Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 481-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 583-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 4839 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және аудан әкімдігінің ұсынысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 481-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4570 санымен тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасында:
"790 945" сандары "665 840" сандарымен ауыстырылсын;
"49 214" сандары "38 040" сандарымен ауыстырылсын;
"741 731" сандары "627 800" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасында:
"800 820" сандары "675 715" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақтың 1) тармақшасында:
"124 487" сандары "106 692" сандарымен ауыстырылсын;
"4 500" сандары "7 218" сандарымен ауыстырылсын;
"119 987" сандары "99 474" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақтың 2) тармақшасында:
"131 916" сандары "114 121" сандарымен ауыстырылсын;
3-тармақтың 1) тармақшасында:
"135 447" сандары "110 117" сандарымен ауыстырылсын;
"132 115" сандары "106 785" сандарымен ауыстырылсын;
3 - тармақтың 2) тармақшасында:
"137 849" сандары "112 519" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармақтың 1) тармақшасында:
"127 649" сандары "103 705" сандарымен ауыстырылсын;
"123 833" сандары "99 889" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармақтың 2) тармақшасында:
"131 056" сандары "107 112" сандарымен ауыстырылсын;
5-тармақтың 1) тармақшасында:
"124 610" сандары "100 593" сандарымен ауыстырылсын;
"2 500" сандары "2 620" сандарымен ауыстырылсын;
"120" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
"121 990" сандары "97 973" сандарымен ауыстырылсын;
5-тармақтың 2) тармақшасында:
"127 571" сандары "103 554" сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақтың 1) тармақшасында:
"132 102" сандары "107 885" сандарымен ауыстырылсын;
"129 802" сандары "105 585" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 481-VІ "Об утверждении бюджетов сельских округов Курмангазинского района на 2020-2022 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 14 декабря 2020 года № 583-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 декабря 2020 года № 4839
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с предложением районного акимата районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 481-VІ "Об утверждении бюджетов сельских округов Курмангазинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4570, опубликовано 17 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "790 945" заменить цифрами "665 840";
цифры "49 214" заменить цифрами "38 040";
цифры "741 731" заменить цифрами "627 800";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "800 820" заменить цифрами "675 715";
в подпункте 1) пункта 2:
цифры "124 487" заменить цифрами "106 692";
цифры "4 500" заменить цифрами "7 218";
цифры "119 987" заменить цифрами "99 474";
в подпункте 2) пункта 2:
цифры "131 916" заменить цифрами "114 121";
в подпункте 1) пункта 3:
цифры "135 447" заменить цифрами "110 117";
цифры "132 115" заменить цифрами "106 785";
в подпункте 2) пункта 3:
цифры "137 849" заменить цифрами "112 519";
в подпункте 1) пункта 4:
цифры "127 649" заменить цифрами "103 705";
цифры "123 833" заменить цифрами "99 889";
в подпункте 2) пункта 4:
цифры "131 056" заменить цифрами "107 112";
в подпункте 1) пункта 5:
цифры "124 610" заменить цифрами "100 593";
цифры "2 500" заменить цифрами "2 620";
цифры "120" заменить цифрой "0";
цифры "121 990" заменить цифрами "97 973";
в подпункте 2) пункта 5:
цифры "127 571" заменить цифрами "103 554";
в подпункте 1) пункта 6:
цифры "132 102" заменить цифрами "107 885";
цифры "129 802" заменить цифрами "105 585";

