Түркістан қаласы әкімінің 2020 жылғы 19 ақпандағы № 2 "Түркістан қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түркістан қаласы әкімінің 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 5 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 желтоқсанда № 6008 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 3-тармағына сәйкес Түркістан қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Түркістан қаласы әкімінің 2020 жылғы 19 ақпандағы № 2 "Түркістан қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5437 тіркелген, 2020 жылдың 28 ақпанда "Түркістан" газетінде және 2020 жылдың 11 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Түркістан қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы";
көрсетілген шешімнің 2 тармағына орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді;
көрсетілген шешімнің 3 тармағында "заңнамалық актілерінде" деген сөздер "заңнамасында" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 4 тармағына орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді;
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түркістан қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Түркістан қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түркістан қаласы әкімі аппаратының басшысы Ж.Наушабайға жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Р. Аюпов
КЕЛІСІЛДІ:
Түркістан қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
_____________С.Арысбеков
"____" _________2020 жыл
Түркістан қаласы әкімінің

О внесении изменений в решение акима города Туркестан от 19 февраля 2020 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории города Туркестан"
Решение акима города Туркестан Туркестанской области от 31 декабря 2020 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 31 декабря 2020 года № 6008
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким города Туркестан РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Туркестан от 19 февраля 2020 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории города Туркестан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5437, опубликовано 28 февраля 2020 года в газете "Туркестан" и 11 марта 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в заголовок указанного решения на государственном языке вносится изменение, заголовок на русском языке не меняется;
пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"Признать утратившим силу решение акима города Туркестан от 26 ноября 2018 года № 8 "Об образовании избирательных участков в городе Туркестан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4814, опубликовано 30 ноября 2018 года в газете "Туркестан");
в пункт 3 указанного решения на государственном языке вносится изменение, текст на русском языке не меняется;
в пункте 4 указанного решения слова "Наушабай Ж.Н." заменить словами "Наушабай Ж.;
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Туркестан" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Туркестан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Туркестан Ж.Наушабай.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Р. Аюпов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Туркестанской
городской избирательной комиссии
____________________С.Арысбеков
" ____ " _____________2020 год
Приложение к решению
акима города Туркестан от

31 желтоқсандағы 2020 жылғы
№ 5 шешіміне қосымша
Түркістан қаласы әкімінің
2020 жылғы 19 ақпандағы
№ 2 шешіміне қосымша
Түркістан қаласының аумағындағы сайлау учаскелері
№103 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Қазыбек би көшесі №164, Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің "Филология" факультетінің ғимараты.
Шекаралары: Құрбан ата көшесі №1-40 үйлер, Қалдыбай хан көшесі №2-19 үйлер, Қазыбек би көшесі №70-150 үйлер, Ғ.Мұратбаев көшесі №61-130 үйлер, М.Жалил көшесі №1-110 үйлер, Баласағұн көшесі №1-90 үйлер, Ө.Тілепов көшесі №1-105 үйлер.
№104 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Әмір Темір көшесі №3а, Спорт мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Б.Саттарханов даңғылында орналасқан №3-24 үйлер, Домалақ ана көшесі №1-46 үйлер, И.Жансүгіров көшесі №1-90 үйлер, Мамай батыр көшесі №1-40 үйлер, Жолбарыс хан көшесінің тақ жағындағы №1-89 және жұп жағындағы №2-24 үйлер, Міртемір көшесі №1-18 үйлер, Қазыбек би көшесі №1-233 үйлер, Отырар көшесі №16 үй, Б.Батырбеков, Диметов көшелері толығымен, Жауғаш батыр көшесінің тақ жағындағы №1-155, жұп жағындағы №2-44 үйлер.
№105 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, С.Қожанов көшесі №146, Медициналық колледжінің ғимараты.
Шекаралары: Медициналық колледж жатақханасы, Әйтеке би көшесі №77-152 үйлер, Ж.Еділбаев көшесі №1-20, Ж.Еділбаев өткелі №1-14 үйлер, Хакназархан көшесінің тақ жағындағы №1-97, жұп жағындағы №2-52 үйлер, Бәйдібек батыр көшесі №1-66 үйлер, Гагарин көшесі №1-91 үйлер, Өтебеков көшесінің тақ жағындағы №1-27, жұп жағындағы №2-66 үйлер, Ғ.Мүсірепов көшесінің №4-72 үйлер, Әмір Темір көшесі №1, 1а, 2а-18 үйлер, Қазыбек би көшесі №15, 17, 19 үйлер, С.Қожанов көшесі №1, 3 үйлер, Тәуке хан даңғылындағы №363-371 үйлер, Талқанбаев көшесінің жұп жағындағы №2-18, тақ жағындағы №1-29 үйлер, Т.Бокин көшесі №1-25 үйлер, Асан қайғы №1-37 үйлер, Әль-Фараби көшесі №1-8 үйлер.
№106 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, С.Қожанов көшесі н/з, Қалалық орталық аурухана ғимараты.
Шекаралары: Қалалық орталық аурухана, тері-мерез диспансері, туберкулезге қарсы диспансер және "Ақмарал" емханасының ғимараттары.
№107 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Н.Төреқұлов көшесі н/з, Ә.Темір атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қ.Татибаев көшесі №2-36 үйлер, Сырғақ батыр көшесі №1-5 көпқабатты үйлер, С.Сейфуллин көшесі №1-22 үйлер, К.Байсеитова көшесі №1-23 үйлер, Мадиходжаев көшесі №1-14 үйлер, Талқанбаев көшесінің тақ жағындағы №1-17 және жұп жағындағы №22-26 үйлер, Д.Қонаев көшесінің тақ жағындағы №1-49 және жұп жағындағы №2-36 үйлер, С.Қожанов көшесі №55-109 үйлер, Н.Төреқұлов көшесінің тақ жағындағы №1-23, жұп жағындағы №2-46, және №1, 2, 3, 4, 5, 6 өткелдерінде орналасқан үйлер, Шолпан көшесі №1-20 үйлер, Тохтаров көшесі №1-19 үйлер, Спатаев көшесі №13-34 үйлер, Тәуке хан даңғылындағы №261-299 үйлер, Қарадауов көшесі №1-27 үйлер, С.Нарбаев көшесі №1, 2, 3 өткелдерінде орналасқан үйлер.
