество "ОАО АНПЗ";
Садовое общество "ТОО ЦБКО ОАО ЭМБАМҰНАЙГАЗ";
Садовое общество "КОЛОС";
Садовое общество "АТЫРАУМУНАЙГАЗГЕОЛОГИЯ".
78
Избирательный участок №78
город Атырау, улица Құрманғазы, дом 58, здание коммунального государственного предприятие на праве хозяйственного ведения "Атырауский областной центр психического здоровья" Управления здравоохранения Атырауской области
Атырауский областной центр психического здоровья".
79
Избирательный участок №80
город Атырау, микрорайон Алмагүл, дом 25, здание коммунального государственного предприятие на праве хозяйственного ведения "Атырауский городской родильный дом" Управления здравоохранения Атырауской области
"Атырауский городской родильный дом".
80
Избирательный участок №83
город Атырау, микрорайон Сарықамыс, улица Бөкен би, строение 8, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №33 имени Касыма Кайсенова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Сарықамыс":
улица Әз Тәуке, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Әл Фараби,дома№ 2, 4, 6, 8, 10;
улица Бөкен би, дома№ 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
проезд Гүлдер, дома№ 1, 2, 3, 4, 12/1;
улица Дәулеткерей, дома№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улицаД.Қонаев, дома№ 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Доспанбет Жырау, дома№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
проезд Жарық, дома№ 1, 2, 3, 4;
проезд Жиембет, дома№ 1, 2, 3, 4;
улица И.Байзақов, дома№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23;
улица Қазтуған, дома№ 1, 3, 3/1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23;
улица Қасым хан, дома№ 1, 3, 3/1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23;

Ш.Құдайбергенов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10 үйлер;
М.Ғабдуллин көшесі, № 1, 2, 3, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24 үйлер;
Мектеп өткелі, № 1, 2, 3, 4 үйлер;
О.Бөкей көшесі, № 2, 4/1, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34 үйлер;
Сақшылар өткелі, № 1, 2, 3 үйлер;
Т.Ахтанов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 үйлер;
Тұран көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 үйлер;
Ш.Бөкеев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 41 үйлер.
81
№84 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Атырау шағын ауданы, Қайыржан Рысмағамбетов көшесі, құрылыс 46, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№31 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Атырау" шағын ауданы:
№7 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер;
№8 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлер;
№11 көшесі, № 9, 9а, 15, 29, 372, 395, 404 үйлер;
Дидар көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
№13 көшесі, № 1, 2, 4, 6, 8, 10, 456 үйлер;
Ақдала көшесі, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер;
Б.Тәжібаев көшесі, № 7 үй;
Талдыбұлақ көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
Кемер көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлер;
Қазына көшесі, № 3, 5 үйлер;
Ақтүбек көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
Зеренді өткелі, № 1, 3 үйлер;
Тамшылы өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2 үйлер;
№3 өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер;
№4 өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Дарабоз өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлер;
Сағырлы өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11үйлер;
Ақарыс көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 үйлер;
Шаттық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер;
"Атырау" шағын ауданы, № 10, 40б, 100б, 140, 169б, 185, 196б, 199, 211, 220, 240б, 240в, 277в, 295, 302, 302а, 341а, 343, 344, 345, 347а, 348, 365, 387, 391б, 393б, 403, 403а, 407, 408а, 411, 414, 422б, 448, 450, 454, 455, 456а, 462, 479, 479в, 480, 481, 486, 489, 493, 499, 502, 508а, 524, 540 үйлер;
Бекарыс көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер;

улица Ш.Құдайбергенов, дома№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10;
улица М.Ғабдуллин, дома№ 1, 2, 3, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24;
проезд Мектеп, дома№ 1, 2, 3, 4;
улица О.Бөкей, дома№ 2, 4/1, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
проезд Сақшылар, дома№ 1, 2, 3;
улица Т.Ахтанов,дома№ 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
улицаТұран, дома№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
улица Ш.Бөкеев, дома№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 41.
81
Избирательный участок №84
город Атырау, микрорайон Атырау, улица Қайыржан Рысмағамбетов, строение 46, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №31" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Атырау":
улица №7, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица №8, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица №11, дома № 9, 9а, 15, 29, 372, 395, 404;
улица Дидар, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица №13, дома № 1, 2, 4, 6, 8, 10, 456;
улица Ақдала, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Б.Тәжібаев, дом № 7;
улица Талдыбұлақ, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Кемер, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Қазына, дома № 3, 5;
улица Ақтүбек, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
проезд Зеренді, дома № 1, 3;
проезд Тамшылы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2;
проезд №3, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
проезд №4, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
проезд Дарабоз, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
проезд Сағырлы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Ақарыс, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
улица Шаттық, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
микрорайон "Атырау", дома № 10, 40б, 100б, 140, 169б, 185, 196б, 199, 211, 220, 240б, 240в, 277в, 295, 302, 302а, 341а, 343, 344, 345, 347а, 348, 365, 387, 391б, 393б, 403, 403а, 407, 408а, 411, 414, 422б, 448, 450, 454, 455, 456а, 462, 479, 479в, 480, 481, 486, 489, 493, 499, 502, 508а, 524, 540;
улица Бекарыс, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;

Байбақты ата көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18 үйлер;
Е.Дүтбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлер;
Е.Биғалиев көшесі, № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80 үйлер;
Жанарыс көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 үйлер;
Жібек жолы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13 үйлер;
И.Тайманов даңғылы, № 64а, 67, 84, 100а үйлер;
Қ.Рысмағамбетов көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 үйлер;
Қ.Есембаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;
К.Құспанов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер;
М.Шоқай көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 үйлер;
Н.Шманов көшесі, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а үйлер;
М.Жұмағазиев көшесі, № 6, 11, 12, 13, 17, 220, 262, 306 үйлер.
82
№85 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Алмагүл шағын ауданы, құрылыс 26, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің
"№34 көп салалы мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Алмагүл" шағын ауданы, № 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер.
83
№86 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Мирас шағын ауданы, Зейнолла Көшәлиев көшесі, құрылыс 23, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№36 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Мирас" шағын ауданы:
С.Қарынбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 үйлер;
Арай өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Т.Рысқұлов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
А.Қоскелдиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 , 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 үйлер;

улица Байбақты ата, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18;
улица Е.Дүтбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица Е.Биғалиев, дома № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80;
улица Жанарыс, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
улица Жібек жолы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13;
проспект И.Тайманов, дома № 64а, 67, 84, 100а;
улица Қ.Рысмағамбетов, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48;
улица Қ.Есембаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица К.Құспанов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица М.Шоқай, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23;
улица Н.Шманов, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а;
улица М.Жұмағазиев, дома № 6, 11, 12, 13, 17, 220, 262, 306.
82
Избирательный участок №85
город Атырау, микрорайон Алмагүл, строение 26, здание коммунального государственного учреждения "Многопрофильная школа-гимназия №34" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области
микрорайон "Алмагүл", дома № 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24.
83
Избирательный участок №86
город Атырау, микрорайон Мирас, улица Зейнолла Көшәлиев, строение 23, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №36" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области
микрорайон "Мирас":
улица С.Қарынбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
проезд Арай, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Т.Рысқұлов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица А.Қоскелдиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 , 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81;

Ш.Қаржауов көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 үйлер;
Қ.Мұңайтпасұлы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 үйлер;
І.Омаров көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлер;
Халифа Алтай көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлер;
Сыпыра жырау көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер;
Кетбұға батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
Қ.Жұмалиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 үйлер;
Қашаған ақын көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер;
№10 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер;
№8 өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5 үйлер;
№7 өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5 үйлер;
Жаңадария өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер;
Шұғыла өткелі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер;
Байдалы өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
Жадыра өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер;
Есбай күйші көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлер;

улица Ш.Қаржауов, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93;
улица Қ.Мұңайтпасұлы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ;
улица І.Омаров, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
улица Халифа Алтай, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
улица Сыпыра жырау, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
улица Кетбұға батыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Қ.Жұмалиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60;
улица Қашаған ақын, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица №10, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
проезд №8, дома № 1, 2, 3, 4, 5;
проезд №7, дома № 1, 2, 3, 4, 5;
проезд Жаңадария, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
проезд Шұғыла, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
проезд Байдалы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
проезд Жадыра, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Есбай күйші, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;

І.Есенберлин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер;
Жеңіс көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
С.Көбеев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 үйлер;
Қобыланды батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер;
Қарасай батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 үйлер;
Астана көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 үйлер.
84
№87 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Курмангазы көшесі, үй 9, "Атырау облысы Білім беру басқармасының "Атырау энергетика және құрылыс коледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
"Авангард-4" шағын ауданы, № 1, 2, 3, 4, 7, 17, 18, 19 үйлер;
Қ.Сәтпаев көшесі, № 3а, 4а, 4б, 5, 39а, 60, 66 үйлер;
Л.Владимирский көшесі, № 7а, 7б үйлер.
85
№88 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Шоқан Уәлиханов көшесі, құрылыс 89А, Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №9 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Көшім өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер;
П.Чайковский көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Сороченко өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, үйлер;
Игілік көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
Қамысты өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Каспий өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
М.Бақтыгереев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 үйлер;

улица І.Есенберлин, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Жеңіс, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица С.Көбеев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
улица Қобыланды батыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица Қарасай батыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
улица Астана, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77.
84
Избирательный участок №87
город Атырау, улица Курмангазы, дом 9, здание коммунального государственного казенного предприятие "Атырауский колледж энергетики и строительства" Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Авангард-4", дома № 1, 2, 3, 4, 7, 17, 18, 19;
улица Қ.Сәтпаев, дома № 3а, 4а, 4б, 5, 39а, 60, 66;
улица Л.Владимирский, дома № 7а, 7б.
85
Избирательный участок №88
город Атырау, улица Шоқан Уәлиханов, строение 89А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №9 имени Ч.Валиханова" отдела образование города Атырау Управления образования Атырауской области"
проезд Көшім, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица П.Чайковский, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
проезд Сороченко, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26,;
улица Игілік, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
проезд Қамысты, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
проезд Каспий, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица М.Бақтыгереев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74;

Ш.Уәлиханов көшесі, № 18, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 89а үйлер;
Бақсай өтпе жолы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер;
Алғабас өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
С.Мендешев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлер;
Жәңгір хан өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59 үйлер;
Н.Әбуталиев өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
С.Датов көшесі, № 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97 үйлер;
Баянауыл өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5 үйлер;
Есбай күйші өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер;
Теректі өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Тұмар ханша өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлер;
К.Әзірбаев өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58 үйлер;
Г.Канцев көшесі, № 2а, 6, 8, 14 үйлер;
Күйші Байжұма өтпе жолы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
Доссор өткелі, № 25б, 26, 29, 31, 32, 33, 33а, 35 үйлер;
Қабанбай батыр көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10 үйлер;
М.Мамедов өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
Манғышлақ өткелі, № 2, 4 үйлер.
86
№89 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Нұрсая шағын ауданы, Елорда даңғылы, ғимарат 22, "Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымының Атырау қаласындағы "химия-биологиялық бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі" филиалының ғимараты
"Нұрсая" шағын ауданы, № 1, 1б, 1в, 71, 71/1, 72, 73, 73/1, 73/2, 74, 75, 76, 77, 77/1, 77/2, 78, 78/1 үйлер;
Елорда даңғылы, № 3, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 6/9, 6/10, 6/11, 6/12, 6/13, 6/14, 6/15, 6/16, 6/17, 6/18, 6/19, 9а, 9а/1, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 31/10, 31/11 үйлер;

улица Ш.Уәлиханов, дома № 18, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 89а;
переулок Бақсай, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
проезд Алғабас, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица С.Мендешев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
проезд Жәңгір хан, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59;
проезд Н.Әбуталиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица С.Датов, дома № 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97;
проезд Баянауыл, дома № 1, 2, 3, 4, 5;
проезд Есбай күйші, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
проезд Теректі, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
проезд Тұмар ханша, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
проезд К.Әзірбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58;
улица Г.Канцев, дома № 2а, 6, 8, 14;
переулок Күйші Байжұма, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
проезд Доссор, дома № 25б, 26, 29, 31, 32, 33, 33а, 35;
улица Қабанбай батыр, дома № 2, 4, 6, 8, 10;
проезд М.Мамедов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
проезд Манғышлақ, дома № 2, 4.
86
Избирательный участок №89
город Атырау, микрорайон Нұрсая, проспект Елорда, здание 22, здание филиала "Назарбаев Интеллектуальная школа химико-биологического направления" города Атырау автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы"
микрорайон "Нұрсая", дома № 1, 1б, 1в, 71, 71/1, 72, 73, 73/1, 73/2, 74, 75, 76, 77, 77/1, 77/2, 78, 78/1;
проспект Елорда, дома № 3, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 6/9, 6/10, 6/11, 6/12, 6/13, 6/14, 6/15, 6/16, 6/17, 6/18, 6/19, 9а, 9а/1, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 31/10, 31/11;

№3 өткел, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 үйлер;
№4 өткел, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 үйлер;
Әбілқайыр хан даңғылы, № 41, 41/1 үйлер.
87
№90 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Нұрсая шағын ауданы, Елорда даңғылы, үй 24, "APEC PetroTechnic жоғары колледж" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты
"Нұрсая" шағын ауданы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер;
Т.Чердабаев көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38 үйлер;
Р.Ғабдиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35 үйлер;
Үшқоңыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлер;
№5 көше, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 37 үйлер;
Күншуақ көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 үйлер;
Ақбаян көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11а, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31 үйлер.
88
№91 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Нұрсая шағын ауданы, құрылыс 109А, Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №40 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Жерұйық" шағын ауданы, "Жеті қазына" тұрғын үй кешені.
89
№92 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Бейбарыс даңғылы, құрылыс 39, Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "№7 Атырау қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты
"Алмагүл" шағын ауданы, № 1, 2, 3, 4, 5, 15, 16, 17, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 үйлер;
Бейбарыс даңғылы, № 17, 19, 19а, 21, 21а, 25 үйлер;
"Ет комбинаты" аумағы.
90
№227
сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Алмалы ауылы, Бейбітшілік көшесі, ғимарат 3, Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Алмалы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Алмалы ауылдық округі, Алмалы ауылы.
91
№228
сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Алмалы ауылдық округі, Береке ауылы, Шәмші Қалдаяқов көшесі, ғимарат 2А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының "Жалпы білім беретін Береке орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Алмалы ауылдық округі, Береке ауылы;
"ОСО АНУ" бау-бақшалық қоғамы.
92
№240 сайлау учаскесі

проезд №3, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
проезд №4, дома №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
проспект Әбілқайыр хан, дома №41, 41/1.
87
Избирательный участок №90
город Атырау, микрорайон Нұрсая, проспект Елорда, дом 24, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Высший колледж APEC PetroTechnic"
микрорайон "Нұрсая", дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица Т.Чердабаева, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
улица Р.Ғабдиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35;
улица Үшқоңыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
улица №5, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 37;
улица Күншуақ, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
улица Ақбаян, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11а, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31.
88
Избирательный участок №91
город Атырау, микрорайон Нұрсая, строение 109А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №40" отдела образование города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Жерұйық", жилой комплекс "Жеті қазына".
89
Избирательный участок №92
город Атырау, проспект Бейбарыса, строение 39, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Атырауская городская поликлиника №7" Управления здравоохранения Атырауской области
микрорайон "Алмагүл", дома № 1, 2, 3, 4, 5, 15, 16, 17, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
проспект Бейбарыс, дома № 17, 19, 19а, 21, 21а, 25;
территория "Ет комбинаты".
90
Избирательный участок №227
город Атырау, сельский округ Алмалы, село Алмалы, улица Бейбітшілік, здание 3, здание коммунального государственного учреждения "Алмалинская средняя школа" отдела образование города Атырау Управления образования Атырауской области"
Алмалинский сельский округ, село Алмалы.
91
Избирательный участок №228
город Атырау, сельский округ Алмалы, село Береке, улица Шәмші Қалдаяқов, здание 2А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа Береке" отдела образование города Атырау Управления образования Атырауской области"
Алмалинский сельский округ, село Береке;
Садовое общество "ОСО АНУ".
92
Избирательный участок №240

Атырау қаласы, Мұқағали Мақатаев көшесі, құрылыс 61, "Атырау облысы Білім беру басқармасының "Жалпы білім беретін №4 Ю.А.Гагарин атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Атырау" шағын ауданы:
Ағайынды Шәудіровтер көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 үйлер;
Алтынемел көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16 үйлер;
Байқоңыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 үйлер;
Бурабай көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 үйлер;
Жолашар көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
Ақжайлау көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
Қ.Төлеков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 үйлер;
М.Қашқари көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер;
С.Қағазов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер;
С.Зорбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 , 73, 74, 75, 76, 77 үйлер;
Т.Нысанов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 үйлер;
Қызғалдақ көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлер;
М.Сүйесінов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер;

город Атырау, улица Мұқағали Мақатаев, строение 61, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №4 имени Ю.А.Гагарина" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Атырау":
улица Ағайынды Шәудіровтер, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65;
улица Алтынемел, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
улица Байқоңыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59;
улица Бурабай, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
улица Жолашар, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Ақжайлау, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Қ.Төлеков, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
улица М.Қашқари, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
улица С.Қағазов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица С.Зорбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 , 73, 74, 75, 76, 77;
улица Т.Нысанов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69;
улица Қызғалдақ, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица М.Сүйесінов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;

Тарбағатай көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Жусан өткелі, №1, 3 үйлер;
Өлке көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлер;
№2 өткелі, №1, 11 үйлер;
Серпер көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Ойқала көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер;
Ұшан көшесі, № 1, 2, 3, 4 үйлер;
Ғ.Жұбанова өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 үйлер;
И.Мечников көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 үйлер;
Алдияр өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер;
Жалтыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер.
93
№241 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Өтепқали Исатаев көшесі, құрылыс 42А,
"Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің
"Жалпы білім беретін №2 Жұмекен Нәжімеденов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ә.Сәрсенбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47 үйлер;
Әйтеке би көшесі, № 4, 6, 8, 9, 10, 12 үйлер;
Құспан Молла көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21 үйлер; М.Мақатаев көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 үйлер;
Х.Нәубетов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
С.Балғымбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33 үйлер;
М.Исенов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31 үйлер;
Қ.Бекқалиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
Ж.Нәжімеденов көшесі, № 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 1000, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115,116, 117, 118, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141 үйлер;

улица Тарбағатай, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
проезд Жусан, дома №1, 3;
улица Өлке, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
проезд №2, дома №1, 11;
улица Серпер, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Ойқала, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Ұшан, дома № 1, 2, 3, 4;
проезд Ғ.Жұбанова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80;
улица И.Мечников, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82;
проезд Алдияр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Жалтыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
93
Избирательный участок №241
город Атырау, улица Өтепқали Исатаев, строение 42А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №2 имени Жумекена Нажимеденова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица Ә.Сәрсенбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47;
улица Әйтеке би, дома № 4, 6, 8, 9, 10, 12;
улица Құспан Молла, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21; улица М.Мақатаев, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18;
улица Х.Нәубетов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица С.Балғымбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
улица М.Исенов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31;
улица Қ.Бекқалиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ;
улица Ж.Нәжімеденов, дома № 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 1000, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115,116, 117, 118, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141;

Е.Досымов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51а үйлер;
Ғ.Құрманғалиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15 үйлер;
Ә.Молдағұлова көшесі, № 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128 үйлер;
А.Афанасьев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51 үйлер;
А.Пушкин көшесі, № 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84 үйлер.
94
№242 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, В.Худин көшесі, үй 5, "Атырау инженерлік-гуманитарлық институтының колледжі" мекемесінің ғимараты
Ю.Гагарин көшесі, № 67, 69, 71, 73, 75, 76а, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107б, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120 үйлер;
Х.Досмұхамедов көшесі, № 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88а үйлер;
Т.Бисекенов көшесі, № 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92 үйлер;
Ө.Исатаев көшесі, № 36, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71 үйлер;
Нарын көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а үйлер;
М.Тоқатов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер:
Қ.Ерниязов көшесі, № 2а, 4а, 4/1, 4/2, 6, 10б, 12а, 16, 18, 20 үйлер;
І.Жансүгіров көшесі, № 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 79, 80, 80/2, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111 үйлер;
Жиделі өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5 үйлер;
Д.Сүйесінов өткелі, № 10, 12, 18, 20, 25, 25а, 29, 39, 82 үйлер;
Б.Құлманов көшесі, № 107 үй;
Арал өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
Автомобилист өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
Б.Жарбосынов көшесі, № 62, 64, 71, 79, 81, 83, 83в, 85, 87б үйлер;
Ә.Дәулетов көшесі, № 1, 3, 5, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 32, 34, 36, 38, 40, 42 үйлер.
95
№243 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Лесхоз шағын ауданы, құрылыс 15Б, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің
"№14 "Нұрай" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты

улица Е.Досымов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51а;
улица Ғ.Құрманғалиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15;
улица Ә.Молдағұлова, дома № 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128;
улица А.Афанасьев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51;
улица А.Пушкин, дома № 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84.
94
Избирательный участок №242
город Атырау, улица В.Худина, дом 5, здание учреждении "Колледж Атырауского инженерно-гуманитарного института"
улица Ю.Гагарина, дома № 67, 69, 71, 73, 75, 76а, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107б, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120;
улица Х.Досмұхамедов, дома № 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88а;
улица Т.Бисекенова, дома № 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92;
улица Ө.Исатаев, дома № 36, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71;
улица Нарын, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а;
улица М.Тоқатов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21:
улица Қ.Ерниязов, дома № 2а, 4а, 4/1, 4/2, 6, 10б, 12а, 16, 18, 20;
улица І.Жансүгіров, дома № 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 79, 80, 80/2, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111;
проезд Жиделі, дома № 1, 2, 3, 4, 5;
проезд Д.Сүйесінов, дома № 10, 12, 18, 20, 25, 25а, 29, 39, 82;
улица Б.Құлманов, дом № 107;
проезд Арал, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
проезд Автомобилист, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Б.Жарбосынова, дома № 62, 64, 71, 79, 81, 83, 83в, 85, 87б;
улица Ә.Дәулетов, дома № 1, 3, 5, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 32, 34, 36, 38, 40, 42.
95
Избирательный участок №243
город Атырау, микрорайон Лесхоз, строение 15 Б, здание коммунального государственного казенного предприятия "Ясли-сад №14 "Нұрай" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"

"Лесхоз" шағын ауданы, № 4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21а, 22, 22а, 23, 23а, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 43, 44, 47, 48, 49, 54, 55, 63 үйлер;
Қ.Медеубаев көшесі, № 22б үйі.
96
№244 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Жұмыскер шағын ауданы, Шайхы Әбішев
көшесі, құрылыс 97А, "Құрманғазы атындағы мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына қарасты мәдениет үйінің ғимараты
"Жұмыскер" шағын ауданы, № 15, 15б, 17/1, 17/3, 17/5, 17/7, 19, 25, 26, 29, 32, 34, 35, 40а, 42а, 44, 44а, 49, 49А, 52, 59, 72, 77а, 96, 105, 106, 114, 117, 118, 121а, 129, 131а, 152, 159, 162г, 163, 164, 165, 173, 175, 176, 186, 311, 311а, 318а, 319, 322, 339а, 395, 398б, 402, 408, 415, 417, 568 үйлер;
Ө.Баймұханов көшесі, № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а үйлер;
Жастар көшесі, № 29, 30, 31, 36, 50, 85, 156 үйлер;
Қ.Қожахметов көшесі, № 3, 3а, 5, 6, 8, 9, 12, 13, 17, 19, 20б, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 57а, 61, 67, 67б, 69, 71, 75, 107 үйлер;
Қ.Жұмағалиев көшесі, № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 17, 17а, 20а, 21, 21а, 23, 25, 27, 28, 29, 31, 32а, 33, 35, 39 үйлер;
М.Сатыбалдиев көшесі, № 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52 үйлер;
З.Ғұмаров көшесі, № 52 үйі;
Ш.Мұртаза көшесі, № 1а, 1б, 1/1, 2б, 2/4, 3а, 5а, 5/2, 6, 7в, 9, 10, 17 үйлер;
М.Әбілхайыров көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 үйлер;
Кейкі батыр көшесі, № 1а, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 8а, 9, 10а, 11, 13, 16, 16а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 30в, 31, 33, 35, 37, 37а, 39 үйлер;
Х.Мұқанжанов көшесі, № 1, 1а, 2, 3а, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 29а, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 45 үйлер;
Ш.Әбішев көшесі, № 31б, 66 үйлер;
Р.Мүтәлиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 үйлер;

микрорайон "Лесхоз", дома № 4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21а, 22, 22а, 23, 23а, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 43, 44, 47, 48, 49, 54, 55, 63;
улица Қ.Медеубаев, дом № 22б.
96
Избирательный участок №244
город Атырау, микрорайон Жумыскер, улица Шайхы Әбішев, строение 97А, здание дома культуры подведомственное государственному коммунальному казенному предприятию "Дворец культуры имени Курмангазы"
микрорайон "Жұмыскер", дома № 15, 15б, 17/1, 17/3, 17/5, 17/7, 19, 25, 26, 29, 32, 34, 35, 40а, 42а, 44, 44а, 49, 49А, 52, 59, 72, 77а, 96, 105, 106, 114, 117, 118, 121а, 129, 131а, 152, 159, 162г, 163, 164, 165, 173, 175, 176, 186, 311, 311а, 318а, 319, 322, 339а, 395, 398б, 402, 408, 415, 417, 568;
улица Ө.Баймұханов, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а;
улица Жастар, дома № 29, 30, 31, 36, 50, 85, 156;
улица Қ.Қожахметов, дома № 3, 3а, 5, 6, 8, 9, 12, 13, 17, 19, 20б, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 57а, 61, 67, 67б, 69, 71, 75, 107;
улица Қ.Жұмағалиев, дома № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 17, 17а, 20а, 21, 21а, 23, 25, 27, 28, 29, 31, 32а, 33, 35, 39;
улица М.Сатыбалдиев, дома № 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
улица З.Ғұмаров, дом № 52;
улица Ш.Мұртаза, дома № 1а, 1б, 1/1, 2б, 2/4, 3а, 5а, 5/2, 6, 7в, 9, 10, 17;
улица М.Әбілхайыров, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
улица Кейкі батыр, дома № 1а, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 8а, 9, 10а, 11, 13, 16, 16а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 30в, 31, 33, 35, 37, 37а, 39;
улица Х.Мұқанжанов, дома № 1, 1а, 2, 3а, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 29а, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 45;
улица Ш.Әбішев, дома № 31б, 66;
улица Р.Мүтәлиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79;

М.Шажимов көшесі, № 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 30, 31 үйлер;
Қ.Акудин көшесі, № 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 32, 33, 34 үйлер;
А.Қарақұлов көшесі, № 1, 2, 3, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40 үйлер;
Тұран көшесі, № 3, 5, 7, 9, 10, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65 үйлер;
№9 көше, № 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 20, 24 үйлер;
№10 көше, № 1, 3, 9, 13, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 45, 49, 51 үйлер;
№12 көше, № 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 27, 35, 37, 39, 41, 45, 49, 51 үйлер;
№13 көше, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 үйлер;
№15 көше, № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 54, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 73, 75 үйлер;
№16 көше, № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 49, 51, 53, 54 үйлер;
№17 көше, № 1, 2, 3, 4, 5, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 40, 42, 43, 48, 49, 50, 52, 53, 54 үйлер;
№22 көше, № 3, 5, 7, 9 үйлер;
№23 көше, № 1, 7, 9, 10, 11, 12, 14 үйлер;
№24 көше, № 1, 3, 5, 9 үйлер;
№25 көше, № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21 үйлер;
№26 көше, № 1, 3, 4, 6, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25 үйлер;
№27 көше, № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 17, 18, 20, 22, 26 үйлер;
№28 көше, № 2, 6, 12, 18, 20, 26 үйлер;
№32 көше, № 2, 4, 6, 10, 12, 14, 20, 22, 26, 28 үйлер;
№33 көше, № 1, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 24 үйлер;
№35 көше, № 1а, 3, 3а, 4а, 5, 5а, 6а, 7, 7а, 8а, 9, 11, 14, 14а, 15а, 16а, 17, 18а үйлер;
№36 көше, № 1, 1а, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8а, 9а, 10в, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 17а, 22а, 24а, 26а үйлер;
№37 көше, № 1, 1а, 3, 3а, 4, 5, 5а, 7, 9, 9а, 9б, 9в, 11а, 12, 13, 13а, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19а, 21, 21а, 23а, 25, 25а, 28, 30, 36, 38 үйлер;
№38 көше, № 2, 4, 5, 10, 11, 12, 13 үйлер;
№39 көше, № 5, 7, 11 үйлер;
№46 көше, № 2а, 3, 4а, 5, 8а, 9, 10, 10а, 12, 13, 14, 14а, 16, 17, 19, 19а, 20, 21а, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер;

улица М.Шажимова, дома № 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 30, 31;
улица Қ.Акудин, дома № 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 32, 33, 34;
улица А.Қарақұлов, дома № 1, 2, 3, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40;
улица Тұран, дома № 3, 5, 7, 9, 10, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65;
улица №9 дома, № 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 20, 24;
улица №10, дома № 1, 3, 9, 13, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 45, 49, 51;
улица №12, дома № 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 27, 35, 37, 39, 41, 45, 49, 51;
улица №13, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;
улица №15, дома № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 54, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 73, 75;
улица №16, дома № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 49, 51, 53, 54;
улица №17, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 40, 42, 43, 48, 49, 50, 52, 53, 54;
улица №22, дома № 3, 5, 7, 9;
улица №23, дома № 1, 7, 9, 10, 11, 12, 14;
улица №24, дома № 1, 3, 5, 9;
улица №25, дома № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
улица №26, дома № 1, 3, 4, 6, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25;
улица №27, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 17, 18, 20, 22, 26;
улица №28, дома № 2, 6, 12, 18, 20, 26;
улица №32, дома № 2, 4, 6, 10, 12, 14, 20, 22, 26, 28;
улица №33, дома № 1, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 24;
улица №35, дома № 1а, 3, 3а, 4а, 5, 5а, 6а, 7, 7а, 8а, 9, 11, 14, 14а, 15а, 16а, 17, 18а;
улица №36, дома № 1, 1а, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8а, 9а, 10в, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 17а, 22а, 24а, 26а;
улица №37, дома № 1, 1а, 3, 3а, 4, 5, 5а, 7, 9, 9а, 9б, 9в, 11а, 12, 13, 13а, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19а, 21, 21а, 23а, 25, 25а, 28, 30, 36, 38;
улица №38, дома № 2, 4, 5, 10, 11, 12, 13;
улица №39, дома № 5, 7, 11;
улица №46, дома № 2а, 3, 4а, 5, 8а, 9, 10, 10а, 12, 13, 14, 14а, 16, 17, 19, 19а, 20, 21а, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;

