Махамбет аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 398 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 қыркүйектегі № 451 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қазанда № 4753 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және аудан әкімдігімен ұсынған 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеттің нақтылау жобасын қарап, Махамбет аудандық мәслихаты LVI сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Махамбет аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 398 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4572 санымен тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
"12 576 825 " сандары "12 677 329" сандарымен ауыстырылсын;
"3 404 073" сандары "3 347 476" сандарымен ауыстырылсын;
"11 291" сандары "42 195" сандарымен ауыстырылсын;
"12 260" сандары "23 715" сандарымен ауыстырылсын;
"9 149 201" сандары "9 263 943" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"15 888 645" сандары "15 807 384" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"7 234" сандары "8 186" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
"19 883" сандары "20 835" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"- 3 319 054" сандары "- 3 138 241" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"3 319 054" сандары "3 138 241" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
"3 287 979" сандары "3 107 166" сандарымен ауыстырылсын.
2) 2-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен – 6 965 899 мың теңге сомасында нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 177 855 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға – 17 201 мың теңге;
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге – 9 476 мың теңге;
еңбек нарығын дамытуға – 87 871 мың теңге;
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 164 644 мың теңге;
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге – 11 874 мың теңге;

О внесении изменений в решение Махамбетского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 398 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 29 сентября 2020 года № 451. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 9 октября 2020 года № 4753
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом района проект об уточнение районного бюджета на 2020-2022 годы, Махамбетский районный маслихат на LVI сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение Махамбетского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 398 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4572, опубликовано 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "12 576 825" заменить цифрами "12 677 329";
цифры "3 404 073" заменить цифрами "3 347 476";
цифры "11 291" заменить цифрами "42 195";
цифры "12 260" заменить цифрами "23 715";
цифры "9 149 201" заменить цифрами "9 263 943";
в подпункте 2):
цифры "15 888 645" заменить цифрами "15 807 384";
в подпункте 3):
цифры "7 234" заменить цифрами "8 186", в том числе:
цифры "19 883" заменить цифрами "20 835";
в подпункте 5):
цифры "-3 319 054" заменить цифрами "- 3 138 241";
в подпункте 6):
цифры "3 319 054" заменить цифрами "3 138 241", в том числе:
цифры "3 287 979" заменить цифрами "3 107 166";
2) пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть в районном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета в сумме – 6 965 899 тысячи тенге, в том числе:
177 855 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи;
17 201 тысяч тенге - на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
9 476 тысяч тенге - на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения;
87 871 тысяч тенге - на развитие рынка труда;
164 644 тысяч тенге - на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
11 874 тысяч тенге - на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;

мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 684 670 мың теңге;
мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге – 247 169 мың теңге;
көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға – 1 530 456 мың теңге;
"Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға – 3 086 718 мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 32 137 мың теңге;
білім беру ұйымдарын материалдық - техникалық жарақтандыруға – 18 391 мың теңге;
спорт ұйымдарын материалдық - техникалық жарақтандыруға – 10 425 мың теңге;
автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге – 200 000 мың теңге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және салуға – 210 200 мың теңге;
елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 23 697 мың теңге;
әкімшілік мемлекеттік қызметкерлер үшін еңбек ақы төлеудің пилоттық режимдегі жаңа жүйесін енгізуге және мемлекеттік саяси қызметшілердің еңбек ақыларын өсіруге – 198 422 мың теңге;
білім беру ұйымдарын ағымдағы ұстауға – 61 313 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізуге – 40 180 мың теңге;
қатты тұрмыстық қалдықтарды сұрыптап жинақтауды енгізуге байланысты насихаттық жұмыстарды жүргізуге – 2 000 мың теңге;
аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға – 151 200 мың теңге.
3) 4-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"4. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтер бюджеттеріне – 372 385 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер көзделсін, оның ішінде:
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге – 7 019 мың теңге;
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 164 644 мың теңге;
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге – 11 874 мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 13 615 мың теңге;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 60 847 мың теңге;
білім беру ұйымдарының ағымдағы шығындарына – 8 765 мың теңге;
елді мекендерде автокөлік жолдарын күрделі, орташа жөндеуге және жобалау-сметалық құжаттамаға жасақтауға – 854 мың теңге;

