Кентау қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Түркістан облысы Кентау қаласы әкімінің 2020 жылғы 25 ақпандағы № 4 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 ақпанда № 5451 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Кентау қаласы әкімінің 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Кентау қаласы әкімінің 23.12.2024 № 9 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1 тармағына сәйкес, сайлаушыларға барынша қолайлық туғызу мақсатында жергілікті және өзге де жағдаяттар ескеріле отырып Кентау қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қаласының аумағында сайлауды ұйымдастыру және өткізу үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылысын.
2. Кентау қаласы әкімінің 2018 жылғы 23 қарашадағы № 9 "Кентау қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4808 тіркелген, 2018 жылғы 29 қарашада "Кентау шұғыласы" газетінде және 2018 жылғы 6 желтоқсанда Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Кентау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасы Әділет министрілігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Кентау қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кентау қаласы әкімінің орынбасары А.Басаровқа жүктелсін.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күніне кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Д.Махажанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Кентау қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
_____________Б.Садуов
"__"_________2020 жыл
Кентау қаласы әкімінің
"25" ақпандағы 2020 жылғы
№ 4 шешіміне қосымша
Кентау қаласының сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Кентау қаласы әкімінің 19.05.2022 № 10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 35 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Алтынсарин көшесі № 16, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Кентау қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Әлихан Бөкейханов атындағы №23 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Об образовании избирательных участков на территории города Кентау
Решение акима города Кентау Туркестанской области от 25 февраля 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 27 февраля 2020 года № 5451. Утратило силу решением акима города Кентау Туркестанской области от 23 декабря 2024 года № 9
Сноска. Утратило силу решением  акима города Кентау Туркестанской области от 23.12.2024 № 9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", в целях создания максимального удобства для избирателей с учетом местных и иных условий, аким города Кентау РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки для организации и проведения выборов на территории города Кентау согласно приложения к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима города Кентау от 23 ноября 2018 года № 9 "Об образовании избирательных участков на территории города Кентау" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4808, опубликовано 29 ноября 2018 года в газете "Кентау" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 декабря 2018 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима города Кентау" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Кентау после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Кентау Басарова А.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким города Махажанов Д.
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Кентауской
городской избирательной комиссии
_________________________ Садуов Б.
"___"___________2020 года
Приложение к решению
акима города Кентау
от 25 февраля
2020 года № 4
Избирательные участки города Кентау
Сноска. Приложение - в редакции решения акима города Кентау Туркестанской области от 19.05.2022 № 10 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 35
Центр: город Кентау, улица Алтынсарина № 16, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 23 имени Алихана Бокейханова" отдела развития человеческого потенциала города Кентау управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

Шекаралары: С.Қожанов көшесі № 65-85 (тақ), 52-60 (жұп) үйлер, Ғ.Мұратбаев көшесі № 60-86 (жұп), 179-215 (тақ) үйлер, Әл-Фараби көшесі № 1-11 (тақ), № 21, 25, 27, 35, 37, 39, 41, 52, 60-68 үйлер, Рысқұлов көшесі № 104-178 үйлер, Наурыз тұйығы № 3-25 (тақ), 4-36 (жұп) үйлер, Бөкейхан көшесі № 70-96 (жұп), 59-83 (тақ) үйлер, Шәкәрім көшесі № 62-86 үйлер, Қажымұқан тұйығы № 1-65 (тақ), 2-52 (жұп) үйлер, Р.Құдайбергенов көшесі, Н.Камалов көшесі, Молдағұлова тұйығы № 3-52 үйлер, М.Өтемісұлы көшесі, И.Тайманов көшесі, Асанова тұйығы № 1-54 үйлер, Досжанова тұйығы № 2-51 үйлер.
№ 36 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Ромах көшесі № 48, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Кентау қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 10 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Тәуелсіздік көшесі № 1-440 үйлер, Бала-Бүргем тұйығы № 2-22 үйлер, Ш.Уалиханов көшесі № 1/1-1/11, 32-40 үйлер, Молда Мұса көшесі № 1-213 үйлер, Көктөбе көшесі № 1-70 үйлер, К.Әзірбаев көшесі № 1-10 үйлер, Тоныкөк көшесі № 1-27 (тақ) үйлер, Сүгір көшесі № 1-37 (тақ) үйлер, Құлыншақ көшесі № 2-44 (жұп), 1-41 (тақ) үйлер, Строительный тұйығы № 3-28 үйлер, Ромах тұйығы № 1-28 үйлер, Алпамыс батыр тұйығы № 4-35 үйлер, Д.Нұрпейісова көшесі № 3-62 үйлер, Парасат көшесі.
№ 37 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Алтынсарин көшесі № 15, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Кентау қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Тұрар Рысқұлов атындағы № 24 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай даңғылы № 10, 12, 14 үйлер, Әл-Фараби көшесі № 20-58 (жұп) үйлер, № 51-59 (тақ) үйлер, Алтынсарин көшесі № 22, 24, 26 үйлер, "Болашақ" шағын ауданы: Райымбек Сейтметов көшесі, Насыр Фазылов көшесі, Адыл Якубов көшесі, Қасым Қайсенов көшесі, Исабеков Өтебай көшесі.
№ 899 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Алтынсарин көшесі № 15, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Кентау қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Тұрар Рысқұлов атындағы № 24 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Т.Рысқұлов көшесі № 2-100 (жұп), № 1-63 (тақ) үйлер, Ш.Уалиханов көшесі № 44-62 (жұп) үйлер, Әли Бекенов көшесі № 2А, 4А, 18, 47, 47А, 49, 53, 53А, 58, 63, 65, 67 (тақ) үйлер.
№ 38 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Бала-бүргем көшесі № 1В, "Абай жолы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, бөбекжай-балабақшасының ғимараты.

Границы: улица С.Кожанова дома № 65-85 (нечетный), 52-60 (четный), улица Г.Муратбаева дома № 60-86 (четный), 179-215 (нечетный), улица Аль-Фараби дома № 1-11 (нечетный), № 21, 25, 27, 35, 37, 39, 41, 52, 60-68, улица Рыскулова дома № 104-178, переулок Наурыз дома № 3-25 (нечетный), 4-36 (четный), улица Бокейхана дома № 70-96 (четный), 59-83 (нечетный), улица Шакарим дома № 62-86, переулок Кажымукана дома № 1-65 (нечетный), 2-52 (четный), улица Р.Кудайбергенова, улица Н.Камалова, переулок Молдагулова дома № 3-52, улица М.Утемисулы, улица И.Тайманова, переулок Асанова дома № 1-54, переулок дома Досжанова № 2-51.
Избирательный участок № 36
Центр: город Кентау, улица Ромаха № 48, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 10" отдела развития человеческого потенциала города Кентау управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица Тауелсиздик дома № 1-440, переулок Бала-Бургем дома № 2-22, улица Ш.Уалиханова дома № 1/1-1/11, 32-40, улица Молда Муса дома № 1-213, улица Коктобе дома № 1-70, улица К.Азирбаева дома № 1-10, улица Тоныкок дома № 1-27 (нечетный), улица Сугир дома № 1-37 (нечетный), улица Кулыншак дома № 2-44 (четный), 1-41 (нечетный), переулок Строительный дома № 3-28, переулок Ромаха дома № 1-28, переулок Алпамыс батыра дома № 4-35, улица Д.Нурпейисова дома № 3-62, улица Парасат.
Избирательный участок № 37
Центр: город Кентау, улица Алтынсарина № 15, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 24 имени Турара Рыскулова" отдела развития человеческого потенциала города Кентау управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: проспект Абая дома №10, 12, 14, улица Аль-Фараби дома № 20-58 (четный), № 51-59 (нечетный), улица Алтынсарина дома № 22, 24, 26, микрорайон "Болашак": улица Райымбек Сейтметова, улица Насыр Фазылова, улица Адыл Якубова, улица Касым Кайсенова, улица Утебай Исабекова.
Избирательный участок № 899
Центр: город Кентау, улица Алтынсарина № 15, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 24 имени Турара Рыскулова" отдела развития человеческого потенциала города Кентау управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица Т.Рыскулова дома № 2-100 (четный), № 1-63 (нечетный), улица Ш.Уалиханова дома № 44-62 (четный), улица Али Бекенова дома № 2А, 4А, 18, 47, 47А, 49, 53, 53А, 58, 63, 65, 67 (нечетный).
Избирательный участок № 38
Центр: город Кентау, улица Бала-Бургем № 1В, здание ясли-сада товарищества с ограниченной ответственностью "Абай жолы".

Шекаралары: М.Жұмабаев көшесі, М.Мақатаев көшесі, Желтоқсан тұйығы, Шаңырақ көшесі, Сүйінбай көшесі, Қарасай тұйығы, Спатаев көшесі, Т.Айбергенов көшесі, Керегетас көшесі, Металлургов көшесі, Б.Майлин көшесі, С.Қожамқұлов көшесі, И.Есенберлин көшесі, Т.Бокин көшесі, С.Мұқанов көшесі, А.Байтұрсынов көшесі, Сералиев көшесі, Әлімқұлов көшесі, Жансүгіров көшесі, Ромах тұйығы № 29-35 (тақ) үйлер, С.Рахимов көшесі, Темірқазық көшесі.
№ 39 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, С.Бәйтереков көшесі № 2Б, Кентау қаласы әкімдігінің "Кентау қалалық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шәмші Қалдаяқов атындағы мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын ғимараты.
Шекаралары: Яссауи даңғылы № 14-86 (жұп), 25-79 (тақ) үйлер, Абай даңғылы № 1-11 (тақ), 5А, 7А үйлер, Ардақты-ана көшесі № 3-46 үйлер, Байсейтова көшесі № 2-53 үйлер, С.Қожанов көшесі № 2-48 (жұп), 1-61 (тақ) үйлер, Шәкәрім көшесі № 6-23, 24-58, 35-59 үйлер, Иманбаев көшесі № 3-57 (тақ), 4-86 (жұп) үйлер, Алаш тұйығы № 2-30 (жұп), 1-23 (тақ) үйлер, Дулатов көшесі № 50-68 (жұп) үйлер, Тәжімбетов көшесі № 3-11 (тақ) үйлер, Балхаш тұйығы, Каленов көшесі № 1-9 (тақ), 26 үйлер, Алтынсарин көшесі № 1, 3, 4 үйлер, С.Байтереков көшесі № 1-17 (тақ) үйлер, Күлтегін көшесі № 10-17 (тақ) үйлер, Тынышбаев тұйығы № 3-50 үйлер.
№ 40 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Гагарин көшесі № 28, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Кентау қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қазақстанға 30 жыл атындағы № 3 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қонаев даңғылы № 17, 19, 23-31 (тақ) үйлер, Төле би көшесі № 52, 54, 56 үйлер, Абылайхан көшесі № 32-38 (жұп), 37-49 (тақ) үйлер, Гагарин көшесі № 1-43 үйлер, Жамбыл көшесі № 25-33 (тақ), 44-54 (жұп) үйлер, Тоқтаров көшесі № 3-17, 23-45 (тақ), 4-56 (жұп) үйлер, Мыңжылқы тұйығы № 1-9 (тақ), №10 үйлер, Тұлпар тұйығы № 3-9 (тақ), №2-18 (жұп) үйлер.
№ 41 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Әл-Фараби көшесі № 90, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Кентау қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ыбырай Алтынсарин атындағы № 1 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ш.Уалиханов көшесі № 66, 68, 72, 74 үйлер, Әл-Фараби көшесі № 61, 63, 65А, 65Б, 65В, 69, 86, 88, 94, 96, 98 үйлер.
№ 894 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Әл-Фараби көшесі № 90, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Кентау қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ыбырай Алтынсарин атындағы № 1 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица М.Жумабаева, улица М.Макатаева, переулок Желтоксан, улица Шанырак, улица Суйинбай, переулок Карасай, улица Спатаева, улица Т.Айбергенова, улица Керегетас, улица Металлургов, улица Б.Майлин, улица С.Кожамкулова, улица И.Есенберлина, улица Т.Бокина, улица С.Муканова, улица А.Байтурсынова, улица Сералиева, улица Алимкулова, улица Жансугирова, переулок Ромах дома № 29-35 (нечетный), улица С.Рахимова, улица Темирказык.
Избирательный участок № 39
Центр: город Кентау, улица С.Байтерекова № 2Б, здание государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры имени Шамши Калдаякова" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Кентау" акимата города Кентау.
Границы: проспект Яссави дома № 14-86 (четный), 25-79 (нечетный), проспект Абая дома № 1-11 (нечетный), 5А, 7А, улица Ардакты-ана дома № 3-46, улица Байсейтова дома № 2-53, улица С.Кожанова дома № 2-48 (четный), 1-61 (нечетный), улица Шакарим дома № 6-23, 24-58, 35-59, улица Иманбаева дома № 3-57 (нечетный), 4-86 (четный), переулок Алаш дома № 2-30 (четный), 1-23 (нечетный), улица Дулатова дома № 50-68 (четный), улица Тажимбетов дома № 3-11 (нечетный), переулок Балхаш, улица Каленова дома № 1-9 (нечетный), № 26, улица Алтынсарина дома № 1, 3, 4, улица С.Байтерекова дома № 1-17 (нечетный), улица Култегин дома № 10-17 (нечетный), переулок Тынышбаева дома № 3-50.
Избирательный участок № 40
Центр: город Кентау, улица Гагарина № 28, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 3 имени 30 лет Казахстана" отдела развития человеческого потенциала города Кентау управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: проспект Кунаева дома № 17, 19, 23-31 (нечетный), улица Толеби дома № 52, 54, 56, улица Аблайхана дома № 32-38 (четный), № 37-49 (нечетный), улица Гагарина дома № 1-43, улица Жамбыла дома № 25-33 (нечетный), 44-54 (четный), улица Тохтарова дома № 3-17, 23-45 (нечетный), № 4-56 (четный), переулок Мынжылкы дома № 1-9 (нечетный), №10, переулок Тулпар дома № 3-9 (нечетный), № 2-18 (четный),
Избирательный участок № 41
Центр: город Кентау, улица Аль-Фараби № 90, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 1 имени Ыбырая Алтынсарина" отдела развития человеческого потенциала города Кентау управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица Ш.Уалиханов дома № 66, 68, 72, 74, улица Аль-Фараби дома № 61, 63, 65А, 65Б, 65В, 69, 86, 88, 94, 96, 98.
Избирательный участок № 894
Центр: город Кентау, улица Аль-Фараби № 90, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 1 имени Ыбырая Алтынсарина" отдела развития человеческого потенциала города Кентау управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

Шекаралары: Абай даңғылы № 15В, 17, 19, 23, 25, 25А үйлер, Төле би көшесі № 59, 59А, 59Б, 61, 78, 80, 86, 88, 92, 94 үйлер, Яссауи даңғылы № 89, 89А, 91 үйлер.
№ 42 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Момышұлы көшесі № 64, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Кентау қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Мұхтар Әуезов атындағы № 22 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қонаев даңғылы № 4-14 (жұп) үйлер, Яссауи даңғылы № 93, 95, 96, 98, 97, 103 үйлер, Төле би көшесі № 62-68 (жұп), 45-53 (тақ), 47А, 47Б, 47В, 53А үйлер, Момышұлы көшесі № 56-62 (жұп), 62А үйлер.
№ 43 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Момышұлы көшесі № 65, "Қожа Ахмет Яссауи атындағы халықаралық қазақ-түрік университетінің Кентау институты" филиалының ғимараты.
Шекаралары: Әл-Фараби көшесі № 83, 85, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 114 үйлер, Құралбаев көшесі № 91-157, 114, 116, 118 үйлер, Момышұлы көшесі № 65А, 68, 70, 71-81 үйлер, А.Өмірбеков көшесі № 1-16 үйлер, № 65 шағын аудан: Мырзашөл көшесіндегі үйлер, Қызылқұм көшесі, Самұрық көшесі, №66 шағын аудан: Ордалы көшесі, Ұлағат көшесі, № 67 шағын аудан, Сарыарқа шағын ауданы (№ 68 шағын аудан): Кенші даңқы көшесі, Қаратау тәжі көшесі, Ордабасы көшесі, Әулиеата көшесі, Ұлы Дала көшесі, Жеңіс көшесі, Шымкент көшесі, Отырар көшесі, Ұлытау шағын ауданы (№ 69 шағын аудан): Орбұлақ көшесі, Үшқоңыр көшесі, Сырдария көшесі, Бекарыс көшесі, Жанарыс көшесі, Ақарыс көшесі, Байжансай көшесі.
№ 44 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Сейфуллин көшесі № 168, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Кентау қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Әлия Молдағұлова атындағы № 19 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Алтын орда көшесі № 1-23 үйлер, Жүнісов көшесі № 63-118 үйлер, Талды су көшесі № 1-23 үйлер, Ырмақ көшесі № 1-19 үйлер, Қыпшақбаев көшесі № 1-19 үйлер, Қалауова көшесі № 1, 3, 4, 142 үйлер, Ниязов көшесі № 1-12 үйлер, Сүйіндіков көшесі № 1-15 үйлер, Жерұйық көшесі № 3-14 үйлер, Бүргем көшесі № 1-96 үйлер, Жұлдыз шағын ауданы, Астана шағын ауданы, Түркістан шағын ауданы, Нұрлы жол шағын ауданы, Шұғыла шағын ауданы: Нұртас Оңдасынов көшесі, Қазыбек би көшесі, Әйтеке би көшесі, Әбілхайыр хан көшесі, Қарабура көшесі, Жұмабек Тәшенов көшесі.
№ 45 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Сатпаев көшесі № 2, Қарнақ ауылы, Құсшыата елді мекені, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Кентау қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Төрткүл-төбе жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: проспект Абая дома № 15В, 17, 19, 23, 25, 25А, улица Толеби дома № 59, 59А, 59Б, 61, 78, 80, 86, 88, 92, 94, проспект Яссави дома № 89, 89А, 91.
Избирательный участок № 42
Центр: город Кентау, улица Момышулы № 64, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 22 имени Мухтара Ауезова" отдела развития человеческого потенциала города Кентау управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: проспект Кунаев дома № 4-14 (четный), проспект Яссави дома № 93, 95, 96, 98, 97, 103, улица Толеби дома № 62-68 (четный), № 45-53 (нечетный), № 47А, 47Б, 47В, 53А, улица Момышулы дома № 56-62 (четный), 62А.
Избирательный участок № 43
Центр: город Кентау, улица Момышулы № 65, здание филиала "Кентауского института международного казахско-турецкого университета имени Ходжа Ахмета Яссави".
Границы: улица Аль-Фараби дома № 83, 85, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 114, улица Куралбаева дома № 91-157, 114, 116, 118, улица Момышулы дома № 65А, 68, 70, 71-81, улица А.Умирбекова дома № 1-16, № 65 микрорайон: улица Мырзашол, улица Кызылкум, улица Самурык, № 66 микрорайон: улица Ордалы, улица Улагат, № 67 микрорайон, микрорайон Сарыарка (№ 68 микрорайон): улица Кенши данкы, улица Каратау тажи, улица Ордабасы, улица Аулие ата, улица Улы Дала, улица Женис, улица Шымкент, улица Отырар, микрорайон Улытау (№ 69 микрорайон): улица Орбулак, улица Ушконыр, улица Сырдария, улица Бекарыс, улица Жанарыс, улица Акарыс, улица Байжансай.
Избирательный участок № 44
Центр: город Кентау, улица Сейфуллина № 168, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 19 имени Алии Молдагуловой" отдела развития человеческого потенциала города Кентау управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица Алтын орда дома № 1-23, улица Жунусова дома № 63-118, улица Талды су дома № 1-23, улица Ырмак дома № 1-19, улица Кыпшакбаева дома № 1-19, улица Калауова дома № 1, 3, 4, 142, улица Ниязова дома № 1-12, улица Суйиндикова дома № 1-15, улица Жеруйык дома № 3-14, улица Бургем дома № 1-96, микрорайон Жулдыз, микрорайон Астана, микрорайон Туркестан, микрорайон Нурлы жол, микрорайон Шугыла: улица Нуртас Ондасынов, улица Казыбек би, улица Айтеке би, улица Абилхайыр хан, улица Карабура, улица Жумабек Ташенова.
Избирательный участок № 45
Центр: город Кентау, село Карнак, населенный пункт Кусшыата, улица Сатпаева № 2, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа Торткуль Тобе" отдела развития человеческого потенциала города Кентау управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

Шекаралары: А.Жұбанов көшесі № 1-33 үйлер, Кентау көшесі № 1-39 үйлер, Құсшыата көшесі № 1-18 үйлер, Сатпаев көшесі № 1-53 үйлер, Сүйіліш батыр көшесі № 1-61 үйлер, Ынтымақ көшесі № 1-9 үйлер, Ырысты көшесі № 1-69 үйлер, "Шоқтас" елдімекеніндегі көшелер: Таңбалы тас көшесі, Қалыңсай көшесі, Иқан су көшесі, Ойық көшесі, Тасбұлақ көшесі, Талдыбұлақ көшесі, Жүзімдік көшесі, Береке көшесі, Ырысты көшесі, Қайнар бұлақ көшесі, Қарасу көшесі, Ақтас көшесі, Үшбұлақ көшесі, Көкбел ата көшесі, Жемісті көшесі, Аққайың көшесі, Қызылкөл көшесі, Балды су көшесі, Дауылпаз көшесі, Қарашық көшесі, Ұлыс көшесі, Ақбұлақ көшесі, Мыңбұлақ көшесі.
№ 46 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Абылайхан көшесі № 15, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Кентау қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ататүрік атындағы № 4 орта мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Төле би көшесі № 4-50 (жұп), № 5-25 (тақ) үйлер, Білге қаған тұйығы № 1-18 үйлер, Әуезов көшесі № 2-38 (жұп), 3-25 (тақ) үйлер, Жамбыл көшесі № 2-42 (жұп), 3-23 (тақ) үйлер, Пушкин көшесі № 1-46 үйлер, Логинов көшесі № 4-44, 24А (жұп), 3-29 (тақ), үйлер, Береговая көшесі № 2, 3, 5, 7 үйлер, Ерназаров көшесі № 1-15 (тақ), 4-26 (жұп) үйлер, Ататүрік көшесі № 4-14 (жұп), 7-13 (тақ) үйлер, Құрманғазы көшесі № 16-38 (жұп) үйлер, Құрманғазы тұйығы № 3-20 үйлер, Дулатов көшесі № 5-43 (тақ) үйлер, Абылайхан көшесі № 3-35 (тақ), 14-30 (жұп) үйлер, Торайғыров көшесі, Мүсірепов көшесі № 3-39 үйлер.
№ 47 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Абылайхан көшесі № 10, "Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: К.Сыпатаев көшесі № 1-23 үйлер, Бейбітшілік көшесі, Оғызтау көшесі, Дулатов көшесі № 2-44 (жұп) үйлер, Сәтпаев көшесі № 1-61 үйлер, Мұратбаев көшесі № 1-93 (тақ) үйлер, Шахтерская көшесі, Ащысай көшесі № 1-29 үйлер, Тараз көшесі № 1-34 үйлер, Қалдаяқов көшесі №1-34 үйлер, Аманжолов көшесі № 1-36 үйлер, Ермұхан Бекмаханов көшесі № 3-24 үйлер.
№ 48 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Байылдыр ауылы, Чехов көшесі № 19, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Кентау қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Сұлтанбек Қожанов атындағы № 9 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Байылдыр көшесі № 1-63 үйлер, Абай көшесі № 1-19 үйлер, Біресік көшесі № 5-39 үйлер, Жангелдин көшесі № 1-40 үйлер, Чехов көшесі № 1-20 үйлер, Кутузов көшесі № 1-42 үйлер, Алтынсарин көшесі № 1-58 үйлер, Маметов көшесі № 3-90 үйлер, Володар көшесі № 1-31 үйлер, Аманқұл Датқа көшесі № 2-38 үйлер, Новостройка көшесі № 14, 15, 17 үйлер, Байылдыр тұйығы-1 № 3, 5, 7 үйлер, Байылдыр тұйығы-2, Байылдыр тұйығы-3 № 4, 64, 65 үйлер, Байылдыр тұйығы-4 № 4–97 үйлер.
№ 49 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Панфилов көшесі № 29, "Оңтүстік Жарық Транзит" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі Кентау электр желілерінің ғимараты.

Границы: улица А.Жубанова дома № 1-33, улица Кентау дома № 1-39, улица Кусшыата дома № 1-18, улица Сатпаева дома № 1-53, улица Суйилиш батыр дома № 1-61, улица Ынтымак дома № 1-9, улица Ырысты дома № 1-69, улицы населенного пункта "Шоқтас": улица Танбалы тас, улица Калынсай, улица Икан су, улица Ойык, улица Тасбулак, улица Талдыбулак, улица Жузимдик, улица Береке, улица Ырысты, улица Кайнар булак, улица Карасу, улица Актас, улица Ушбулак, улица Кокбел ата, улица Жемисти, улица Аккайын, улица Кызылкол, улица Балды су, улица Дауылпаз, улица Карашык, улица Улыс, улица Акбулак, улица Мынбулак.
Избирательный участок № 46
Центр: город Кентау, улица Аблайхана № 15, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 4 имени Ататюрка" отдела развития человеческого потенциала города Кентау управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица Толеби дома № 4-50 (четный), 5-25 (нечетный), переулок Билге каган дома № 1-18, улица Ауезова дома № 2-38 (четный), № 3-25 (нечетный), улица Жамбыла дома № 2-42 (четный), 3-23 (нечетный), улица Пушкина дома № 1-46, улица Логинова дома № 4-44, 24А (четный), № 3-29 (нечетный), улица Береговая дома № 2, 3, 5, 7, улица Ерназарова дома № 1-15 (нечетный), № 4-26 (четный), улица Ататюрка дома № 4-14 (четный), № 7-13 (нечетный), улица Курмангазы дома № 16-38 (четный), переулок Курмангазы дома № 3-20, улица Дулатова дома № 5-43 (нечетный), улица Аблайхана дома № 3-35 (нечетный), № 14-30 (четный), улица Торайгырова, улица Мусирепова дома № 3-39.
Избирательный участок № 47
Центр: город Кентау, улица Аблайхана № 10, здание государственного коммунального учреждения "Центр молодежных ресурсов".
Границы: улица К.Сыпатаева дома № 1-23, улица Бейбитшилик, улица Огызтау, улица Дулатова дома № 2-44 (четный), улица Сатпаева дома № 1-61, улица Муратбаева дома № 1-93 (нечетный), улица Шахтерская, улица Ачисайская дома № 1-29, улица Тараз дома № 1-34, улица Калдаякова дома № 1-34, улица Аманжолова дома № 1-36, улица Ермукан Бекмаханова дома № 3-24.
Избирательный участок № 48
Центр: город Кентау, село Баялдыр, улица Чехова № 19, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 9 имени Султанбека Кожанова" отдела развития человеческого потенциала города Кентау управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица Байылдырская дома № 1-63, улица Абая дома № 1-19, улица Биресик дома № 5-39, улица Жангельдина дома № 1-40, улица Чехова дома № 1-20, улица Кутузова дома № 1-42, улица Алтынсарина дома № 1-58, улица Маметова дома № 3-90, улица Володарского дома № 1-31, улица Аманкул Датка дома № 2-38, улица Новостройка дома № 14, 15, 17, переулок Байылдырский-1 дома № 1, 3, 5, 7, переулок Байылдырский-2, переулок Байылдырский-3 дома № 4, 64, 65, переулок Байылдырский-4 дома № 4–97.
Избирательный участок № 49
Центр: город Кентау, улица Панфилова № 29, здание электрических сетей города Кентау товарищества с ограниченной ответственностью "Онтустик Жарык Транзит".