"106 964" сандары "82 446" сандарымен ауыстырылсын;
"105 464" сандары "80 946" сандарымен ауыстырылсын;
15-тармақтың 2) тармақшасында:
"106 964" сандары "82 446" сандарымен ауыстырылсын;
16-тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1) кірістер – 97 630 мың теңге;
салықтық түсімдер – 1 076 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 464 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 96 090 мың теңге";
16-тармақтың 2) тармақшасында:
"124 452" сандары "97 630" сандарымен ауыстырылсын;
17-тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1) кірістер – 77 544 мың теңге;
салықтық түсімдер – 660 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 195 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 76 689 мың теңге";
17-тармақтың 2) тармақшасында:
"98 184" сандары "77 544" сандарымен ауыстырылсын;
18-тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1) кірістер – 49 421 мың теңге;
салықтық түсімдер – 1 332 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 981 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 47 108 мың теңге";
18-тармақтың 2) тармақшасында:
"49 672" сандары "49 421" сандарымен ауыстырылсын;
19-тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1) кірістер – 79 688 мың теңге;
салықтық түсімдер – 1 178 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 78 470 мың теңге";
19-тармақтың 2) тармақшасында:
"100 070" сандары "79 688" сандарымен ауыстырылсын;
20-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"20. 2020 жылғы аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері 1 616 832 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Құрманғазы ауылдық округіне 410 130 мың теңге;
2) Еңбекші ауылдық округіне 75 150 мың теңге;
3) Мақаш ауылдық округіне 89 541 мың теңге;
4) Орлы ауылдық округіне 68 857 мың теңге
5) Нұржау ауылдық округіне 82 250 мың теңге;
6) Жаңаталап ауылдық округіне 89 481 мың теңге;
7) Ақкөл ауылдық округіне 43 152 мың теңге;
8) Бірлік ауылдық округіне 47 371 мың теңге; 9) Кудряшов ауылдық округіне 66 133 мың теңге;
10) Дыңғызыл ауылдық округіне 61 097 мың теңге;
11) Азғыр ауылдық округіне 59 404 мың теңге;
12) Сүйіндік ауылдық округіне 93 288 мың теңге;
13) Теңіз ауылдық округіне 64 566 мың теңге;
14) Шортанбай ауылдық округіне 64 900 мың теңге;
15) Байда ауылдық округіне 69 350 мың теңге;

цифры "106 964" заменить цифрами "82 446";
цифры "105 464" заменить цифрами "80 946";
в подпункте 2) пункта 15:
цифры "106 964" заменить цифрами "82 446";
подпункт 1) пункта 16 изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 97 630 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 076 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 464 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 96 090 тысяч тенге";
в подпункте 2) пункта 16:
цифры "124 452" заменить цифрами "97 630";
подпункт 1) пункта 17 изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 77 544 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 660 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 195 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 76 689 тысяч тенге";
в подпункте 2) пункта 17:
цифры "98 184" заменить цифрами "77 544";
подпункт 1) пункта 18 изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 49 421 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 332 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 981 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47 108 тысяч тенге";
в подпункте 2) пункта 18:
цифры "49 672" заменить цифрами "49 421";
подпункт 1) пункта 19 изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 79 688 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 178 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 40 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 78 470 тысяч тенге";
в подпункте 2) пункта 19:
цифры "100 070" заменить цифрами "79 688";
пункт 20 изложить в следующей редакции:
"20. Учесть, что на 2020 год установлены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в сумме 1 616 832 тысяч тенге, в том числе:
1) сельскому округу Құрманғазы 410 130 тысяч тенге;
2) Енбекшинскому сельскому округу 75 150 тысяч тенге;
3) Макашскому сельскому округу 89 541 тысяч тенге;
4) Орлинскому сельскому округу 68 857 тысяч тенге;
5) Нуржаускому сельскому округу 82 250 тысяч тенге;
6) сельскому округу Жаңаталап 89 481 тысяч тенге;
7) Аккольскому сельскому округу 43 152 тысяч тенге;
8) Бирликскому сельскому округу 47 371 тысяч тенге;
9) Кудряшовскому сельскому округу 66 133 тысяч тенге;
10) Дынгызылскому сельскому округу 61 097 тысяч тенге;
11) Азгирскому сельскому округу 59 404 тысяч тенге;
12) Суюндукскому сельскому округу 93 288 тысяч тенге;
13) Тенизскому сельскому округу 64 566 тысяч тенге;
14) Шортанбайскому сельскому округу 64 900 тысяч тенге;
15) Байдинскому сельскому округу 69 350 тысяч тенге;

16) Сафон ауылдық округіне 79 950 мың теңге;
17) Көптоғай ауылдық округіне 54 138 мың теңге;
18) Асан ауылдық округіне 35 686 мың теңге;
19) Қиғаш ауылдық округіне 62 875 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

16) Сафонскому сельскому округу 79 950 тысяч тенге;
17) Коптогайскому сельскому округу 54 138 тысяч тенге;
18) Асанскому сельскому округу 35 686 тысяч тенге;
19) Кигашскому сельскому округу 62 875 тысяч тенге".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Р. Сұлтанияев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
LXV сессиясының төрағасы
Т. Исмагулов
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Жугинисов
Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 583-VI шешіміне 1 қосымша

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Р. Султанияев) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель внеочередной LXV
сессии районного маслихата
Т. Исмагулов
Секретарь районного маслихата Б. Жугинисов
Приложение 1 к решению Курмангазинского районного маслихата от 14 декабря 2020 года № 583-VI