2021-2023 жылдарға арналған қала бюджеті туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 570 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 4841 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 14 тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және қала әкімдігінің 2021-2023 жылдарға арналған қала бюджеті туралы ұсынысын қарап, Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 229 754 221 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 205 220 178 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 559 816 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 092 330 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 881 897 мың теңге;
2) шығындар – 231 337 851 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 583 630 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 583 630 мың теңге;
қарыздар түсімі – 10 080 477 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8 836 860 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 340 013 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда- Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 30.11.2021 № 119 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Атырау қаласы бюджетіне жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
төлем көзінен ұсталмайтын жеке табыс салығы – 50 %;
әлеуметтік салық бойынша – 70 %.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда- Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 30.11.2021 № 119 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2021 жылға Атырау қаласының бюджетінен облыстық бюджетке аударылатын бюджеттік алып қоюлар көлемі 152 991 551 мың теңге соммасында көзделсін.
4. 2021 жылға қалалық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін бюджеттік трансферттер көлемі 117 850 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:

О бюджете города на 2021-2023 годы
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 15 декабря 2020 года № 570. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 декабря 2020 года № 4841
О бюджете города на 2021-2023 годы
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 14 настоящего решения.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата города об утверждении городского бюджета на 2021-2023 годы, Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 229 754 221 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 205 220 178 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 559 816 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 092 330 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 881 897 тысяч тенге;
2) затраты – 231 337 851 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 583 630 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 583 630 тысяч тенге:
поступление займов – 10 080 477 тысяч тенге;
погашение займов – 8 836 860 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 340 013 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Атырауского городского маслихата Атырауской области от 30.11.2021 № 119 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить на 2021 год норматив общей суммы поступлений общегосударственных налогов в бюджет города Атырау в следующих объемах:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, необлагаемых у источника выплаты – 50%;
по социальному налогу – 70%.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Атырауского городского маслихата Атырауской области от 30.11.2021 № 119 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Предусмотреть на 2021 год объем бюджетных изъятий, перечисляемых из бюджета города Атырау в областной бюджет в сумме 152 991 551 тысяч тенге.
4. Предусмотреть на 2021 год объемы бюджетных трансфертов, передаваемых из городского бюджета в сельские бюджеты, в сумме 117 850 тысяч тенге, в том числе:

Атырау ауылдық округіне – 20 492 мың теңге;
Ақсай ауылдық округіне – 6 615 мың теңге;
Дамбы ауылдық округіне – 19 495 мың теңге;
Еркінқала ауылдық округіне – 4 076 мың теңге;
Кеңөзек ауылдық округіне – 17 567 мың теңге;
Қайыршақты ауылдық округіне – 3 658 мың теңге;
Алмалы ауылдық округіне – 45 947 мың теңге.
5. 2021 жылға Атырау қаласының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға келесі әлеуметтік қолдау шаралары қарастырылсын:
1) жүз еселік айлық есептік көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы;
2) тұрғын үй сатып алу немесе салу үшін бір мың бес жүз еселік айлық есептік көрсеткіштен аспайтын сомада бюджеттік кредит.
6. 2021 жылға жергілікті атқарушы органның резерві – 706 424 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда- Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 30.11.2021 № 119 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2021 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға – 0 мың теңге бюджетік кредиттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда- Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 30.11.2021 № 119 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2021 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен төмендегідей көлемдерде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне – 189 321 мың теңге;
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге – 17 155 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға – 33 238 мың теңге;
жастар тәжірибесіне – 99 178 мың теңге;
жаңа бизнес-идеяларды іске асрыу үшін мемлекеттік гранттарды ұсынуға – 148 767 мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 51 872 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда- Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 30.11.2021 № 119 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. Алынып тасталды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 30.06.2021 № 86 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Атыраускому сельскому округу – 20 492 тысяч тенге;
Аксайскому сельскому округу – 6 615 тысяч тенге;
Дамбинскому сельскому округу – 19 495 тысяч тенге;
Еркинкалинскому сельскому округу – 4 076 тысяч тенге;
Кенузекскому сельскому округу – 17 567 тысяч тенге;
Кайыршахтинскому сельскому округу – 3 658 тысяч тенге;
Алмалинскому сельскому округу – 45 947 тысяч тенге.
5. Предусмотреть на 2021 год специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты города Атырау следующие меры социальной поддержки:
1) подъемное пособие в сумме, равной стократному месячному расчетному показателю;
2) бюджетный кредит для приобретения или строительства жилья в сумме, не превышающей одну тысячу пятисоткратного размера месячного расчетного показателя.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2021 год в сумме – 706 424 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Атырауского городского маслихата Атырауской области от 30.11.2021 № 119 (вводится в действие с 01.01.2021).
7. Учесть, в городском бюджете на 2021 год предусмотрены из республиканского бюджета бюджетные кредиты местным исполнительным органам в сумме – 0 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Атырауского городского маслихата Атырауской области от 30.11.2021 № 119 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Учесть, в городском бюджете на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих объемах:
189 321 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
17 155 тысяч тенге - на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения;
33 238 тысяч тенге – на обеспечение прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
99 178 тысяч тенге – на молодежную практику;
148 767 тысяч тенге – на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей;
51 872 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Атырауского городского маслихата Атырауской области от 30.11.2021 № 119 (вводится в действие с 01.01.2021).
9. Исключен решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 30.06.2021 № 86 (вводится в действие с 01.01.2021).

