Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 473-VІ "2020-2022 жылдарға арналған ауданның бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 маусымдағы № 516-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 маусымда № 4672 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және аудандық мәслихат депутаттарының ұсынысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 473-VІ "2020-2022 жылдарға арналған ауданның бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4569 санымен тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасында:
"15 035 318" сандары "16 500 481" сандарымен ауыстырылсын;
"27 750" сандары "27 767" сандарымен ауыстырылсын;
"12 170 231" сандары "13 635 394" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасында:
"15 156 117" сандары "16 621 280" сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2020 жылға аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері 1 686 549 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Құрманғазы ауылдық округіне 404 584 мың теңге;
Мақаш ауылдық округіне 91 702 мың теңге;
Ақкөл ауылдық округіне 112 554 мың теңге;
Еңбекші ауылдық округіне 79 114 мың теңге;
Нұржау ауылдық округіне 83 450 мың теңге;
Азғыр ауылдық округіне 58 734 мың теңге;
Дыңғызыл ауылдық округіне 61 417 мың теңге;
Жаңаталап ауылдық округіне 87 867 мың теңге;
Сүйіндік ауылдық округіне 87 415 мың теңге;
Бірлік ауылдық округіне 47 235 мың теңге;
Кудряшов ауылдық округіне 70 315 мың теңге;
Орлы ауылдық округіне 69 376 мың теңге;
Байда ауылдық округіне 72 414 мың теңге;
Теңіз ауылдық округіне 60 004 мың теңге;
Сафон ауылдық округіне 79 580 мың теңге;
Қиғаш ауылдық округіне 62 798 мың теңге;
Шортанбай ауылдық округіне 64 719 мың теңге;
Көптоғай ауылдық округіне 57 322 мың теңге;
Асан ауылдық округіне 35 949 мың теңге".
7-тармақта:
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
""Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға 111 206 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 19 декабря 2019 года № 473-VІ "Об утверждении районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 9 июня 2020 года № 516-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 июня 2020 года № 4672
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с предложением депутатов районного маслихата районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 19 декабря 2019 года № 473-VІ "Об утверждении районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4569, опубликовано 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "15 035 318" заменить цифрами "16 500 481";
цифры "27 750" заменить цифрами "27 767";
цифры "12 170 231" заменить цифрами "13 635 394";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "15 156 117" заменить цифрами "16 621 280";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"Установить на 2020 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в сумме 1 686 549 тысяч тенге, в том числе:
сельскому округу Құрманғазы 404 584 тысяч тенге;
Макашскому сельскому округу 91 702 тысяч тенге;
Аккольскому сельскому округу 112 554 тысяч тенге;
Енбекшинскому сельскому округу 79 114 тысяч тенге;
Нуржаускому сельскому округу 83 450 тысяч тенге;
Азгирскому сельскому округу 58 734 тысяч тенге;
Дынгызылскому сельскому округу 61 417 тысяч тенге;
сельскому округу Жаңаталап 87 867 тысяч тенге;
Суюндукскому сельскому округу 87 415 тысяч тенге;
Бирликскому сельскому округу 47 235 тысяч тенге;
Кудряшовскому сельскому округу 70 315 тысяч тенге;
Орлинскому сельскому округу 69 376 тысяч тенге;
Байдинскому сельскому округу 72 414 тысяч тенге;
Тенизскому сельскому округу 60 004 тысяч тенге;
Сафонскому сельскому округу 79 580 тысяч тенге;
Кигашскому сельскому округу 62 798 тысяч тенге;
Шортанбайскому сельскому округу 64 719 тысяч тенге;
Коптогайскому сельскому округу 57 322 тысяч тенге;
Асанскому сельскому округу 35 949 тысяч тенге".
в пункте 7:
дополнить строками следующего содержания:
"111 206 тысяч тенге на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"";

"Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерін, инженерлік-көлік инфрақұрылымын, әлеуметтік-мәдени объектілерді және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға және (немесе) реконструкциялауға 662 337 мың теңге".
13-тармақта:
"400 000" сандары "499 693" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

"662 337 тысяч тенге на строительство и (или) реконструкцию объектов жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры, социально-культурных объектов и инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости".
в пункте 13:
цифры "400 000" заменить цифрами "499 693".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Р. Сұлтанияев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Б. Жугинисов
Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 маусымы № 516-VI шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 473-VІ шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Р. Султанияев) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Секретарь маслихата Б. Жугинисов
Приложение к решению Курмангазинского районного маслихата от 9 июня 2020 года № 516-VI
Приложение 1 к решению районного маслихата № 473-VІ от 19 декабря 2019 года
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы