Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 343-VI "2020-2022 жылдарға арналған Мақат, Доссор кенттерінің және Бәйгетөбе ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 маусымдағы № 436-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 маусымда № 4679 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2020–2022 жылдарға арналған Мақат, Доссор кенттерінің және Бәйгетөбе ауылдық округінің бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 343-VI "2020-2022 жылдарға арналған Мақат, Доссор кенттерінің және Бәйгетөбе ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4577 санымен тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"435 710" сандары "521 374" сандарымен ауыстырылсын;
"396 460" сандары "491 792" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"435 710" сандары "521 374" сандарымен ауыстырылсын.
2 тармақтың:
1) тармақшасында:
"275 128" сандары "361 688" сандарымен ауыстырылсын;
"244 828" сандары "327 697" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"275 128" сандары "361 688" сандарымен ауыстырылсын.
3 тармақтың:
1) тармақшасында:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 343-VI "О бюджетах поселков Макат, Доссор и сельского округа Байгетобе на 2020-2022 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 18 июня 2020 года № 436-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 июня 2020 года № 4679
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении бюджета поселков Макат, Доссор и сельского округа Байгетобе на 2020-2022 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХІ сессии районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 343-VІ "О бюджетах поселков Макат, Доссор и сельского округа Байгетобе на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4577, опубликованное 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "435 710" заменить цифрами "521 374";
цифры "396 460" заменить цифрами "491 792".
в подпункте 2):
цифры "435 710" заменить цифрами "521 374".
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "275 128" заменить цифрами "361 688";
цифры "244 828" заменить цифрами "327 697".
в подпункте 2):
цифры "275 128" заменить цифрами "361 688".
в пункте 3:
в подпункте 1):

"25 186" сандары "30 941" сандарымен ауыстырылсын;
"20 186" сандары "27 941" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"25 186" сандары "30 941" сандарымен ауыстырылсын.
2) 5 тармақ алынып тасталсын.
2. Көрсетілген шешімнің № 1, № 4, № 7 қосымшалары осы шешімнің № 1, № 2, № 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Қабдолов) жүктелсін.

цифры "25 186" заменить цифрами "30 941";
цифры "20 186" заменить цифрами "27 941".
в подпункте 2):
цифры "25 186" заменить цифрами "30 941".
2) пункт 5 исключить.
2. Приложения № 1, № 4, № 7 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям № 1, № 2, № 3 к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности (А. Кабдолов).