Шекаралары: Қашаубаев көшесі № 2-14 (жұп), 3-13 (тақ) үйлер, Момышұлы көшесі № 2, 4, 6, 14-28 (жұп), 1-47 (тақ) үйлер, Сейхұн тұйығы № 1-10 үйлер, Қонаев даңғылы № 61-69 (тақ) үйлер, Космодемьянская көшесі № 1-19 (тақ) үйлер, Жанарыстанов көшесі № 1-20 үйлер, Қондабаров тұйығы № 2-12 үйлер, Панфилов көшесі № 1-19 (тақ), 2-32 (жұп) үйлер, Қорқытата көшесі № 2-38, 5-25 үйлер, Логинов көшесі № 48-56, 62-98 (жұп), 41-61 (тақ) үйлер, Ерназаров көшесі № 30-78 (жұп) 46А, 50А, №17-49 (тақ), 45В үйлер, Маметов көшесі № 2-20 (жұп), №9, 15 үйлер, Мырғалымсай тұйығы № 1-15 үйлер, Әуезов көшесі № 39-70 үйлер, Островский тұйығы № 2-10 үйлер, Нахимов тұйығы № 3-25 (тақ), 4-42 (жұп) үйлер, Ақселеу Сейдімбек тұйығы № 4-16, 3-13 үйлер, Ордабасы тұйығы № 1-10 үйлер, Датұлы көшесі № 1-38 үйлер, Сегіз сері көшесі № 4-20 (жұп), 3-25 (тақ) үйлер.
№ 50 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Қонаев даңғылы № 39, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Кентау қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Бауыржан Момышұлы атындағы № 12 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Яссауи даңғылы № 108, 108А үйлер, Панфилов көшесі № 21-27 (тақ), 48, 52 үйлер, Момышұлы көшесі № 49-59 (тақ), 53А, 38-50 (жұп) үйлер, Мұқшаев көшесі № 1-10 үйлер, Қонаев даңғылы № 16, 20, 22, 24, 33, 37 үйлер, Төле би көшесі № 27, 29, 31, 35-43 (тақ) үйлер, Гагарин көшесі № 44-50 (жұп), 47-53 (тақ) үйлер, Логинов көшесі № 46, 46А, 46Б, 46В үйлер, Бала би-1 тұйығы.
№ 51 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Қонаев даңғылы №26, "Кентау қалалық орталық аурухана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын ғимараты.
Шекаралары: Жабық учаске.
№ 52 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Панфилов көшесі № 50, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Кентау қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Юрий Гагарин атындағы № 16 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Панфилов көшесі № 35, 37 үйлер, Яссауи даңғылы № 110, 110А, 112, 114 үйлер, Қонаев даңғылы № 28-32 (жұп), 41-59 үйлер, Майлы қожа тұйығы № 10 үй, С.Сейфуллин көшесі № 92-100 (жұп) үйлер, Қорқыт ата көшесі № 40-56 (жұп) үйлер.
№ 53 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Құралбаев көшесі № 83, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Кентау қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Әл-Фараби атындағы № 14 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: Кашаубаева дома № 2-14 (четный), № 3-13 (нечетный), улица Момышулы дома № 2, 4, 6, 14-28 (четный), № 1-47 (нечетный), переулок Сейхун дома № 1-10, проспект Кунаева дома № 61-69 (нечетный), улица Космодемьянская дома № 1-19 (нечетный), улица Жанарыстанова дома № 1-20, переулок Кондабаров дома № 2-12, улица Панфилова дома № 1-19 (нечетный), № 2-32 (четный), улица Коркытата дома № 2-38, 5-25, улица Логинова дома № 48-56, 62-98 (четный), № 41-61 (нечетный), улица Ерназарова дома № 30-78 (четный), 46А, 50А, 17-49 (нечетный), 45В, улица Маметова дома № 2-20 (четный), № 9, 15, переулок Миргалимсайский дома № 1-15, улица Ауэзова дома № 39-70, переулок Островский дома № 2-10, переулок Нахимова дома № 3-25 (нечетный), 4-42 (четный), переулок Акселеу Сейдимбека дома № 4-16, 3-13, переулок Ордабасы дома № 1-10, улица Датулы дома № 1-38, улица Сегиз сери дома № 4-20 (четный), № 3-25 (нечетный).
Избирательный участок № 50
Центр: город Кентау, проспект Кунаева №39, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №12 имени Бауыржана Момышулы" отдела развития человеческого потенциала города Кентау управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: проспект Яссави дома № 108, 108А, улица Панфилова дома № 21-27 (нечетный) 48, 52, улица Момышулы дома № 49-59 (нечетный), 53А, 38-50 (четный), улица Мукшаева дома №1-10, проспект Кунаева дома № 16, 20, 22, 24, 33, 37, улица Толеби дома № 27, 29, 31, 35-43 (нечетный), улица Гагарина дома № 44-50 (четный), № 47-53 (нечетный), улица Логинова дома № 46, 46А, 46Б, 46В, переулок Бала би-1.
Избирательный участок № 51
Центр: город Кентау, проспект Кунаева № 26, здание государственного коммунального предприятие "Кентауская городская центральная больница".
Границы: Закрытый участок.
Избирательный участок № 52
Центр: город Кентау, улица Панфилова № 50, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 16 имени Юрия Гагарина" отдела развития человеческого потенциала города Кентау управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица Панфилова дома № 35, 37, проспект Яссави дома № 110, 110А, 112, 114, проспект Кунаева дома № 28-32 (четный), № 41-59, переулок Майлы кожа дом № 10, улица С.Сейфуллина дома № 92-100 (четный), улица Коркыт ата дома № 40-56 (четный).
Избирательный участок № 53
Центр: город Кентау, улица Куралбаева № 83, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 14 имени Аль-Фараби" отдела развития человеческого потенциала города Кентау управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

Шекаралары: С.Сейфуллин көшесі № 93-107, 93А, 105А (тақ) үйлер, Қонаев даңғылы № 34-60, 34А (жұп) үйлер, Құралбаев көшесі № 79, 81, 92, 94 үйлер, № 74 шағын ауданы: Бес арыс көшесі, Жалаңтөс батыр көшесі, Бәйтерек көшесі, Тайбурыл көшесі, Мойынқұм көшесі, Тассарай көшесі, Сарайшық көшесі, № 78 шағын ауданы: Өркен көшесі, Молшылық көшесі, № 75 шағын ауданы: Жеті жарғы көшесі, Сығанақ көшесі, Күлтөбе көшесі, Төлеген Момбеков көшесі, Жеті қазына көшесі, Түйетас көшесі, Дәстүр көшесі, Көктерек көшесі, Зеңгіш баба көшесі, Таңшолпан көшесі, Ш.Уалиханов көшесі № 160, 162, 164 үйлер.
№ 895 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Құралбаев көшесі № 83, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Кентау қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Әл-Фараби атындағы № 14 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: С.Сейфуллин көшесі № 104, 106, 110, 110а, 112, 114, 116, 118 үйлер, Ш.Уалиханов көшесі № 130-140, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188 үйлер, № 60 шағын ауданы, Тұран шағын ауданы (№ 61 шағын ауданы): Қаратөбе көшесі, Ақбикеш көшесі, Байқоңыр көшесі, Руханият көшесі, Баянауыл көшесі, Алтынқазық көшесі, Айсауыт көшесі, Сайрам көшесі, Теріскей көшесі, Елқоныс көшесі.
№ 54 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Ерубаев көшесі № 15, "№ 7 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын ғимараты.
