Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Индербор кенті әкімінің 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 121 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 қыркүйекте № 4731 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 6 желтоқсандағы қорытындысына сәйкес Индербор кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Индер ауданы Индербор кентіндегі:
1) Жаңа шағын ауданға – "Елорда" атауы;
2) №2 өткелге – "Шалқыма" атауы;
3) №3 өткелге – "Шапағат" атауы;
4) №4 өткелге – "Жерұйық" атауы;
5) №5 өткелге – "Жайық" атауы;
6) №6 өткелге – "Арна" атауы;
7) №8 өткелге – "Ойыл" атауы;
8) №9 өткелге – "Тұмарлы" атауы;
9) "Болашақ" шағын ауданындағы №5 көшеге – "Халел Досмұхамедұлы" есімі;
10) "Шығыс" шағын ауданындағы №10 көшеге – "Ақкент" атауы;
11) "Шығыс" шағын ауданындағы №6 көшеге – "Фариза Оңғарсынова" есімі;
12) "Шығыс" шағын ауданындағы №7 көшеге – "Рақымжан Қошқарбаев" есімі;
13) "Болашақ" шағын ауданындағы №11 көшеге – "Ақдала" атауы;
14) "Болашақ" шағын ауданындағы №12 көшеге – "Баянды" атауы;
15) "Болашақ" шағын ауданындағы №13 көшеге – "Ақтүбек" атауы;
16) "Болашақ" шағын ауданындағы №1 А көшеге – "Арай" атауы;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кент әкімі А. Аймуратов

О присвоении наименовании улицам
Решение акима поселка Индербор Атырауской области от 14 сентября 2020 года № 121. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 сентября 2020 года № 4731
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", заключением Атырауской областной ономастической комиссии от 6 декабря 2019 года аким поселка Индербор РЕШИЛ:
1. Присвоить в поселке Индербор Индерского района:
1) Новому микрорайону – наименование "Елорда";
2) проезду №2 – наименование "Шалқыма";
3) проезду №3 – наименование "Шапағат";
4) проезду №4 – наименование "Жерұйық";
5) проезду №5 – наименование "Жайық";
6) проезду №6 – наименование "Арна";
7) проезду №8 – наименование "Ойыл";
8) проезду №9 – наименование "Тұмарлы";
9) В микрорайоне "Болашақ" улице №5 – имя "Халел Досмұхамедұлы";
10) В микрорайоне "Шығыс" улице №10 – наименование "Ақкент";
11) В микрорайоне "Шығыс" улице №6 – имя "Фариза Оңғарсынова";
12) В микрорайоне "Шығыс" улице №7 – имя "Рақымжан Қошқарбаев";
13) В микрорайоне "Болашақ" улице №11 – наименование "Ақдала";
14) В микрорайоне "Болашақ" улице №12 – наименование "Баянды";
15) В микрорайоне "Болашақ" улице №13 – наименование "Ақтүбек";
16) В микрорайоне "Болашақ" улице №1А – наименование "Арай";
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка А. Аймуратов