Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Құрманғазы ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 367 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 желтоқсанда № 4820 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына және "Жайылымдар туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы Заңының 9 бабының 1 тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Құрманғазы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Құрманғазы ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Бектемировке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Нуртаев
Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 14 желтоқсаны № 367 қаулысына қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Құрманғазы ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Курмангазинскому району на основании геоботанического обследования пастбищ
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 14 декабря 2020 года № 367. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 декабря 2020 года № 4820
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат Курмангазинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов по Курмангазинскому району на основании геоботанического обследования пастбищ согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ж. Бектемирова.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Нуртаев
Приложение к постановлению акимата Курмангазинского района от 14 декабря 2020 года № 367
Схема пастбищеоборотов по Курмангазинскому району на основании геоботанического обследования пастбищ