10. 2021 жылға қалалық бюджетте республикалық бюджеттен "Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға – 4 474 083 мың теңге нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда- Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 30.06.2021 № 86 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2021 жылға қалалық бюджетте облыстық бюджеттен мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындауға – 2 161 738 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферті көзделгені ескерілсін".
12. 2021 жылға қалалық бюджетте облыстық бюджеттен тұрғын үй құрылысын салуға – 2 138 850 мың теңге нысаналы даму трансферті көзделгені ескерілсін".
13. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет, және аграрлық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (А.Семгалиев).
14. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
15. 2021 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен және Қазақстан Республикасының Ұлттық қоры есебінен дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік ұйымдардың медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 969 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 15-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 30.06.2021 № 86 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16. 2021 жылға арналған қалалық бюджетте кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге – 481 935 мың теңге сомасында бюджеттік кредит түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 16-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 30.06.2021 № 86 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
17. 2021 жылға қалалық бюджетте республикалық бюджеттен сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 2 300 000 мың теңге нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 17-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 30.06.2021 № 86 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
18. 2021 жылға қалалық бюджетте республикалық бюджеттен "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға – 192 000 мың теңге нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 18-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 30.06.2021 № 86 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

10. Учесть, в городском бюджете на 2021 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры, в рамках программы жилищного строительства "Нұрлы жер" - 4 474 083 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения Атырауского городского маслихата Атырауской области от 30.06.2021 № 86 (вводится в действие с 01.01.2021).
11. Учесть, что в городском бюджете на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства – 2 161 738 тысяч тенге".
12. Учесть, в городском бюджете на 2021 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета на строительство жилья – 2 138 850 тысяч тенге.
13. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Семгалиев) по вопросам экономики, бюджета и аграрного развития.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
15. Учесть, в городском бюджете на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета и из Национального фонда Республики Казахстан в сумме - 969 тысяч тенге на увеличение оплаты труда медицинских работников государственных организаций в сфере физической культуры и спорта.
Сноска. Решение дополнено пунктом 15 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 30.06.2021 № 86 (вводится в действие с 01.01.2021).
16. Учесть, в городском бюджете на 2021 год предусмотрены поступление кредита в сумме – 481 935 тысяч тенге на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 16 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 30.06.2021 № 86 (вводится в действие с 01.01.2021).
17. Учесть, в городском бюджете на 2021 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на развитие систем водоснабжения и водоотведения – 2 300 000 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 17 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 30.06.2021 № 86 (вводится в действие с 01.01.2021).
18. Учесть, в городском бюджете на 2021 год предусмотрены из Республиканского бюджета на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" - 192 000 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 18 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 30.06.2021 № 86 (вводится в действие с 01.01.2021).

19. 06 2 801 014 015 "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 15 183 997 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігі бойынша – 380 153 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігі бойынша – 826 790 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігі бойынша – 449 638 мың теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 280 976 теңге жұмсалған кассалық шығындары 06 2 801 014 032 "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету" бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы" ерекшелігіне – 15 183 997 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігіне – 380 153 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігіне – 826 790 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігіне – 449 638 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне – 280 976 теңге жылжытылсын.
Ескерту. Шешім 19-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 30.06.2021 № 86 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
20. 06 2 801 013 015 "Белгiленген тұрғылықты жерi жоқ тұлғаларды әлеуметтiк бейiмдеу" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 6 977 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігі бойынша – 50 000 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігі бойынша – 383 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігі бойынша – 195 000 мың теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 124 000 теңге жұмсалған кассалық шығындары 06 2 801 013 032 "Белгiленген тұрғылықты жерi жоқ тұлғаларды әлеуметтiк бейiмдеу" бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы" ерекшелігіне – 6 977 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігіне – 50 000 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігіне – 383 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігіне – 195 000 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне – 124 000 теңге жылжытылсын.

19. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 15 183 997 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 380 153 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 826 790 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 449 638 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 280 976 тенге программы 06 2 801 014 015 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 15 183 997 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 380 153 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 826 790 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 449 638 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 280 976 тенге программы 06 2 801 014 032 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому".
Сноска. Решение дополнено пунктом 19 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 30.06.2021 № 86 (вводится в действие с 01.01.2021).
20. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 6 977 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 50 000 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 383 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 195 000 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 124 000 тенге программы 06 2 801 013 015 "Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 6 977 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 50 000 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 383 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 195 000 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 124 000 тенге программы 06 2 801 013 032 "Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства".

Ескерту. Шешім 20-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 30.06.2021 № 86 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
21. 06 2 801 023 015 "Жұмыспен қамту орталықтарының қызметiн қамтамасыз ету" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 10 486 000 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігі бойынша – 524 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігі бойынша – 269 000 мың теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 204 000 теңге жұмсалған кассалық шығындары 06 2 801 023 032 "Жұмыспен қамту орталықтарының қызметiн қамтамасыз ету" бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы" ерекшелігіне – 10 486 000 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігіне – 524 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігіне – 269 000 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне – 204 000 теңге жылжытылсын.

Сноска. Решение дополнено пунктом 20 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 30.06.2021 № 86 (вводится в действие с 01.01.2021).
21. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 10 486 000 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 524 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 269 000 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 204 000 тенге программы 06 2 801 023 015 "Обеспечение деятельности центров занятости населения" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 10 486 000 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 524 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 269 000 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 204 000 тенге программы 06 2 801 023 032 "Обеспечение деятельности центров занятости населения".

Ескерту. Шешім 21-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 30.06.2021 № 86 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
22. 06 2 801 011 015 "Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек" бағдарламасының 322 "Жеке тұлғаларға берілетін трансферттер" ерекшелігі бойынша – 12 517 156 теңге жұмсалған кассалық шығындары 06 1 801 010 011 "Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек" бағдарламасының тиісінше 322 "Жеке тұлғаларға берілетін трансферттер ерекшелігіне – 12 517 156 теңге жылжытылсын.

Сноска. Решение дополнено пунктом 21 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 30.06.2021 № 86 (вводится в действие с 01.01.2021).
22. Произведенные кассовые расходы по специфике 322 "Трансферты физическим лицам" в сумме – 12 517 156 тенге программы 06 2 801 011 015 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" перенести на специфику 322 "Трансферты физическим лицам" в сумме – 12 517 156 тенге программы 06 1 801 010 011 "Государственная адресная социальная помощь".

Ескерту. Шешім 22-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 30.06.2021 № 86 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
23. 01 2 452 001 028 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 129 483 теңге жұмсалған кассалық шығындары тиісінше 112 "Қосымша ақшалай төлемдер" ерекшелігіне – 129 483 теңге жылжытылсын.

Сноска. Решение дополнено пунктом 22 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 30.06.2021 № 86 (вводится в действие с 01.01.2021).
23. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 129 483 тенге программы 01 2 452 001 028 "Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)" перенести на специфику 112 "Дополнительные денежные выплаты" в сумме – 129 483 тенге.

Ескерту. Шешім 23-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 30.06.2021 № 86 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
24. 13 9 467 096 028 "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау" бағдарламасының 812 "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша инвестициялық шығындарды өтеу бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау" ерекшелігі бойынша – 10 731 737 000 теңге жоспарланған қаржыны 13 9 467 096 005 "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау" бағдарламасының тиісінше 812 "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша инвестициялық шығындарды өтеу бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау" ерекшелігіне – 10 731 737 000 теңге жылжытылсын және 13 9 467 096 028 "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау" бағдарламасының 812 "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша инвестициялық шығындарды өтеу бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау" ерекшелігі бойынша – 3 564 750 000 теңге жұмсалған кассалық шығындары 13 9 467 096 005 "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау" бағдарламасының тиісінше 812 "Жеке тұлғаларға берілетін трансферттер ерекшелігіне – 3 564 750 000 теңге жылжытылсын.

Сноска. Решение дополнено пунктом 23 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 30.06.2021 № 86 (вводится в действие с 01.01.2021).
24. Планируемые расходы по специфике 812 "Выполнение государственных обязательств по компенсации инвестиционных затрат по проектам государственно-частного партнерства" в сумме – 10 731 737 000 тенге программы 13 9 467 096 028 "Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства" перенести на специфику 812 "Выполнение государственных обязательств по компенсации инвестиционных затрат по проектам государственно-частного партнерства" в сумме – 10 731 737 000 тенге программы 13 9 467 096 005 "Выполнение государственных обязательств по компенсации инвестиционных затрат по проектам государственно-частного партнерства" и произведенные кассовые расходы по специфике 812 "Выполнение государственных обязательств по компенсации инвестиционных затрат по проектам государственно-частного партнерства" в сумме – 3 564 750 000 тенге программы 13 9 467 096 028 "Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства" перенести на специфику 812 "Выполнение государственных обязательств по компенсации инвестиционных затрат по проектам государственно-частного партнерства" в сумме – 3 564 750 000 тенге программы 13 9 467 096 005 "Выполнение государственных обязательств по компенсации инвестиционных затрат по проектам государственно-частного партнерства".

Ескерту. Шешім 24-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 30.06.2021 № 86 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
LХVI сессия төрағасы А. Семгалиев
Атырау қаласы Мәслихатының хатшысы А. Зайдуллин
Атырау қаласы Мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 570 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған қалалық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 30.11.2021 № 119 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
6
I. Кірістер

Сноска. Решение дополнено пунктом 24 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 30.06.2021 № 86 (вводится в действие с 01.01.2021).
Председатель LХVI сессии А. Семгалиев
Секретарь Маслихата города Атырау А. Зайдуллин
Приложение 1 к решению Маслихата города Атырау от15 декабря 2020 года № 570
Бюджет города на 2021 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Атырауского городского маслихата Атырауской области от 30.11.2021 № 119 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы