2021 жылға Кентау қаласындағы салық салу объектісінің елдi мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентiн бекіту туралы
Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдігінiң 2020 жылғы 27 тамыздағы № 298 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 27 тамызда № 5763 болып тiркелдi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 529-бабының 6-тармағының бірінші абзацына және Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 12 қарашадағы № 475 бұйрығымен бекітілген Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесіне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17847 тіркелген) Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2021 жылға Кентау қаласында салық салу объектісінің елдi мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Кентау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Кентау қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ғ.Қ.Үсенбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Д. Махажанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Кентау қаласы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________ Б.Кішібаев
"____" ________ 2020 жыл
Кентау қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 27 тамыздағы
№ 298 қаулысына қосымша
2021 жылға Кентау қаласындағы салық салу объектісінің елді мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті
Аймақ атауы
Елді мекеннің атауы
Аймаққа бөлу коэффициенті
1
Кентау
Кентау

Об утверждении коэффициента зонирования в городе Кентау, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте на 2021 год
Постановление акимата города Кентау Туркестанской области от 27 августа 2020 года № 298. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 27 августа 2020 года № 5763
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2021.
В соответствии первого абзаца пункта 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" и Методикой расчета коэффициента зонирования утвержденной приказом Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан 12 ноября 2018 года № 475 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 17847), акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициент зонирования города Кентау, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте на 2021 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Кентау" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет–ресурсе акимата города Кентау после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Г.К.Усенбаеву.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким города Д. Махажанов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель ГУ
"Управление государственных
доходов по городу Кентау"
______________ Б.Кишибаев
"____" ________ 2020 год
Приложение к
постановлению акимата
города Кентау от
27 августа 2020 года № 298
Коэффициент зонирования в городе Кентау, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте на 2021 год
Наименование зоны
Наименование населенного пункта
Коэффициент зонирования
1
Кентау
Кентау