Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жоспарын бекіту туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № LХІ-3 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 4856 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "Жайылымдар туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы Заңының 8-бабына сәйкес, Қызылқоға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жоспары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (А. Баймуратова) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың LXI сессия
төрағасының міндетін атқарушы,
аудандық мәслихат хатшысы
Т. Бейсқали
Қызылқоға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № LXI-3 шешіміне қосымша
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспары
Осы Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспар (бұдан әрі - Жоспар) Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 24 сәуірдегі № 173 "Жайылымдарды ұтымды пайдалану қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15090 тіркелген), Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 3-3/332 "Жайылымдардың жалпы алаңына түсетін жүктеменің шекті рұқсат етілетін нормасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11064 тіркелген) бұйрығына сәйкес әзірленді.
Жоспар жайылымдарды ұтымды пайдалану, жемшөпке қажеттілікті тұрақты қамтамасыз ету және жайылымдардың тозу процестерін болғызбау мақсатында қабылданады.
Жоспар мазмұны:

Об утверждении плана по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 14 декабря 2020 года № LХІ-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 декабря 2020 года № 4856
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 8 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах" Кызылкогинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить план по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрным вопросам и экологии (А. Баймуратова).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
председателя LXI сессии районного
маслихата, секретарь районного
маслихата
Т. Бейсқали
Приложение к решению Кызылкогинского районного маслихата от 14 декабря 2020 года № LXI-3
План по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Настоящий План по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы (далее – План) разработан в соответствии с Законами Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 апреля 2017 года № 173 "Об утверждении Правил рационального использования пастбищ" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15090), приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 апреля 2015 года №3-3/332 "Об утверждении предельно допустимой нормы нагрузки на общую площадь пастбищ" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11064).
План принимается в целях рационального использования пастбищ, устойчивого обеспечения потребности в кормах и предотвращения процессов деградации пастбищ.
План содержит:

1) құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік - аумақтық бірлік аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы) осы жоспардың 1-9 қосымшасына сәйкес;
2) жайылым айналымдарының қолайлы схемалары осы жоспардың 10-18 қосымшасына сәйкес;
3) жайылымдардың, оның ішінде маусымдық жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белгіленген картасы осы жоспардың 19-27 қосымшасына сәйкес;
4) жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздерiне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы осы жоспардың 28-36 қосымшасына сәйкес;
5) жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы осы жоспардың 37-45 қосымшасына сәйкес;
6) ауыл, ауылдық округ маңында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы осы жоспардың 46-54 қосымшасына сәйкес;
7) ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың және айдаудың маусымдық маршруттарын белгілейтін жайылымдарды пайдалану жөніндегі күнтізбелік графигі осы Жоспардың 55 қосымшасына сәйкес.
Жоспар жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қараудың жай-күйі туралы мәліметтер, ауыл шаруашылығы жануарлары мал басының саны туралы деректер, шалғайдағы жайылымдарда жаю үшін ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын қалыптастыру туралы мәліметтер, екпе және аридтік жайылымдарда ауыл шаруашылығы жануарларын жаю ерекшеліктері, мемлекеттік органдар, жеке және (немесе) заңды тұлғалар берген өзге де деректер ескеріле отырып қабылданды.
Әкімшілік-аумақтық бөлініс бойынша Қызылқоға ауданында 10 ауылдық округтер, 16 ауылдық елді-мекендер орналасқан.
Қызылқоға ауданының жалпы көлемі 2 474 275 гектарды құрайды.
Қызылқоға ауданының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 қарашадағы №313 қаулысымен бекітіліп, Атырау облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 10 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде №4286 болып тіркелді.
Аудан бойынша ауылдық округтерде 10 мал дәрігерлік пункті бар.
Қызылқоға ауданында 31888 бас мүйізді ірі қара, 131882 бас ұсақ мүйізді мал, 14548 бас жылқы, 1726 бас түйе саналады.
Аудан көлемі шөл-шөлейтті аймақ зонасына жатады. Топырағы ащы, ылғалы аз, жері сорлы. Өсетін шөптер негізінен жусан, жусан-бүйіргенді, сұр-жусанды және жусан тұқымдастар, ащы жерлерге көкпек, ебелек, бұйырғын, адыраспан өссе, құмды жерлерге қияқ, еркек, қияқ боз, селеу тағы да басқа шөптер өседі. Кей жылдары, көктем ылғалды, жылы болғанда сәуірдің ортасынан бастап эфемерлер (мортық, қоңырбас, сіңбірік, мысық құйрық) сияқты шөптер өсе бастайды. Бұл шөптер бір, бір жарым айларда қурай бастайды.

1) схему (карту) расположения пастбищ на территории административно - территориальной единицы в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов, согласно приложению 1-9 к настоящему Плану;
2) приемлемые схемы пастбищеоборотов, согласно приложению 10-18 к настоящему Плану;
3) карту с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры, согласно приложению 19 - 27 к настоящему Плану;
4) схему доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленную согласно норме потребления воды, согласно приложению 28-36 к настоящему Плану;
5) схему перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища, согласно приложению 37-45 к настоящему Плану;
6) схему размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными при селе, сельском округе, согласно приложению 46-54 к настоящему Плану;
7) календарный график по использованию пастбищ, устанавливающий сезонные маршруты выпаса и передвижения сельскохозяйственных животных, согласно приложению 55 к настоящему Плану;
План принят с учетом сведений о состоянии геоботанического обследования пастбищ, сведений о формировании поголовья сельскохозяйственных животных для выпаса на отгонных пастбищах, особенностей выпаса сельскохозяйственных животных на культурных и аридных пастбищах, сведений о сервитутах для прогона скота и иных данных, предоставленных государственными органами, физическими и (или) юридическими лицами.
По административно-территориальному делению в Кызылкогинском районе имеются 10 сельских округов, 16 сельских населенных пункта.
Общая площадь территории Кызылкогинского района составляет 2 474 275 гектар.
На основании геоботанического обследования пастбищ Кызылкогинского района схема пастбищеоборотов утверждена постановлением акимата Кызылкогинского района от 19 ноября 2018 года №313 и зарегистрирован в реестре нормативных правовых актов за №4286 от 10 декабря 2018 года в департаменте юстици Атырауской области.
По району в сельских округах имеется 10 ветеринарных пунктов.
В Кызылкогинском районе насчитываются 31188 голов крупного рогатого скота, 131882 голов мелкого рогатого скота, 14548 голов лошадей, 1726 голов верблюдов.
Площадь района относится к зонам пустыни-полупустыни. Почва соленая, маловлажная, земля солончаковая. В основном произрастают полынь, серая полынь, травы семейства полынных, в соленой почве произрастают рогач, солончаковый ежовник, гармала, в песчаной почве острец, ковыль, перистый ковыль и другие травы. В отдельные годы, когда весна теплая и влажная, с середины апреля начинают расти эфемерные травы (мортык, конырбас, лиственница, кошачий хвост). Эти травы начинают усыхать в течении полутора месяцев.

Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 1 қосымша
Қызылқоға ауданы, Жангелдин ауылдық округінің (Миялы ауылын қоса алғанда) құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік - аумақтық бірлік аумағында жайылымдардың орналасу Схемасы (картасы)
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 2 қосымша
Қызылқоға ауданы, Ойыл ауылдық округінің құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік - аумақтық бірлік аумағында жайылымдардың орналасу Схемасы (картасы)
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 3 қосымша
Қызылқоға ауданы, Көздіғара ауылдық округінің құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік - аумақтық бірлік аумағында жайылымдардың орналасу Схемасы (картасы)
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 4 қосымша
Қызылқоға ауданы, Тасшағыл ауылдық округінің құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік - аумақтық бірлік аумағында жайылымдардың орналасу Схемасы (картасы)
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 5 қосымша
Қызылқоға ауданы, Жамбыл ауылдық округінің құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік - аумақтық бірлік аумағында жайылымдардың орналасу Схемасы (картасы)
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 6 қосымша
Қызылқоға ауданы, Қызылқоға ауылдық округінің құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік - аумақтық бірлік аумағында жайылымдардың орналасу Схемасы (картасы)
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 7 қосымша
Қызылқоға ауданы, Тайсойған ауылдық округінің құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік - аумақтық бірлік аумағында жайылымдардың орналасу Схемасы (картасы)

Приложение 1 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема (карта) расположения пастбищ на территории административно - территориальной единицы в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов Жангелдинского сельского округа Кызылкогинского района (с том числе село Миялы)
Приложение 2 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема (карта) расположения пастбищ на территории административно - территориальной единицы в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов Уильского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 3 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема (карта) расположения пастбищ на территории административно - территориальной единицы в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов Куздыгаринского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 4 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема (карта) расположения пастбищ на территории административно - территориальной единицы в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов Тасшагилского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 5 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема (карта) расположения пастбищ на территории административно - территориальной единицы в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов Джамбульского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 6 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема (карта) расположения пастбищ на территории административно - территориальной единицы в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов Кызылкогинского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 7 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема (карта) расположения пастбищ на территории административно - территориальной единицы в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов Тайсойганского сельского округа Кызылкогинского района

Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 8 қосымша
Қызылқоға ауданы, Сағыз ауылдық округінің құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік - аумақтық бірлік аумағында жайылымдардың орналасу Схемасы (картасы)
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 9 қосымша
Қызылқоға ауданы, Мұқыр ауылдық округінің құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік - аумақтық бірлік аумағында жайылымдардың орналасу Схемасы (картасы)
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 10 қосымша
Қызылқоға ауданы, Жангелдин ауылдық округінің (Миялы ауылын қоса алғанда) жайылым айналымдарының қолайлы схемасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 11 қосымша
Қызылқоға ауданы, Ойыл ауылдық округінің жайылым айналымдарының қолайлы схемасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 12 қосымша
Қызылқоға ауданы, Көздіғара ауылдық округінің жайылым айналымдарының қолайлы схемасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 13 қосымша
Қызылқоға ауданы, Тасшағыл ауылдық округінің жайылым айналымдарының қолайлы схемасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 14 қосымша
Қызылқоға ауданы, Жамбыл ауылдық округінің жайылым айналымдарының қолайлы схемасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 15 қосымша
Қызылқоға ауданы, Қызылқоға ауылдық округінің жайылым айналымдарының қолайлы схемасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 16 қосымша
Қызылқоға ауданы, Тайсойған ауылдық округінің жайылым айналымдарының қолайлы схемасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 17 қосымша
Қызылқоға ауданы, Сағыз ауылдық округінің жайылым айналымдарының қолайлы схемасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 18 қосымша
Қызылқоға ауданы, Мұқыр ауылдық округінің жайылым айналымдарының қолайлы схемасы

Приложение 8 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема (карта) расположения пастбищ на территории административно - территориальной единицы в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов Сагизкого сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 9 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема (карта) расположения пастбищ на территории административно - территориальной единицы в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов Мукурского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 10 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Приемлемая схема пастбищеоборотов Жангелдинского сельского округа Кызылкогинского района (в том числе село Миялы)
Приложение 11 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Приемлемая схема пастбищеоборотов Уильского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 12 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Приемлемая схема пастбищеоборотов Куздыгаринского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 13 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Приемлемая схема пастбищеоборотов Тасшагилского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 14 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Приемлемая схема пастбищеоборотов Джамбульского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 15 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Приемлемая схема пастбищеоборотов Кызылкогинского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 16 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Приемлемая схема пастбищеоборотов Тайсойганского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 17 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Приемлемая схема пастбищеоборотов Сагизского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 18 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Приемлемая схема пастбищеоборотов Мукурского сельского округа Кызылкогинского района

Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 19 қосымша
Қызылқоға ауданы, Жангелдин ауылдық округінің (Миялы ауылын қоса алғанда) жайылымдардың, оның ішінде маусымдық жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белгіленген картасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 20 қосымша
Қызылқоға ауданы, Ойыл ауылдық округінің жайылымдардың, оның ішінде маусымдық жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белгіленген картасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 21 қосымша
Қызылқоға ауданы, Көздіғара ауылдық округінің жайылымдардың, оның ішінде маусымдық жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белгіленген картасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 22 қосымша
Қызылқоға ауданы, Тасшағыл ауылдық округінің жайылымдардың, оның ішінде маусымдық жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белгіленген картасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 23 қосымша
Қызылқоға ауданы, Жамбыл ауылдық округінің жайылымдардың, оның ішінде маусымдық жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белгіленген картасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 24 қосымша
Қызылқоға ауданы, Қызылқоға ауылдық округінің жайылымдардың, оның ішінде маусымдық жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белгіленген картасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 25 қосымша
Қызылқоға ауданы, Тайсойған ауылдық округінің жайылымдардың, оның ішінде маусымдық жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белгіленген картасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 26 қосымша
Қызылқоға ауданы, Сағыз ауылдық округінің жайылымдардың, оның ішінде маусымдық жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белгіленген картасы

