Махамбет аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 407 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 маусымдағы № 442 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 шілдеде № 4692 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және аудан әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Махамбет аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Махамбет аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 407 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4574 санымен тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"84 498" сандары "93 806" сандарымен ауыстырылсын;
"82 273" сандары "91 581" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"85 659" сандары "94 967" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақта:
1) тармақшада:
"84 846" сандары "94 124" сандарымен ауыстырылсын;
"83 687" сандары "92 965" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"84 846" сандары "94 124" сандарымен ауыстырылсын;
3-тармақта:
1) тармақшада:
"77 279" сандары "85 205" сандарымен ауыстырылсын;
"76 079" сандары "84 005" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"77 279" сандары "85 205" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармақта:
1) тармақшада:
"88 668" сандары "96 544" сандарымен ауыстырылсын;
"85 902" сандары "93 778" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"110 727" сандары "118 603" сандарымен ауыстырылсын;
5-тармақта:
1) тармақшада:
"195 159" сандары "209 897" сандарымен ауыстырылсын;
"186 902" сандары "201 640" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"195 815" сандары "210 553" сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақта:
1) тармақшада:
"93 502" сандары "101 664" сандарымен ауыстырылсын;
"76 993" сандары "85 155" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"93 502" сандары "101 664" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақта:
1) тармақшада:
"111 299" сандары "120 940" сандарымен ауыстырылсын;
"109 120" сандары "118 761" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"113 612" сандары "123 253" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақта:
1) тармақшада:
"738 284" сандары "752 417" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Махамбетского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 407 "О бюджетах сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 29 июня 2020 года № 442. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 8 июля 2020 года № 4692
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении бюджетов сельских округов на 2020-2022 годы, Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Махамбетского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 407 "О бюджетах сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4574, опубликовано 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "84 498" заменить цифрами "93 806";
цифры "82 273" заменить цифрами "91 581";
в подпункте 2):
цифры "85 659" заменить цифрами "94 967";
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "84 846" заменить цифрами "94 124";
цифры "83 687" заменить цифрами "92 965";
в подпункте 2):
цифры "84 846" заменить цифрами "94 124";
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "77 279" заменить цифрами "85 205";
цифры "76 079" заменить цифрами "84 005";
в подпункте 2):
цифры "77 279" заменить цифрами "85 205";
в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "88 668" заменить цифрами "96 544";
цифры "85 902" заменить цифрами "93 778";
в подпункте 2):
цифры "110 727" заменить цифрами "118 603";
в пункте 5:
в подпункте 1):
цифры "195 159" заменить цифрами "209 897";
цифры "186 902" заменить цифрами "201 640";
в подпункте 2):
цифры "195 815" заменить цифрами "210 553";
в пункте 6:
в подпункте 1):
цифры "93 502" заменить цифрами "101 664";
цифры "76 993" заменить цифрами "85 155";
в подпункте 2):
цифры "93 502" заменить цифрами "101 664";
в пункте 7:
в подпункте 1):
цифры "111 299" заменить цифрами "120 940";
цифры "109 120" заменить цифрами "118 761";
в подпункте 2):
цифры "113 612" заменить цифрами "123 253";
в пункте 8:
в подпункте 1):
цифры "738 284" заменить цифрами "752 417";

"716 755" сандары "730 888" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"745 677" сандары "759 810" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақта:
1) тармақшада:
"88 934" сандары "99 679" сандарымен ауыстырылсын;
"85 089" сандары "95 834" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"89 743" сандары "100 488" сандарымен ауыстырылсын;
2. 11-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2020 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен – 372 967 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге – 8 914 мың теңге, оның ішінде:
Бақсай ауылдық округіне – 1 708 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 952 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 600 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 4 750 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 904 мың теңге.
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 164 644 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне –7 949 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округіне – 4 080 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 6 060 мың теңге;
Бақсай ауылдық округіне – 3 880 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 15 635 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне –3 845мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 7 000 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 111 670 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 4 525 мың теңге.
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге –11 874 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 869 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округіне – 828 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 450 мың теңге;
Бақсай ауылдық округіне – 775 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 1 700 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 640 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 1 115 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 4 837 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 660 мың теңге.
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 15 249 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 1 909 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округіне – 2 298 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 1 642 мың теңге;
Бақсай ауылдық округіне – 1 447 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 2 456 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 1 022 мың теңге;

цифры "716 755" заменить цифрами "730 888";
в подпункте 2):
цифры "745 677" заменить цифрами "759 810";
в пункте 9:
в подпункте 1):
цифры "88 934" заменить цифрами "99 679";
цифры "85 089" заменить цифрами "95 834";
в подпункте 2):
цифры "89 743" заменить цифрами "100 488";
2. пункт 11 изложить в новой редакции:
"Учесть в бюджетах сельских округов на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета в сумме – 372 967 тысяч тенге, в том числе:
8 914 тысяч тенге - на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения, в том числе:
Баксайскому сельскому округу – 1 708 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 952 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 600 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 4 750 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 904 тысяч тенге.
164 644 тысяч тенге - на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 7 949 тысяч тенге;
Акжайыкскому сельскому округу – 4 080 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 6 060 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 3 880 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 15 635 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 3 845 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 7 000 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 111 670 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 4 525 тысяч тенге.
11 874 тысяч тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 869 тысяч тенге;
Акжайыкскому сельскому округу – 828 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 450 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 775 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 1 700 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 640 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 1 115 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 4 837 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 660 тысяч тенге.
15 249 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культурных управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 1 909 тысяч тенге;
Акжайыкскому сельскому округу – 2 298 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 1 642 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 1 447 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 2 456 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 1 022 тысяч тенге;

Есбол ауылдық округіне – 2 468 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 1 046 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 961 мың теңге.
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 70 847 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 3 994 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округіне – 3 009 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 3 009 мың теңге;
Бақсай ауылдық округіне – 5 684 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 6 215 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 3 145 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 5 639 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 34 459 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 5 693 мың теңге.
білім беру ұйымдарының ағымдағы шығындарына – 7 825 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 955 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округіне – 1 329 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 331 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 1 444 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 978 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 1 918 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 870 мың теңге.
Жалғансай ауылдық округінің елді мекендерінде автокөлік жолдарын күрделі, орташа жөндеуге және жобалау-сметалық құжаттама жасақтауға – 2 322 мың теңге;
елді мекендерде Ұлы Отан соғысынан оралмағандарға ескерткіштер орнатуға және абаттандыруға – 4 861 мың теңге, оның ішінде:
Ақжайық ауылдық округіне – 460 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 1 361 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 2 040 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 1 000 мың теңге;
елді мекендерінде сумен жабдықтау жүйелерінің жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 2 309 мың теңге, оның ішінде:
Бейбарыс ауылдық округіне – 309 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 2 000 мың теңге;
әкімшілік мемлекеттік қызметкерлер үшін еңбек ақы төлеудің пилоттық режимдегі жаңа жүйесін енгізуге – 80 669 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 8 802 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округіне – 7 576 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 6 612 мың теңге;
Бақсай ауылдық округіне – 7 876 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 11 689 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 6 983 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 7 464 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 14 133 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 9 534 мың теңге;
ауылдық округ әкімі аппаратының ағымдағы шығындарына – 1 452 мың теңге, оның ішінде:
Ақжайық ауылдық округіне – 173 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 783 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 266 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 100 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 130 мың теңге;

Есболскому сельскому округу – 2 468 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 1 046 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 961 тысяч тенге.
70 847 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 3 994 тысяч тенге;
Акжайыкскому сельскому округу – 3 009 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 3 009 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 5 684 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 6 215 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 3 145 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 5 639 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 34 459 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 5 693 тысяч тенге.
7 825 тысяч тенге – на текущее содержание организаций образования, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 955 тысяч тенге;
Акжайыкскому сельскому округу – 1 329 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 331 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 1 444 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 978 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 1 918 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 870 тысяч тенге.
2 322 тысяч тенге - на капитальный, средний ремонт автомобильных дорог в населенных пунктах и на разработку проектно-сметной документации Жалгансайского сельского округа;
4 861 тысяч тенге - на установку и благоустройство памятников в населенных пунктах не вернувшихся с Великой Отечественной войны, в том числе:
Акжайыкскому сельскому округу – 460 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 1 361 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 2 040 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 1 000 тысяч тенге;
2 309 тысяч тенге – на обеспечение функционирования системы водоснабжения населенных пунктов, в том числе:
Бейбарыскому сельскому округу – 309 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 2 000 тысяч тенге;
80 669 тысяч тенге - на внедрение в пилотном режиме новой системы оплаты труда для административных государственных служащих, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 8 802 тысяч тенге;
Акжайыкскому сельскому округу – 7 576 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 6 612 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 7 876 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 11 689 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 6 983 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 7 464 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 14 133 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 9 534 тысяч тенге;
1 452 тысяч тенге – на текущие затраты аппарата акима сельского округа, в том числе:
Акжайыкскому сельскому округу – 173 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 783 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 266 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 100 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 130 тысяч тенге;

мәдениет ұйымдарының ағымдағы шығындарына – 1 401 мың теңге, оның ішінде:
Ақжайық ауылдық округіне – 200 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 200 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 430 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 259 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 101 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 211 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінің жекешелендіру, коммуналдық мүлікті басқаруды ұйымдастыруға - 600 мың теңге.
3. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 және 25 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 және 9 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
4. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, экономика және бюджет, қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (Б. Рахметов) жүктелсін.

1 401 тысяч тенге - на текущие затраты организаций культуры, в том числе:
Акжайыкскому сельскому округу – 200 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 200 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 430 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 259 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 101 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 211 тысяч тенге;
600 тысяч тенге – на организацию приватизация, управления коммунальным имуществом Бейбарыского сельского округа.
3. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 и 25 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 и 9 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства, экономики и бюджета, финансов (Б. Рахметов).

040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгібағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
2680
15
Трансферттер
124
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
051
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
III.Таза бюджеттік кредиттеу
Бюджеттік кредиттер
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілгенбюджеттік кредиттерді өтеу
Функционалдық топ
Сомасы мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
А т а у ы
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу
13
Басқалар
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
01
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-1161
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
1161
7
Қарыздар түсімі
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім – шарттары
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
1161
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
1161
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
1161
Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы
29 маусымдағы № 442 шешіміне
2 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы
30 желтоқсандағы № 407 шешіміне
4 қосымша
2020 жылға арналған Ақжайық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
I. Кірістер

040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2680
III. Чистое бюджетное кредитование
Бюджетные кредиты
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
5
Погашение бюджетных кредитов
01
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор
Программа
Наименование
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
13
Прочие
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
-1161
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
1161
7
Поступление займов
01
Внутренние государственные займы
2
Договоры займа
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
1161
01
Остатки бюджетных средств
1161
1
Свободные остатки бюджетных средств
1161
Приложение 2 к решению районного маслихата от 29 июня 2020 года № 442
Приложение 4 к решению районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 407
Бюджет Акжайыкского сельского округа на 2020год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы