Ойыл ауылдық округі, Жасқайрат ауылының шекарасын белгілеу туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 3 желтоқсандағы № 294 қаулысы және Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 желтоқсандағы № LX-5 бірлескен шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 желтоқсанда № 4807 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 3) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6, 31 баптарына сәйкес, Қызылқоға ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қызылқоға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Жалпы аумағы 415,62 гектар және ұзындығы 8462,24 метр болып Ойыл ауылдық округі, Жасқайрат ауылының шекарасы осы бірлескен қаулының және шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын қадағалау аудан әкімінің орынбасары (Ж. Тұрдағалиев) және аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, депутаттық этика және құқық қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы А. Алтыбаев) жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, олар алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылқоға ауданының әкімі Н. Бисембиев
Сессия төрағасы А. Баймуратова
Аудандық мәслихат хатшысы Т. Бейсқали
Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 3 желтоқсаны № 294 мен Қызылқоға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 желтоқсаны № LX-5 бірлескен аудандық әкімдіктің қаулысы мен аудандық мәслихаттың шешіміне қосымша
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Ойыл ауылдық округі, Жасқайрат ауылының әкімшілік шекарасының жоспары
Ойыл ауылдық округі Жасқайрат ауылының шекарасының жалпы аумағы- 415,62 гектар
Шекарасының ұзындығы – 8462,24 метр
Аудан әкімі Н. Бисембиев
Аудандық мәслихат хатшысы Т. Бейсқали

Об установлении границ села Жаскайрат, Уильского сельского округа
Cовместное постановление акимата Кызылкогинского района Атырауской области от 3 декабря 2020 года № 294 и решение маслихата Кызылкогинского района Атырауской области от 3 декабря 2020 года № LX-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 декабря 2020 года № 4807
В соответствии с подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кызылкогинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кызылкогинский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Установить границы села Жаскайрат, Уильского сельского округа общей площадью 415,62 гектар и протяженностью 8462,24 метра согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима района (Ж. Турдагалиев) и на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам соблюдения законности, депутатской этики и правовой защиты (председатель А. Алтыбаев).
3. Настоящее совместное постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Кызылкогинского района Н. Бисембиев
Председатель сессии А. Баймуратова
Секретарь районного маслихата Т. Бейсқали
Приложение к совместному постановлению районного акимата и решению районного маслихата Кызылкогинского района от 3 декабря 2020 года № 294 и Кызылкогинского районного маслихата от 3 декабря 2020 года № LX-5
План административной границы села Жаскайрат, Уильского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области
Общая площадь границы села Жаскайрат Уильского сельского округа - 415,62 гектар
Протяженность границ – 8462,24 метр
Аким района Н. Бисембиев
Секретарь районного маслихата Т. Бейскали