Атырау қаласы Мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 453 "2020-2022 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 571 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 желтоқсанда № 4832 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және қала әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтердің бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қаласы Мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 453 "2020-2022 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4571 тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"55 706" деген сандар "33 659" деген сандармен ауыстырылсын;
"17 000" деген сандар "1 250" деген сандармен ауыстырылсын;
"38 706" деген сандар "32 409" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"63 365" деген сандар "35 059" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-7 659" деген сан -1 400" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"7 659" деген сан "1 400" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" жолдағы "7 659" деген сан "1 400" деген сандармен ауыстырылсын;
2 тармақтың:
1) тармақшасында:
"46 105" деген сандар "45 547" деген сандармен ауыстырылсын;
"35 105" деген сандар "34 547" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"48 522" деген сандар "47 964" деген сандармен ауыстырылсын;
3 тармақтың:
1) тармақшасында:
"38 278" деген сандар "37 033" деген сандармен ауыстырылсын;
"33 020" деген сандар "31 775" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"41 749" деген сандар "40 504" деген сандармен ауыстырылсын;
4 тармақтың:
1) тармақшасында:
"143 063" деген сандар "142 628" деген сандармен ауыстырылсын;
"27 700" деген сандар "27 265" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"160 460" деген сандар "160 025" деген сандармен ауыстырылсын;
5 тармақтың:
1) тармақшасында:
"50 163" деген сандар "46 630" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 000" деген сандар "6 500" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Маслихата города Атырау от 24 декабря 2019 года № 453 "О бюджете сельских округов относящихся к городу Атырау на 2020-2022 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 15 декабря 2020 года № 571. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 декабря 2020 года № 4832
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата города об уточнении бюджета сельских округов относящихся к городу Атырау на 2020-2022 годы, Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение Маслихата города Атырау от 24 декабря 2019 года № 453 "О бюджете сельских округов относящихся к городу Атырау на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4571, опубликовано 17 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункте 1):
цифры "55 706" заменить цифрами "33 659";
цифры "17 000" заменить цифрами "1 250";
цифры "38 706" заменить цифрами "32 409";
подпункте 2):
цифры "63 365" заменить цифрами "35 059";
подпункте 5):
цифру "-7 659" заменить цифрами "-1 400";
подпункте 6):
цифру "7 659" заменить цифрами "1 400";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "7 659" заменить цифрами "1 400";
в пункте 2:
подпункте 1):
цифры "46 105" заменить цифрами "45 547";
цифры "35 105" заменить цифрой "34 547";
подпункте 2):
цифры "48 522" заменить цифрами "47 964";
в пункте 3:
подпункте 1):
цифры "38 278" заменить цифрами "37 033";
цифры "33 020" заменить цифрами "31 775";
подпункте 2):
цифры "41 749" заменить цифрами "40 504";
в пункте 4:
подпункте 1):
цифры "143 063" заменить цифрами "142 628";
цифры "27 700" заменить цифрами "27 265";
подпункте 2):
цифры "160 460" заменить цифрами "160 025";
в пункте 5:
подпункте 1):
цифры "50 163" заменить цифрами "46 630";
цифры "10 000" заменить цифрами "6 500";