№47 көше, № 2, 3, 7, 9, 13, 15 үйлер;
№48 көше, № 4, 5, 8, 9, 14, 15, 16, 18, 19, 20 үйлер;
№2 өткел, № 16 үй;
№4 өткел, № 5 үй;
№5 өткел, № 1, 3, 5, 7 үйлер.
98
№246 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Өркен шағын ауданы, Сатан Шөреев көшесі, құрылыс 90А,
"Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің
"№35 Хамит Ерғалиев атындағы мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Өркен" шағын ауданы.
99
№247 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Еркінқала ауылдық округі, Еркінқала ауылы, Балауса тұрғын үй алабы, Шерхан Мұртаза көшесі, үй 70А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №43 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Еркінқала ауылдық округі, Балауса тұрғын үй алабы:
Е.Бекмаханов көшесі, № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42 үйлер;
Н.Төреқұлұлы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44 үйлер;
С.Қожанұлы көшесі, № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 үйлер;
Х.Болғамбайұлы көшесі, № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 үйлер;
Қ.Жандарбеков көшесі, № 1а, 2а, 5, 13, 15, 17, 19, 1а, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 57, 59, 61 үйлер;
Ы.Дүкенұлы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16 үйлер;
Н.Сүнелдіков көшесі, № 1, 1а, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18 үйлер;
Ы.Әлжанов көшесі, № 1, 1а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 14, 14а, 15, 17 үйлер;
М.Өзтүрік көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15б, 16, 18, 20, 22, 26 үйлер;
Ә.Нұршайықов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42 үйлер;
Ақкөл көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8 үйлер;
Алаш Орда көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81,82, 83, 84, 85, 87, 89, 91 үйлер;
А.Қалменұлы көшесі, № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46 үйлер;

улица №47, дома № 2, 3, 7, 9, 13, 15;
улица №48, дома № 4, 5, 8, 9, 14, 15, 16, 18, 19, 20;
проезд №2, дом № 16;
проезд №4, дом № 5;
проезд №5, дома, № 1, 3, 5, 7.
98
Избирательный участок №246
город Атырау, микрорайон Өркен, улица Сатан Шөреев, строение 90А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №35 имени Хамита Ергалиева" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Өркен".
99
Избирательный участок №247
город Атырау, сельский округ Еркінқала, село Еркінқала, жилой массив Балауса, улица Шерхан Мұртаза, дом 70А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная средняя школа №43" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
сельский округ Еркінқала, жилой массив Балауса:
улица Е.Бекмаханова, дома № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42;
улица Н.Төреқұлұлы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44;
улица С.Қожанұлы, дома № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
улица Х.Болғамбайұлы, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
улица Қ.Жандарбеков, дома № 1а, 2а, 5, 13, 15, 17, 19, 1а, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 57, 59, 61;
улица Ы.Дүкенұлы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
улица Н.Сүнелдіков, дома № 1, 1а, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18;
улица Ы.Әлжанов, дома № 1, 1а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 14, 14а, 15, 17;
улица М.Өзтүрік, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15б, 16, 18, 20, 22, 26;
улица Ә.Нұршайықов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42;
улица Ақкөл, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8;
улица Алаш Орда, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81,82, 83, 84, 85, 87, 89, 91;
улица А.Қалменұлы, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46;

Б.Әшімов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16 үйлер;
Б.Римова көшесі, № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 14 үйлер;
Ғ.Қайырбеков көшесі, № 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 13,14, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59а үйлер;
Е.Рахметқалиев, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер;
Жаңартау көшесі, № 1 үй;
Ж.Тәшенов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 67, 69, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84 үйлер;
Ж.Елебеков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 15 үйлер;
І.Көпбаев көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 5б, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50 үйлер;
Қ.Қуанышбаев көшесі, № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
Қ.Тілеумашев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28 үйлер;
Қ.Мұсағалиев көшесі, № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56 үйлер;
Медеу көшесі, № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23а, 24, 25а, 27а, 28, 29а, 30, 34 үйлер;
С.Асфендияров көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12 үйлер;
Х.Сейітов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
С.Баймағамбетов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлер;
С.Мәуленов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Т.Буданов көшесі, № 2, 2б, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72а, 74, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 136, 138, 138а, 140, 140а, 140б, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166 үйлер;
Тастөбе көшесі, № 1, 2, 6 үйлер;
Т.Молдағалиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80а үйлер;
Тұщықұдық көшесі, № 1, 2, 4 үйлер;
Ш.Ниязбеков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 16, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87 үйлер;
Ш.Мұртаза көшесі, № 12а үй;

улица Б.Әшімов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
улица Б.Римовой, дома № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 14;
улица Ғ.Қайырбеков, дома № 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 13,14, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59а;
улица Е.Рахметқалиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Жаңартау, дом № 1;
улица Ж.Тәшенов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 67, 69, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84;
улица Ж.Елебекова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 15;
улица І.Көпбаев, дома № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 5б, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50;
улица Қ.Қуанышбаев, дома № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Қ.Тілеумашев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28;
улица Қ.Мұсағалиев, дома № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
улица Медеу, дома № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23а, 24, 25а, 27а, 28, 29а, 30, 34;
улица С.Асфендиярова, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12;
улица Х.Сейітов, дома № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14;
улица С.Баймағамбетов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
улица С.Мәуленов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Т.Буданова, дома № 2, 2б, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72а, 74, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 136, 138, 138а, 140, 140а, 140б, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166;
улица Тастөбе, дома № 1, 2, 6;
улица Т.Молдағалиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80а;
улица Тұщықұдық, дома № 1, 2, 4;
улица Ш.Ниязбекова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 16, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87;
улица Ш.Мұртаза, дом № 12а;

Ш.Берсиев көшесі, № 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 14;
№24 көше, № 1, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34 үйлер.
100
№248 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Мұса Баймұханов көшесі, құрылыс 45Б/1, "Атырау облысы Білім беру басқармасының "Оңайбай Көшеков атындағы Атырау аграрлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
"Мұнайшы", "Ардагер" шағын аудандары.
101
№249 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Құрсай шағын ауданы, Қарабау көшесі, құрылыс 12, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Ы.Алтынсарин атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Байтақ", "Байтақ-3" шағын аудандары:
1 мамыр көшесі, № 1, 1а, 3, 5/2, 7а, 10, 11, 12а, 12б, 13, 15, 16, 16а, 17а, 20, 22, 23, 24а, 24б, 31, 33, 35 үйлер;
№ 10 өткел, № 1, 4, 5, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 15, 16 үйлер;
№ 10 көше, № 1, 2 үйлер;
№ 11 көше, № 4 үй;
№ 14 көше, № 29, 31, 33, 35, 41, 43, 45, 47, 49 үйлер;
№ 1 өткел, № 1, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19 үйлер;
№ 1 көше, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 31, 33, 38 үйлер;
№ 21 көше, № 28, 37, 39, 41, 43, 50 үйлер;
№ 2 өткел, № 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер;
№ 2 көше, № 3, 8, 23 үйлер;
№ 3 өткел, № 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24 үйлер;
№ 4 өткел, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16 үйлер;
№ 4 көше, № 6, 10, 12, 19, 20, 21, 22 үйлер;
№ 5 өткел, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 14 үйлер;
№ 5 көше, № 3, 5, 7, 8, 11, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 38, 40, 42 үйлер;
№ 6 өткел, № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 үйлер;
№ 6 көше, № 10, 16, 17, 18, 19, 24, 27, 29, 32, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 47, 50, 52, 54 үйлер;
№ 7 өткел, № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17 үйлер;
№ 7 көше, № 6, 9, 17, 18, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63 үйлер;
№ 8 өткел, № 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/2, 6а, 6б, 6в үйлер;
№ 8 көше, № 21, 23, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 54, 55, 56 үйлер;
№ 9 өткел, № 7, 7/1, 7/2, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 12б, 12в, 12г, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 18в үйлер;
Ә.Шығанақов көшесі, № 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34 үйлер;
Қызылжар көшесі, № 1, 3, 4а, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 33 үйлер;

улица Ш.Берсиева, дома № 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 14;
улица №24, дома № 1, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34.
100
Избирательный участок №248
город Атырау, улица Мұса Баймұханов, строение 45Б/1, здание коммунального государственного казенного предприятие "Атырауский аграрно-технический колледж имени Унайбая Кушекова" Управления образования Атырауской области"
микрорайоны "Мұнайшы", "Ардагер".
101
Избирательный участок №249
город Атырау, микрорайон Құрсай, улица Қарабау, строение 12, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Ы.Алтынсарина" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайоны "Байтақ", "Байтақ-3":
улица1 мамыр, дома№ 1, 1а, 3, 5/2, 7а, 10, 11, 12а, 12б, 13, 15, 16, 16а, 17а, 20, 22, 23, 24а, 24б, 31, 33, 35;
проезд№ 10, дома№ 1, 4, 5, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 15, 16;
улица№ 10, дома№ 1, 2;
улица№ 11, дом№ 4;
улица№ 14, дома№ 29, 31, 33, 35, 41, 43, 45, 47, 49;
проезд№ 1, дома№ 1, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
улица№ 1, дома№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 31, 33, 38;
улица№ 21, дома№ 28, 37, 39, 41, 43, 50;
проезд№ 2, дома№ 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица№ 2, дома№ 3, 8, 23;
проезд№ 3, дома№ 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;
проезд№ 4, дома№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16;
улица№ 4, дома№ 6, 10, 12, 19, 20, 21, 22;
проезд№ 5, дома№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 14;
улица№ 5, дома№ 3, 5, 7, 8, 11, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 38, 40, 42;
проезд№ 6, дома№ 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
улица№ 6, дома№ 10, 16, 17, 18, 19, 24, 27, 29, 32, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 47, 50, 52, 54;
проезд№ 7, дома№ 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17;
улица№ 7, дома№ 6, 9, 17, 18, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63;
проезд№ 8, дома№ 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/2, 6а, 6б, 6в;
улица№ 8, дома№ 21, 23, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 54, 55, 56;
проезд№ 9, дома№ 7, 7/1, 7/2, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 12б, 12в, 12г, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 18в;
улица Ә.Шығанақов, дома№ 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
улица Қызылжар, дома№ 1, 3, 4а, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 33;

С.Досмағамбетұлы көшесі, № 188, 190, 192, 194, 196, 198, 202, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 222а, 224, 226, 228, 230, 236, 238, 240, 242, 243, 244, 244а, 246, 248, 250, 252 үйлер;
Т.Ізтілеуовкөшесі, № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 24, 26 үйлер;
Ш.Мұстафиев көшесі, № 1, 2, 4, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 26, 28, 32 үйлер.
102
№250 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Ақжайық шағын ауданы, №3 көше, құрылыс 36, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін М.Отаралиев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Ақжайық" шағын ауданы.
103
№251 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Қайыршақты ауылдық округі, Томарлы ауылы, Жұлдыз тұрғын үй алабы, Ғаббас Муханбедьяров көшесі , құрылыс 29, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №39 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қайыршақты ауылдық округі, Жұлдыз тұрғын үй алабы:
А.Аюпов көшесі, № 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29/1, 29/2, 29/5, 29/6, 29/7, 29/8, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 үйлер;
Ә.Ғабдуллин көшесі, № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12 үйлер;
Арыстан баб көшесі, № 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 22, 24 үйлер;
Ғ.Муханбедьяров көшесі, № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25 үйлер;
Д.Бірмағамбетов көшесі, № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38 үйлер;
Жошы хан көшесі, № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44 үйлер;
Ж.Қарши көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13 үйлер;
К.Сариев көшесі, № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49 үйлер;
Томирис көшесі, № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49 үйлер;
Т.Ислямов көшесі, № 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 40а, 42, 44, 46 үйлер;
С.Аманжолов көшесі, № 1, 1а, 1в, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 23, 25 үйлер;
Мұқали батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45 үйлер;
Майқы би көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50 үйлер;

улица С.Досмағамбетұлы, дома№ 188, 190, 192, 194, 196, 198, 202, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 222а, 224, 226, 228, 230, 236, 238, 240, 242, 243, 244, 244а, 246, 248, 250, 252;
улица Т.Ізтілеуов, дома№ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 24, 26;
улица Ш.Мұстафиев, дома№ 1, 2, 4, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 26, 28, 32.
102
Избирательный участок №250
город Атырау, микрорайон Ақжайық, улица №3, строение 36, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени М.Отаралиева" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Ақжайық".
103
Избирательный участок №251
город Атырау, сельский округ Кайыршакты, село Томарлы, жилой массив Жұлдыз, улица Ғаббас Муханбедьяров, строение 29, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №39" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области
сельский округ Қайыршақты, жилой массив Жұлдыз:
улица А.Аюпова, дома № 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29/1, 29/2, 29/5, 29/6, 29/7, 29/8, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64;
улица Ә.Ғабдуллин, дома № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12;
улица Арыстан баб, дома № 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 22, 24;
улица Ғ.Муханбедьяров, дома № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
улица Д.Бірмағамбетов, дома № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
улица Жошы хан, дома № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
улица Ж.Қарши, дома № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13;
улица К.Сариева, дома № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
улица Томирис, дома № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49;
улица Т.Ислямова, дома № 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 40а, 42, 44, 46;
улица С.Аманжолова, дома № 1, 1а, 1в, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 23, 25;
улица Мұқали батыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
улица Майқы би, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50;

Қ.Жандарбеков көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 17, 18а, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45 үйлер;
Қ.Есенгенжин көшесі, № 1, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63 үйлер;
Қ.Ғайсин көшесі, № 1, 3, 5 үйлер
Қ.Демешов көшесі, № 2, 2а, 2б, 4, 4а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40 үйлер;
Қ.Қалиев көшесі, № 1, 3, 3а, 5, 7, 9, 11, 13 үйлер;
Мөде Қаған көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20 үйлер;
О.Мадьяров көшесі, № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 үйлер;
№1 өткел, № 1, 3, 11 үйлер.
104
№252 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Қайыршақты ауылдық округі, Томарлы ауылы, Жұлдыз тұрғын үй алабы, Ғаббас Муханбедьяров көшесі , құрылыс 29, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №39 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қайыршақты ауылдық округі, Жұлдыз тұрғын үй алабы:
Ә.Ғабдуллин көшесі, № 9, 11, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54 үйлер;
А.Енсегенов көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 үйлер;
Д.Бірмағамбетов көшесі, № 1, 3, 7, 9, 11 үйлер;
Ж.Қарши көшесі, № 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53 үйлер;
Жошы хан көшесі, № 44а, 46, 48, 50, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 94, 96, 98 үйлер;
З.Шаданов көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 үйлер;
Қ.Кенжеғалиев көшесі, № 1, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18 үйлер;
Қ.Қалиев көшесі, № 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85 үйлер;
Қ.Жандарбеков көшесі, № 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 59, 61, 63, 65, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101 үйлер;
Т.Оразов көшесі, № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер;
Ш.Сарсенов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18 үйлер.
105
№253 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Бірлік шағын ауданы, Бекет Ата көшесі, құрылыс 33А,
"Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Б.Нысанбаев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Бірлік" шағын ауданы:

улица Қ.Жандарбеков, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 17, 18а, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
улица Қ.Есенгенжин, дома № 1, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63;
улица Қ.Ғайсин, дома № 1, 3, 5;
улица Қ.Демешов, дома № 2, 2а, 2б, 4, 4а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
улица Қ.Қалиев, дома № 1, 3, 3а, 5, 7, 9, 11, 13;
улица Мөде Қаған, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20;
улица О.Мадьярова, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
проезд №1, дома № 1, 3, 11.
104
Избирательный участок №252
город Атырау, сельский округ Кайыршакты, село Томарлы, жилой массив Жұлдыз, улица Ғаббас Муханбедьяров, строение 29, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №39" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области
сельский округ Қайыршақты, жилой массив Жұлдыз:
улица Ә.Ғабдуллин, дома № 9, 11, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
улица А.Енсегенова, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
улица Д.Бірмағамбетов, дома № 1, 3, 7, 9, 11;
улица Ж.Қарши, дома № 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53;
улица Жошы хан, дома № 44а, 46, 48, 50, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 94, 96, 98;
улица З.Шаданова, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18;
улица Қ.Кенжеғалиев, дома № 1, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18;
улица Қ.Қалиев, дома № 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85;
улица Қ.Жандарбеков, дома № 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 59, 61, 63, 65, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101;
улица Т.Оразова, дома № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Ш.Сарсенова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18.
105
Избирательный участок №253
город Атырау, микрорайон Бірлік, улица Бекет Ата, строение 33А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Б.Нысанбаева" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Бірлік":

Қ.Сыдиықов көшесі , № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 үйлер;
С.Торайғыров көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92а үйлер;
Ғ.Мұстафин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 үйлер;
М.Бекмағамбетұлы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 үйлер;
Сейтек күйші көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 үйлер;
Ә.Өмірзақова көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 үйлер;
Бала Ораз көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер;

улица Қ.Сыдиықов, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91;
улица С.Торайғыров, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92а;
улица Ғ.Мұстафин, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86;
улица М.Бекмағамбетұлы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85;
улица Сейтек күйші, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110;
улица Ә.Өмірзақова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111;
улица Бала Ораз, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;

Есет би көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер;
Н.Сүгірұлы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, үйлер.
"Бірлік-2" шағын ауданы:
№8 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер;
№9 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер;
№10 көшесі, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер;
№11 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
№12 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 үйлер;
№13 көшесі, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер;
№14 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлер;
№15 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер;
№16 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер;
№17 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер;
№18 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
№19 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
№20 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 үйлер;
№21 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
№22 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
№23 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер;
№24 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
№25 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
№26 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер;
№27 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер;
№28 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;

улица Есет би, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Н.Сүгірұлы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,.
микрорайон "Бірлік-2":
улица №8, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
улица №9, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
улица №10, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
улица №11, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица №12, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
улица №13, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
улица №14, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица №15, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица №16, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица №17, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица №18, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица №19, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица №20, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
улица №21, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица №22, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица №23, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица №24, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица №25, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица №26, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица №27, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица №28, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;

№29 көшесі, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлер.
106
№254 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Мирас шағын ауданы, Зейнолла Көшәлиев көшесі, құрылыс 23, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№36 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Геолог" шағын ауданы:
Ә.Аққұлов көшесі, № 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 үйлер;
Жаналы көшесі (Агропромная), № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 үйлер;
Құрылысшылар көшесі (Строительный), № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152 үйлер;
Жайлаутөбе көшесі (Автомобилистов), № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер;
А.Әлжанов көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлер.
"Мирас" шағын ауданы:
Төле би көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 үйлер;
А.Тоқсанбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 үйлер;
А.Құнанбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
Бөкей хан көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер;

улица №29, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34.
106
Избирательный участок №254
город Атырау, микрорайон Мирас, улица Зейнолла Көшәлиев, строение 23, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №36" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Геолог":
улица Ә.Аққұлов, дома № 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
улица Жаналы (Агропромная), дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104;
улица Құрылысшылар (Строительный), дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152;
улица Жайлаутөбе (Автомобилистов), дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица А.Әлжанов, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
микрорайон "Мирас":
улица Төле би, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59;
улица А.Тоқсанбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
улица А.Құнанбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Бөкей хан, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;

Д.Рақышев өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
З.Көшалиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 үйлер;
М.Мұсаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 үйлер;
Ұзақ күйші өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер;
"Мұнайшы" тұрғын үй алабы;
"Строитель" бау-бақшалық қоғамы;
"Энергетик" бау-бақшалық қоғамы.
107
№255 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Кеңөзек ауылдық округі, Тасқала ауылы, Өрлеу шағын ауданы, Қуан Үмбетияров көшесі, құрылыс 30А, "Атырау облысы Дене шынықтыру, спорт және туризм басқармасының "№3 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Кеңөзек ауылдық округі, Өрлеу тұрғын үй алабы және "Спектр" бау – бақшалық қоғамы.
108
№256 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Нұрсая шағын ауданы, құрылыс 109А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №37 Салық Зиманов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Нұрсая" шағын ауданы, № 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 үйлер; Т.Жұмағалиев көшесі, № 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 10/9, 10/10, 10/11, 10/12, 12, 14, 14а, 15 үйлер; К.Мәденов көшесі, № 1 үй; Р.Ғабдиев көшесі, № 39, 41, 43, 47а, 47б үйлер; С.Қожықов көшесі, № 10, 12 үйлер; №4 өткел, № 3, 5, 7, 9, 11 үйлер.
109
№257 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Бейбарыс даңғылы, құрылыс 445, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№38 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Нұрсая" шағын ауданы, № 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 үйлер.
110
№261 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Нұрсая шағын ауданы, құрылыс 109А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №37 Салық Зиманов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Нұрсая" шағын ауданы, № 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 үйлер;
Т.Жұмағалиев көшесі, № 17а/1, 17а/2, 17а/3, 17а/4, 21, 25, 25а үйлер.
111
№262 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Нұрсая шағын ауданы, Елорда даңғылы, үй 24, "APEC PetroTechnic жоғары колледж" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты

проезд Д.Рақышев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица З.Көшалиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;
улица М.Мұсаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
проезд Ұзақ күйші, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
жилой массив "Мұнайшы";
Садовое общество "Строитель";
Садовое общество "Энергетик".
107
Избирательный участок №255
город Атырау, сельский округ Кеңөзек, село Тасқала, микрорайон Өрлеу, улица Қуан Үмбетияров, строение 30А, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа №3" Управления физической культуры, спорта и туризма Атырауской области
сельский округ Кеңөзек, жилой массив Өрлеу и садовое общество "Спектр".
108
Избирательный участок №256
город Атырау, микрорайон Нұрсая, строение 109А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №37 имени Салыка Зиманова" отдела образования города Атырау Управленияобразования Атырауской области"
микрорайон "Нұрсая",дома № 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54; улица Т.Жұмағалиев, дома№ 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 10/9, 10/10, 10/11, 10/12, 12, 14, 14а, 15; улица К.Мәденов, дом № 1; улица Р.Ғабдиев, дома№ 39, 41, 43, 47а, 47б; улица С.Қожықов, дома№ 10, 12; проезд№4, дома№ 3, 5, 7, 9, 11.
109
Избирательный участок №257
город Атырау, проспект Бейбарыс, строение 445, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей №38" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Нұрсая", дома № 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121.
110
Избирательный участок №261
город Атырау, микрорайон Нұрсая, строение 109А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №37 имени Салыка Зиманова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Нұрсая", дома № 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111;
улица Т.Жұмағалиев, дома № 17а/1, 17а/2, 17а/3, 17а/4, 21, 25, 25а.
111
Избирательный участок №262
город Атырау, микрорайон Нұрсая, проспект Елорда, дом 24, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Высший колледж APEC PetroTechnic"

"Нұрсая" шағын ауданы, № 34, 36, 38, 40 үйлер;
Т.Шәмелов көшесі, № 12а, 16, 26, 28 үйлер;
Ғ.Қайырбеков өткелі, № 7, 9, 11 үйлер;
С.Байшев көшесі, № 2, 3, 3а, 4а, 7 үйлер;
С.Қожықов өткелі, № 1, 3, 3а, 4, 4б, 4в, 4г, 4д, 5, 7, 9 үйлер;
Ақжарма көшесі, № 9, 10, 11, 13 үйлер;
Шырайлы өткелі, № 2а, 7, 7а, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9 үйлер;
Қосалқа өткелі, № 2, 6, 8 үйлер;
"Глория қалашығы" түрғын-үй кешені;
Әбілқайыр хан даңғылы, № 51а, 51б үйлер.
112
№263 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Атырау шағын ауданы, Қайыржан Рысмағамбетов көшесі, құрылыс 46, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№31 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Атырау" шағын ауданы:
Н.Шманов көшесі, № 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83 үйлер;
Нұрлы жол көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер;
Алтынемел көшесі, № 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33 үйлер;
Дендер көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер;
А.Нұрғалиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер;
Латиф Хамиди көшесі, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 үйлер;
М.Жұмағазиев көшесі , № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;
М.Шоқай көшесі, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер;
Қ.Рысмағамбетов көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53 үйлер;
Жібек жолы көшесі, № 8, 10, 12, 14, 16, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 үйлер;
Е.Биғалиев көшесі, № 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 үйлер;
Байбақты ата көшесі, № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36 үйлер;
Несібелі өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 үйлер;

микрорайон "Нұрсая", дома № 34, 36, 38, 40;
улица Т.Шәмелов, дома № 12а, 16, 26, 28;
проезд Ғ.Қайырбеков, дома № 7, 9, 11;
улица С.Байшев, дома № 2, 3, 3а, 4а, 7;
проезд С.Қожықов, дома № 1, 3, 3а, 4, 4б, 4в, 4г, 4д, 5, 7, 9;
улица Ақжарма, дома №9, 10, 11, 13;
проезд Шырайлы, дома № 2а, 7, 7а, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9;
проезд Қосалқа, дома № 2, 6, 8;
жилой комплекс "городок Глория";
проспект Әбілқайыр хан, дома № 51а, 51б.
112
Избирательный участок №263
город Атырау, микрорайон Атырау, улица Қайыржан Рысмағамбетов, строение 46, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №31" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Атырау":
улица Н.Шманов, дома № 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83;
улица Нұрлы жол, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
улица Алтынемел, дома № 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33;
улица Дендер, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица А.Нұрғалиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Латиф Хамиди, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80;
улица М.Жұмағазиев, дома № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица М.Шоқай, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица Қ.Рысмағамбетов, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53;
улица Жібек жолы, дома № 8, 10, 12, 14, 16, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
улица Е.Биғалиев, дома № 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94;
улица Байбақты ата, дома № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36;
проезд Несібелі, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118;

Үшарал өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер;
№13 өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлер;
№7 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Ақдала көшесі, № 3 үй;
Өрнек көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
Айнабұлақ көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а үйлер;
Ақсеңгір көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а үйлер;
Ақкөл көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер;
Мыңбұлақ көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12д үйлер;
Таңсамалы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
Сайрам көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер;
Толағай көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер;
Медеу көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Шалғын көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Дәстүр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер;
Ақбөкен көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер;
Бесшатыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлер;
Қ.Қуанышбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлер;
"Атырау" шағын ауданы, № 29а, 208, 222, 307, 374, 750, 764, 766, 769, 793а, 842, 857 үйлер;
"Атырау-2" шағын ауданы.
113
№264 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Ғинаят Әбдірахманов көшесі, үй 5, Атырау облысы Білім беру басқармасының "Облыстық дарынды балаларға арналған интернаттық мекемесі бар ұлттық гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ш.Еркінов көшесі, № 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59 үйлер;
Шаңырақ өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Ш.Айманов өткелі, № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлер;
Алатау көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Т.Амандосов көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 39, 41, 43, 45 үйлер;
Н.Қобданов көшесі, № 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61 үйлер;
Л.Гумилев өткелі, № 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлер;
Қ.Жұмағалиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 үйлер;

проезд Үшарал, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
проезд, дома №13, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица №7, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Ақдала, дом № 3;
улица Өрнек, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Айнабұлақ, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а;
улица Ақсеңгір, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а;
улица Ақкөл, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Мыңбұлақ, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12д;
улица Таңсамалы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Сайрам, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Толағай, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Медеу, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Шалғын, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Дәстүр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Ақбөкен, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Бесшатыр, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица Қ.Қуанышбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
микрорайон "Атырау", дома № 29а, 208, 222, 307, 374, 750, 764, 766, 769, 793а, 842, 857;
микрорайон "Атырау-2".
113
Избирательный участок №264
город Атырау, улица Ғинаят Әбдірахманов, дом 5, здание коммунального государственного учреждение "Областная национальная гимназия для одаренных детей с интернатным учреждением" Управления образования Атырауской области
улица Ш.Еркінов, дома № 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59;
проезд Шаңырақ, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
проезд Ш.Айманова, дома № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Алатау, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Т.Амандосова, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 39, 41, 43, 45;
улица Н.Қобданов, дома № 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61;
проезд Л.Гумилева, дома № 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица Қ.Жұмағалиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;

Қостанай көшесі, № 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 үйлер;
Баянды көшесі, № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер;
И.Панфилов көшесі, № 24а, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 31, 33 үйлер;
Ж.Аймауытов өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер;
Ғ.Әбдірахманов көшесі, № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106 үйлер;
Е.Полынин көшесі, № 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;
Ж.Таңқыбаев көшесі, № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40 үйлер;
Ж.Садықов көшесі, № 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 үйлер;
Балқаш көшесі, № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер;
Байкент өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер;
Аққыстау өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлер;
А.Грибоедов көшесі, № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96 үйлер;
Б.Аманшин көшесі, № 25, 46, 48, 50, 52, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70 үйлер;
Ғ.Берғалиев көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25 үйлер.
114
№265
сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Ақсай ауылдық округі, Ақжар ауылы, 1 көше, құрылыс 17А, "Құрманғазы атындағы мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына қарасты мәдениет үйінің ғимараты
Ақсай ауылдық округі, Ақжар, 2 ауылы.
115
№266 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Береке шағын ауданы, №16 көше, құрылыс 3, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№42 Нұрлан Балғымбаев атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Береке" шағын ауданының жеке секторы;
"Береке" шағын ауданы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер.
116
№267
сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Қайыршақты ауылдық округі, Томарлы ауылы, Кенже Бектеміров көшесі, құрылыс 33, "Құрманғазы атындағы мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына қарасты мәдениет үйінің ғимараты
Қайыршақты ауылдық округі, Көктем тұрғын үй алабы:

улица Қостанай, дома № 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
улица Баянды, дома № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица И.Панфилова, дома № 24а, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 31, 33;
проезд Ж.Аймауытова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица Ғ.Әбдірахманов, дома № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
улица Е.Полынина, дома № 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Ж.Таңқыбаев, дома № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
Ж.Садықов улица, дома № 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67;
улица Балқаш, дома № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
проезд Байкент, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
проезд Аққыстау, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица А.Грибоедова, дома № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96;
улица Б.Аманшина, дома № 25, 46, 48, 50, 52, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
улица Ғ.Берғалиев, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25.
114
Избирательный участок №265
город Атырау, сельский округ Ақсай, село Ақжар, улица 1, строение 17А, здание дома культуры подведомственное государственному коммунальному казенному предприятию "Дворец культуры имени Курмангазы"
Аксайский сельский округ, село Ақжар – 2.
115
Избирательный участок №266
город Атырау, микрорайон Береке, улица №16, строение 3, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №42 имени Нурлана Балгымбаева" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
частный сектор микрорайона "Береке";
микрорайон "Береке", дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
116
Избирательный участок №267
город Атырау, сельский округ Кайыршакты, село Томарлы, улица Кенже Бектеміров, строение 33, здание дома культуры подведомственное государственному коммунальному казенному предприятию "Дворец культуры имени Курмангазы"
Кайыршахтинский сельский округ, жилой массив Коктем:

№1 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Ж.Бисенғалиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер;
№3 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер;
Ж.Бекмұханов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер;
А.Шыныбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер;
Ө.Қарымбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлер;
№7 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер;
З.Истаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;
№9 көшесі, № 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
№10 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
№11 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 үйлер;
Ж.Жангереев көшесі , № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 үйлер;
№13 көшесі, № 1, 2 үйлер;
С.Жұмаханов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 үйлер;
Қ.Әділбеков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер;
Ә.Бисенбиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлер;
С.Айтжанов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
№18 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер;
№19 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 үйлер;

улица №1, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Ж.Бисенғалиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица №3, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Ж.Бекмұханов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица А.Шыныбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Ө.Қарымбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
улица №7, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица З.Истаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица №9, дома № 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица №10, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица №11, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74;
улица Ж.Жангереев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63;
улица №13, дома № 1, 2;
улица С.Жұмаханов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
улица Қ.Әділбеков, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Ә.Бисенбиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица С.Айтжанов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица №18, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица №19, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;

№20 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер;
№21 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер;
№22 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлер;
№23 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер;
№24 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5 үйлер;
№26 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
№27 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер;
№1 өткелі, № 1, 2, 3, 4 үйлер;
№2 өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлер;
№3 өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5 үйлер;
№4 өткелі, № 1, 2, 3, 4 үйлер;
"Ақжайық,Теңдік" бау-бақшалық қоғамы;
"Геологотехкомплект" бау-бақшалық қоғамы;
"Дальный 1" бау-бақшалық қоғамы;
"Нефтяник" бау-бақшалық қоғамы;
"Политтехнический колледж" бау-бақшалық қоғамы;
"Проектировщик" бау-бақшалық қоғамы;
"Садовод, 4" бау-бақшалық қоғамы;
"Садовод, 1" бау-бақшалық қоғамы;
"Садовод, 3" бау-бақшалық қоғамы;
"Транспортник" бау-бақшалық қоғамы.
117
№268 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Самал шағын ауданы, Әбіш Кекілбайұлы көшесі, құрылыс 15А, "Атырау облысы басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№41 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Самал" шағын ауданының жеке секторы.
118
№269 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Солтүстік өндірістік аймағы, құрылыс 69, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Атырау облысы бойынша филиалының ғимараты
"Сарыөзек" аумағы.
119
№270 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Қ.Сәтбаев көшесі, 23 үй, "Атырау қалалық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қ.Сәтпаев көшесі, № 17, 19, 19а, 19б, 21а, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 39а, 39б, 39в, 41а, 41б, 41в, 41д үйлер;
Б.Құлманов көшесі, № 123/1, 123/2, 135, 139, 147, 152, 154, 154а үйлер.
120
№271 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Сырдария көшесі, 1А құрылыс, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №7 М.Әуезов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Химиктер" шағынауданы:
Ақын Сара өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер;
Шұбарқұдық өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а үйлер;

улица №20, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица №21, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица №22, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица №23, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица №24, дома № 1, 2, 3, 4, 5;
улица №26, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица №27, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
проезд №1, дома № 1, 2, 3, 4;
проезд №2, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
проезд №3, дома № 1, 2, 3, 4, 5;
проезд №4, дома № 1, 2, 3, 4;
Садовое общество "Ақжайық,Теңдік";
Садовое общество "Геологотехкомплект";
Садовое общество "Дальный 1";
Садовое общество "Нефтяник";
Садовое общество "Политтехнический колледж";
Садовое общество "Проектировщик";
Садовое общество "Садовод-4";
Садовое общество "Садовод-1";
Садовое общество "Садовод-3";
Садовое общество "Транспортник".
117
Избирательный участок №268
город Атырау, микрорайон Самал, улица Әбіш Кекілбайұлы, строение 15А, , здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №41" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
Частный сектор микрорайона "Самал".
118
Избирательный участок №269
город Атырау, промышленная зона Солтүстік, строение 69, здание филиала некоммерческого акционерного общества
"Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Атырауской области
Территория "Сарыөзек".
119
Избирательный участок №270
город Атырау, улица Қ.Сәтбаев, дом 23, здание государственного учреждения "Атырауский городской отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния"
улица Қ.Сәтпаев, дома № 17, 19, 19а, 19б, 21а, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 39а, 39б, 39в, 41а, 41б, 41в, 41д;
улица Б.Құлманов, дома № 123/1, 123/2, 135, 139, 147, 152, 154, 154а.
120
Избирательный участок №271
город Атырау, улица Сырдария, строение 1А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №7 имени М.Ауэзова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Химиктер":
проезд Ақын Сара, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
проезд Шұбарқұдық, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а;

Тереңөзек өтпе жолы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 үйлер;
Ақын Шернияз өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 үйлер;
Әнші Мәди өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а үйлер;
Жиренше шешен өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер;
Шұбартөбе өтпе жолы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер;
Астрахань көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 үйлер;
Сырдария өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
Есім хан өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер.
121
№272 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Мұса Баймұханов көшесі, үй 45, "Атырау облысы Білім беру басқармасының "Саламат Мұқашев атындағы Атырау политехникалық жоғары колледжі" коммуналдық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорнының ғимараты
М.Баймұханов көшесі, № 39е, 39к, 41, 41а, 43, 45а, 45б, 45г, 48 үйлер.
122
№273 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Томарлы ауылы, Қайыршақты ауылдық округі, Қайырғали Смағұлов көшесі, құрылыс 17А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Қ.Смағұлов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қайыршақты ауылдық округі, Томарлы ауылы:
Ж.Құтқожин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 үйлер;
Ю.Гагарин көшесі , № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 үйлер;
Ж.Қадіршин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер;

переулок Тереңөзек, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 дома;
проезд Ақын Шернияз, дома№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
проезд Әнші Мәди, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а;
проезд Жиренше шешен, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
переулок Шұбартөбе, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица Астрахань, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
проезд Сырдария, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
проезд Есім хан, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.
121
Избирательный участок №272
город Атырау, улица Мұса Баймұханов, дом №45, здание коммунального государственного казенного предприятие "Атырауский политехнический высший колледж имени Саламата Мукашева" Управления образования Атырауской области"
улица М.Баймұханов, дома № 39е, 39к, 41, 41а, 43, 45а, 45б, 45г, 48.
122
Избирательный участок №273
город Атырау, село Томарлы, сельский округ Кайыршакты, село Томарлы, улица Қайырғали Смағұлов, строение 17А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени К.Смагулова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
Кайыршахтинский сельский округ, село Томарлы:
улица Ж.Құтқожин, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
улица Ю.Гагарин, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
улица Ж.Қадіршин, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;

№4 өткел, №1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер;
Р.Қараманов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлер;
Қ.Қуатов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлер;
Қ.Демесінов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер;
№3 өткелі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер;
Мәскеу көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 үйлер;
К.Бектемиров көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;
Ж.Сахауов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер;
М.Латипов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер;
Т.Сахипов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер;
С.Шалхаров көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер;
№6 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
№7 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер;
Б.Ешмұхамбетов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
М.Мусин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
П.Аманғалиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
№8 көше, № 1 үй;
С.Молбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлер;
Ж.Құлмағамбетов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер;
Ж.Досқалиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер.
123
№274 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Атырау ауылдық округі, Жаңаталап ауылы, №1 көше, құрылыс 9, "Құрманғазы атындағы мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына қарасты мәдениет үйінің ғимараты
Атырау ауылдық округі, Зарослый тұрғын үй алабы;
"Рыбник" бау-бақшалық қоғамы;
"Железнодорожник" бау-бақшалық қоғамы;
"Химик" бау-бақшалық қоғамы;
"Судоремонтник" бау-бақшалық қоғамы;
"Уралкаспрыбвод" бау-бақшалық қоғамы;
"Речник" бау-бақшалық қоғамы;
"Мелиоратор" бау-бақшалық қоғамы.

№4 өткел, дома №1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Р.Қараманов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Қ.Қуатов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Қ.Демесінов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
проезд №3, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Мәскеу, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85;
улица К.Бектемиров, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Ж.Сахауов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица М.Латипов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Т.Сахипов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица С.Шалхаров, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица №6, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица №7, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Б.Ешмұхамбетов, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 дома;
улица М.Мусин, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица П.Аманғалиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица №8, дом № 1;
улица С.Молбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
улица Ж.Құлмағамбетов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Ж.Досқалиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31.
123
Избирательный участок №274
город Атырау, сельский округ Атырау, село Жанаталап, улица №1, строение 9, здание дома культуры подведомственное государственному коммунальному казенному предприятию "Дворец культуры имени Курмангазы"
Атырауский сельский округ, жилой массив Зарослый;
Садовое общество "Рыбник";
Садовое общество "Железнодорожник";
Садовое общество "Химик";
Садовое общество "Судоремонтник";
Садовое общество "Уралкаспрыбвод";
Садовое общество "Речник";
Садовое общество "Мелиоратор".

124
№275 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, құрылыс 58, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Абай атындағы Атырау қаласының оқушылар орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
Әбілқайыр хан даңғылы, № 17а, 63, 65, 69, 70, 70/1, 70/2, 70/3, 70/4, 70/5, 70/6, 71, 74/1, 74/5, 74/7, 74/9 үйлер.
125
№276 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Қайыршақты ауылдық округі, Томарлы ауылы, Жұлдыз тұрғын үй алабы, көше 6, құрылыс 29, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №39 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қайыршақты ауылдық округі, Жұлдыз, 3 тұрғын үй алабы:
№1 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
№2 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Н.Сисеналиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 үйлер;
№4 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер;
№5 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлер;
№6 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер;
Ә.Бақтыбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер;
№8 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер;
№9 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 үйлер;
Қ.Мұхамбетов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 үйлер;
№11 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 үйлер;

124
Избирательный участок №275
город Атырау, проспект Әбілқайыр хан, строение 58, здание коммунального государственного казенного предприятия "Центр школьников города Атырау имени Абая" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
проспект Әбілқайыр хан, дома № 17а, 63, 65, 69, 70, 70/1, 70/2, 70/3, 70/4, 70/5, 70/6, 71, 74/1, 74/5, 74/7, 74/9.
125
Избирательный участок №276
город Атырау, сельский округ Кайыршакты, село Томарлы, жилой массив Жұлдыз, улица 6, строение 29, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №39" государственного отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
Кайыршахтинский сельский округ, жилой массив Жулдыз-3:
улица №1, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица №2, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Н.Сисеналиев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
улица №4, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 дома;
улица №5, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица №6, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Ә.Бақтыбаев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица №8, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица №9, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
улица Қ.Мұхамбетов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60;
улица №11, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;

№12 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 үйлер;
№13 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер;
№14 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
№15 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;
№16 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;
№17 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;
№18 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
Әл - Фараби көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;
№20 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
№21 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер;
№22 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер;
№23 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер;
№24 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
№1 өткелі, № 1а, 3а, 5а, 7а, 9а, 12, 11, 10, 8, 6, 4 үйлер;
№2 өткелі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12а, 10а, 8а, 6а, 4а, 2а үйлер;
"Стандарт" учаскесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер.
126
№277 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Береке шағын ауданы, №16 көше, құрылыс 3, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№42 Нұрлан Балғымбаев атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Береке" шағын ауданы, № 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 үйлер.
127
№278 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Самал шағын ауданы, Әбіш Кекілбайұлы көшесі, құрылыс 15А, "Атырау облысы басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№41 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ә.Кекілбайұлы көшесі, № 60, 60/1, 60/4, 60/5, 60/6, 60/7, 60а/1, 60а/2 үйлер;
А.Каримов көшесі, № 100, 100/1, 100/3, 100/4, 100/5, 100/6, 100/7, 100/8, 117, 117/1, 117/2 үйлер.

улица №12, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
улица №13, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица №14, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица №15, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица №16, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица №17, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица №18, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Әл- Фараби, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица №20, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица №21, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица №22, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица №23, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица №24, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
проезд №1, дома № 1а, 3а, 5а, 7а, 9а, 12, 11, 10, 8, 6, 4;
проезд №2, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12а, 10а, 8а, 6а, 4а, 2а;
участок "Стандарт", дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.
126
Избирательный участок №277
город Атырау, микрорайон Береке, улица №16, строение 3, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №42 имени Нурлана Балгымбаева" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Береке", дома № 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56.
127
Избирательный участок №278
город Атырау, микрорайон Самал, улица Әбіш Кекілбайұлы, строение 15А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №41" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица Ә.Кекілбайұлы, дома № 60, 60/1, 60/4, 60/5, 60/6, 60/7, 60а/1, 60а/2;
улица А.Каримов, дома № 100, 100/1, 100/3, 100/4, 100/5, 100/6, 100/7, 100/8, 117, 117/1, 117/2.

134
№285 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, құрылыс 58, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Абай атындағы Атырау қаласының оқушылар орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
"Нұрсая-3" шағын ауданы;
Әбілқайыр хан даңғылы, № 40, 46, 56а, 66 үйлер.
135
№286 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Сарықамыс шағын ауданы, Бөкен би көшесі, құрылыс 8, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №33 Қасым Қайсенов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Сарықамыс-2" шағын ауданы:
№ 10 көше, № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 13 үйлер;
№ 11 көше, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42 үйлер;
№ 12 көше, № 1, 2, 2в, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35 үйлер;
№ 14 көше, № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39, 41 үйлер;
№ 1 өткел, № 1, 2, 2а, 3, 3а, 5, 5а, 6, 7, 8а, 9, 35 үйлер;
№ 6 көше, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
№ 7 көше, № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26 үйлер;
Аққайың көшесі, № 1, 1а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47 үйлер;
А.Ермеков көшесі, № 1а, 2, 2а, 2б, 3б, 4, 5а, 6, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 53, 55, 57 үйлер;
Алтыбақан көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 40а 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер;
А.Бірімжанов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлер;
Гүлдер өткелі, № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
Жарық өткелі, № 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24 үйлер;
И.Баймұкашев көшесі, № 8, 10, 12 үйлер;
К.Құттығұлов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25а үйлер;
Лашын көшесі, № 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 10а, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47 үйлер;

134
Избирательный участок №285
город Атырау, проспект Әбілқайыр хан, строение 58, здание коммунального государственного казенного предприятия "Центр школьников города Атырау имени Абая" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
135
Избирательный участок №286
город Атырау, микрорайон Сарықамыс, улица Бөкен би, строение 8,здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №33 имени Касыма Касенова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Сарықамыс-2":
улица № 10, дома № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 13;
улица № 11, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42;
улица № 12, дома № 1, 2, 2в, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
улица № 14, дома № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39, 41;
проезд № 1, дома № 1, 2, 2а, 3, 3а, 5, 5а, 6, 7, 8а, 9, 35;
улица № 6, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица № 7, дома № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
улица Аққайың, дома № 1, 1а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47;
улица Ә.Ермеков, дома № 1а, 2, 2а, 2б, 3б, 4, 5а, 6, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 53, 55, 57;
улица Алтыбақан, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 40а 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
улица А.Бірімжанов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
проезд Гүлдер, дома № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
проезд Жарық, дома № 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24;
улица И.Баймұқашев, дома № 8, 10, 12;
улица К.Құттығұлов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25а;
улица Лашын, дома № 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 10а, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47;

М.Габдуллин көшесі, № 19, 21, 23, 25, 26, 28 үйлер;
М.Сужиков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 21, 44, 46, 48 үйлер;
О.Бөкей көшесі, № 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 20, 21, 23, 25, 56, 56а үйлер;
У.Танашев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
"Гаухартас" тұрғын үй кешені, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25,26, 27, 27/1, 27/2, 27/3, 28 үйлер.
136
№287 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Құрсай шағын ауданы, Қарабау көшесі, құрылыс 12, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Ы.Алтынсарин атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Байтақ-2" шағын ауданы:
№ 17 көше, № 2а, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 18, 20, 22 үйлер;
№ 18 көше, № 1, 2, 6, 8, 10, 12, 14 үйлер;
№ 19 көше, № 1, 3, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17 үйлер;
№ 1 көше, № 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 29, 31 үйлер;
№ 20 көше, № 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 20 үйлер;
№ 21 көше, № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 25, 28, 30, 31, 32, 34 үйлер;
№ 22 көше, № 1, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21 үйлер;
№ 23 көше, № 1, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23 үйлер;
№ 24 көше, № 3, 5, 11, 12, 13, 15, 16, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 42 үйлер;
№ 25 көше, № 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 22, 24, 26, 28 үйлер;
№ 26 көше, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 үйлер;
№ 27 көше, № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
№ 28 көше, № 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11 үйлер;
№ 29 көше, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12 үйлер;
№ 30 көше, № 2, 3, 4, 5, 10, 12, 14, 18, 25, 27, 29, 31, 33, 35 үйлер;
№ 31 көше, № 2, 4, 6а, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 28, 30, 32, 34, 38, 40 үйлер;
Айнакөл көшесі, № 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер;
Ақбиік көшесі, № 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 20 үйлер;
Арасан көшесі, № 3, 9, 10, 12, 14, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29 үйлер;
Жасыбай батыр көшесі, № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 46, 48 үйлер;
Жосалы көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17 үйлер;
Құланкөл көшесі, № 2, 3, 4, 6, 8, 9, 11, 14, 15, 17, 18, 20 үйлер;
Н.Жақсыбаев көшесі, № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 42, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 56, 57, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 88, 90 үйлер;

улица М.Габдуллин, дома № 19, 21, 23, 25, 26, 28;
улица М.Сужиков, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 21, 44, 46, 48;
улица О.Бөкей, дома № 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 20, 21, 23, 25, 56, 56а;
улица У.Танашев, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
жилой комплекс "Гаухартас", дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25,26, 27, 27/1, 27/2, 27/3, 28.
136
Избирательный участок №287
город Атырау, микрорайон Құрсай, улица Қарабау, строение 12, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Ы.Алтынсарина" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Байтақ-2":
улица № 17, дома № 2а, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 18, 20, 22;
улица № 18, дома № 1, 2, 6, 8, 10, 12, 14;
улица № 19, дома № 1, 3, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17;
улица № 1, дома № 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 29, 31;
улица № 20, дома № 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 20;
улица № 21, дома № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 25, 28, 30, 31, 32, 34;
улица № 22, дома № 1, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21;
улица № 23, дома № 1, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23;
улица № 24, дома № 3, 5, 11, 12, 13, 15, 16, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 42;
улица № 25, дома № 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 22, 24, 26, 28;
улица № 26, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
улица № 27, дома № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица № 28, дома № 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11;
улица № 29, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12;
улица № 30, дома № 2, 3, 4, 5, 10, 12, 14, 18, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
улица № 31, дома № 2, 4, 6а, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 28, 30, 32, 34, 38, 40;
улица Айнакөл, дома № 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Ақбиік, дома № 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 20;
улица Арасан, дома № 3, 9, 10, 12, 14, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29;
улица Жасыбай батыр, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 46, 48;
улица Жосалы, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17;
улица Құланкөл, дома № 2, 3, 4, 6, 8, 9, 11, 14, 15, 17, 18, 20;
улица Н.Жақсыбаева, дома № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 42, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 56, 57, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 88, 90;

Н.Төреқұлова көшесі, № 4, 6, 10, 12, 14, 16, 20, 26, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 46, 48, 52а, 54, 56, 58а, 60, 60а, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 416а, 421, 421а, 435 үйлер;
Нияз батыр көшесі, № 2, 4, 5, 6, 8, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34 үйлер;
Н.Нұрмақов көшесі, № 2, 5, 7, 9, 13, 15, 16, 19, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 45, 49, 51, 55, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 79, 83 үйлер;
Олжабай батыр көшесі, № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 43, 44, 44, 48, 49, 54, 56, 59, 61, 63, 65, 68, 69, 70, 74 үйлер;
Райымбек батыр көшесі, № 4, 5, 6, 8, 10, 11, 14, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45 үйлер;
С.Ниязбеков көшесі, № 2, 4, 8, 18, 24, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 78, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 96, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 282 үйлер;
Сартай батыр көшесі, № 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 53, 56, 58, 59, 60, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98 үйлер;
С.Досмағамбетұлы көшесі, № 254, 256, 258, 260, 262б, 262в, 264, 275, 276, 278, 278а, 282, 282а, 282б, 283а, 284, 285, 286а, 286б, 287, 288, 292, 296, 297, 298, 298б, 299, 300, 303, 304, 334, 348, 350, 352, 354, 355а, 356, 358, 360а, 362, 364, 368, 370, 392а, 397, 398, 398а, 406, 408, 410, 410б, 412а, 414, 414а, 415, 417, 420а, 422, 424, 426, 427, 428, 428а, 436, 444 үйлер;
С.Садуақасұлы көшесі, № 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 18, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 78, 79, 80, 81, 82, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101 үйлер.

улица Н.Төреқұлова, дома № 4, 6, 10, 12, 14, 16, 20, 26, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 46, 48, 52а, 54, 56, 58а, 60, 60а, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 416а, 421, 421а, 435;
улица Нияз батыр, дома № 2, 4, 5, 6, 8, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34;
улица Н.Нұрмақов, дома № 2, 5, 7, 9, 13, 15, 16, 19, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 45, 49, 51, 55, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 79, 83 ;
улица Олжабай батыр, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 43, 44, 44, 48, 49, 54, 56, 59, 61, 63, 65, 68, 69, 70, 74;
улица Райымбек батыр, дома № 4, 5, 6, 8, 10, 11, 14, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45;
улица С.Ниязбекова, дома № 2, 4, 8, 18, 24, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 78, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 96, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 282;
улица Сартай батыр, дома № 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 53, 56, 58, 59, 60, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;
улица С.Досмағамбетұлы, дома № 254, 256, 258, 260, 262б, 262в, 264, 275, 276, 278, 278а, 282, 282а, 282б, 283а, 284, 285, 286а, 286б, 287, 288, 292, 296, 297, 298, 298б, 299, 300, 303, 304, 334, 348, 350, 352, 354, 355а, 356, 358, 360а, 362, 364, 368, 370, 392а, 397, 398, 398а, 406, 408, 410, 410б, 412а, 414, 414а, 415, 417, 420а, 422, 424, 426, 427, 428, 428а, 436, 444;
улица С.Садуақасұлы, дома № 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 18, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 78, 79, 80, 81, 82, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101.