2021-2023 жылдарға арналған ауданның бюджетін бекіту туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 587-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 4843 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 13 тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет жобасын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 056 203 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 188 090 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36 222 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 68 154 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10 763 737 мың теңге;
2) шығындар – 14 175 267 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 21 532 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 43 755 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 22 223 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 140 596 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 140 596 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 43 755 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 22 223 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 119 064 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 89-VII (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
2. Аудан бюджетіне жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
корпоративтік табыс салығы - 100%;
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы - 100%;
әлеуметтік салық - 100%.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 89-VII (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
3. 2021 жылға облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция көлемі 6 162 763 мың теңге сомасында белгіленсін.
4. 2021 жылға аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері 803 544 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:

Об утверждении районного бюджета на 2021-2023 годы
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 21 декабря 2020 года № 587-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 декабря 2020 года № 4843
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 13 настоящего решения.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом района проект районного бюджета на 2021-2023 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 056 203 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 188 090 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 36 222 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 68 154 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 763 737 тысяч тенге;
2) затраты – 14 175 267 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21 532 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 43 755 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22 223 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 140 596 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 140 596 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 43 755 тысяч тенге;
погашение займов – 22 223 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 119 064 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 10.12.2021 № 89-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить на 2021 год норматив общей суммы поступлений общегосударственных налогов в бюджет района в следующих объемах:
корпоративный подоходный налог – 100%;
индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 100%;
социальный налог – 100%.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 10.12.2021 № 89-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Установить на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в районный бюджет в сумме 6 162 763 тысяч тенге.
4. Установить на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в сумме 803 544 тысяч тенге, в том числе:

Құрманғазы ауылдық округіне 58 999 мың теңге;
Мақаш ауылдық округіне 56 146 мың теңге;
Ақкөл ауылдық округіне 42 985 мың теңге;
Еңбекші ауылдық округіне 38 708 мың теңге;
Нұржау ауылдық округіне 45 154 мың теңге;
Азғыр ауылдық округіне 38 567 мың теңге;
Дынғызыл ауылдық округіне 36 975 мың теңге;
Жаңаталап ауылдық округіне 48 060 мың теңге;
Сүйіндік ауылдық округіне 58 126 мың теңге;
Бірлік ауылдық округіне 28 261 мың теңге;
Кудряшов ауылдық округіне 37 585 мың теңге;
Орлы ауылдық округіне 43 543 мың теңге;
Байда ауылдық округіне 40 226 мың теңге;
Теңіз ауылдық округіне 38 610 мың теңге;
Сафон ауылдық округіне 43 613 мың теңге;
Қиғаш ауылдық округіне 40 010 мың теңге;
Шортанбай ауылдық округіне 41 347 мың теңге;
Көптоғай ауылдық округіне 28 909 мың теңге;
Асан ауылдық округіне 37 720 мың теңге.
5. 2021 жылға аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне келесі көлемдерде трансферттер беру белгіленсін:
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге 31 301 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарына тұрғын үй сатып алуға 40 000 мың теңге;
елді мекендердің сумен жабдықтау жүйесінің жұмысын қамтамасыз етуге 13 266 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізуге 110 063 мың теңге;
мәдениет ұйымдарын ағымдағы ұстауға, материалдық-техникалық жарақтандыруға және күрделі жөндеуге 35 939 мың теңге.
Ескерту. 5 - тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 89-VII (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2021 жылға жергілікті атқарушы органның резерві 38 030 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6 - тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 89-VII (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен келесі көлемдерде ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге 103 392 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға 19 258 мың теңге;
еңбек нарығын дамытуға 141 167 мың теңге;
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге 15 104 мың теңге;

сельскому округу Құрманғазы 58 999 тысяч тенге;
Макашскому сельскому округу 56 146 тысяч тенге;
Аккольскому сельскому округу 42 985 тысяч тенге;
Енбекшинскому сельскому округу 38 708 тысяч тенге;
Нуржаускому сельскому округу 45 154 тысяч тенге;
Азгирскому сельскому округу 38 567 тысяч тенге;
Дынгызылскому сельскому округу 36 975 тысяч тенге;
сельскому округу Жаңаталап 48 060 тысяч тенге;
Суюндукскому сельскому округу 58 126 тысяч тенге;
Бирликскому сельскому округу 28 261 тысяч тенге;
Кудряшовскому сельскому округу 37 585 тысяч тенге;
Орлинскому сельскому округу 43 543 тысяч тенге;
Байдинскому сельскому округу 40 226 тысяч тенге;
Тенизскому сельскому округу 38 610 тысяч тенге;
Сафонскому сельскому округу 43 613 тысяч тенге;
Кигашскому сельскому округу 40 010 тысяч тенге;
Шортанбайскому сельскому округу 41 347 тысяч тенге;
Коптогайскому сельскому округу 28 909 тысяч тенге;
Асанскому сельскому округу 37 720 тысяч тенге.
5. Установить на 2021 год объемы трансфертов, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в следующих объемах:
31 301 тысяч тенге на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
40 000 тысяч тенге на приобретение жилья отдельным категориям граждан;
13 266 тысяч тенге на обеспечение функционирования системы водоснабжения населенных пунктов;
110 063 тысяч тенге на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;
35 939 тысяч тенге на текущее содержание, материально-техническое оснащение и капитальный ремонт учреждений культуры.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 10.12.2021 № 89-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2021 год в сумме 38 030 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 10.12.2021 № 89-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены текущие целевые трансферты из республиканского бюджета в следующих объемах:
103 392 тысяч тенге на выплату государственной адресной социальной помощи;
19 258 тысяч тенге на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
141 167 тысяч тенге на развитие рынка труда;
15 104 тысяч тенге на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения;

мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге 67 821 мың теңге.
Ескерту. 7 - тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 89-VII (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен келесі көлемдерде нысаналы ағымдағы трансферттер көзделгені ескерілсін:
азаматтардың жекелеген санаттарына тұрғын үй сатып алуға 52 277 мың теңге;
елді мекендердің сумен жабдықтау жүйесінің жұмысын қамтамасыз етуге 13 266 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге 75 840 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізуге 111 433 мың теңге;
жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға 25 000 мың теңге;
мәдениет ұйымдарын ағымдағы ұстауға, материалдық-техникалық жарақтандыруға және күрделі жөндеуге 35 939 мың теңге.
Ескерту. 8 - тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 89-VII (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен көлік инфрақұрылымын дамытуға 200 000 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферті көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 9 - тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 29.03.2021 № 28-VІI (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен жергілікті атқарушы органдарға мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 43 755 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 10 - тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 89-VII (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен келесі көлемдерде нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін:
ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға 323 325 мың теңге;
инженерлік инфрақұрылымның құрылысына 41 554 мың теңге;
тұрғын үй құрылысына 71 524 мың теңге;
мәдениет объектілерін дамытуға 34 824 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын дамытуға 502 645 мың теңге;
"Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға 28 080 мың теңге.
Ескерту. 11 - тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 89-VII (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

67 821 тысяч тенге на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 10.12.2021 № 89-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в следующих объемах:
52 277 тысяч тенге на приобретение жилья отдельным категориям граждан;
13 266 тысяч тенге на обеспечение функционирования системы водоснабжения населенных пунктов;
75 840 тысяч тенге на оказание социальной помощи отдельным категориям граждан;
111 433 тысяч тенге на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;
25 000 тысяч тенге на субсидирование пассажирских перевозок;
35 939 тысяч тенге на текущее содержание, материально-техническое оснащение и капитальный ремонт учреждений культуры.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 10.12.2021 № 89-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
9. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год из республиканского бюджета предусмотрен целевой трансферт развития на развитие транспортной инфраструктуры в сумме 200 000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 29.03.2021 № 28-VІI (вводится в действие с 01.01.2021).
10. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены из республиканского бюджета бюджетные кредиты местным исполнительным органам в сумме 43 755 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 10.12.2021 № 89-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
11. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые трансферты развития из областного бюджета в следующих объемах:
323 325 тысяч тенге на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
41 554 тысяч тенге на строительство инженерной инфраструктуры;
71 524 тысяч тенге на строительство жилья;
34 824 тысяч тенге на развитие объектов культуры;
502 645 тысяч тенге на развитие транспортной инфраструктуры;
28 080 тысяч тенге на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі".
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 10.12.2021 № 89-VII (вводится в действие с 01.01.2021).

12. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Б.Кенжебаев) жүктелсін.
Ескерту. 12 - тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 29.03.2021 № 28-VІI (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
14. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан келесі көлемдерде нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін:
"Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға 791 825 мың теңге;
"Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы" шеңберінде ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға 279 822 мың теңге;
"Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға 725 558 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын дамытуға 375 000 мың теңге.
Ескерту. Шешім 14 тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 29.03.2021 № 28-VІI (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен; жаңа редакцияда - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 12.07.2021 № 49-VІI (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. 2021 жылға ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының мемлекеттік қызметшілеріне жүз еселік айлық есептік көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы және бір мың бес жүз еселік айлық есептік көрсеткіштен аспайтын сомада тұрғын үй сатып алу немесе салу үшін бюджеттік кредит қаралғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 15 тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 29.03.2021 № 28-VІI (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.

12. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Б.Кенжебаев) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 29.03.2021 № 28-VІI (вводится в действие с 01.01.2021).
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
14. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые трансферты развития из Национального фонда Республики Казахстан в следующих объемах:
791 825 тысяч тенге на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда, в рамках программы жилищного строительства "Нұрлы жер";
279 822 тысяч тенге на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках "Программы развития регионов до 2020 года";
725 558 тысяч тенге на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
375 000 тысяч тенге на развитие транспортной инфраструктуры.
Сноска. Решение дополнено пунктом 14 в соответствии с решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 29.03.2021 № 28-VІI (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 12.07.2021 № 49-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
15. Учесть, что на 2021 год специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, государственным служащим аппаратов акимов сельских округов, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты предусмотрено подъемное пособие в сумме, равной стократному месячному расчетному показателю и бюджетный кредит для приобретения или строительства жилья в сумме, не превышающей одну тысячу пятисоткратного размера месячного расчетного показателя.
Сноска. Решение дополнено пунктом 15 в соответствии с решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 29.03.2021 № 28-VІI (вводится в действие с 01.01.2021).

16. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан мемлекеттік ұйымдардың стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге 63 002 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 16 тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 12.07.2021 № 49-VІI (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен; жаңа редакцияда - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 11.10.2021 № 70-VII (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

16. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены текущие целевые трансферты из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 63 002 тысячи тенге на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения.
Сноска. Решение дополнено пунктом 16 в соответствии с решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 12.07.2021 № 49-VII (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 11.10.2021 № 70-VII (вводится в действие с 01.01.2021).

17. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті атқарушы органдардың қарызын өтеу және борышына қызмет көрсету үшін 28 979 мың теңге көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 17 тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 12.07.2021 № 49-VІI (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен; жаңа редакцияда - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 89-VII (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс LXV сессиясының төрағасы
Т. Исмагулов
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Жугинисов

17. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрено 28 979 тысяч тенге для погашения и обслуживания долга местных исполнительных органов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 17 в соответствии с решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 12.07.2021 № 49-VII (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 10.12.2021 № 89-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
Председатель внеочередной LXV
сессии районного маслихата
Т. Исмагулов
Секретарь районного маслихата Б. Жугинисов