№108 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, С.Қожанов көшесі н/з, М.Жұмабаев атындағы орта мектебінің ғимараты.

31 декабря 2020 года
№ 5
Приложение к решению
акима города Туркестан от
19 февраля 2020 года
№ 2
Избирательные участки на территории города Туркестан
Избирательный участок №103
Центр: город Туркестан, улица Казыбек би №164, здание факультета "Филологии" международного Казахско-Турецкого университета.
Границы: дома №1-40 по улице Курбан ата, дома №2-19 по улице Калдыбай хана, дома №70-150 по улице Казыбек би, дома №61-130 по улице Г.Муратбаева, дома №1-110 по улице М.Жалила, дома №1-90 по улице Баласагун, дома №1-105 по улице О.Тилепова.
Избирательный участок №104
Центр: город Туркестан, улица Амир Темир №3а, здание школы Спорта.
Границы: дома №3-24 по проспекту Б.Саттарханова, дома №1-46 по улице Домалак ана, дома №1-90 по улице И.Жансугирова, дома №1-40 по улице Мамай батыра, дома №1-89 нечетной стороны и №2-24 четной стороны по улице Жолбарыс хана, дома №1-18 по улице Миртемира, дома №1-233 по улице Казыбек би, дома №16 по улице Отырар, дома №1-155 нечетной стороны и №2-44 четной стороны по улице Жаугаш батыра, дома по улице Б.Батырбекова, Диметова полностью.
Избирательный участок №105
Центр: город Туркестан, улица С.Кожанова №146, здание Медицинского колледжа.
Границы: общежитие медицинского колледжа, дома №77-152 по улице Айтеке би, дома №1-20 по улице Ж.Едилбаева, дома №1-14 в переулке Ж.Едилбаева, дома №1-97 нечетной стороны и №2-52 четной стороны по улице Хакназархан, дома №1-66 по улице Байдибек батыра, дома №1-91 по улице Гагарина, дома №1-27 нечетной стороны и №2-66 четной стороны по улице Отебекова, дома №4-72 по улице Г.Мусирепова, дома №1, №1а, №2а-18 по улице Амир Темира, дома №15, №17, №19 по улице Казыбек би, дома №1 и №3 по улице С.Кожанова, дома №363-371 по проспекту Тауке хана, дома №2-18 четной стороны и №1-29 нечетной стороны по улице Талканбаева, дома №1-25 по улице Т.Бокина, дома №1-37 по улице Асан кайгы, дома №1-8 по улице Аль-Фараби.
Избирательный участок №106
Центр: город Туркестан, улица С.Кожанова б/н, здание Центральной городской больницы.
Границы: здания городской центральной больницы, кожно-венерологического диспансера, противотуберкулезного диспансера и поликлиники "Акмарал".
Избирательный участок №107
Центр: город Туркестан, улица Н.Торекулова б/н, здание средней школы имени А.Темира.
Границы: дома №2-36 по улице К.Татибаева, многоэтажные дома №1-5 по улице Сыргак батыра, дома №1-22 по улице С.Сейфуллина, дома №1-23 по улице К.Байсеитова, дома №1-14 по улице Мадиходжаева, дома №1-17 нечетной стороны и №22-26 четной стороны по улице Талканбаева, дома №1-49 нечетной стороны и №2-36 четной стороны по улице Д.Конаева, дома №55-109 по улице С.Кожанова, дома №1-23 нечетной стороны, №2-46 четной стороны и дома расположенные в переулке №1, №2, №3, №4, №5, №6 по улице Н.Торекулова, дома №1-20 по улице Шолпан, дома №1-19 по улице Тохтарова, дома №13-34 по улице Спатаева, дома №261-299 по проспекту Тауке хана, дома №1-27 по улице Карадауова, дома расположенные в переулке №1, №2, №3 по улице С.Нарбаева.
Избирательный участок №108
Центр: город Туркестан, улица С.Кожанова б/н, здание средней школы имени М.Жумабаева.

Шекаралары: Қарадауов көшесінің тақ жағындағы №23-31 және жұп жағындағы №28-32 үйлер, Мадиходжаев көшесінің тақ жағындағы №19-41 және жұп жағындағы №24-28 үйлер, С.Қожанов көшесінің №27-86 үйлер, Н.Төреқұлов көшесінің жұп жағындағы №72-86 және тақ жағындағы №23-55 үйлер, Т.Бокин көшесі №1-27 көпқабатты үйлер, Д.Қонаев көшесі №1-11 үйлер, Тәуке хан даңғылындағы №307-353 үйлер.
№109 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, С.Ерубаев көшесі, "Аңсарәлі" балабақшасының ғимараты.
Шекаралары: Қ.Искабеков, Қ.Сәтпаев, Азербаев, Жақаев, Бабай батыр, А.Ахметов көшелері толығымен, Жарылқапов көшесі №118-180 үйлер, С.Ерубаев көшесі №178-279 үйлер, Ыждыхат тұйығында орналасқан №7-19 үйлер, С.Қожанов көшесі №88-116 үйлер.
№110 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Р.Дастанова көшесі н/з, Ғ.Мұратбаев атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Тәуке хан даңғылындағы №140-174 үйлер, Тұрсынов көшесінің тақ жағындағы №115-139 және жұп жағындағы №88-114 үйлер, Хамза көшесінің тақ жағындағы №143-169 және жұп жағындағы №136-170 үйлер, Қазыбеков көшесінің тақ жағындағы №105-127 және жұп жағындағы №120-144 үйлер, Ататүрік көшесінің тақ жағындағы №109-165 және жұп жағындағы №84-168 үйлер, 1,2,3 тұйықтары. Ж.Шанин көшесінің тақ жағындағы №53-69 және жұп жағындағы №54-106 үйлер, Р.Дастанова көшесінің тақ жағындағы №95-161 және жұп жағындағы №78-148 үйлер, Мұңайтпасов көшесінің тақ жағындағы №115-177 және жұп жағындағы №84-106 үйлер, Ш.Уәлиханов көшесінің тақ жағындағы №3-27, жұп жағындағы №6-10 үйлер және 1,2 тұйықтары. Марғұлан көшесінің тақ жағындағы №17-43 және жұп жағындағы №22-76 үйлер, Елкеев көшесі №1-50 үйлер, Ш.Айманов көшесінің тақ жағындағы №1-17 және жұп жағындағы №2-14 үйлер, Миркемелов көшесінің тақ жағындағы №1-31 және жұп жағындағы №4-12 үйлер, Тоққожаев көшесінің №3-22 үйлер, Сайрам көшесінің жұп жағындағы №6-18 және тақ жағындағы №27а үйлер, А.Тоқмағанбетов көшесі №76-106 үйлер.
№111 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, №1 мөлтек ауданы, Гуманитарлық техникалық колледжінің ғимараты.
Шекаралары: №1 мөлтек ауданындағы №1, 2, 3, 4а, 5, 9, 10, 10в, 24, 25, 27, 29, 30, 36, 37, 42, 43, 44, 47, 48 көпқабатты үйлер, Энергетик және Т.Мыңбасы көшелері толығымен.
№112 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Нышанов көшесі №1, "Талғат и К" клиникасының ғимараты.
Шекаралары: "Перзентхана, Балалар ауруханасы, "Талғат и К" және "Санитас" клиникалары.
№113 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, №1 мөлтек ауданы, С.Сейфуллин атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: №1 мөлтек ауданындағы № 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 14б, 15, 16, 20, 21, 22, 23, 28, 33,38, 39, 41, 44а, 46 көпқабатты үйлер, С.Ерубаев көшесі №201, 203, 205, 207 үйлер.
№114 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Н.Оңдасынов көшесі №139, Ататүрік атындағы мектеп-гимназиясының ғимараты.
Шекаралары: №1 мөлтек ауданындағы №10а, 12а, 14а, 31, 34, 49, 50, 51 көпқабатты үйлер, Құрылысшы көшесіндегі үйлер толығымен, №2 мөлтек ауданындағы №1-17 көпқабатты үйлер, Самал мөлтек ауданындағы №26, 32, 35, 35а, 45 үйлер, "Көктем" учаскесіндегі үйлер, Тәуке хан даңғылы №137-235 үйлер, Сұлтанов көшесінің тақ жағындағы №147-152 және жұп жағындағы №226-238 үйлер, Ш.Құдайбердиев көшесі №45-89 үйлер, Абдусаттаров көшесі №43-86 үйлер, С.Ерубаев көшесі №140-166 үйлер.
№115 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, А.Байтұрсынов көшесі н/з, М.Маметова атындағы орта мектебінің ғимараты.

Границы: дома №23-31 нечетной стороны и №28-32 четной стороны по улице Карадауова, дома №19-41 нечетной стороны и №24-28 четной стороны по улице Мадиходжаева, дома №27-86 по улице С.Кожанова, дома №72-86 четной стороны и №23-55 нечетной стороны по улице Торекулова, многоэтажные дома №1-27 по улице Т.Бокина, дома №1-11 по улице Д.Кунаева, дома №307-353 по проспекту Тауке хана.
Избирательный участок №109
Центр: город Туркестан, улица С.Ерубаева б/н, здание детского сада "Ансарали".
Границы: дома по улице К.Искабекова, К.Сатпаева, Азербаева, Жакаева, Бабай батыра, А.Ахметова полностью, дома №118-180 по улице Жарылкапова, дома №178-279 по улице С.Ерубаева, дома №7-19 расположенные в тупике Ыждыхат, дома №88-116 по улице С.Кожанова.
Избирательный участок №110
Центр: город Туркестан, улица Р.Дастанова б/н, здание средней школы имени Г.Муратбаева.
Границы: дома №140-174 по проспекту Тауке хана, дома №115-139 нечетной стороны и №88-114 четной стороны улицы Турсынова, дома №143-169 нечетной стороны и №136-170 четной стороны улицы Хамзы, дома №105-127 нечетной стороны и №120-144 четной стороны улицы Казыбекова, дома №109-165 нечетной стороны, №84-168 четной стороны и №1,2,3 переулки улицы Ататюрка, дома №53-69 нечетной стороны и №54-106 четной стороны улицы Ж.Шанина, дома №95-161 нечетной стороны и №78-148 четной стороны улицы Р.Дастановой, дома №115-177 нечетной стороны и №84-106 четной стороны улицы Мунайтпасова, дома №3-27 нечетной стороны и №6-10 четной стороны по улице Ш.Валиханова, дома расположенные в переулках №1, 2 по улице Ш.Валиханова, дома №17-43 нечетной стороны и №22-76 четной стороны улицы Маргулан, дома №1-50 по улице Елкеева, дома №1-17 нечетной стороны, №2-14 четной стороны по улице Ш.Айманова, дома №1-31 нечетной стороны и №4-12 четной стороны улицы Миркемелова, дома №3-22 по улице Токкожаева, дома №6-18 и №27а по улице Сайрам, дома №76-106 по улице А.Токмаганбетова.
Избирательный участок №111
Центр: город Туркестан, микрорайон №1, здание Гуманитарно-технического колледжа.
Границы: многоэтажные дома №1, 2, 3, 4а, 5, 9, 10, 10в, 24, 25, 27, 29, 30, 36, 37, 42, 43, 44, 47, 48 в микрорайоне №1, дома по улице Энергетиков и Т.Мынбасы полностью.
Избирательный участок №112
Центр: город Туркестан, улица Нышанова №1, здание клиники "Талгат и К".
Границы: Родильный дом, Детская больница, клиники "Талгат и К" и "Санитас".
Избирательный участок №113
Центр: город Туркестан, микрорайон №1, здание средней школы имени С.Сейфуллина.
Границы: многоэтажные дома №6 ,7, 8, 11, 12, 13, 14, 14б, 15, 16, 20, 21, 22, 23, 28, 33, 38, 39, 41, 44а, 46 в микрорайоне №1, дома №201, 203, 205, 207 по улице С.Ерубаева.
Избирательный участок №114
Центр: город Туркестан, улица Н.Ондасынова №139, здание школы гимназии имени Ататюрка.
Границы: многоэтажные дома №10а, 12а, 14а, 31, 34, 49, 50, 51, микрорайона №1, дома по улице Курылысшы полностью, многоэтажные дома №1-17 микрорайона №2, дома №26, 32, 35, 35а, 45 микрорайона Самал, дома участка "Коктем", дома №137-235 по проспекту Тауке хана, дома №147-152 нечетной стороны, №227-238 четной стороны по улице Султанова, дома №45-89 по улице Ш.Кудайбердиева, дома №43-86 по улице Абдусаттарова, дома №140-166 по улице С.Ерубаева.
Избирательный участок №115
Центр: город Туркестан, улица А.Байтурсынова б/н, здание средней школы имени М.Маметовой.

Шекаралары: С.Ерубаев көшесі №105-195 үйлер, Н.Оңдасынов көшесінің тақ жағындағы №1-47 және жұп жағындағы №2-110 үйлер, Кенесары көшесі №1-8 үйлер, Жарылқапов көшесі №32-134 үйлер, Ө.Сәуірбаев көшесінің тақ жағындағы №1-93 және жұп жағындағы №2-78 үйлер, С.Асанов көшесі тақ жағындағы №1-73 және жұп жағындағы №2-64 үйлер, А.Байтұрсынов көшесінің тақ жағындағы №59-127 және жұп жағындағы №62-110 үйлер және №1,2,3,4 тұйықтары, Ш.Мүлкебаев көшесі №1-21 үйлер, Әбубәкір қары көшесі №2-28 үйлер, М.Төлебаев көшесінің тақ жағындағы №83-145, жұп жағындағы №2-48 үйлер және №1 өткелдегі үйлер, М.Маметова көшесінің тақ жағындағы №1-19 және жұп жағындағы №2-34 үйлер, М.Әуезов көшесі №1-10 үйлер, Белинский көшесі №1-16 үйлер, Н.Жақыпов көшесі №1-13 үйлер, Ыбырайұлы көшесінің №1-11 үйлері және №4, 5 өткелдері, Ә.Нұрмаханов көшесі №55-78 үйлер.
№116 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Төле би көшесі н/з, "Достық" колледжінің ғимараты.
Шекаралары: Жамбыл көшесі №20-69 үйлер, Малдыбеков көшесі №41-87 үйлер, Момбеков көшесінің тақ жағындағы №1-21 және жұп жағындағы №2-38 үйлер, Камилов көшесі №1-22 үйлер, А.Оразбаева көшесі №1-23 үйлер, Ыбырайұлы көшесінің тақ жағындағы №89-111 және жұп жағындағы №64-84 үйлер, Шаяхметов көшесі №1-24 үйлер, Кеңесары көшесінің тақ жағындағы №47-69 үйлер, Аубакиров көшесі №2-24 үйлер, Асфендияров көшесі №1-54 үйлер, Мақатаев көшесі №1-63, №2-68 үйлер, Бөкейхан көшесінің тақ жағындағы №1-73 және жұп жағындағы №2-80 үйлер, Асанов көшесінің тақ жағындағы №3-81 және жұп жағындағы №4-74 үйлер, Аманжолов көшесінің тақ жағындағы №1-51 және жұп жағындағы №2-62 үйлер, Сүлейменов көшесінің тақ жағындағы №1-73 және жұп жағындағы №2-84 үйлер, А.Сабырханов көшесіндегі үйлер толығымен.
№117 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Хамза көшесі н/з, №9 Н.Некрасов орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Әбубәкір қары көшесінің тақ жағындағы №87-113 және жұп жағындағы №120-148 үйлер, Байтасов көшесінің тақ жағындағы №29-45 және жұп жағындағы №14-32 үйлер, Қазыбеков көшесі №4-116 және №5-105 үйлері, Коробов көшесінің тақ жағындағы №1-19 және жұп жағындағы №2-26 үйлер, Нұрмаханов көшесінің тақ жағындағы №1-15 және жұп жағындағы №2-10 үйлер, Қазыбеков өткелінде орналасқан №1-19 үйлер және 2-16А, Ататүрік көшесінің тақ жағындағы №1-107 және жұп жағындағы №2-82 үйлер, Тәуке хан даңғылындағы №26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42 үйлер, Тұрсынов көшесінің тақ жағындағы №9-113 және жұп жағындағы №8-86 үйлер, Хамза көшесі №40-148 және №63-141 үйлер, Шумилов көшесінің тақ жағындағы №1-15 және жұп жағындағы №8-16 үйлер, Кеңесары көшесінің тақ жағындағы №7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 және жұп жағындағы №36, 38, 40, 42 үйлер, Ыбырайұлы көшесі №32, 34, 36 және №43, 45, 47, 49, 51 үйлер.
№118 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Т.Бигельдинов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.

Границы: дома №105-195 по улице С.Ерубаева, дома №1-47 нечетной стороны и №2-110 четной стороны улицы Н.Ондасынова, дома №1-8 по улице Кенесары, дома №32-134 по улице Жарылкапова, дома №1-93 нечетной стороны и №2-78 четной стороны улицы О.Саурбаева, дома №1-73 нечетной стороны и №2-64 четной стороны улицы С.Асанова, дома №59-127 нечетной стороны и №62-110 четной стороны и №1,2,3,4 переулки, улицы А.Байтурсынова, дома №1-21 по улице Ш.Мулкебаева, дома №2-28 по улице Абубакир Кары, дома №83-145 нечетной стороны и №2-48 четной стороны и дома №1 переулки улицы М.Толебаева, дома №1-19 нечетной стороны и №2-34 четной стороны улицы М.Маметовой, дома №1-10 по улице М.Ауезова, дома №1-16 по улице Белинского, дома №1-13 по улице Н.Жакыпова, дома №1-11 по улице Ыбырайулы и дома переулки №4, №5, дома №55-78 по улице А.Нурмаханова.
Избирательный участок №116
Центр: город Туркестан, улица Толе би б/н, здание колледжа "Достык".
Границы: дома №20-69 по улице Жамбыла, дома №41-87 по улице Малдыбекова, дома №1-21 нечетной стороны и №2-38 четной стороны улицы Момбекова, дома №1-22 по улице Камилова, дома №1-23 по улице А.Оразбаева, дома №89-111 нечетной стороны и №64-84 четной стороны улицы Ыбырайулы, дома №1-24 по улице Шаяхметова, дома №47-69 нечетной стороны улицы Кенесары, дома №2-24 по улице Аубакирова, дома №1-54 по улице Асфендиярова, дома №1-63 и №2-68 по улице Макатаева, дома №1-73 нечетной стороны и №2-80 четной стороны улицы Бокейхана, дома №3-81 нечетной стороны и №4-74 четной стороны улицы Асанова, дома №1-51 нечетной стороны и №2-62 четной стороны улицы Аманжолова, дома №1-73 нечетной стороны и №2-84 четной стороны улицы Сулейменова, А.Сабырханова полностью.
Избирательный участок №117
Центр: город Туркестан, улица Хамза б/н, здание средней школы №9 имени Н.Некрасова.
Границы: дома №87-113 нечетной стороны и №120-148 четной стороны улицы Аубакир Кары, дома №29-45 нечетной стороны и №14-32 четной стороны улицы Байтасова, дома №4-116 и №5-105 по улице Казыбекова, дома №1-19 нечетной стороны и №2-26 четной стороны улицы Коробова, дома №1-15 нечетной стороны и №2-10 четной стороны улицы Нурмаханова, дома №1-19 и №2-16а расположенные в переулке Казыбекова, дома №1-107 нечетной стороны и №2-82 четной стороны улицы Ататюрка, дома №26, №28, №30, №32, №34, №36, №38, №40, №42 по проспекту Тауке хана, дома №9-113 нечетной стороны и №8-86 четной стороны улицы Турсынова, дома №40-148 и №63-141 по улице Хамзы, дома №1-15 нечетной стороны и №8-16 четной стороны улицы Шумилова, дома №7, №9, №11, №13, №15, №17, №19 нечетной стороны и №36, №38, №40, №42 четной стороны улицы Кенесары, дома №32, №34, №36, №43, №45, №47, №49, №51 по улице Ыбырайулы.
Избирательный участок №118
Центр: город Туркестан, улица Толе би б/н, здание средней школы имени Т.Бигельдинова.

Шекаралары: Мұңайтпасов көшесі №1-83 үйлер, Шанин көшесі №1-52 үйлер, А.Тоқмағанбетов көшесінің тақ жағындағы №1-93 және жұп жағындағы №2-74 үйлер, Әубәкір қары көшесінің тақ жағындағы №115-121 және жұп жағындағы №150-156 үйлер, Ыбырайұлы көшесінің тақ жағындағы №53-85 үйлер және жұп жағындағы №38-60 үйлер, Байтасов көшесінің тақ жағындағы №47-69 және жұп жағындағы №34-54 үйлер, Кеңесары көшесінің жұп жағындағы №42-92 үйлер, С.Мұқанов көшесі №1-71 және №2-118 үйлер, Жамбыл көшесі №1-19 үйлер, Р.Дастанова көшесі №1-50 үйлер, Құрманғазы көшесі №1-64 үйлер.
№119 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Төлеби көшесі №46, А.Навои атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Тәуке хан даңғылындағы №1-45 үйлер, Султанов көшесі тақ жағындағы №1-47 үйлер және жұп жағындағы №2-74 үйлер, Тұрманов көшесінің тақ жағындағы №1-53 және жұп жағындағы №2-28 үйлер, И.Юлдашев көшесі №1-111 үйлер, Самарқанд көшесі №1-72 үйлер, Алтынсарин көшесі №1-72 үйлер, Төле би көшесінің №22-44, №7-61 үйлер, Д.Нысанбаев көшесінің №15-74 үйлер, Жұмасеитов көшесінің №1-75 үйлер, С.Ерубаев көшесі №2-82 үйлер, Әубәкір қары көшесі №90-118 үйлер, Д.Нүрпейісова көшесі 1-47 үйлер, Турсынов көшесі №1-9 және №2-4 үйлер, М.Дүйсенбеков көшесі №1-53 және №2-34 үйлер.
№120 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, А.Байтұрсынов көшесі н/з, Н.Төреқұлов атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Жүсіп Қыдыр көшесі №1-64 үйлер, №84 көп қабатты тұрғын үй және ескі балабақша ғимараты, Ибрахим ата көшесі №1-33 үйлер, Төле би көшесі №1-24 үйлер және №2 көп қабатты тұрғын үй, О.Жарылқапов көшесі №2-30 және №1-3 үйлер, Жұмасеитов көшесінің тақ жағындағы №7-89 және жұп жағындағы №44-66 үйлер, Д.Нысанбаев көшесі №1-26 үйлер, Абылай хан көшесі №41-151 және №136-150 үйлер, С.Ерубаев көшесі №1-37, №39-103 үйлер, З.Қалауова көшесі №1-9 үйлер, М.Өтемісұлы көшесі №1-27 үйлер, Әубәкір қары көшесі №29-90 үйлер, М.Төлебаев көшесі №1-41 және №43-81 үйлер, А.Жұбанов көшесі №1-41 және №43-81 үйлер, А.Байтұрсынов көшесі №1-30 және №32-64 үйлер, Ы.Алтынсарин көшесі №1-35 үйлер, К.Цеткин көшесі №1-28 үйлер.
№121 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Балақаев көшесі №88а, Қ.Сатпаев атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ержігітов көшесі №1-39 үйлер, Б.Майлин көшесі №1-40 үйлер, Т.Асылбекова көшесі №1-47 үйлер, М.Мәжітұлы көшесі №1-68 үйлер, Желтоқсан көшесі №1-53 үйлер, Ертөстік көшесі №1-71, №2-58 үйлер, Н.Абдиров көшесі №1-28 үйлер, Алпамыс батыр, Сарыарқа көшелері толығымен.
№122 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Б.Майлин көшесі б/н, С.Ерубаев атындағы №7 мектеп-интернатының ғимараты.

Границы: дома №1-83 по улице Мунайтпасова, дома №1-52 по улице Ж.Шанина, дома №1-93 нечетной стороны и №2-74 четной стороны улицы А.Токмаганбетова, дома №115-121 нечетной стороны и №150-156 четной стороны улицы Аубакир Кары, дома №53-85 нечетной стороны и четной стороны №38-60 улицы Ыбырайулы, дома №47-69 нечетной стороны и №34-54 четной стороны улицы Байтасова, дома №42-92 по улице Кенесары, дома №1-71 и №2-118 по улице С.Муканова, дома №1-19 по улице Жамбыла, дома №1-50 по улице Р.Дастанова, дома №1-64 по улице Курмангазы.
Избирательный участок №119
Центр: город Туркестан, улица Толе би №46, здание средней школы имени А.Навои.
Границы: дома №1-45 по проспекту Тауке хана, дома №1-47 нечетной стороны и №2-74 четной стороны по улице Султанова, дома №1-53 нечетной стороны и №2-28 четной стороны улицы Турманова, дома №1-111 по улице И.Юлдашева, дома №1-72 улицы Самаркандская, дома №1-72 улицы Алтынсарина, дома №7-61 и №22-44 по улице Толе би, дома №15-74 улицы Д.Нысанбаева, дома №1-75 улицы Жумасеитова, дома №2-82 улицы С.Ерубаева, дома №90-118 улицы Аубакир кары, дома №1-47 по улице Д.Нурпейсовой, дома №1-9 и №2-4 улицы Турсынова, дома №1-53 и №2-34 улицы М.Дуйсенбекова.
Избирательный участок №120
Центр: город Туркестан, улица А.Байтурсынова б/н, здание средней школы имени Н.Торекулова.
Границы: дома №1-64 по улице Жусип Кыдыра, многоэтажный дом №84 и старое здание старого детского сада по улице Ж.Кыдыра, дома №1-33 по улице Ибрахим ата, дома №1-24 и многоэтажный дом №2 по улице Толе би, дома №2-30 и №1-3 по улице О.Жарылкапова, дома №7-89 нечетной стороны и №44-66 четной стороны улицы Жумасеитова, дома №1-26 улицы Д.Нысанбаева, дома №136-150 и №41-151 по улице Аблай хана, дома №1-37 и №39-103 по улице С.Ерубаева, дома №1-9 по улице З.Калауова, дома №1-27 по улице М.Отемисулы, дома №29-90 по улице Аубакир Кары, дома №1-41 и №43-81 по улице М.Толебаева, дома №1-41 и №43-81 по улице А.Жубанова, дома №1-30 и №32-64 по улице А.Байтурсынова, дома №1-35 по улице Ы.Алтынсарина, дома №1-28 по улице К.Цеткина.
Избирательный участок №121
Центр: город Туркестан, улица Балакаева №88а, здание средней школы имени К.Сатпаева.
Границы: дома №1-39 по улице Ержигитова, дома №1-40 по улице Б.Майлина, дома №1-47 по улице Т.Асылбекова, дома №1-68 по улице М.Мажитулы, дома №1-53 по улице Желтоксан, дома №1-71 и №2-58 по улице Ертостик, дома №1-28 по улице Н.Абдиров, дома по улицам Алпамыс батыр, Сарыарка полностью.
Избирательный участок №122
Центр: город Туркестан, улица Б.Майлина б/н, здание школы-интерната №7 имени С.Ерубаева.

Шекаралары: Б.Майлин көшесі №41-113 және №42-80 үйлер, Ертөстік көшесі №60-86 және №73-159 үйлер, Жангелдин көшесі №45-171 және №46-140 үйлер, Жангелдин өткеліндегі №1-24 үйлер, Асылбекова көшесінің тақ жағындағы №49-129 және жұп жағындағы №42-112 үйлер, Т.Рысқұлов көшесі №1-26 үйлер, Қаратау көшесі №1-37 үйлер, Балақаев көшесі №1-42 үйлер, Дәулетбаев көшесі №1-27 үйлер. Желтоқсан көшесі №54-90 және №55-93 үйлер, Ұлықбек көшесі №1-51 үйлер, Шорнақ, Ы.Дүйсенбаев көшелері толығымен.
№123 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Сандыбай көшесі №54, Ж.Еділбаев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Байжанов көшесі №1-143 үйлер, Ә.Сандыбай көшесі №1-157 үйлер, Наймантай батыр көшесі №1-95 үйлер, Б.Момышұлы көшесі №1-113 үйлер, Т.Бигельдинов көшесі №1-114 үйлер, Б.Қала би көшесі №1-136 үйлер, С.Рахимов көшесі №1-133 үйлер.
