Исатай ауданы мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 283-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қыркүйектегі № 328-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қазанда № 4761 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Исатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 283-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4565 санымен тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасында:
"9 669 960" сандар "9 620 412" сандармен ауыстырылсын;
"3 361 925" сандар "3 364 035" сандармен ауыстырылсын;
"30 358" сандар "30 442" сандармен ауыстырылсын;
"17 589" сандар "13 089" сандармен ауыстырылсын;
"6 260 088" сандар "6 212 846" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"12 845 263" сандар "12 749 509" сандармен ауыстырылсын.
3) тармақшасында:
"-4 120" сандар "- 3 548" сандармен ауыстырылсын;
"11 930" сандар "12 502" сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшасында:
"-3 171 183" сандар "- 3 125 549" сандармен ауыстырылсын.
6) тармақшасында:
"3 171 183" сандар "3 125 549" сандармен ауыстырылсын;
"3 132 221" сандар "3 086 587" сандармен ауыстырылсын.
6-тармақта:
"11 930" сандар "12 502" сандармен ауыстырылсын.
7-тармақта:
"156 799" сандар "160 720" сандармен ауыстырылсын;
"114 869" сандар "105 979" сандармен ауыстырылсын.
8-тармақта:
"433 699" сандар "380 717" сандармен ауыстырылсын.
9-тармақта:
"Забурын ауылдық округі" деген сөздер "Зинеден ауылдық округі" деген сөздермен ауыстырылсын.
10-тармақта:
"173 512" сандар "164 494" сандармен ауыстырылсын;
"30 397" сандар "39 828" сандармен ауыстырылсын;
"0" саны "626" санымен ауыстырылсын;
"5 198" сандар "14 940" сандармен ауыстырылсын;
"307" саны "0" санымен ауыстырылсын;
"4 263" сандар "33 085" сандармен ауыстырылсын.
келесі мазмұндағы 15-тармақпен толықтырылсын:
"15. 2020 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетіне республикалық бюджеттен келесідей көлемдерде:

О внесении изменений в решение Исатайского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 283-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 30 сентября 2020 года № 328-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 октября 2020 года № 4761
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2020-2022 годы, Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Исатайского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 283-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4565, опубликовано 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9 669 960" заменить цифрами "9 620 412";
цифры "3 361 925" заменить цифрами "3 364 035";
цифры "30 358" заменить цифрами "30 442";
цифры "17 589" заменить цифрами "13 089";
цифры "6 260 088" заменить цифрами "6 212 846".
в подпункте 2):
цифры "12 845 263" заменить цифрами "12 749 509".
в подпункте 3):
цифры "-4 120" заменить цифрами "-3 548";
цифры "11 930" заменить цифрами "12 502".
в подпункте 5):
цифры "-3 171 183" заменить цифрами "-3 125 549".
в подпункте 6):
цифры "3 171 183" заменить цифрами "3 125 549";
цифры "3 132 221" заменить цифрами "3 086 587".
в пункте 6:
цифры "11 930" заменить цифрами "12 502".
в пункте 7:
цифры "156 799" заменить цифрами "160 720";
цифры "114 869" заменить цифрами "105 979".
в пункте 8:
цифры "433 699" заменить цифрами "380 717".
в пункте 9:
слова "Забурунский сельский округ" заменить словами "Зинеденский сельский округ".
в пункте 10:
цифры "173 512" заменить цифрами "164 494";
цифры "30 397" заменить цифрами "39 828".
цифру "0" заменить цифрами "626";
цифры "5 198" заменить цифрами "14 940";
цифры "307" заменить цифрой "0";
цифры "4 263" заменить цифрами "33 085".
дополнить пунктом 15 следующего содержания:
"15. Учесть, что в бюджете сельских округов на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих объемах:

мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 128 072 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге – 7 500 мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 8 330 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін."

128 072 тысяч тенге - на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
7 500 тысяч тенге - на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;
8 330 тысяч тенге - на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений."

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылау Исатай аудандық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Рахметов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Рахметов
Мәслихат хатшысы Н. Муханбеталиев

2. Приложения 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Рахметов) Исатайского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрии и экологии.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Рахметов
Секретарь маслихата Н. Муханбеталиев

306 143
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
22 368
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22 368
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
283 775
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
129 255
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
154 520
02
Қаржылық қызмет
1 400
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 400
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
616
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
784
09
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
320 992
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
109 640
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 072
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 939
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
76 629
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
105 120
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 404
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
40 716
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
41 451
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 451
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
34 980
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 980
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
29 801
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 801
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
0
2
Қорғаныс
16 599
01
Әскери мұқтаждар
14 599
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты

306 143
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
22 368
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
22 368
122
Аппарат акима района (города областного значения)
283 775
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
129 255
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
154 520
02
Финансовая деятельность
1 400
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 400
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
616
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
784
09
Прочие государственные услуги общего характера
320 992
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
109 640
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
27 072
007
Капитальные расходы государственного органа
5 939
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
76 629
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
105 120
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
64 404
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
40 716
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
41 451
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
41 451
482
Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)
0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительство района (города областного значения)
34 980
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительство на местном уровне
34 980
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
29 801
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
29 801
2
Оборона
16 599
01
Военные нужды
14 599
122
Аппарат акима района (города областного значения)