Приложение 19 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры Жангелдинского сельского округа Кызылкогинского района (в том числе село Миялы)
Приложение 20 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры Уильского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 21 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры Куздыгаринского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 22 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры Тасшагилского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 23 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры Джамбульского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 24 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры Кызылкогинского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 25 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры Тайсойганского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 26 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры Сагизского сельского округа Кызылкогинского района

Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 27 қосымша
Қызылқоға ауданы, Мұқыр ауылдық округінің жайылымдардың, оның ішінде маусымдық жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белгіленген картасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 28 қосымша
Қызылқоға ауданы, Жангелдин ауылдық округінің (Миялы ауылын қоса алғанда) жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес су көздеріне (өзендерге, көлдерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру суармалау каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 29 қосымша
Қызылқоға ауданы, Ойыл ауылдық округінің жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес су көздеріне (өзендерге, көлдерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру суармалау каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 30 қосымша
Қызылқоға ауданы, Көздіғара ауылдық округінің жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес су көздеріне (өзендерге, көлдерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру суармалау каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 31 қосымша
Қызылқоға ауданы, Тасшағыл ауылдық округінің жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес су көздеріне (өзендерге, көлдерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру суармалау каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 32 қосымша
Қызылқоға ауданы, Жамбыл ауылдық округінің жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес су көздеріне (өзендерге, көлдерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру суармалау каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 33 қосымша
Қызылқоға ауданы, Қызылқоға ауылдық округінің жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес су көздеріне (өзендерге, көлдерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру суармалау каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы

Приложение 27 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры Мукурского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 28 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленную согласно норме потребления воды Жангелдинского сельского округа Кызылкогинского района (в том числе село Миялы)
Приложение 29 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленную согласно норме потребления воды Уильского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 30 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленную согласно норме потребления воды Куздыгаринского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 31 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленную согласно норме потребления воды Тасшагилского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 32 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленную согласно норме потребления воды Джамбульского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 33 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленную согласно норме потребления воды Кызылкогинского сельского округа Кызылкогинского района

Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 34 қосымша
Қызылқоға ауданы, Тайсойған ауылдық округінің жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес су көздеріне (өзендерге, көлдерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру суармалау каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 35 қосымша
Қызылқоға ауданы, Сағыз ауылдық округінің жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес су көздеріне (өзендерге, көлдерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру суармалау каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 36 қосымша
Қызылқоға ауданы, Мұқыр ауылдық округінің жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес су көздеріне (өзендерге, көлдерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру суармалау каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 37 қосымша
Қызылқоға ауданы, Жангелдин ауылдық округінің (Миялы ауылын қоса алғанда) жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 38 қосымша
Қызылқоға ауданы, Ойыл ауылдық округінің жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 39 қосымша
Қызылқоға ауданы, Көздіғара ауылдық округінің жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 40 қосымша
Қызылқоға ауданы, Тасшағыл ауылдық округінің жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы

Приложение 34 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленную согласно норме потребления воды Тайсойганского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 35 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленную согласно норме потребления воды Сагизского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 36 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленную согласно норме потребления воды Мукурского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 37 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбищами, расположенными Жангелдинского сельского округа Кызылкогинского района (в том числе село Миялы)
Приложение 38 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбищами, расположенными Уильского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 39 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбищами, расположенными Куздыгаринского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 40 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбищами, расположенными Тасшагилского сельского округа Кызылкогинского района

Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 41 қосымша
Қызылқоға ауданы, Жамбыл ауылдық округінің жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 42 қосымша
Қызылқоға ауданы, Қызылқоға ауылдық округінің жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 43 қосымша
Қызылқоға ауданы, Тайсойған ауылдық округінің жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 44 қосымша
Қызылқоға ауданы, Сағыз ауылдық округінің жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 45 қосымша
Қызылқоға ауданы, Мұқыр ауылдық округінің жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 46 қосымша
Қызылқоға ауданы, Жангелдин (Миялы ауылын қоса алғанда) ауылдық округі маңында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 47 қосымша
Қызылқоға ауданы, Ойыл ауылдық округі маңында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы

Приложение 41 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбищами, расположенными Джамбульского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 42 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбищами, расположенными Кызылкогинского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 43 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбищами, расположенными Тайсойганского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 44 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбищами, расположенными Сагизского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 45 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбищами, расположенными Мукурского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 46 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными, Жангелдинского сельского округа Кызылкогинского района (в том числе село Миялы)
Приложение 47 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными расположенными, Уильского сельского округа Кызылкогинского района

Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 48 қосымша
Қызылқоға ауданы, Көздіғара ауылдық округі маңында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 49 қосымша
Қызылқоға ауданы, Тасшағыл ауылдық округі маңында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 50 қосымша
Қызылқоға ауданы, Жамбыл ауылдық округі маңында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 51 қосымша
Қызылқоға ауданы, Қызылқоға ауылдық округі маңында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 52 қосымша
Қызылқоға ауданы, Тайсойған ауылдық округі маңында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 53 қосымша
Қызылқоға ауданы, Сағыз ауылдық округі маңында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 54 қосымша
Қызылқоға ауданы, Мұқыр ауылдық округі маңында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы
Қызылқоға ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарға 55 қосымша
Ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың және айдаудың маусымдық маршруттарын белгілейтін жайылымдарды пайдалану жөніндегі күнтізбелік графигі
Р/с
Ауылдық округ
Шалғай жайылымға малдардың айдап шығарылу мерзімі
Шалғай жайылымнан малдардың қайтарылу мерзімі
Ескерту
1
Миялы ауылдық округі
Мамыр бірінші жартысы
Қазан екінші онкүндігі
2
Жангелдин ауылдық округі
Мамырдың бірінші жартысы
Қазан екінші онкүндігі
3
Ойыл ауылдық округі
Мамырдың бірінші жартысы
Қазан екінші онкүндігі
4
Көздіғара ауылдық округі
Мамырдың бірінші жартысы
Қазан екінші онкүндігі
5
Тасшағыл ауылдық округі
Мамырдың бірінші жартысы
Қазан екінші онкүндігі
6
Жамбыл ауылдық округі
Мамырдың бірінші жартысы
Қазан екінші онкүндігі
7
Қызылқоға ауылдық округі
Мамырдың бірінші жартысы
Қазан екінші онкүндігі
8
Тайсойған ауылдық округі
Мамырдың бірінші жартысы
Қазан екінші онкүндігі
9
Сағыз ауылдық округі
Мамырдың бірінші жартысы
Қазан екінші онкүндігі
10
Мұқыр ауылдық округі
Мамырдың бірінші жартысы
Қазан екінші онкүндігі

Приложение 48 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными расположенными, Куздыгаринского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 49 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными расположенными, Тасшагилского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 50 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными расположенными, Джамбульского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 51 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными, Кызылкогинского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 52 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными, Тайсойганского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 53 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными, Сагизского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 54 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными, Мукурского сельского округа Кызылкогинского района
Приложение 55 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Кызылкогинскому району на 2020-2021 годы
Календарный график по использованию пастбищ, устанавливающий сезонные маршруты выпаса и передвижения сельскохозяйственных животных
П/н
Сельский округ
Срок выпаса скота на отдаленных пастбища
Срок возврата скота из отдаленных пастбищ
Примечание
1
Миялинский сельский округ
Первая половина мая
Вторая декада октября
2
Жангелдинский сельский округ
Первая половина мая
Вторая декада октября
3
Уильский сельский округ
Первая половина мая
Вторая декада октября
4
Куздыгаринский сельский округ
Первая половина мая
Вторая декада октября
5
Тасшагилский сельский округ
Первая половина мая
Вторая декада октября
6
Джамбульский сельский округ
Первая половина мая
Вторая декада октября
7
Кызылкогинский сельский округ
Первая половина мая
Вторая декада октября
8
Тайсойганский сельский округ
Первая половина мая
Вторая декада октября
9
Сагизкий сельский округ
Первая половина мая
Вторая декада октября
10
Мукурский сельский округ
Первая половина мая
Вторая декада октября