Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 354-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 қазандағы № 416-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қазанда № 4775 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және аудан әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат кезектен тыс LIV сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Индер аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 354-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4580 санымен тіркелген, 2020 жылғы 27 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"137 046" деген сандар "136 477" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 810" деген сандар "3 896" деген сандармен ауыстырылсын;
"132 236" деген сандар "132 581" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"137 835" деген сандар "137 266" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"116 628" деген сандар "139 993" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 979" деген сандар "5 179" деген сандармен ауыстырылсын;
"110 649" деген сандар "134 814" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"117 887" деген сандар "141 252" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"102 543" деген сандар "103 497" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 440" деген сандар "5 421" деген сандармен ауыстырылсын;
"96 103" деген сандар "98 076" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"103 871" деген сандар "104 825" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"132 290" деген сандар "132 217" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 380" деген сандар "4 480" деген сандармен ауыстырылсын;
"126 910" деген сандар "127 737" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"133 696" деген сандар "133 623" деген сандармен ауыстырылсын;
9-тармақтың 1) тармақшасындағы:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 16 января 2020 года № 354-VІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2020-2022 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 28 октября 2020 года № 416-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 30 октября 2020 года № 4775
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение Индерского районного акимата об уточнении бюджетов сельских округов и поселка Индербор на 2020-2022 годы, на внеочередной LIV сессии районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Индерского районного маслихата от 16 января 2020 года № 354-VІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4580, опубликовано 27 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "137 046" заменить цифрами "136 477";
цифры "4 810" заменить цифрами "3 896";
цифры "132 236" заменить цифрами "132 581";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "137 835" заменить цифрами "137 266";
в подпункте 1) пункта 3:
цифры "116 628" заменить цифрами "139 993";
цифры "5 979" заменить цифрами "5 179";
цифры "110 649" заменить цифрами "134 814";
в подпункте 2) пункта 3:
цифры "117 887" заменить цифрами "141 252";
в подпункте 1) пункта 5:
цифры "102 543" заменить цифрами "103 497";
цифры "6 440" заменить цифрами "5 421";
цифры "96 103" заменить цифрами "98 076";
в подпункте 2) пункта 5:
цифры "103 871" заменить цифрами "104 825";
в подпункте 1) пункта 7:
цифры "132 290" заменить цифрами "132 217";
цифры "5 380" заменить цифрами "4 480";
цифры "126 910" заменить цифрами "127 737";
в подпункте 2) пункта 7:
цифры "133 696" заменить цифрами "133 623";
в подпункте 1) пункта 9: