Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 354-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 442-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 желтоқсанда № 4826 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және Индер ауданы әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, кезектен тыс LVII сессиясында аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Индер аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 354-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4580 санымен тіркелген, 2020 жылғы 27 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"136 477" деген сандар "139 924" деген сандармен ауыстырылсын;
"132 581" деген сандар "136 028" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"137 266" деген сандар "140 713" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"139 993" деген сандар "139 419" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 179" деген сандар "5 170" деген сандармен ауыстырылсын;
"134 814" деген сандар "134 249" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"141 252" деген сандар "140 678" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"103 497" деген сандар "100 845" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 421" деген сандар "4 618" деген сандармен ауыстырылсын;
"98 076" деген сандар "96 227" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"104 825" деген сандар "102 173" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"132 217" деген сандар "131 473" деген сандармен ауыстырылсын;
"127 737" деген сандар "126 993" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"133 623" деген сандар "132 879" деген сандармен ауыстырылсын;
9-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"201 883" деген сандар "205 707" деген сандармен ауыстырылсын;
"195 313" деген сандар "199 137" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 16 января 2020 года № 354-VІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2020-2022 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 11 декабря 2020 года № 442-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 декабря 2020 года № 4826
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение Индерского районного акимата об уточнении бюджетов сельских округов и поселка Индербор на 2020-2022 годы, на внеочередной LVII сессии районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Индерского районного маслихата от 16 января 2020 года № 354-VІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4580, опубликовано 27 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "136 477" заменить цифрами "139 924";
цифры "132 581" заменить цифрами "136 028";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "137 266" заменить цифрами "140 713";
в подпункте 1) пункта 3:
цифры "139 993" заменить цифрами "139 419";
цифры "5 179" заменить цифрами "5 170";
цифры "134 814" заменить цифрами "134 249";
в подпункте 2) пункта 3:
цифры "141 252" заменить цифрами "140 678";
в подпункте 1) пункта 5:
цифры "103 497" заменить цифрами "100 845";
цифры "5 421" заменить цифрами "4 618";
цифры "98 076" заменить цифрами "96 227";
в подпункте 2) пункта 5:
цифры "104 825" заменить цифрами "102 173";
в подпункте 1) пункта 7:
цифры "132 217" заменить цифрами "131 473";
цифры "127 737" заменить цифрами "126 993";
в подпункте 2) пункта 7:
цифры "133 623" заменить цифрами "132 879";
в подпункте 1) пункта 9:
цифры "201 883" заменить цифрами "205 707";
цифры "195 313" заменить цифрами "199 137";

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (М. Ілияс) жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы С. Байбосынов
Мәслихат хатшысы Б. Сапаров
Индер аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 442-VI шешiмiне 1-қосымша

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства (М. Ильяс).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии С. Байбосынов
Секретарь маслихата Б. Сапаров
Приложение 1 к решению Индерского районного маслихата от 11 декабря 2020 года № 442-VI