Исатай ауданы мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 283-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 296-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 сәуірде № 4635 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Исатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 283-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4565 санымен тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасында:
"9 756 010" сандар "9 643 788" сандармен ауыстырылсын;
"3 366 279" сандар "3 366 294" сандармен ауыстырылсын;
"6 346 153" сандар "6 233 916" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"9 756 010" сандар "12 781 641" сандармен ауыстырылсын.
3) тармақшасында:
"11 930" сандар "- 4 120" сандармен ауыстырылсын;
"0" саны "16 050" сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшасында:
"-11 930" сандар "- 3 133 733" сандармен ауыстырылсын.
6) тармақшасында:
"11 930" сандар "3 133 733" сандармен ауыстырылсын;
қарыздар түсімі деген жолдағы "11 930" деген сандар "3 132 221" деген сандармен ауыстырылсын;
қарыздарды өтеу деген жолдағы "0" деген саны "16 050" деген сандармен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары деген жолдағы "0" деген саны "17 562" деген сандармен ауыстырылсын.
4-тармақ алынып тасталсын.
7-тармақта:
"689 000" сандар "487 517" сандармен ауыстырылсын;
"326 800" сандар "286 800" сандармен ауыстырылсын.
8-тармақта:

О внесении изменений и дополнения в решение Исатайского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 283-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 9 апреля 2020 года № 296-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 апреля 2020 года № 4635. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2020-2022 годы, Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Исатайского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 283-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4565, опубликовано 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9 756 010" заменить цифрами "9 643 788";
цифры "3 366 279" заменить цифрами "3 366 294";
цифры "6 346 153" заменить цифрами "6 233 916".
в подпункте 2):
цифры "9 756 010" заменить цифрами "12 781 641".
в подпункте 3):
цифры "11 930" заменить цифрами "- 4 120";
цифру "0" заменить цифрами "16 050".
в подпункте 5):
цифры "-11 930" заменить цифрами "-3 133 733".
в подпункте 6):
цифры "11 930" заменить цифрами "3 133 733";
в строке поступление займов цифры "11 930" заменить цифрами "3 132 221";
в строке погашение займов цифру "0" заменить цифрами "16 050";
в строке используемые остатки бюджетных средств цифру "0" заменить цифрами "17 562";
пункт 4 исключить.
в пункте 7:
цифры "689 000" заменить цифрами "487 517";
цифры "326 800" заменить цифрами "286 800".
в пункте 8:

"462 717" сандар "462 869" сандармен ауыстырылсын.
келесі мазмұндағы 14 тармақпен толықтырылсын:
"14. Аудандық бюджетте "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы" шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін қаржыландыру үшін 2020 жылы мемлекеттік бағалы қағаздарды шығару арқылы 3 120 291 мың теңге қарыздардың түсімдері ескерілсін."

цифры "462 717" заменить цифрами "462 869".
дополнить пунктом 14 следующего содержания:
"14. Учесть в районном бюджете на 2020 год поступления займов от выпуска государственных ценных бумаг в сумме 3 120 291 тысяч тенге для финансирования проектов городов и сельских населенных пунктов в рамках "Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"."

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылау Исатай аудандық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Рахметов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Сидегалиев
Мәслихат хатшысы Н. Муханбеталиев

2. Приложения 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Рахметов) Исатайского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрии и экологии.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Сидегалиев
Секретарь маслихата Н. Муханбеталиев