Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 339-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 қыркүйектегі № 400-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 қазанда № 4750 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2020-2022 жылдарға арналған ауданның бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Мақат аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 339-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 28 сентября 2020 года № 400-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 8 октября 2020 года № 4750
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении районного бюджета на 2020-2022 годы, Макатский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 23 желтоқсандағы L сессиясының № 339-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4568 санымен тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"8 111 074" сандары "8 263 713" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:

1. Внести в решение L сессии районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 339-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4568, опубликовано 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 111 074" заменить цифрами "8 263 713";
в подпункте 2):

"9 264 195" сандары "9 309 832" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Қабдолов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы Ж. Тажибаев
Мәслихат хатшысы К. Исмагулов

цифры "9 264 195" заменить цифрами "9 309 832";
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности (Кабдолов А).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Ж. Тажибаев
Секретарь маслихата К. Исмагулов

9309832
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
355709
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
133593
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
19696
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
19696
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
113897
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
100152
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2745
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
11000
2
Қаржылық қызмет
1776
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1776
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
735
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1041
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер
220340
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
28373
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28373
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
58869
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25713
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы
32756
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
78674
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36509
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы
42165
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
22772
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу, саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22022
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
750
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
31652
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

9309832
01
Государственные услуги общего характера
355709
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
133593
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
19696
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
19696
122
Аппарат акима района (города областного значения)
113897
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
100152
003
Капитальные расходы государственного органа
2745
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
11000
2
Финансовая деятельность
1776
459
Отдел экономики ифинансов района (города областного значения)
1776
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
735
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим.
1041
9
Прочие государственные услуги общего характера
220340
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства города областного значения)
28373
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
28373
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
58869
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
25713
013
Капитальные расходы государственного органа
400
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
32756
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
78674
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
36509
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
42165
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
22772
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне (города областного значения)
22022
003
Капитальные расходы государственного органа
750
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
31652
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния