Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 348-VІ "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қыркүйектегі № 411-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қазанда № 4762 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған ауданның бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат кезектен тыс LIII сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 348-VІ "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4576 санымен тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"14 602 555" деген сандар "14 404 279" деген сандармен ауыстырылсын;
"752 613" деген сандар "800 168" деген сандармен ауыстырылсын;
"22 821" деген сандар "30 294" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 700" деген сандар "19 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"13 816 421" деген сандар "13 554 817" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"18 647 934" деген сандар "18 339 341" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 5) тармақшасындағы:
"4 075 142" деген сандар "3 963 135" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 6) тармақшасындағы:
"- 4 075 142" деген сандар "- 3 963 135" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 046 667" деген сандар "3 934 660" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақтағы:
"42 814" деген сандар "29 147" деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармақтағы:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 348-VІ "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 30 сентября 2020 года № 411-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 октября 2020 года № 4762
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении районного бюджета на 2020-2022 годы, на внеочередной LIII сессии районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 348-VІ "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4576, опубликовано 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "14 602 555" заменить цифрами "14 404 279";
цифры "752 613" заменить цифрами "800 168";
цифры "22 821" заменить цифрами "30 294";
цифры "10 700" заменить цифрами "19 000";
цифры "13 816 421" заменить цифрами "13 554 817";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "18 647 934" заменить цифрами "18 339 341";
в подпункте 5) пункта 1:
цифры "4 075 142" заменить цифрами "3 963 135";
в подпункте 6) пункта 1:
цифры "-4 075 142" заменить цифрами "-3 963 135";
цифры "4 046 667" заменить цифрами "3 934 660";
в пункте 5:
цифры "42 814" заменить цифрами "29 147";
в пункте 6:

"51 694" деген сандар "50 004" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақтағы:
"4 843 291" деген сандар "8 007 001" деген сандармен ауыстырылсын;
8-тармақтағы:
"374 802" деген сандар "516 728" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (М. Ілияс) жүктелсін.

цифры "51 694" заменить цифрами "50 004";
в пункте 7:
цифры "4 843 291" заменить цифрами "8 007 001";
в пункте 8:
цифры "374 802" заменить цифрами "516 728".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства (М. Ильяс).

181 467
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
21 573
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметiн қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
21 373
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
159 894
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
124 774
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
35 120
2
Қаржылық қызмет
1 620
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 620
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
820
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
800
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
479 785
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
207 854
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 869
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
160 985
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
50
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
50
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
111 753
001
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 783
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
90 970
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
29 707
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 707
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
73 421
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61 687
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
11 434
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
15 235
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 235
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

181 467
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
21 573
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
21 373
003
Капитальные расходы государственного органа
200
122
Аппарат акима района (города областного значения)
159 894
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
124 774
003
Капитальные расходы государственного органа
35 120
2
Финансовая деятельность
1 620
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 620
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
820
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
800
9
Прочие государственные услуги общего характера
479 785
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
207 854
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
46 869
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
160 985
467
Отдел строительства района (города областного значения)
50
040
Развитие объектов государственных органов
50
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
111 753
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования физической культуры и спорта
20 783
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
90 970
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
29 707
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне(города областного значения)
29 707
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
73 421
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
61 687
013
Капитальные расходы государственного органа
300
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
11 434
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
15 235
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
15 235
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

3 312
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 312
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
374 912
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
374 912
2
Әлеуметтiк көмек
354 057
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
354 057
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
196 128
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 420
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
618
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
974
011
Жергiлiктi өкілетті органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
59 811
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
22 561
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
32 593
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
35 952
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
386 775
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
372 639
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
358 069
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
14 570
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
14 136
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 100
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
11 036
7
Тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық
3 195 324
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 816 351
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 805 651
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 069 311
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 736 340
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі

3 312
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 312
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
374 912
010
Государственная адресная социальная помощь
374 912
2
Социальная помощь
354 057
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
354 057
004
Программа занятости
196 128
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 420
007
Оказание жилищной помощи
618
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
974
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
59 811
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
22 561
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
32 593
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
35 952
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
386 775
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
372 639
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
358 069
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
14 570
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
14 136
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 100
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
11 036
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 195 324
1
Жилищное хозяйство
2 816 351
467
Отдел строительстварайона (города областного значения)
2 805 651
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 069 311
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 736 340
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)