684 670 тысяч тенге - на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования;
247 169 тысяч тенге - на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования;
1 530 456 тысяч тенге - на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
3 086 718 тысяч тенге - на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы жилищного строительства "Нұрлы жер";
32 137 тысяч тенге - на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культурных управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры;
18 391 тысяч тенге - на материально - техническое оснащение организаций образования;
10 425 тысяч тенге - на материально - техническое оснащение организаций спорта;
200 000 тысяч тенге - на капитальный ремонт автомобильных дорог;
210 200 тысяч тенге - на проектирование и строительство жилья коммунального жилищного фонда;
23 697 тысяч тенге - на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
198 422 тысяч тенге - на внедрение в пилотном режиме новой системы оплаты труда для административных государственных служащих и повышение заработной платы политических государственных служащих;
61 313 тысяч тенге - на текущее содержание организаций образования;
40 180 тысяч тенге - на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;
2 000 тысяч тенге - на проведение агитационной работы по введению раздельного сбора твердых бытовых отходов;
151 200 тысяч тенге - на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей.
3) пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год целевые трансферты в бюджеты сельских округов в сумме – 372 385 тысяч тенге, в том числе:
7 019 тысяч тенге - на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения;
164 644 тысяч тенге - на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
11 874 тысяч тенге - на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;
13 615 тысяч тенге - на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культурных управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры;
60 847 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов;
8 765 тысяч тенге – на текущее содержание организаций образования;
854 тысяч тенге – на капитальный, средний ремонт автомобильных дорог в населенных пунктах и на разработку проектно-сметной документации;

елді мекендерде Ұлы Отан соғысынан оралмағандарға ескерткіштер орнатуға және абаттандыруға – 4 861 мың теңге;
елді мекендердің сумен жабдықтау жүйелерінің жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 8 809 мың теңге;
әкімшілік мемлекеттік қызметкерлер үшін еңбек ақы төлеудің пилоттық режимдегі жаңа жүйесін енгізуге – 80 669 мың теңге;
ауылдық округ әкімі аппаратының ағымдағы шығындарына – 1 452 мың теңге;
мәдениет ұйымдарының ағымдағы шығындарына – 3 281 мың теңге;
жекешелендіру, коммуналдық мүлікті басқаруды ұйымдастыруға – 600 мың теңге;
әлеуметтік қорғау ұйымдарының ағымдағы шығындарына – 327 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізуге – 3 300 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыруға және көгалдандыруға – 1 468 мың теңге.
4) 4-1) тармақта:
"3 268 096" сандары "3 086 331" сандарымен ауыстырылсын.
5) 5-тармақта:

4 861 тысяч тенге – на установку и благоустройство памятников в населенных пунктах не вернувшихся с Великой Отечественной войны;
8 809 тысяч тенге – на обеспечение функционирования системы водоснабжения населенных пунктов;
80 669 тысяч тенге - на внедрение в пилотном режиме новой системы оплаты труда для административных государственных служащих;
1 452 тысяч тенге – на текущие затраты аппарата акима сельского округа;
3 281 тысяч тенге - на текущие затраты организаций культуры;
600 тысяч тенге – на организацию приватизация, управления коммунальным имуществом;
327 тысяч тенге – на текущие затраты организаций социальной защиты;
3 300 тысяч тенге - на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;
1 468 тысяч тенге – на благоустройства и озеленение населенных пунктов.
4) в пункте 4-1):
цифры "3 268 096" заменить цифрами "3 086 331".
5) в пункте 5:

"19 883" сандары "20 835" сандарымен ауыстырылысын;
6) 6-тармақта:
"69 432" сандары "59 432" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, экономика және бюджет, қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (Б. Рахметов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Рахметов
Мәслихат хатшысы М. Мырзашев

цифры "19 883" заменить цифрами "20 835";
6) в пункте 6:
цифры "69 432" заменить цифрами "59 432".
2. Приложение указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению настоящего решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства, экономики и бюджета, финансов (Б. Рахметов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Б. Рахметов
Секретарь маслихата М. Мырзашев

001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58920
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
80139
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
31265
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31265
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
50212
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42866
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардыңкүрделі шығыстары
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
7346
02
Қорғаныс
10043
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6968
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6968
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
350
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
350
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2725
007
Аудандық ауқымдағы дала өрттерінің, сондай –ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2725
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
048
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
04
Білім беру
4440247
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5766
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
5766
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2000
049
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
2000
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
85890
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
85890
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции
58920
003
Капитальные расходы государственного органа
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
80139
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
31265
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
26706
003
Капитальные расходы государственного органа
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
50212
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
42866
003
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
7346
02
Оборона
10043
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6968
005
Мероприятия врамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6968
122
Аппарат акима района (города областного значения)
350
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
350
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2725
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2725
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
04
Образование
4440247
464
Отдел образованиярайона (города областного значения)
5766
009
Обеспечение деятельности организацийдошкольного воспитанияиобучения
5766
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
2000
049
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
2000
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
85890
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
85890
464
Отдел образования района (города областного значения)

3780657
003
Жалпы білім беру
3655338
006
Балаларға қосымша білім беру
125319
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
715
033
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
715
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
565219
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38228
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
75828
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс – шараларды өткізу
4151
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
10500
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
023
Әдістемелік жұмыс
41897
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық–медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
37026
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
172006
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
185283
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
583403
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1144
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1144
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
203838
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
203838
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
10020
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
10020
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

3780657
003
Общеобразовательное обучение
3655338
006
Дополнительное образование для детей
125319
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
715
033
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
715
464
Отдел образования района (города областного значения)
565219
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
38228
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района(города областного значения)
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
75828
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
4151
012
Капитальные расходы государственного органа
300
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10500
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося безпопечения родителей
023
Методическая работа
41897
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
37026
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
172006
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
185283
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
583403
464
Отдел образования района (города областного значения)
1144
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1144
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
203838
010
Государственная адресная социальная помощь
203838
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
10020
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
10020
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

368401
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
193448
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6715
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1712
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
44000
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтік қызмет көрсету аумақтық орталығы
21882
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
30072
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
52508
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
863
050
Қазақстан Республикасынла мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
17201
07
Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық
5450110
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3518060
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
26000
007
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
009
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
1200
010
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
3087018
011
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
055
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
213842
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
190000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1932050
013
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
1663684
014
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

368401
004
Программа занятости
193448
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры , спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6715
007
Оказание жилищной помощи
0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1712
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
44000
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
21882
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
30072
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
52508
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
863
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
17201
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5450110
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
3518060
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
26000
007
Снос аварийного и ветхого жилья
009
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
1200
010
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3087018
011
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
055
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
213842
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
190000
464
Отдел образования района (города областного значения)
026
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1932050
013
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
1663684
014
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальнойсобственности районов (городов областного значения)

16896
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
024
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
43563
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7801
099
Мамандардың әлеуметтік қолдау көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
7801
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
29658
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29658
005
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
058
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
6104
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6104
12
Көлік және коммуникация
3117850
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3117850
026
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
23366
027
Көлік инфрақұрылымын дамыту
028
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1564028
032
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
1530456
13
Басқалар
59432
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
077
"Ауыл –Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша і-шараларды іске асыру
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
59432
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
59432
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
14
Борышқа қызмет көрсету
11
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11

16896
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
024
Развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
43563
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7801
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7801
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
29658
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
29658
005
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
006
Капитальные расходы государственного органа
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
058
Развитие объектов сельского хозяйства
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
6104
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
6104
12
Транспорт и коммуникации
3117850
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
3117850
026
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
23366
027
Развитие транспортной инфраструктуры
028
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
1564028
032
Реализация приоритетных проектов транспортной инфрастуктуры
1530456
13
Прочие
59432
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
59432
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
59432
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
14
Обслуживание долга
11
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11