2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 490 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 қаңтарда № 4868 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 13 тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және аудан әкімдігінің 2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінің жобалары туралы ұсынысын қарап, Махамбет аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 62 411 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 606 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 80 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 59 725 мың теңге;
2) шығындар – 63 586 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 175 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 175мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 175 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 08.12.2021 № 93 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2.2021-2023 жылдарға арналған Ақжайық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 61 978 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 239 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 89 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 60 650 мың теңге;
2) шығындар – 63 383 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оныңішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;

О бюджетах сельских округов на 2021-2023 годы
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 25 декабря 2020 года № 490. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 6 января 2021 года № 4868
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 13 настоящего решения.
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата о проектах сельских бюджетов на 2021-2023 годы, Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Алгинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 411 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2 606 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 80 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов –59 725 тысяч тенге;
2) затраты - 63 586 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 175 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 175 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 175 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 08.12.2021 № 93 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Акжайыкского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 978 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 239 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 89 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала- 0 тенге;
поступления трансфертов – 60 650 тысяч тенге;
2) затраты – 63 383 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 405 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 405 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 405 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 08.12.2021 № 93 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2021-2023 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 56 691 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 602 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 54 089 мың теңге;
2) шығындар – 58 292 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 601 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 601 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 601 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 08.12.2021 № 93 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2021-2023 жылдарға арналған Бақсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 66 758 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 363 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 56 395 мың теңге;
2) шығындар – 80 461 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 13 703 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13 703 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 13 703 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 08.12.2021 № 93 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

5) дефицит (профицит) бюджета – -1 405 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 405 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 405 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 08.12.2021 № 93 (вводится в действие с 01.01.2021).
3.Утвердить бюджет Актогайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 691 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 602 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов– 54 089 тысяч тенге;
2) затраты – 58 292 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов- 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 601 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 601 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 601 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 08.12.2021 № 93 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Утвердить бюджет Баксайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10,11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 66 758 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 363 тысяч тенге;
неналоговые поступления-0 тенге;
поступления от продажи основного капитала- 0 тенге;
поступления трансфертов – 56 395 тысяч тенге;
2) затраты – 80 461 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 13 703 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 13 703 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 13 703 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 08.12.2021 № 93 (вводится в действие с 01.01.2021).

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 412 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 412 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 412 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 08.12.2021 № 93 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2021 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен берілетін 368 596 мың теңге сомасында субвенциялар көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 35 398 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округіне – 38 459 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 33 965 мың теңге;
Бақсай ауылдық округіне – 33 024 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 30 268 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 27 039 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 34 599 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 100 270 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 35 574 мың теңге.
11. 2021 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен – 286 546 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік ұйымдардың стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге - 24 383 мың теңге, оның ішінде:
Бақсай ауылдық округінде – 5 017 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 2 536 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 1 653 мың теңге;
Махамбет ауылдық округінде – 11 589 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 3 588 мың теңге.
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 13 501 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 1 884 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 1 899 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 1 619 мың теңге;
Бақсай ауылдық округінде – 1 421 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 1 992 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 875 мың теңге;
Есбол ауылдық округінде – 1 756 мың теңге;
Махамбет ауылдық округінде – 1 010 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 1 045 мың теңге.
әкімшілік мемлекеттік қызметкерлер үшін еңбек ақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге –124 487 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 13 663 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 412 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 412 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 412 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 08.12.2021 № 93 (вводится в действие с 01.01.2021).
10. Учесть в бюджетах сельских округов на 2021 год предусмотрены субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 368 596 тысяч тенге, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 35 398 тысяч тенге;
Акжайыкскому сельскому округу – 38 459 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 33 965 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 33 024 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 30 268 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 27 039 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 34 599 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 100 270 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 35 574 тысяч тенге.
11. Учесть, в бюджетах сельских округов на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета в сумме – 286 546 тысяч тенге, в том числе:
24 383 тысяч тенге – на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения, в том числе:
Баксайскому сельскому округу – 5 017 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 2 536 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 1 653 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 11 589 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 3 588 тысяч тенге.
13 501 тысяч тенге - на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культурных управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры, в том числе:
в Алгинскому сельскому округу –1 884 тысяч тенге;
в Акжайыкскому сельскому округу – 1 899 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу – 1 619 тысяч тенге;
в Баксайскому сельскому округу – 1 421 тысяч тенге;
в Бейбарыскому сельскому округу – 1 992 тысяч тенге;
в Жалгансайскому сельскому округу – 875 тысяч тенге;
в Есболскому сельскому округу – 1 756 тысяч тенге;
в Махамбетскому сельскому округу – 1 010 тысяч тенге;
в Сарайчиковскому сельскому округу – 1 045 тысяч тенге.
124 487 тысяч тенге - на внедрение новой системы оплаты труда для административных государственных служащих, в том числе:
в Алгинскому сельскому округу –13 663 тысяч тенге;

Ақжайық ауылдық округінде – 11 842 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 10 694 мың теңге;
Бақсай ауылдық округінде – 12 753 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 17 255 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 10 553 мың теңге;
Есбол ауылдық округінде – 11 461 мың теңге;
Махамбет ауылдық округінде – 25 514 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 10 752 мың теңге.
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 63 142 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 3 345 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 2 981 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 1 879 мың теңге;
Бақсай ауылдық округінде – 4 180 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 4 245 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 2 140 мың теңге;
Есбол ауылдық округінде – 5 030 мың теңге;
Махамбет ауылдық округінде – 33 912 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 5 430 мың теңге.
мәдениет ұйымдарының ағымдағы шығындарына – 4 948 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 250 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 180 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде - 2 782 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 740 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 180 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 816 мың теңге.
елді мекендердің сумен жабдықтау жүйелерінің жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 22 466 мың теңге, оның ішінде:
Ақжайық ауылдық округінде- 1 004 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 399 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 929 мың теңге;
Махамбет ауылдық округінде – 20 134 мың теңге.
елді мекендерді абаттандыруға және көгалдандыруға - 898 мың теңге, оның ішінде:
Ақжайық ауылдық округінде - 173 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде - 725 мың теңге.
"Парус – бюджеттік жоспарлау" бағдарламалық өнімін орнатуға және қызмет көрсетуге – 2 856 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 408 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 408 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 408 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 408 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 408 мың теңге;
Есбол ауылдық округінде – 408 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 408 мың теңге.
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға - 10 775 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 963 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 849 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 427 мың теңге;

в Акжайыкскому сельскому округу – 11 842 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу – 10 694 тысяч тенге;
в Баксайскому сельскому округу – 12 753 тысяч тенге;
в Бейбарыскому сельскому округу – 17 255 тысяч тенге;
в Жалгансайскому сельскому округу – 10 553 тысяч тенге;
в Есболскому сельскому округу – 11 461 тысяч тенге;
в Махамбетскому сельскому округу – 25 514 тысяч тенге;
в Сарайчиковскому сельскому округу – 10 752 тысяч тенге.
63 142 тысяч тенге - на обеспечение санитарии населенных пунктов, в том числе:
в Алгинскому сельскому округу – 3 345 тысяч тенге;
в Акжайыкскому сельскому округу – 2 981 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу – 1 879 тысяч тенге;
в Баксайскому сельскому округу – 4 180 тысяч тенге;
в Бейбарыскому сельскому округу – 4 245 тысяч тенге;
в Жалгансайскому сельскому округу – 2 140 тысяч тенге;
в Есболскому сельскому округу – 5 030 тысяч тенге;
в Махамбетскому сельскому округу – 33 912 тысяч тенге;
в Сарайчиковскому сельскому округу – 5 430 тысяч тенге.
4 948 тысяч тенге – на текущие затраты организации культуры, в том числе:
в Алгинскому сельскому округу – 250 тысяч тенге;
в Акжайыкскому сельскому округу - 180 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу -2 782 тысяч тенге;
в Бейбарыскому сельскому округу – 740 тысяч тенге;
в Жалгансайскому сельскому округу – 180 тысяч тенге;
в Сарайчиковскому сельскому округу – 816 тысяч тенге.
22 466 тысяч тенге – на обеспечение функционирования системы водоснабжения населенных пунктов, в том числе:
в Акжайыкскому сельскому округу – 1 004 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу – 399 тысяч тенге;
в Бейбарыскому сельскому округу – 929 тысяч тенге;
в Махамбетскому сельскому округу – 20 134 тысяч тенге;
898 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов, в том числе:
в Акжайыкскому сельскому округу – 173 тысяч тенге;
в Сарайчиковскому сельскому округу – 725 тысяч тенге;
2 856 тысяч тенге – на установку и обслуживание программного продукта "Парус – бюджетное планирование", в том числе:
в Алгинскому сельскому округу – 408 тысяч тенге;
в Акжайыкскому сельскому округу – 408 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу – 408 тысяч тенге;
в Бейбарыскому сельскому округу – 408 тысяч тенге;
в Жалгансайскому сельскому округу – 408 тысяч тенге;
в Есболскому сельскому округу – 408 тысяч тенге;
в Сарайчиковскому сельскому округу – 408 тысяч тенге.
10 775 тыс тенге – на уличное освещение населенных пунктов, в том числе:
в Алгинскому сельскому округу – 963 тысяч тенге;
в Акжайыкскому сельскому округу – 849 тысяч тенге;
в Актогайскому сельскому округу – 427 тысяч тенге;

Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 08.12.2021 № 93 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, экономика және бюджет, қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (Б. Рахметов) жүктелсін.
13. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
сессия төрағасы Б. Рахметов
мәслихат хатшысы М. Мырзашев

Сноска. Пункт 11 в редакции решения Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 08.12.2021 № 93 (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства, экономики и бюджета, финансов (Б. Рахметов).
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
председатель сессии Б. Рахметов
секретарь маслихата М. Мырзашев

124
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2
048
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
2
III.Таза бюджеттік кредиттеу
Бюджеттік кредиттер
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілгенбюджеттік кредиттерді өтеу
Функционалдық топ
Сомасы мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
А т а у ы
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу
13
Басқалар
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
01
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-1175
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
1175
7
Қарыздар түсімі
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім – шарттары
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
1175
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
1175
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
1175
Махамбет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 490 шешіміне 2 қосымша
2022 жылға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
I. Кірістер

124
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2
048
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
2
III. Чистое бюджетное кредитование
Бюджетные кредиты
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
5
Погашение бюджетных кредитов
01
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор
Программа
Наименование
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
13
Прочие
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
-1175
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
1175
7
Поступление займов
01
Внутренние государственные займы
2
Договоры займа
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
1175
01
Остатки бюджетных средств
1175
1
Свободные остатки бюджетных средств
1175
Приложение 2 к решению Махамбетского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 490
Бюджет Алгинского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы