Түркістан қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2020 жылғы 10 қарашадағы № 69/332-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 қарашада № 5883 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабының 1 тармағына сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Түркістан қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Түркістан қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Түркістан қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы Ж. Сулейменова
Мәслихат хатшысы А. Кенжалиев
Түркістан қалалық
мәслихатының 2020 жылғы
10 қарашадағы № 69/332-VI
шешіміне қосымша
Түркістан қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Түркістан қалалық мәслихатының 2017 жылғы 27 қыркүйектегі № 19/113-VI "Түркістан қаласы бойынша тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4230 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 20 қазандағы "Түркістан" газетінде жарияланған),
2. Түркістан қалалық мәслихатының 2019 жылғы 9 қазандағы № 56/275-VI "Түркістан қалалық мәслихатының 2017 жылғы 27 қыркүйектегі № 19/113-VI "Түркістан қаласы бойынша тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 5218 тіркелген, 2019 жылғы 23 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған),
3. Түркістан қалалық мәслихатының 2020 жылғы 27 наурыздағы № 62/306-VI "Түркістан қаласының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 5536 тіркелген, 2020 жылғы 6 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Туркестанского городского маслихата
Решение Туркестанского городского маслихата Туркестанской области от 10 ноября 2020 года № 69/332-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 13 ноября 2020 года № 5883
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Туркестанского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Туркестанского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Туркестанского городского маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата Ж. Сулейменова
Секретарь маслихата А. Кенжалиев
Приложение к решению
Туркестанского городского
маслихата № 69/332-VI от
10 ноября 2020 года
Перечень утративших силу некоторых решений Туркестанского городского маслихата
1. Решение Туркестанского городского маслихата от 27 сентября 2017 года № 19/113-VI "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи по городу Туркестан" (Зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4230, опубликованное 20 октября 2017 года в газете "Туркистон"),
2. Решение Туркестанского городского маслихата от 9 октября 2019 года № 56/275-V "О внесении изменения и дополнений в решение Туркестанского городского маслихата от 27 сентября 2017 года № 19/113-V "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи по городу Туркестан" (Зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5218, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 октября 2019 года),
3. Решение Туркестанского городского маслихата от 27 марта 2020 года № 62/306-VI "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Туркестан" (Зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5536, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 апреля 2020 года).