Шекаралары: Қонаев даңғылы № 46-60 (жұп), 79-99 (тақ) үйлер, Ерубаев көшесі № 2-63 үйлер, Бөгенбай батыр көшесі № 1-41 (тақ), 2-36 (жұп) үйлер, Құралбаев көшесі № 1-77 (тақ), 2-10, 14, 18-40 (жұп), 58-78 (жұп) үйлер, Печенюк тұйығы № 2-9 үйлер, Кенесары Қасымұлы көшесі № 3-68 үйлер, Медеу тұйығы № 1-21, № 2-16 үйлер, Хиуаз Доспанова тұйығы № 2-14 (жұп), 1-19 (тақ) үйлер, Қабанбай батыр көшесі № 1-10, 16-28 (жұп), 82-86 үйлер, Түркістан тұйығы № 1-23 (тақ), № 2-20 (жұп) үйлер, Ж.Нұрмұғаммедұлы көшесі, Мерғали Қалдыбеков тұйығы № 1-22 үйлер, Баян батыр көшесі № 1-22 үйлер, Рақымжан Қошқарбаев тұйығы № 2-22 үйлер, Майлы қожа тұйығы № 1-25 үйлер, Оңтүстік Сауран көшесі № 5-15 үйлер, Диірменші көшесі, Құрманғазы көшесі № 40-86, 60А, (жұп) үйлер.
№ 55 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Шоқай көшесі № 12, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Кентау қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Шортанбай Қанайұлы атындағы № 2 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: С.Сейфуллин көшесі № 1-88 үйлер, С.Сейфуллин тұйығы № 1-29 (тақ), № 2-18 (жұп) үйлер, Еңбекші тұйығы № 1-17 (тақ), № 2-16 (жұп) үйлер, Шоқай көшесі № 1-110 үйлер, Навои көшесі № 1-48 үйлер, Келіншектау тұйығы № 3-18 үйлер, Фисатиди тұйығы № 1-14 үйлер, Рахимов тұйығы № 1-12 үйлер, Қобыланды батыр көшесі № 1-65 (тақ), № 2-52 (жұп) үйлер, Молдағалиев көшесі № 4-34 үйлер, Амангелді көшесі № 2-42 (жұп), 3-39 (тақ) үйлер, Ататүрік көшесі № 18-42 (жұп), 15-49 (тақ), № 52 үйлер, Жиренше шешен көшесі № 1-11, 84, 86, 86А, Жібек жолы көшесі № 3-20, 30, 19-41 үйлер.
№ 56 сайлау учаскесі

Границы: улица С.Сейфуллина дома № 93-107, 93А, 105А (нечетный), проспект Кунаева дома № 34-60, 34А (четный), улица Куралбаева дома № 79, 81, 92, 94, микрорайон № 74, улица Бес арыс, улица Жалантос батыр, улица Байтерек, улица Тайбурыл, улица Мойынкум, улица Тассарай, улица Сарайшык, микрорайон № 78: улица Оркен, улица Молшылык, микрорайон № 75: улица Жети жаргы, улица Сыганак, улица Култобе, улица Толеген Момбекова, улица Жети казына, улица Туйетас, улица Дастур, улица Коктерек, улица Зенгиш баба, улица Таншолпан, улица Ш.Уалиханова дома № 160, 162, 164.
Избирательный участок № 895
Центр: город Кентау, улица Куралбаева № 83, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 14 имени Аль-Фараби" отдела развития человеческого потенциала города Кентау управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица С.Сейфуллина дома № 104, 106, 110, 110а, 112, 114, 116, 118, улица Ш.Уалиханова дома № 130-140, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, микрорайон № 60, микрорайона Туран (№ 61 микрорайон): улица Каратобе, улица Акбикеш, улица Байконыр, улица Руханият, улица Баянауыл, улица Алтынказык, улица Айсауыт, улица Сайрам, улица Терискей, улица Елконыс.
Избирательный участок № 54
Центр: город Кентау, улица Ерубаева № 15, здание государственного коммунального казенного предприятия "колледж № 7".
Границы: проспект Кунаева дома № 46-60 (четный), № 79-99 (нечетный), улица Ерубаева дома № 2-63, улица Богенбай Батыра дома № 1-41 (нечетный), № 2-36 (четный), улица Куралбаева дома № 1-77 (нечетный), № 2-10, 14, 18-40 (четный), № 58-78 (четный), переулок Печенюк дома № 2-9, улица Кенесары Касымулы дома № 3-68, переулок Медеу дома № 1-21, 2-16, переулок Хиуаза Доспанова дома № 2-14 (четный), № 1-19 дома (нечетный), улица Кабанбай Батыра дома № 1-10, 16-28 (четный), № 82-86, переулок Туркестанский дома № 1-23 (нечетный), № 2-20 (четный), улица Ж.Нурмугаммедулы, переулок Мергали Калдыбекова дома № 1-22, улица Баян батыра дома № 1-22, переулок Рахымжана Кошкарбаева дома № 2-22, переулок Майлы кожа дома № 1-25, улица Южная-Сауран дома № 5-15, улица Дирменши, улица Курмангазы дома № 40-86, 60А, (четный).
Избирательный участок № 55
Центр: город Кентау, улица Шокая № 12, здание коммунального государственного учреждения "Общей средняя школа № 2 имени Шортанбая Канайулы" отдела развития человеческого потенциала города Кентау управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица С.Сейфуллина дома №1-88, переулок С.Сейфуллина дома № 1-29 (нечетный), № 2-18 (четный), переулок Енбекши дома № 1-17 (нечетный), № 2-16 дома (четный), улица Шокая дома № 1-110, улица Навои дома № 1-48, переулок Келиншектау дома № 3-18, переулок Фисатиди дома № 1-14, переулок Рахимова дома № 1-12, улица Кобыланды батыр дома № 1-65 (нечетный), № 2-52 (четный), улица Молдагалиева дома № 4-34, улица Амангельди дома № 2-42 (четный), 3-39 (нечетный), улица Ататурк дома № 18-42 (четный), № 15-49 (нечетный), № 52, улица Жиренше шешен дома № 1-11, 84, 86, 86А, улица Жибек жолы дома № 3-20, 30, 19-41.
Избирательный участок № 56

Орталығы: Кентау қаласы, Алтынсарин көшесі № 6, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Кентау қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Алишер Навои атындағы № 17 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Каленов көшесі № 11, 27, 31, 31а, 33, 35, 34, 36, 37, 39 үйлер, Алтынсарин көшесі № 8, 10, 14, 18, 20, 14/1, 14/2, 14/3 үйлер, Шүлембаев көшесі № 2-10 үйлер, Яссауи даңғылы № 1-19 (тақ), 2-12 (жұп) үйлер, Тәттімбет тұйығы № 1-15 үйлер, Мұратбаев көшесі № 2-58 (жұп), 95-177 (тақ) үйлер, Бөкейхан көшесі № 2-68 (жұп), № 1-57 (тақ) үйлер, Спиваков көшесі № 1-16 үйлер.
№ 57 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Алтынсарин көшесі №14, Кентау қаласы әкімдігінің Кентау қалалық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Кентау қалалық орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Алтынсарин көшесі №5, 7, 9, 9А, 9Б, 11, 11Б үйлер, Абай даңғылы №4, 4А, 6, 6А үйлер, Әл-Фараби көшесі №84 үй, Ер тарғын тұйығы №3-20 үйлер, Ақансері тұйығы №1-50 үйлер.
