Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 24 наурыздағы № 77 "Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын Оңтүстік Қазақстан облысының ашық деректер тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 2 сәуірдегі № 77 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 3 сәуірде № 5543 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 292 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 29.12.2021 № 292 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 24 қарашадағы "Ақпараттандыру туралы" Заңының 10-бабының 15) тармақшасына сәйкес Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 24 наурыздағы № 77 "Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын Оңтүстік Қазақстан облысының ашық деректер тізбесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3710 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 сәуірде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын Түркістан облысының ашық деректер тізбесін бекіту туралы";
көрсетілген қаулының "Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын Оңтүстік Қазақстан облысының ашық деректер тізбесі" қосымшасы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түркістан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ұ.Қ.Тәжібаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Ө. Шөкеев
Қ.Қ. Айтмұхаметов
Ә.Е. Тұрғымбеков
Ж.Е. Аманбаев
С.А. Қалқаманов
М.И. Мырзалиев
Ұ.Қ. Тәжібаев
А.А. Абдуллаев
А.Б. Тасыбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы цифрлық даму,
инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрі
_________________ А. Жұмағалиев
2020 жылғы "___"__________

О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 24 марта 2016 года № 77 "Об утверждении перечня открытых данных Южно-Казахстанской области, размещаемых на интернет-портале открытых данных"
Постановление акимата Туркестанской области от 2 апреля 2020 года № 77. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 3 апреля 2020 года № 5543. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 29 декабря 2021 года № 292
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 29.12.2021 № 292 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 15) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года "Об информатизации", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 24 марта 2016 года № 77 "Об утверждении перечня открытых данных Южно-Казахстанской области, размещаемых на интернет-портале открытых данных" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3710, опубликовано 26 апреля 2016 года в газете "Южный Казахстан") следующие изменения:
заголовок к указанному постановлению изложить в следующей редакции:
"Об утверждении перечня открытых данных Туркестанской области, размещаемых на интернет-портале открытых данных";
приложение "Перечень открытых данных Южно-Казахстанской области, размещаемых на интернет-портале открытых данных" к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Тажибаева У.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области У. Шукеев
Айтмухаметов К.К.
Тургумбеков А.Е.
Аманбаев Ж.Е.
Калкаманов С.А.
Мырзалиев М.И.
Тажибаев У.К.
Абдуллаев А.А.
Тасыбаев А.Б.
"СОГЛАСОВАНО"
Министр цифрового развития, инноваций и
аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан___________
А. Жумагалиев
"___"___________2020 года

100
Мемлекеттік мүлікті мүліктік жалдауға және сенімгерлік басқаруға беру бойынша ақпарат"
қажеттілігіне қарай
қажеттілігіне қарай
ашық деректер интернет-порталы АЖО
Түркістан облысының қаржы және мемлекеттік активтер басқармасы
Қала/аудан атауы қазақ тілінде
Қала/аудан атауы орыс тілінде
Шарттар саны
Ауданы (шаршы метр)
Жоспарланған түсімдер (мың теңге)
Нақты түсімдер (мың теңге)
орындалу %
101
Түркістан облысындағы коммуналдық меншік объектілерін сенімгерлік басқаруға және жалға алуға конкурстар туралы мәліметтер
қажеттілігіне қарай
қажеттілігіне қарай
ашық деректер интернет-порталы АЖО
Түркістан облысының қаржы және мемлекеттік активтер басқармасы
Қала/аудан атауы қазақ тілінде
Қала/аудан атауы орыс тілінде
Объектінің орыс тіліндегі атауы
Объектінің атауы қазақ тілінде
Орналасқан мекен-жайы қазақ тілінде
Орналасқан мекен-жайы орыс тілінде
Геопозиция
Өтініш берушілер саны
Нарықтық құны, тг.
Теңгерімдік құны, тг.
