Кентау қаласы әкімінің 2020 жылғы 25 ақпандағы № 4 "Кентау қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қаласы әкімінің 2020 жылғы 7 қазандағы № 7 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 қазанда № 5828 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1 тармағына сәйкес, Кентау қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қаласы әкімінің "Кентау қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2020 жылғы 25 ақпандағы № 4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5451 тіркелген, 2020 жылдың 5 наурызында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы "№ 893 сайлау учаскесі" сөздер "№ 899 сайлау учаскесі" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің орыс тіліндегі қосымшасына өзгерістер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. "Кентау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасы Әділет министрілігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Кентау қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кентау қаласы әкімінің орынбасары Б.Алимбетовке жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Д. Махажанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Кентау қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
_____________Б.Садуов
"__"_________2020 жыл

О внесении изменений в решение акима города Кентау от 25 февраля 2020 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории города Кентау"
Решение акима города Кентау Туркестанской области от 7 октября 2020 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 8 октября 2020 года № 5828
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", аким города Кентау РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Кентау от 25 февраля 2020 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории города Кентау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5451 опубликовано 05 марта 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актах Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в приложении указанного решения слова "Избирательный участок № 893" заменить словами "избирательный участок № 899";
в приложении указанного решения слова "квартала Туркистан" заменить словами "квартала Туркестан", слова "№ 30 разьезд" заменить словами "№ 30 разъезд" и слова "улица Туркистан" заменить словами "улица Туркестан", текст на казахском языке не меняется.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Кентау" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Кентау после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Кентау Б.Алимбетова.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Махажанов Д.
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Кентауской
городской избирательной комиссии
_________________________ Садуов Б.
"___"___________2020 года