№ 58 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Қарнақ ауылы, Ш.Қанайұлы көшесі № 1, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Кентау қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қашғари атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: М.Хайдар Дулати көшесі № 5-18 үйлер, Шаштөбе көшесі № 1-50 үйлер, Панфилов көшесі № 37-40 үйлер, Байтереков көшесі, Әмір Темір көшесі, Қос диірмен көшесі № 2, 4 үйлер, Омаров көшесі № 1-9 үйлер, Еңбеккер көшесі № 2-16 үйлер, Рахметов көшесі № 1-15 үйлер, Табиғат көшесі № 1-26 үйлер, Нышан қақпа көшесі № 1-14 үйлер, Береке көшесі № 1, 7, 10 үйлер, Бабатай қақпа көшесі № 2-30 үйлер, Айбек көшесі № 2-12 үйлер, Наурыз көшесі № 1-9 үйлер, Абылғазы көшесі №1-12 үйлер, Абдуллаев көшесі № 1-34 үйлер, Алма бақ көшесі № 1-24 үйлер, Жел диірмені көшесі № 1-48 үйлер, Есімхан Шағайұлы көшесі, Хантөбе көшесі № 1-34 үйлер, Солнечная көшесі № 1-36 үйлер, Түркістан көшесі № 99-126 үйлер, Гартебе көшесі № 1-9 үйлер, Шортанбай көшесі № 1-14 үйлер, Ялгыз тол көшесі № 1-3 үйлер, Халиков көшесі.
№ 59 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Шаштөбе көшесі № 107, Қарнақ ауылы, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Кентау қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Шаштөбе жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: З.Тойметов көшесі, Қарағаш көшесі № 1-16 үйлер, Шаштөбе көшесі № 51-148 үйлер, Сахил көшесі № 1-24 үйлер, Б.Қоған көшесі № 1-11 үйлер, М.Қашғари көшесі № 1-12 үйлер, Қашғари тұйығы № 1-22 үйлер, М.Хайдар Дулати көшесі № 1-15 үйлер, Тіршілік көшесі, Күнгей көшесі, Жаңа бақ көшесі, Көлбасы көшесі № 1-11 үйлер, Қызыл арық көшесі №1-6 үйлер, Жүсіп Баласағұн көшесі, Кахраман көшесі, Бумын қаған көшесі, Махмут Қашғари көшесі, Қарағаш көшесі, Атбасы көшесі, Абылғазы көшесі № 1-12 үйлер.
№ 60 сайлау учаскесі

Центр: город Кентау, улица Алтынсарина № 6, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа №17 имени Алишера Навои" отдела развития человеческого потенциала города Кентау управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица Каленова дома № 11, 27, 31, 31а, 33, 35, 34, 36, 37, 39, улица Алтынсарина дома № 8, 10, 14, 18, 20, 14/1, 14/2, 14/3, улица Шулембаева дома № 2-10, проспект Яссави дома № 1-19 (нечетный), 2-12 (четный), переулок Таттимбета дома № 1-15, улица Муратбаева дома № 2-58 (четный), 95-177 (нечетный), улица Бокейхана дома № 2-68 (четный), № 1-57 (нечетный), улица Спиваков дома № 1-16.
Избирательный участок № 57
Центр: город Кентау, улица Алтынсарина № 14, здание коммунального государственного учреждения "Кентауская городская централизованная библиотечная система" Кентауского городского отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Кентау.
Границы: улица Алтынсарина дома № 5, 7, 9, 9А, 9Б, 11, 11Б, проспект Абая дома № 4, 4А, 6, 6А, улица Аль-Фараби дом № 84, переулок Ер таргын дома № 3-20, переулок Акансери дома № 1-50.
Избирательный участок № 58
Центр: город Кентау, село Карнак, улица Ш.Канайулы № 1, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей имени Кашгари" отдела развития человеческого потенциала города Кентау управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица М.Хайдар Дулати дома № 5-18, улица Шаштобе дома № 1-50, улица Панфилова дома № 37-40, улица Байтерекова, улица Амир Темир, улица Кос дирмен дома № 2, 4, улица Омаров дома № 1-9, улица Енбеккер дома № 2-16, улица Рахметов дома № 1-15, улица Табигат дома № 1-26, улица Нышан какпа дома № 1-14, улица Береке дома № 1, 7, 10, улица Бабатай какпа дома № 2-30, улица Айбек дома № 2-12, улица Наурыз дома № 1-9, улица Абылгазы дома № 1-12, улица Абдуллаев дома № 1-34, улица Алма бак дома № 1-24, улица Жел дирмен дома № 1-48, улица Есимхан Шагайулы, улица Хан тобе дома № 1-34, улица Солнечная дома № 1-36, улица Туркестан дома № 99-126, улица Гартебе дома № 1-9, улица Шортанбай дома № 1-14, улица Ялгыз тол дома № 1-3, улица Халиков.
Избирательный участок № 59
Центр: город Кентау, село Карнак, улица Шаштобе № 107, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Шаштобе" отдела развития человеческого потенциала города Кентау управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы улица З.Тойметов, улица Карагаш дома № 1-16, улица Шаштобе дома № 51-148, улица Сахил дома № 1-24, улица Б.Коган дома № 1-11, улица М.Кашгари дома № 1-12, переулок Кашгари дома № 1-22, улица М.Хайдар Дулати дома № 1-15, улица Тиршилик, улица Кунгей, улица Жана бак, улица Колбасы дома № 1-11, улица Кызыл арык дома № 1-6, улица Жусип Баласагун, улица Кахраман, улица Бумын каган, улица Махмут Кашкари, улица Карагаш, улица Атбасы, улица Абылғазы дома № 1-12.
Избирательный участок № 60

Орталығы: Кентау қаласы, Хантағы ауылы, Рысқұлбеков көшесі № 3, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Кентау қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Александр Сергеевич Пушкин атындағы № 6 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Еспенбетов көшесі № 1-97 үйлер, Қаратау көшесі № 1-96 үйлер, Хантағы көшесі № 3-441а үйлер, Иманов көшесі № 1-122а үйлер, Үсенбаев көшесі № 1-72 үйлер.
№ 61 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Хантағы ауылы, Ильич көшесі № 15А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Кентау қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Құлыншақ" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын ғимараты.
Шекаралары: Бірлік көшесі № 1-23 үйлер, Ильич көшесі № 2-40 үйлер, Тоқсанбаев көшесі № 1-87 үйлер, Қ.Рысқұлбеков көшесі № 1-109/2 үйлер, Төкенов көшесі № 1-14 үйлер.
№ 62 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Хантағы ауылы, Ильич көшесі № 15, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Кентау қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Абай атындағы № 5 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Н.Төреқұлов көшесі № 1-104 үйлер, Достық көшесі № 1-163 үйлер, Тоқаев көшесі № 2-206 үйлер, Назаров көшесі № 1-80 үйлер, Торлан көшесі № 1-44 үйлер.
№ 63 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Ащысай ауылы, Жангелдин көшесі № 44, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Кентау қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Максим Горький атындағы № 8 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ортанды көшесі № 1-31 үйлер, Момышұлы көшесі № 1-57 үйлер, Жабақов көшесі № 3-74 үйлер, Досжанова көшесі № 3-32 үйлер, Абай көшесі № 3-19 үйлер, Шыналиев көшесі № 5-16 үйлер, Рысқұлов көшесі № 1-37 үйлер, Аққожаев көшесі № 4-44 үйлер, Нышанбаев көшесі № 1-16 үйлер, Аманкелді көшесі № 2-53 үйлер, Жангелдин көшесі № 33-46 үйлер.
№ 64 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Ащысай ауылы, Құлымбетов көшесі № 45, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Кентау қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Жамбыл Жабаев атындағы № 7 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жамбыл көшесі № 1-55 үйлер, Мұқанов көшесі № 1-41 үйлер, З.Қалауова көшесі № 1-29 үйлер, Торлан көшесі № 1-55 үйлер, Құлымбетов көшесі № 1-27 үйлер, Желеуақын көшесі № 22-35 үйлер.
№ 65 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Қарнақ ауылы, Түркістан көшесі № 65, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Кентау қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қарнақ жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Центр: город Кентау, село Кантаги, улица Рыскулбекова № 3, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 6 имени Александра Сергеевича Пушкина" отдела развития человеческого потенциала города Кентау управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица Еспенбетова дома № 1-97, улица Каратау дома № 1-96, улица Кантаги дома № 3-441а, улица Иманов дома № 1-122а, улица Усенбаев № 1-72.
Избирательный участок № 61
Центр: город Кентау, село Кантаги, улица Ильича № 15А, здание государственного коммунального казенного предприятия "Детского ясли-сада Кулыншак" отдела развития человеческого потенциала города Кентау управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица Бирлик дома № 1-23, улица Ильич дома № 2-40, улица Токсанбаев дома № 1-87, улица К.Рыскулбеков дома № 1-109/2, улица Тукенов дома № 1-14.
Избирательный участок № 62
Центр: город Кентау, село Кантаги, улица Ильича № 15, здание государственного коммунального учреждения "Общая средняя школа № 5 имени Абая" отдела развития человеческого потенциала города Кентау управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица Н.Турекулов дома № 1-104, улица Достык дома № 1-163, улица Токаева дома № 2-206, улица Назаров дома № 1-80, улица Торлан дома № 1-44.
Избирательный участок № 63
Центр: город Кентау, село Ащысай, улица Джангельдина № 44, здание государственного коммунального учреждения "Общая средней школы №8 имени Максима Горького" отдела развития человеческого потенциала города Кентау управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица Ортанды дома № 1-31, улица Момышулы дома № 1-57, улица Жабакова дома № 3-74, улица Досжанова дома № 3-32, улица Абая дома № 3-19, улица Шиналиева дома № 5-16, улица Рыскулова дома № 1-37, улица Аккожаева дома № 4-44, улица Нышанбаева дома № 1-16, улица Амангельды дома № 2-53, улица Джангельдина дома № 33-46.
Избирательный участок № 64
Центр: город Кентау, село Ащысай, улица Кулымбетова № 45, здание государственного коммунального учреждения "Общая средняя школа № 7 имени Жамбыла Жабаева" отдела развития человеческого потенциала города Кентау управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица Жамбула дома № 1-55, улица Муканова дома № 1-41, улица З.Калауова дома № 1-29, улица Торланская дома № 1-55, улица Кулумбетова дома № 1-27, улица Желеуакын дома № 22-35.
Избирательный участок № 65
Центр: город Кентау, село Карнак, улица Туркестанская № 65, зданиегосударственного коммунального учреждения "Общая средняя школа имени Карнак" отдела развития человеческого потенциала города Кентау управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

Шекаралары: Қызылқия көшесі № 7, 9 үйлер, Тайқазан көшесі № 2-66 үйлер, Түркістан көшесі № 1-98 үйлер, Әз Жәнібек көшесі № 2-76 үйлер, Рахимов көшесі № 1-16 үйлер, Баитов көшесі № 1-20 үйлер, Ташкент көшесі № 1-51 үйлер, Тахир Алим көшесі № 1-70 үйлер, Нұр көшесі № 1-12 үйлер, Асан Қайғы көшесі № 2-11, 73, 90 үйлер, Еркіндік көшесі № 4-80 үйлер, Айметов көшесі № 2-24 үйлер, Жамбыл көшесі № 1-79 үйлер, Сайқора көшесі № 4-12 үйлер, Яссы көшесі № 6, 16 үйлер, Ұлықбек көшесі № 1-10, 50 үйлер, Х.Сайтмуратов көшесі, Укашата көшесі № 1-11 үйлер, Қызылжол көшесі, Қарнақ көшесі № 3-77 үйлер.
№ 66 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Қарнақ ауылы, Э.Хабибов көшесі № 42, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Кентау қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ахын-Тума атындағы № 11 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Хабибов көшесі № 1-30 үйлер, Мәуелі бақ көшесі № 2-37, 105 үйлер, Жеңіс көшесі № 1-18 үйлер, Хамза көшесі № 1-25 үйлер, Салқам Жәңгір көшесі № 9-14 үйлер, Янги Абад көшесі № 4, 7 үйлер, Қырғыз қақпа көшесі № 1-8 үйлер, Навои көшесі № 6-45 үйлер, Әл-Фараби көшесі № 1-20 үйлер, Үштөбе көшесі № 7-37 үйлер, Ахунтума көшесі, Үйрек ата көшесі, Ахмет Жугинеки көшесі, Дуюм тума көшесі, Аманкелді көшесі № 20 үй, Бабур көшесі, Жастар көшесі, Мусилла қақпа көшесі.

Границы: улица Кизилкия дома № 7, 9, улица Тайказан дома № 2-66, улица Туркестанская дома № 1-98, улица Аз Жанибек дома № 2-76, улица Рахимова дома № 1-16, улица Баитова дома № 1-20, улица Ташкентская дома № 1-51, улица Тахир Алима дома № 1-70, улица Нур дома № 1-12, улица Асан Кайгы дома № 2-11, 73, 90, улица Еркиндик дома № 4-80, улица Айметова дома № 2-24, улица Жамбыл дома № 1-79, улица Сайкора дома № 4-12, улица Яссы дома № 6, 16, улица Улугбек дома № 1-10, 50, улица Х.Сайтмуратова, улица Укиша ата дома № 1-11, улица Кызылжол, улица Карнак дома № 3-77.
Избирательный участок № 66
Центр: город Кентау, село Карнак, улица Э.Хабибова № 42, здание государственного коммунального учреждения "Общая средняя школа № 11 имени Ахын – Тума" отдела развития человеческого потенциала города Кентау управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица Хабибова дома № 1-30, улица Мауели бак дома № 2-37, 105, улица Женис дома № 1-18, улица Хамза дома № 1-25, улица Салкам Жангир дома № 9-14, улица Янги Абад дома № 4, 7, улица Кыргыз какпа дома № 1-8, улица Навои дома № 6-45, улица Аль-Фараби дома № 1-20, улица Уштобе дома № 7-37, улица Ахунтума, улица Уйрек ата, улица Ахмет Жугинеки, улица Дуюм тума, улица Амангельды дом № 20, улица Бабур, улица Жастар, улица Мусилла какпа.