Сауда-саттықты өткізу күні, уақыты және орны
Сенімгерлік басқаруға беру мерзімі
(нақтылау бойынша әрбір)
Түркістан облысының құрылыс басқармасы
102
Түркістан облысындағы әлеуметтік мақсаттағы объектілердің құрылысы
жыл сайын
20 наурыз жыл сайын
ашық деректер интернет-порталы АЖО
Түркістан облысының құрылыс басқармасы
Объектінің орыс тіліндегі атауы
Объектінің атауы қазақ тілінде
Құрылыс алаңы
Қала / аудан қазақ тілінде
Қала / аудан орыс тілінде
Орналасқан мекен-жайы қазақ тілінде
Орналасқан мекен-жайы орыс тілінде
Геопозиция
Құрылыстың басталуы
Пайдалануға берудің жоспарланған күні
Тапсырыс беруші орыс тілінде
Тапсырыс беруші қазақ тілінде
Құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) орыс тілінде
Құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) қазақ тілінде
Телефон
Электрондық пошта
103
Түркістан облысындағы тұрғын үй құрылысы
жыл сайын
20 наурыз жыл сайын
ашық деректер интернет-порталы АЖО
Түркістан облысының құрылыс басқармасы
Объектінің орыс тіліндегі атауы
Объектінің атауы қазақ тілінде
Құрылыс алаңы
Қабаттар саны
Пәтерлер саны
Қала / аудан қазақ тілінде
Қала / аудан орыс тілінде
Орналасқан мекен-жайы қазақ тілінде
Орналасқан мекен-жайы орыс тілінде
Геопозиция
Құрылыстың басталуы
Пайдалануға берудің жоспарланған күні
Тапсырыс беруші орыс тілінде
Тапсырыс беруші қазақ тілінде
Құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) орыс тілінде
Құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) қазақ тілінде
Телефон
Электрондық пошта

100
Информация по передаче государственного имущества в имущественный найм и доверительное управление по Туркестанской области
по мере необходимости
по мере необходимости
через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление финансов и государственных активов Туркестанской области
Наименование города/района на казахском языке
Наименование города/района на русском языке
Количество договоров
Площадь (квадратный метр)
Планируемые поступления (тысяч тенге)
Фактические поступления (тысяч тенге)
% исполнения
101
Данные о конкурсах на доверительное управление и аренду объектов коммунальной собственности по Туркестанской области
по мере необходимости
по мере необходимости
Через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление финансов и государственных активов Туркестанской области
Наименование города/района на казахском языке
Наименование города/района на русском языке
Наименование объекта на русском языке
Наименование объекта на казахском языке
Адрес месторасположения на казахском языке
Адрес месторасположения на русском языке
Геопозиция
Количество заявителей
Рыночная стоимость, тг.
Балансовая стоимость, тг.
Дата, время и место проведения торгов
Срок передачи на доверительное управление
(детализация по каждому)
Управление строительства Туркестанской области
102
Строительство объектов социального назначения по Туркестанской области
ежегодно
до 20 марта
через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление строительства Туркестанской области
Наименование объекта на русском языке
Наименование объекта на казахском языке
Площадь строительства
Город/район на казахском языке
Город/район на русском языке
Адрес месторасположения на казахском языке
Адрес месторасположения на русском языке
Геопозиция
Начало строительства
Планируемая дата ввода в эксплуатацию
Заказчик на русском языке
Заказчик на казахском языке
Строительная компания (подрядная организация) на русском языке
Строительная компания (подрядная организация) на казахском языке
Телефон
Электронная почта
103
Строительство жилых домов по Туркестанской области
ежегодно
до 20 марта
через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление строительства Туркестанской области
Наименование объекта на русском языке
Наименование объекта на казахском языке
Площадь строительства
Количество этажей
Количество квартир
Город/район на казахском языке
Город/район на русском языке
Адрес месторасположения на казахском языке
Адрес месторасположения на русском языке
Геопозиция
Начало строительства
Планируемая дата ввода в эксплуатацию
Заказчик на русском языке
Заказчик на казахском языке
Строительная компания (подрядная организация) на русском языке
