2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 58/408-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 8 қаңтарда № 6017 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Арыс қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 57/404-VІ "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5997 тіркелген шешіміне сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақдала ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 84936 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5969 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 78967 мың теңге;
2) шығындар – 85986 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1050 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1050 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1050 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда- Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 15.09.2021 № 11/56-VІІ шешiмiмен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Байырқұм ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 60642 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4529 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 56113 мың теңге;
2) шығындар – 61641 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -999 мың теңге;

О бюджетах сельских округов на 2021-2023 годы
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 31 декабря 2020 года № 58/408-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 8 января 2021 года № 6017. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2021.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением маслихата города Арыс от 24 декабря 2020 года № 57/404-VІ "О городском бюджете на 2021-2023 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5997, маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Акдала на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 84936 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5969 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 78967 тысяч тенге;
2) затраты – 85986 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1050 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1050 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1050 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Арысского городского маслихата Туркестанской области от 15.09.2021 № 11/56-VІІ (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет сельского округа Байыркум на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 60642 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4529 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 56113 тысяч тенге;
2) затраты – 61641 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -999 тысяч тенге;

7. 2021 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде қалалық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
8. "Арыс қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

7. Установить на 2021 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, культуры являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из городского бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
8. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Арыс" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:

1) осы шешімді "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Арыс қалалық мәслихат аппараты интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
9. Осы шешімнің орындалуын бақылау Арыс қалалық мәслихат аппаратының басшысы М.Сыдыховқа жүктелсін.
10. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы Е. Медетбеков
Арыс қалалық маслихат хатшысы А. Байтанаев
Арыс қалалық мәслихатының

1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе аппарата маслихата города Арыс после его официального опубликования.
9. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата маслихата города Арыс М.Сыдыхова.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
городского маслихата Е. Медетбеков
Секретарь Арысского
городского маслихата А. Байтанаев
Приложение 1 к решению
маслихата города Арыс