Исатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 288-VI "2020-2022 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 маусымдағы № 317-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 шілдеде № 4685 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңының 6-бабына сәйкес және аудан әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджетін нактылау туралы ұсынысын қарап, Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 288-VI "2020-2022 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4578 санымен тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1-тармақта:
"610 014" сандары "628 912" сандармен ауыстырылсын;
"30 644" сандары "30 513" сандармен ауыстырылсын;
"69" сандары "200" сандармен ауыстырылсын;
"579 301" сандары "598 199" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"610 014" сандары "639 543" сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
"0" саны "- 10 631" сандармен ауыстырылсын.
6) тармақшада:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдағы "0" саны "10 631" сандарымен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" саны "10 631" сандарымен ауыстырылсын.
2-тармақта:
1) тармақшада:
"160 963" сандары "173 465" сандармен ауыстырылсын;
"157 226" сандары "169 728" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"160 963" сандары "175 236" сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
"0" саны "- 1 771" сандармен ауыстырылсын.
6) тармақшада:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдағы "0" саны "1 771" сандарымен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" саны "1 771" сандарымен ауыстырылсын.
3-тармақта:
1) тармақшада:
"169 565" сандары "182 276" сандармен ауыстырылсын;
"163 749" сандары "176 460" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"169 565" сандары "184 008" сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
"0" саны "- 1 732" сандармен ауыстырылсын.
6) тармақшада:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдағы "0" саны "1 732" сандарымен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" саны "1 732" сандарымен ауыстырылсын.
4-тармақта:
1) тармақшада:

О внесении изменений и дополнений в решение Исатайского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 288-VI "Об утверждении бюджета сельских округов Исатайского района на 2020-2022 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 16 июня 2020 года № 317-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 1 июля 2020 года № 4685. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об утверждении бюджета сельских округов на 2020-2022 годы, Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 288-VI "Об утверждении бюджета сельских округов Исатайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4578, опубликовано 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "610 014" заменить цифрами "628 912";
цифры "30 644" заменить цифрами "30 513";
цифры "69" заменить цифрами "200";
цифры "579 301" заменить цифрами "598 199".
в подпункте 2):
цифры "610 014" заменить цифрами "639 543".
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "- 10 631".
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "0" заменить цифрами "10 631";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "10 631".
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "160 963" заменить цифрами "173 465";
цифры "157 226" заменить цифрами "169 728".
в подпункте 2):
цифры "160 963" заменить цифрами "175 236".
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "- 1 771".
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "0" заменить цифрами "1 771";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "1 771".
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "169 565" заменить цифрами "182 276";
цифры "163 749" заменить цифрами "176 460".
в подпункте 2):
цифры "169 565" заменить цифрами "184 008".
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "- 1 732".
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "0" заменить цифрами "1 732";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "1 732".
в пункте 4:
в подпункте 1):

мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 128 072мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге – 7 500мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 8 330 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін."

128 072 тысяч тенге - на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
7 500 тысяч тенге - на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;
8 330 тысяч тенге - на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений."

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 1013, 16, 19 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау Исатай аудандық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Рахметов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Жиенгазиев
Мәслихат хатшысы Н. Муханбеталиев

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Рахметов) Исатайского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрии и экологии.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии М. Жиенгазиев
Секретарь маслихата Н. Муханбеталиев