Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 339-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 368-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 сәуірде № 4632 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2020-2022 жылдарға арналған ауданның бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Мақат аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 23 желтоқсандағы L сессиясының № 339-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4568 санымен тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"6 317 603" сандары "6 356 366" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 339-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 9 апреля 2020 года № 368-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 апреля 2020 года № 4632
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении районного бюджета на 2020-2022 годы, Макатский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение L сессии районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 339-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4568, опубликовано 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 317 603" заменить цифрами "6 356 366";
в подпункте 2):

"6 317 603" сандары "7 509 487" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген абзацтағы "0" саны "97 631" сандармен ауыстырылсын;
"3 977" сандары "1 046 898" сандарымен ауыстырылсын.
2) 4-тармақ алынып тасталсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Қабдолов) жүктелсін.

цифры "6 317 603" заменить цифрами "7 509 487";
в подпункте 6) :
в абзаце "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "97 631";
цифры "3 977" заменить цифрами "1 046 898".
2) пункт 4 исключить.
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности (Кабдолов А).