Строительная компания (подрядная организация) на казахском языке
Телефон
Электронная почта

104
Түркістан облысында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу
жыл сайын
20 наурыз жыл сайын
ашық деректер интернет-порталы АЖО
Түркістан облысының құрылыс басқармасы
Объектінің орыс тіліндегі атауы
Объектінің атауы қазақ тілінде
Құрылыс алаңы
Қала / аудан қазақ тілінде
Қала / аудан орыс тілінде
Орналасқан мекен-жайы қазақ тілінде
Орналасқан мекен-жайы орыс тілінде
Геопозиция
Құрылыстың басталуы
Пайдалануға берудің жоспарланған күні
Тапсырыс беруші орыс тілінде
Тапсырыс беруші қазақ тілінде
Құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) орыс тілінде
Құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) қазақ тілінде
Телефон
Электрондық пошта
105
Түркістан облысындағы тұрғын үйдің енгізілген шаршы метрінің көлемі
жыл сайын
20 наурыз жыл сайын
ашық деректер интернет-порталы АЖО
Түркістан облысының құрылыс басқармасы
Кезең
Коммерциялық тұрғын үй мың м 2
ЖАО кезекте тұрғандар үшін жалға берілетін тұрғын үй, мың м. 2
Жеке тұрғын үй құрылысы, мың м. 2
Жалпы алаңы тұрғын үйді пайдалануға беру, мың м 2
Барлық санаттар үшін тұрғын үй құрылыс жинақтары жүйесі арқылы кредиттік тұрғын үй, мың м. 2
106
Саяжай учаскелерін бұзу туралы мәліметтер
жарты жылда бір рет
жыл сайын 20 наурызда
ашық деректер интернет-порталы АЖО
Түркістан облысының құрылыс басқармасы
Саяжай алқабының (бау-бақша шаруашылығының) атауы қазақ тілінде
Саяжай массивінің (бау-бақша шаруашылығының) орыс тіліндегі атауы
Бұзуға жататын аумақ
Геопозиция
Бұзудың жоспарланған мерзімі
Түркістан облысының кәсіпкерлік және сауда басқарамасы
107
Түркістан облысында өнеркәсіп бойынша статистикалық мәліметтер (кен өндіру өнеркәсібі мен карьерлерді қазу көлемі, өзге де металл емес минералды өнім көлемі, өзге де металл емес минералды өнім көлемі, жеңіл өнеркәсіп өнімінің көлемі, машина жасау өнімінің көлемі, металлургия өнеркәсібі өнімінің көлемі, дайын металл бұйымдарының көлемі)
ай сайын
есептік кезеңнен кейін 10 күніне
ашық деректер интернет-порталы АЖО
Түркістан облысының кәсіпкерлік және сауда басқарамасы
Қазақ тіліндегі статистикалық көрсеткіш
Статистикалық көрсеткіш орыс тілінде
Кезең
Өлшем бірлігі қазақ тілінде
Өлшем бірлігі орыс тілінде
Көлемі
Өткен жылдың ұқсас кезеңімен салыстырғанда Динамика
108
Түркістан облысындағы өнеркәсіп объектілері
жыл сайын
есептік кезеңнен кейін 10 күніне
ашық деректер интернет-порталы АЖО
Түркістан облысының кәсіпкерлік және сауда басқарамасы
Қазақ тіліндегі атауы
Орыс тіліндегі атауы
БСН
Басшының аты-жөні
Қызмет бағыты қазақ тілінде
Қызмет бағыты орыс тілінде
Аудан / қала қазақ тілінде
Аудан / қала орыс тілінде
Қазақ тілінде орналасқан мекен-жайы
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде
Геопозиция
Жұмыс тәртібі қазақ тілінде
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде
Байланыс телефондары
Электрондық пошта адресі
Ресми сайт

104
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры по Туркестанской области
ежегодно
до 20 марта
через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление строительства Туркестанской области
Наименование объекта на русском языке
Наименование объекта на казахском языке
Площадь строительства
Город/район на казахском языке
Город/район на русском языке
Адрес месторасположения на казахском языке
Адрес месторасположения на русском языке
Геопозиция
Начало строительства
Планируемая дата ввода в эксплуатацию
Заказчик на русском языке
Заказчик на казахском языке
Строительная компания (подрядная организация) на русском языке
Строительная компания (подрядная организация) на казахском языке
Телефон
Электронная почта
105
Объем введенных квадратных метров жилья по Туркестанской области
ежегодно
до 20 марта
через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление строительства Туркестанской области
Период
Коммерческое жилье, тыс.м.2
Арендное жилье для очередников МИО, тыс.м.2
Индивидуальное жилищное строительство, тыс.м.2
Общая площадь введенных в эксплуатацию жилых домов, тыс.м.2
Кредитное жилье через систему жилстройсбережений для всех категории, тыс.м.2
106
Сведения по планируемому сносу дачных участков по Туркестанской области
раз в полугодие
до 20 марта
через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление строительства Туркестанской области
Наименование дачного массива (садоводства) на казахском языке
Наименование дачного массива (садоводства) на русском языке
Территория, подпадающая под снос
Геопозиция
Планируемый срок сноса
Управление предпринимательства и торговли Туркестанской области
107
Статистические данные по промышленности Туркестанской области (объемы горнодобывающей промышленности и разработки карьеров, объем прочей неметаллической минеральной продукции, объем прочей неметаллической минеральной продукции, объем продукции легкой промышленности, объем продукции машиностроения, объем продукции металлургической промышленности, объем готовых металлических изделий)
ежемесячно
10 число после отчетного периода
Через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление предпринимательства и торговли Туркестанской области
Статистический показатель на казахском языке
Статистический показатель на русском языке
Период
Единица измерения на казахском языке
Единица измерения на русском языке
Объем
Динамика по сравнению с аналогичным периодом прошлого года
108
Объекты промышленности по Туркестанской области
ежегодно
10 число после отчетного периода
Через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление предпринимательства и торговли Туркестанской области
Наименование на казахском языке
Наименование на русском языке
БИН
ФИО руководителя
Направление деятельности на казахском языке
Направление деятельности на русском языке
Район/город на казахском языке
Район/город на русском языке
Адрес месторасположения на казахском языке
Адрес месторасположения на русском языке
Геопозиция
Режим работы на казахском языке
Режим работы на русском языке
Контактные телефоны
Адрес электронной почты
Официальный сайт

109
Түркістан облысындағы кең таралаған пайдалы қазбаларды өндіру жөніндегі деректер
жыл сайын
есептік кезеңнен кейін 10 күніне
ашық деректер интернет-порталы АЖО
Түркістан облысының кәсіпкерлік және сауда басқарамасы
Қазақ тіліндегі өндіру көлемі
Өндіру көлемі орыс тілінде
Есепті кезең
Ағымдағы есепті кезеңдегі өндіру көлемі
Алдыңғы есепті кезеңмен салыстыру
110
"Аудандар мен облыстық маңызы бар қалалар бөлінісінде жер санаттары бойынша жер қорын бөлу"
жарты жылда бір рет
жыл сайын 20 наурызда
ашық деректер интернет-порталы АЖО
Түркістан облысының кәсіпкерлік және сауда басқарамасы
Аудан / облыстық маңызы бар қала атауы қазақ тілінде
Аудан / облыстық маңызы бар қала атауы орыс тілінде
Жер санатының қазақ тіліндегі атауы
Жер санатының орыс тіліндегі атауы
Әрбір санат бөлінісіндегі жер көлемі
Есепті кезең
Геопозиция
111
Түркістан облысындағы автоматты құю станциялары
жарты жылда бір рет
жыл сайын 20 наурызда
ашық деректер интернет-порталы АЖО
Түркістан облысының кәсіпкерлік және сауда басқарамасы
Қазақ тіліндегі атауы
Орыс тіліндегі атауы
Орналасқан жері қазақ тілінде
Орналасқан жері орыс тілінде
Геопозиция
Байланыс телефоны
Жұмыс тәртібі қазақ тілінде
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде
Қызмет түрлері қазақ тілінде
Қызмет түрлері орыс тілінде
Қызметтердің әрбір түрі бойынша қолданыстағы бағалар (тарифтер)
112
Түркістан облысындағы автомобильдік газ құю станцияларының тізімі
жарты жылда бір рет
жыл сайын 20 наурызда
ашық деректер интернет-порталы АЖО
Түркістан облысының кәсіпкерлік және сауда басқарамасы
Қазақ тіліндегі атауы
Орыс тіліндегі атауы
Орналасқан жері қазақ тілінде
Орналасқан жері орыс тілінде
Геопозиция
Байланыс телефоны
Жұмыс тәртібі қазақ тілінде
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде
Қызмет түрлері қазақ тілінде
Қызмет түрлері орыс тілінде
Қызметтердің әрбір түрі бойынша қолданыстағы бағалар (тарифтер))
113
Түркістан облысындағы ірі супермаркеттер мен базарлардың тізімі
тоқсан сайын
әр тоқсанның соңғы айының 10-на дейін
ашық деректер интернет-порталы АЖО
Түркістан облысының кәсіпкерлік және сауда басқарамасы
Қазақ тіліндегі атауы
Орыс тіліндегі атауы
Қазақ тілінде орналасқан мекен-жайы
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде
Геопозиция
Қызмет түрлері қазақ тілінде
Қызмет түрлері орыс тілінде
Жұмыс тәртібі қазақ тілінде
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде
Басшының аты-жөні
Байланыс телефоны
Электрондық пошта адресі
Ресми интернет-ресурсы
Түркістан облыстық цифрландыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасы

109
Данные по добыче общераспространенных полезных ископаемых по Туркестанской области
ежемесячно
10 число после отчетного периода
Через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Туркестанской области
Объем добычи на казахском языке
Объем добычи на русском языке
Отчетный период
Объем добычи за текущий отчетный период
Сравнение с предыдущим отчетным периодом
110
Распределение земельного фонда по категориям земель в разрезе районов и городов областного значения по Туркестанской области
раз в полугодие
до 20 марта
через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление предпринимательства и торговли Туркестанской области
Наименование района / города областного значения на казахском языке
Наименование района / города областного значения на русском языке
Наименование категории земель на казахском языке
Наименование категории земель на русском языке
Площадь земель в разрезе каждой категории
Отчетный период
Геопозиция
111
Автоматические заправочные станции по Туркестанской области
раз в полугодие
до 20 марта
через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление предпринимательства и торговли Туркестанской области
Наименование на казахском языке
Наименование на русском языке
Место расположения на казахском языке
Место расположения на русском языке
Геопозиция
Контактный телефон
Режим работы на казахском языке
Режим работы на русском языке
Виды услуг на казахском языке
Виды услуг на русском языке
Действующие цены по каждому виду услуг (тарифы)
112
Список автомобильных газозаправочных станций по Туркестанской области
раз в полугодие
до 20 марта
через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление предпринимательства и торговли Туркестанской области
Наименование на казахском языке
Наименование на русском языке
Место расположения на казахском языке
Место расположения на русском языке
Геопозиция
Контактный телефон
Режим работы на казахском языке
Режим работы на русском языке
Виды услуг на казахском языке
Виды услуг на русском языке
Действующие цены по каждому виду услуг (тарифы)
113
Перечень крупных супермаркетов и рынков по Туркестанской области
ежеквартально
10 число после отчетного периода
Через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление предпринимательства и торговли Туркестанской области
Наименование на казахском языке
Наименование на русском языке
Адрес месторасположения на казахском языке
Адрес месторасположения на русском языке
Геопозиция
Виды услуг на казахском языке
Виды услуг на русском языке
Режим работы на казахском языке
Режим работы на русском языке
ФИО руководителя
Контактный телефон
Адрес электронной почты
Официальный интернет-ресурс
Управление цифровизации, государственных услуг и архивов Туркестанской области

114
Түркістан облысы әкімдігі тарапынан көрсетілетін мемлекеттік қызметтер
өзгерістер енгізілген сайын
өзгерістер енгізілген сайын
ашық деректер интернет-порталы АЖО
Түркістан облыстық цифрландыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасы
Мемлекеттік қызметтің атауы қазақ тілінде
Мемлекеттік қызметтің атауы орыс тілінде
Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қазақ тілінде
Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: орыс тілінде
Мемлекеттік қызмет алушылар қазақ тілінде
Мемлекеттік қызмет алушылар орыс тілінде
Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері қазақ тілінде
Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері орыс тілінде
Мемлекеттік қызметті берушінің атауы қазақ тілінде
Мемлекеттік қызметті берушінің атауы орыс тілінде
Мемлекеттік қызметтің құны
Мемлекеттік қызметтің коды
115
Түркістан облысындағы байланыс және сымтетік объектілері
жылына екі рет
20 наурыз бен 20 желтоқсан
ашық деректер интернет-порталы АЖО
Түркістан облыстық цифрландыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасы
Қазақ тіліндегі атауы
Орыс тіліндегі атауы
Басшының аты-жөні
Жұмыс тәртібі қазақ тілінде
Орналасқан мекен жайы орыс тілінде
Орналасқан мекен-жайы қазақ тілінде
Орналасқан мекен-жайы орыс тілінде
Геопозиция
Ресми сайт
Электрондық пошта адресі
Қазақ тіліндегі қызмет түрлері
Қызмет түрлері орыс тілінде
Клиенттермен жұмыс істеу бойынша байланыс телефондары
116
Фото/Бейне фиксация камералары
жылына екі рет
20 наурыз бен 20 желтоқсан
ашық деректер интернет-порталы АЖО
Түркістан облыстық цифрландыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасы
Орналасқан жері қазақ тілінде
Орналасқан жері орыс тілінде
Геопозиция
Камера түрі
Камералар саны
Түркістан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
117
Түркістан облысындағы қоқыс шақыру объектілері
жылына екі рет
20 наурыз бен 20 желтоқсан
ашық деректер интернет-порталы АЖО
Түркістан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
Қазақ тіліндегі атауы
Орыс тіліндегі атауы
Басшының аты-жөні
Жұмыс тәртібі қазақ тілінде
Жұмыс тәртібі орыс тілінде
Орналасқан мекен-жайы қазақ тілінде
Орналасқан мекен жайы орыс тілінде
Геопозиция
Ресми сайт
Электрондық пошта адресі
Қазақ тіліндегі қызмет түрлері
Қызмет түрлері орыс тілінде
Клиенттермен жұмыс істеу бойынша байланыс телефондары
118
Түркістан облысындағы қоқыс шығару тарифтері
жыл сайын
20 желтоқсан
ашық деректер интернет-порталы АЖО
Түркістан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
Елді мекен
Субъектінің атауы (жеке немесе заңды тұлға)
Қызмет түрлері
Бекітілген тариф
Өлшем бірлігі

114
Государственные услуги, оказываемые акиматом Туркестанской области
по мере изменения
по мере изменения
Через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление цифровизации, государственных услуг и архивов Туркестанской области
Наименование государственной услуги на казахском языке
Наименование государственной услуги на русском языке
Форма оказания государственной услуги на казахском языке
Форма оказания государственной услуги на русском языке
Получатели государственных услуг на казахском языке
Получатели государственных услуг на русском языке
Сроки оказания государственной услуги на казахском языке
Сроки оказания государственной услуги на русском языке
Наименование услугодателя на казахском языке
Наименование услугодателя на русском языке
Стоимость государственной услуги
Код государственной услуги
115
Объекты связи и телефонизации по Туркестанской области
по мере изменения
20 марта и 20 декабря
Через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление цифровизации, государственных услуг и архивов Туркестанской области
Наименование на казахском языке
Наименование на русском языке
Ф.И.О. руководителя
Режим работы на казахском языке
Режим работы на русском языке
Адрес месторасположения на казахском языке
Адрес месторасположения на русском языке
Геопозиция
Официальный сайт
Адрес электронной почты
Виды услуг на казахском языке
Виды услуг на русском языке
116
Камеры фото/видео-фиксации по Туркестанской области
два раза в год
20 марта и 20 декабря
через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление цифровизации, государственных услуг и архивов Туркестанской области
Место расположения на казахском языке
Место расположения на русском языке
Геопозиция
Тип камеры
Количество камер
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Туркестанской области
117
Объекты вывоза мусора по Туркестанской области
два раза в год
20 марта и 20 декабря
через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Туркестанской области
Наименование на казахском языке
Наименование на русском языке
Ф.И.О. руководителя
Режим работы на казахском языке
Режим работы на русском языке
Адрес месторасположения на казахском языке
Адрес месторасположения на русском языке
Геопозиция
Официальный сайт
Адрес электронной почты
Виды услуг на казахском языке
Виды услуг на русском языке
Контактные телефоны по работе с клиентами
118
Тарифы на вывоз мусора по Туркестанской области
ежегодно
20 декабря ежегодно
через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Туркестанской области
Населенный пункт
Наименование субъекта (физическое или юридическое лицо)
Виды услуг
Утвержденный тариф
Единица измерения

119
Кен орнының атауы
жыл сайын
20 желтоқсан
ашық деректер интернет-порталы АЖО
Түркістан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
Кен орнының атауы қазақ тілінде
Кен орнының орыс тіліндегі атауы
Кен орнының түрі қазақ тілінде
Кен орнының түрі орыс тілінде
Көлемі
Қызмет көрсетуші ұйым
Кен орнының орналасуы
Геопозиция
Түркістан облысының жер катынастары басқарамасы
120
Түркістан облысы бойынша бос жер учаскелері"
тоқсан сайын
әр тоқсанның соңғы айының 10-на дейін
ашық деректер интернет-порталы АЖО
Түркістан облысының жер катынастары басқарамасы
Мемлекеттік және орыс тілдерінде:
Жер учаскесінің сипаттамасы
Алаңы
Аудан/қала
Орналасқан орны
121
Түркістан облысындағы коммерциялық мақсаттар үшін іске асырылған жер учаскелері
жыл сайын
20 желтоқсан
ашық деректер интернет-порталы АЖО
Түркістан облысының жер катынастары басқарамасы
Қала/аудан атауы қазақ тілінде
Қала/аудан атауы орыс тілінде
Аукциондар саны
Учаскелер саны
Аукцион, галерея арқылы сатылған жер ауданы
Бағасы, мың теңге
Құқық түрі қазақ тілінде
Құқық түрі орыс тілінде
Түркістан облысының сәулет және қала құрылысы басқарамасы
122
Түркістан облысындағы барлық қалалар мен елді мекендердің бас жоспарларының схемалары және егжей-тегжейлі жоспарлау жобалары"
жыл сайын
20 желтоқсан
ашық деректер интернет-порталы АЖО
Түркістан облысының сәулет және қала құрылысы басқарамасы
Қазақ тіліндегі атауы
Орыс тіліндегі атауы
Жоба түрі қазақ тілінде
Жоба түрі орыс тілінде
Бастапқы жылға халық саны (жыл / адам)
Есептік мерзімге халық саны (жыл / адам)
Жобаға тапсырыс беруші қазақ тілінде
Жобаға тапсырыс беруші орыс тілінде
Жобаны қазақ тілінде әзірлеуші
Жобаны орыс тілінде әзірлеуші
Бекітілген күні, қазақ тіліндегі шешімнің №, кім
Бекіту күні, кім, орыс тілінде шешімнің №
Нақты жағдайы (жинақтылығы, AutoCAD, Coreldraw және т. б. (Бар болса) бағдарламасында әзірленген, әзірлеу/түзету сатысы) қазақ тілінде
Нақты жағдайы (жинақтылығы, AutoCAD, Coreldraw және т. б. бағдарламасында әзірленген (бар болса), әзірлеу/түзету сатысы) орыс тілінде

119
Месторождения по Туркестанской области
ежегодно
20 декабря ежегодно
через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Туркестанской области
Наименование месторождения на казахском языке
Наименование месторождения на русском языке
Вид месторождения на казахском языке
Вид месторождения на русском языке
Объем
Обслуживающая организация
Расположение месторождения
Геопозиция
Управление земельных отношений Туркестанской области
120
Свободные земельные участки по Туркестанской области
ежеквартально
10 число после отчетного периода
через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление земельных отношений Туркестанской области
На государственном и русском языках:
Характеристика земельного участка
Площадь
Район/город
Месторасположение
121
О реализованных для коммерческих целей земельных участках по Туркестанской области
ежегодно
20 декабря ежегодно
через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление земельных отношений Туркестанской области
Наименование города/района на казахском языке
Наименование города/района на русском языке
Количество аукционов
Количество участков
Площадь земли, проданной через аукцион, га
Цена, тыс. тг
Вид права на казахском языке
Вид права на русском языке
Управление архитектуры и градостроительства Туркестанской области
122
Схемы генеральных планов всех городов и населенных пунктов и проекты детальных планировок по Туркестанской области
ежегодно
20 декабря ежегодно
через АРМ интернет-портала открытых данных
Управление архитектуры и градостроительства Туркестанской области
Наименование на казахском языке
Наименование на русском языке
Тип проекта на казахском языке
Тип проекта на русском языке
Численность населения на исходный год (год/чел)
Численность населения на расчҰтный срок (год/чел)
Заказчик проекта на казахском языке
Заказчик проекта на русском языке
Разработчик проекта на казахском языке
Разработчик проекта на русском языке
Дата утверждения, кем, № решения на казахском языке
Дата утверждения, кем, № решения на русском языке
Фактическое состояние (комплектность, разработан в программе Auto CAD, Coreldraw и т.д. (при наличии), стадия разработки/корректировки) на казахском языке
Фактическое состояние (комплектность, разработан в программе Auto CAD, Coreldraw и т.д. (при наличии), стадия разработки/корректировки) на русском языке