Кентау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 328 "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 405 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 21 желтоқсанда № 5965 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 қыркүйектегі № 54/556-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/472-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5946 тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 328 "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5333 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 41 963 580 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 987 333 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 53 854 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 149 278 мың теңге;
трансферттердің түсiмдерi – 39 773 115 мың теңге;
2) шығындар – 52 483 932 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -10 523 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 523 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -10 509 829 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 10 509 829 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 10 096 302 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10 244 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 423 771 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Кентау қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 23 декабря 2019 года № 328 "О городском бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 15 декабря 2020 года № 405. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 21 декабря 2020 года № 5965. Прекращено действие в связи с истечением срока.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 54/556-VI "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года № 44/472-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5946 Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 23 декабря 2019 года № 328 "О городском бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5333, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 декабря 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 963 580 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 987 333 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 53 854 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 149 278 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 773 115 тысяч тенге;
2) затраты – 52 483 932 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -10 523 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 10 523 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -10 509 829 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 10 509 829 тысяч тенге:
поступления займов – 10 096 302 тысяч тенге;
погашение займов – 10 244 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 423 771 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Кентауского городского маслихата" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:

36 312
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 131
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
160 691
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 185
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
76 877
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
25 353
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
355 631
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
59 825
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
628
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
628
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
83 322
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
83 322
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 284
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 242
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
16 485
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
13 311
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
15 475 867
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 265 620
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
549 656
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
549 656
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
2 007 026
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 390 278
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
616 748
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
708 938
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
114 849
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
807
004
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру

36 312
006
Оказание жилищной помощи
1 131
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
160 691
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 185
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
76 877
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
25 353
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
355 631
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
59 825
464
Отдел образования района (города областного значения)
628
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
628
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
83 322
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
83 322
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
49 284
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 242
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
16 485
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
13 311
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
15 475 867
1
Жилищное хозяйство
3 265 620
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
549 656
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
549 656
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
2 007 026
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 390 278
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
616 748
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
708 938
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
114 849
003
Капитальные расходы государственного органа
807
004
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества

36 456
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 456
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
17 000
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
53 657
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 570
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
32 087
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
75 100
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
75 100
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
75 100
038
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
75 100
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
96 112
1
Ауыл шаруашылығы
37 293
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
31 081
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 081
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
3 500
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
3 500
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
2 712
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2 712
6
Жер қатынастары
54 525
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
54 525
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 485
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
13 040
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
4 294
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4 294
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
4 294
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
94 086
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
94 086
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
94 086
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 913
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

36 456
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
19 456
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
17 000
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
53 657
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
21 570
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
32 087
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
75 100
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
75 100
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
75 100
038
Развитие газотранспортной системы
75 100
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
96 112
1
Сельское хозяйство
37 293
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
31 081
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
31 081
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
3 500
010
Развитие объектов сельского хозяйства
3 500
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
2 712
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
2 712
6
Земельные отношения
54 525
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
54 525
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
41 485
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
13 040
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
4 294
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4 294
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4 294
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
94 086
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
94 086
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
94 086
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
27 913
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов