2021 жылға Түркістан қаласындағы салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентiн бекіту туралы
Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 30 қарашадағы № 1855 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 30 қарашада № 5920 болып тiркелдi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 529-бабының 6-тармағына және Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 12 қарашадағы № 475 бұйрығымен бекітілген Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесіне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17847 тіркелген) Түркістан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2021 жылға Түркістан қаласындағы салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Түркістан қаласы әкімдігінің "Экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулының Түркістан қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М.Базарқұловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Р. Аюпов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Түркістан қаласы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы"
ММ-нің басшысы Н.Төлендиев
Түркістан қаласы
әкімдігінің 2020 жылғы
"30" қарашадағы
№ 1855 "2021 жылға
Түркістан қаласындағы
салық салу объектісінің
орналасуын ескеретін
аймаққа бөлу
коэффициентiн бекіту туралы"
қаулысына қосымша
Түркістан қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 10/61-V шешімімен бекітілген "Түркістан қаласының жерлерін аймақтарға бөлу схемасына" сәйкес 2021 жылға Түркістан қаласындағы салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті
Елді мекен
Аймақ
Аймаққа бөлу коэффиценті
1
Түркістан қаласы
1-аймақ

Об утверждении коэффициента зонирования в городе Туркестан, учитывающего месторасположение объекта налогообложения на 2021 год
Постановление акимата города Туркестан Туркестанской области от 30 ноября 2020 года № 1855. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 30 ноября 2020 года № 5920
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2021.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" и Методикой расчета коэффициента зонирования утвержденной приказом Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан 12 ноября 2018 года № 475 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 17847), акимат города Туркестан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициент зонирования в городе Туркестан, учитывающего месторасположение объекта налогообложения на 2021 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов" акимата город Туркестан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет–ресурсе акимата города Туркестан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города М.Базаркулова.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким города Р. Аюпов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель ГУ "Управление
государственных доходов по
городу Туркестан" Н.Тулендиев
Приложение к постановлению
акимата города Туркестан
от "30" ноября
2020 года № 1855
"Об утверждении коэффициента
зонирования в городе
Туркестан, учитывающего
месторасположение объекта
налогообложения на 2021 год"
Коэффициент зонирования с учетам месторасположение объекта налогообложения в городе Туркестан, в соответствии со схемой зонирования земель города Туркестан утвержденной решениемТуркестанского городского маслихата № 10/61-V от 20 декабря 2012 года
Населенный пункт
Зона
Коэффициент зонирования
1
город Туркестан
1- зона