Түркістан қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 19 шілдедегі № 1103 "Түркістан қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 15 мамырдағы № 842 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 19 мамырда № 5622 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңыңын 31 бабы 1 тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда кызметін реттеу туралы" Заңының 8, 12 баптарына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығымен бекітілген, Ішкі сауда ережелерінің 50-1 тармағына (нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде № 11148 болып тіркелді) сәйкес, Түркістан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 19 шілдедегі № 1103 "Түркістан қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
1) көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакциясы жазылсын;
2. Түркістан қаласы әкімдігінің "Бизнесті қолдау және туризм бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оны Түркістан қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Түркістан қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Р. Аюпов
Түркістан қаласы әкімдігінің 2019 жылғы
19 шілдедегі № 1103 "Түркістан қаласында
стационарлық емес сауда объектілерін
орналастыру орындарын бекіту туралы"
қаулысына өзгеріс енгізу туралы 2020
жылғы 15 мамырдағы № 842 қаулысына № 1 қосымша
Түркістан қаласы бойынша стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарының тізімі
Орналасқан орны
Жалпы алаңы
Қызмет саласы
Жер учаскесін жалға алудың қолданылу мерзімі
1
Түркістан қаласы, Жамбыл және Сабырханов көшелерінің қиылысы
12м2
Ауыл шаруашылық өнімдерін сату
1 жылдан бастап 5 жылға дейін
2
Түркістан қаласы, Отырар шағын ауданы
12м2
Ауыл шаруашылық өнімдерін сату
1 жылдан бастап 5 жылға дейін
3
Түркістан қаласы, Шойынбет би және Арыс көшелерінің қиылысы
12м2
Бөлшек сауда
1 жылдан бастап 5 жылға дейін
4
Түркістан қаласы, Төле би және Байтұрсынов көшелерінің қиылысы
12м2
Бөлшек сауда
1 жылдан бастап 5 жылға дейін
5
Түркістан қаласы, Кентау тас жолы және Тәжібаев көшелерінің қиылысы
12м2
Бөлшек сауда
1 жылдан бастап 5 жылға дейін
Түркістан қаласы әкімдігінің 2019 жылғы
19 шілдедегі № 1103 "Түркістан қаласында
стационарлық емес сауда объектілерін
орналастыру орындарын бекіту туралы"
қаулысына өзгеріс енгізу туралы 2020
жылғы 15 мамырдағы № 842 қаулысына № 2 қосымша
Түркістан қаласы, Жамбыл және Сабырханов көшелерінің қиылысы
Түркістан қаласы әкімдігінің 2019 жылғы
19 шілдедегі № 1103 "Түркістан қаласында
стационарлық емес сауда объектілерін
орналастыру орындарын бекіту туралы"
қаулысына өзгеріс енгізу туралы 2020
жылғы 15 мамырдағы № 842 қаулысына № 3 қосымша
Түркістан қаласы, Отырар шағын ауданы
Түркістан қаласы әкімдігінің 2019 жылғы
19 шілдедегі № 1103 "Түркістан қаласында
стационарлық емес сауда объектілерін
орналастыру орындарын бекіту туралы"
қаулысына өзгеріс енгізу туралы 2020
жылғы 15 мамырдағы № 842 қаулысына № 4 қосымша
Түркістан қаласы, Шойынбет би және Арыс көшелерінің қиылысы
Түркістан қаласы әкімдігінің 2019 жылғы
19 шілдедегі № 1103 "Түркістан қаласында
стационарлық емес сауда объектілерін
орналастыру орындарын бекіту туралы"
қаулысына өзгеріс енгізу туралы 2020
жылғы 15 мамырдағы № 842 қаулысына № 5 қосымша
Түркістан қаласы, Төле би және Байтұрсынов көшелерінің қиылысы
Түркістан қаласы әкімдігінің 2019 жылғы
19 шілдедегі № 1103 "Түркістан қаласында
стационарлық емес сауда объектілерін
орналастыру орындарын бекіту туралы"
қаулысына өзгеріс енгізу туралы 2020
жылғы 15 мамырдағы № 842 қаулысына № 6 қосымша
Түркістан қаласы, Кентау тас жолы және Тажибаев көшелерінің қиылысы

О внесении изменения в постановление акимата города Туркестан от 19 июля 2019 года № 1103 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в городе Туркестан"
Постановление акимата города Туркестан Туркестанской области от 15 мая 2020 года № 842. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 19 мая 2020 года № 5622
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 12 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148), акимат города Туркестан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Туркестан от 19 июля 2019 года № 1103 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в городе Туркестан" следующее изменение:
1) приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
2. Государственное учреждение "Отдел поддержки бизнеса и туризма" акимата города Туркестан в установленном законодательством порядке:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Туркестан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Туркестан.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Р. Аюпов
Приложение № 1 к
постановлению о
внесении изменение в постановление
акимата города Туркестан от 19 июля
2019 года № 1103 "Об утверждении мест
размещения нестационарных торговых
объектов в городе Туркестан"
№ 842 от 15 мая 2020 года
Перечень мест размещения нестационарных торговых объектов по городу Туркестан
Место расположения
Общая площадь
Сфера деятельности
Срок действия аренды земельного участка
1
город Туркестан, пересечение улиц Жамбыла и Сабырханова
12 м2
Реализация сельскохозяйственной продукции
с 1 года до 5 лет
2
город Туркестан, микрорайон Отырар
12 м2
Реализация сельскохозяйственной продукции
с 1 года до 5 лет
3
город Туркестан, пересечение улиц Шойынбет би и Арыса
12 м2
Розничной торговли
с 1 года до 5 лет
4
город Туркестан, пересечение улиц Толе би и Байтурсынова
12 м2
Розничной торговли
с 1 года до 5 лет
5
город Туркестан, пересечение трассы Кентау и улиц Тажибаева
12 м2
Розничной торговли
с 1 года до 5 лет
Приложение № 2 к
постановлению о
внесении изменение в постановление
акимата города Туркестан от 19 июля
2019 года № 1103 "Об утверждении мест
размещения нестационарных торговых
объектов в городе Туркестан"
№ 842 от 15 мая 2020 года
город Туркестан, пересечение улиц Жамбыла и Сабырханова
Приложение № 3 к
постановлению о
внесении изменение в постановление
акимата города Туркестан от 19 июля
2019 года № 1103 "Об утверждении мест
размещения нестационарных торговых
объектов в городе Туркестан"
№ 842 от 15 мая 2020 года
город Туркестан, микрорайон Отырар
Приложение № 4 к
постановлению о
внесении изменение в постановление
акимата города Туркестан от 19 июля
2019 года № 1103 "Об утверждении мест
размещения нестационарных торговых
объектов в городе Туркестан"
№ 842 от 15 мая 2020 года
город Туркестан, пересечение улиц Шойынбет би и Арыса
Приложение № 5 к
постановлению о
внесении изменение в постановление
акимата города Туркестан от 19 июля
2019 года № 1103 "Об утверждении мест
размещения нестационарных торговых
объектов в городе Туркестан"
№ 842 от 15 мая 2020 года
город Туркестан, пересечение улиц Толе би и Байтурсынова
Приложение № 6 к
постановлению о
внесении изменение в постановление
акимата города Туркестан от 19 июля
2019 года № 1103 "Об утверждении мест
размещения нестационарных торговых
объектов в городе Туркестан"
№ 842 от 15 мая 2020 года
город Туркестан, пересечение трассы Кентау и улиц Тажибаева