2021-2023 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 454-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 желтоқсанда № 4859 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 9 тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және аудан әкімдігімен ұсынылған 2021-2023 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттерінің жобаларын қарап, аудандық мәслихат кезектен тыс LIX сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Жарсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 121 883 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 810 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 118 073 мың теңге;
2) шығындар – 123 608 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге; оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 725 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 725 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 725 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда- Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 21.12.2021 № 75-VII (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021-2023 жылдарға арналған Өрлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 285 756 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 975 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 280 781 мың теңге;
2) шығындар – 287 161 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге,оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге; оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2021-2023 годы
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 29 декабря 2020 года № 454-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 30 декабря 2020 года № 4859
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 9 настоящего решения.
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом района проекты бюджетов сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2021-2023 годы, на внеочередной LIX сессии районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жарсуатского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 121 883 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 810 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 118 073 тысяч тенге;
2) затраты – 123 608 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 725 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 725 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 725 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Индерского районного маслихата Атырауской области от 21.12.2021 № 75-VII (вводится в действие c 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Орликовского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 285 756 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 975 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 280 781 тысяч тенге;
2) затраты – 287 161 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 886 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 886 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда- Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 21.12.2021 № 75-VII (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (М. Ілияс) жүктелсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 886 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 886 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Индерского районного маслихата Атырауской области от 21.12.2021 № 75-VII (вводится в действие c 01.01.2021).
8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства (М. Ильяс).