№124 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Абай көшесі №159, Абай атындағы №31 жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Абай көшесі №1-42 үйлер, А.Үсенов көшесі №1-33 үйлер, М.Ғабдуллин көшесі №1-29 үйлер, М.Сыздықов көшесі №1-27 үйлер, Б.Исабеков көшесі №2-32 үйлер, Б.Ақшаұлы көшесі №1-35 үйлер, Б.Смайлов көшесі №1-26 үйлер, Т.Абуова көшесі №1-26 үйлер, О.Жандосов көшесі №1-94 үйлер, Дибаев көшесі №1-89 үйлер, Нефтебаза көшесі №1-37 үйлер.
№125 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Абай көшесі н/з, №21 Кәсіптік колледжнің ғимараты.
Шекаралары: Жәңгірхан көшесі №1-71 үйлер, Б.Ақшаұлы көшесі №36-68 үйлер, Абай көшесі №43-81 және №44-168 үйлер, Жеңіс көшесі №1-71 үйлер, М.Ғабдуллин көшесі №30-127 үйлер, Б.Смаилов көшесі №27-33 үйлер, Сыздықов көшесі №28-53 үйлер, А.Үсенов көшесі №34-137 үйлер, Жаров көшесі №1-40 үйлер, Қазақбаев көшесі №1-21 және №2-32 үйлер, А.Байқоңыр көшесінің №2-50 және №1-69 үйлер, Есенберлин көшесі №1-37 үйлер, Қарабура көшесі №1-35 және 2-48 үйлер, Шілменбет би көшесі №1-30 үйлер, Т.Әбуова көшесі №27-41 үйлер, Б.Исабеков көшесі №1-43 үйлер, Байжанов көшесі №2-84 үйлер, Сарыбаев көшесі № 1-158 үйлер.
№126 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Абай көшесі н/з, Ж.Жабаев жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Абай көшесі №81-130 үйлер, А.Үсенов көшесі №138-198 үйлер, Б.Ақшаұлы көшесі №25-126 үйлер, Б.Смайлов көшесі №30-69 үйлер, М.Ғабдуллин көшесі №105-197 үйлер, М.Сыздықов көшесі №42-172 үйлер, Жәңгірхан көшесі №73-257 үйлер, "Черемушки" мөлтек ауданының №14-24 көпқабатты тұрғын үйлер, Т.Байтерекұлы көшесі №1-57 үйлер, Коммуна көшесі №1-27 үйлер, М.Көкенов көшесі №1-55 үйлер, Әнет баба көшесі №1-49 үйлер, Миронов көшесі №1-54 үйлер, Е.Ақынбек көшесі №1-59 үйлер, Жеңіс көшесі №36-105 үйлер, Луганский көшесі №1-55 үйлер, Ж.Шанин көшесі №1-15 үйлер.
№127 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Жарылқапов көшесі н/з, №20 орта мектебінің ғимараты.

Границы: дома №41-113 и №42-80 по улице Б.Майлина, дома №60-86, №73-159 по улице Ертостик, дома №45-171 и №46-140 по улице Жангельдина, дома №1-24 проезда Жангелдина, дома №49-129 нечетной стороны и №42-112 четной стороны улицы Асылбекова, дома №1-26 по улице Т.Рыскулова, дома №1-37 по улице Каратау, дома №1-42 по улице Балакаева, дома №1-27 по улице Даулетбаева, дома №54-90 и №55-93 по улице Желтоксана, дома №1-51 по улице Улыкбек, дома по улице Шорнак и Ы.Дуйсенбаева полностью.
Избирательный участок №123
Центр: город Туркестан, улица Сандыбай №54, здание средней школы имени Ж.Едилбаева.
Границы: дома №1-143 по улице Байжанова, дома №1-157 по улице А.Сандыбай, дома №1-95 по улице Наймантай батыра, дома №1-113 по улице Б.Момышулы, дома №1-114 по улице Т.Бигельдинова, дома №1-136 по улице Б.Кала би, дома №1-133 по улице С.Рахимова.
Избирательный участок №124
Центр: город Туркестан, улица Абая №159, здание школы-интерната №31 имени Абая.
Границы: дома №1-42 по улице Абая, дома №1-33 по улице А.Усенова, дома №1-29 по улице М.Габдулина, дома 1-27 по улице М.Сыздыкова, дома №2-32 по улице Б.Исабекова, дома №1-35 по улице Б.Акшаулы, дома №1-26 по улице Б.Смаилова, дома №1-26 по улице Т.Абуова, дома №1-94 по улице О.Жандосова, дома №1-89 по улице Дибаева, дома №1-37 по улице Нефтебаза.
Избирательный участок №125
Центр: город Туркестан, улица Абая б/н, здание Профессионального лицея №21.
Границы: дома №1-71 по улице Жангирхана, дома №36-68 по улице Б.Акшаулы, дома №43-81 и №44-168 по улице Абая, дома №1-71 по улице Жениса, дома №30-127 по улице М.Габдулина, дома №27-33 по улице Б.Смаилова, дома №28-53 по улице Сыздыкова, дома №34-137 по улице А.Усенова, дома №1-40 по улице Жарова, дома №1-21 и №2-32 по улице Казакбаева, дома №1-69 и №2-50 по улице А.Байконура, дома №1-37 по улице Есенберлина, дома №1-35 и №2-48 по улице Карабура, дома №1-30 по улице Шилменбет би, дома №27-41 по улице Т.Абуова, дома №1-43 по улице Б.Исабекова, дома №2-84 по улице Байжанова, дома №1-158 по улице Сарыбаева.
Избирательный участок №126
Центр: город Туркестан, улица Абая б/н, здание средней школы имени Ж.Жабаева.
Границы: дома №81-130 по улице Абая, дома №138-198 по улице А.Усенова, дома №25-126 по улице Б.Акшаулы, дома №30-69 по улице Б.Смаилова, дома №105-197 по улице М.Габдулина, дома №42-172 по улице М.Сыздыкова, дома №73-257 по улице Жангирхана, многоэтажные дома №14-24 в микрорайоне "Черемушки", дома №1-57 по улице Т.Байтерекулы, дома №1-27 по улице Коммуна, дома №1-55 по улице М.Кокенова, дома №1-49 по улице Анет баба, дома №1-54 по улице Миронова, дома №1-59 по улице Е.Акынбек, дома №36-105 по улице Жениса, дома №1-55 по улице Луганская, дома №1-15 по улице Ж.Шанина.
Избирательный участок №127
Центр: город Туркестан, улица Жарылкапова б/н, здание средней школы №20.

Шекаралары: Гагарин көшесі №49-69 үйлер, Өтебеков көшесі №29-68 үйлер, Әль-Фараби көшесі №4-183 үйлер. Юсупов, Г.Абдурахманов, І.Мұсақұлов, Аққайын, Шыңбұлақ, Жиенбет жырау, Ақтанберді жырау, Шалкиіз жырау, Қазтуған жырау, Доспанбет жырау, Сыпыра жырау, Сарқырама, Көгершін көшелері толығымен. Иждихат ауданы аумағындағы орналасқан үйлер толығымен, Бірлік учаскесіндегі темір жол бойындағы үйлер.
№128 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Ш.Ниязов көшесі №21, Ш.Ниязов атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ш.Ниязов көшесі №1-168 үйлер, Бабаев көшесі №1-98 үйлер, С.Нарбаев көшесі №1-84 үйлер, Керуен сарай көшесі №1-9 үйлер, Молдабеков көшесі 1-2-3-4 қиылысы №1-81 үйлер, Б.Елкеев көшесі №51-102 үйлер, Ататүрік көшесі №171-246 үйлер, Амангелді көшесі №1-91 үйлер, Шайхантаур көшесі №1-32 үйлер, Тәукехан даңғылындағы №184-246 үйлер, Валиханов көшесі №27-47 үйлер, С.Абдурахманов №1-18 үйлер, С.Ерубаев №1-19 үйлер, Сайрам көшесі №1-8 үйлер, Қ.Тәтібаев көшесі №1-13 үйлер, Амангелді көшесі №1-91 үйлер.
№129 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Әлқожа ата көшесі н/з, С.Рахимов атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: М.Әбенова, А.Төлегенов, Атажұрт, Елорда, Алшын, Тоған, Асылұлы Арыс, Шала бақсы, Шаймерден, Ә.Қарабаев, Кеңбайтақ көшелерінде орналасқан үйлер толығымен.
№130 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Жібек жолы көшесі №58, М.Әбенова атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Т.Баялиев көшесі №1-23 үйлер, Әуес апа көшесі №1-38 үйлер, Гауһар ана көшесі №1-113 үйлер, Иассы көшесі №1-58 үйлер, Қ.Рысқұлбеков көшесі №21-106 үйлер, Б.Момышұлы көшесі №1-41 үйлер, Ы.Алтынсарин көшесі №1-48 үйлер, Отырар көшесі №1-18 үйлер, А.Байтұрсынов көшесі №1-20 үйлер, Д.Тұрлыханов көшесі №1-16 үйлер, Жібек жолы көшесі №1-56 үйлер, Б.Саттарханов даңғылының оң жағында орналасқан үйлер №60-207 үйлер, Қ.Жүнісбеков көшесі №45-88 үйлер, Ш.Қалдаяқов көшесі №1-41 үйлер, С.Ибрагимов көшесі №1-41 үйлер, Тұран көшесі №1-46 үйлер, Мәдениет көшесі №1-40 үйлер, Б.Жолымбек, Керуен сарай, Ә.Рысбеков, Медеу, Үшқоңыр, Есіл, Машат, Нұр Отау, Шаян, Ойсыл қара, Келес, Балқаш, Қызылкөл, Сарыжалға көшелері толығымен.
№131 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, №7 көше №2, Е.Изатуллаев атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Бірлік елді мекенінің аумағындағы Атабай тасжолы №1-13 үйлер, Наурыз көшесі №1-49 үйлер, Арнасай көшесі (2 көше) №1-30 үйлер, Қазына көшесі (6 көше) №1-19 үйлер, Ханқорған (7 көше) №1-23 үйлер, Ақын Сара көшесі (8 көше) №1-25 үйлер, Қыз Жібек көшесі (9 көше) №1-27 үйлер, Ақжайық көшесі (10 көше) №1-16 үйлер, Ақбидай көшесі (15 көше) №1-16 үйлер, Шығырлы көшесі (16 көше) №1-7 үйлер, Жәудір көшесі (17 көше) №1-26 үйлер, Жаңа Асар көшесі (18 көше) №1-29 үйлер, Тамдыөзек көшесі (19 көше) №1-23 үйлер, Қазтөбе көшесі (20 көше) №1-26 үйлер, Қазанат көшесі (21 көше) №1-13 үйлер, Байғазы көшесі (22 көше) №1-26 үйлер, Балдысу көшесі (23 көше) №1-16 үйлер, Қозмолдақ көшесі (24 көше) №1-17 үйлер, Шілік көшесі (25 көше) №1-13 үйлер, Күмісті көшесі (26 көше) №1-11 үйлер, Аягөз көшесі (39 көше) №1-20 үйлер, Алтынтөбе көшесі (41 көше) №1-9 үйлер, Аманат көшесі (42 көше) №1-8 үйлер, Атамұра көшесі (43 көше) №1-6 үйлер, Атақоныс көшесі (44 көше) №1-8 үйлер, Ақбосаға көшесі (45 көше) №1-10 үйлер, Өркендеу көшесі (51 көше) №1-27 үйлер, Жаңаарқа көшесі (69 көше) №1-12 үйлер, Жаңатас көшесі (70 көше) №1-13 үйлер.
№132 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Шекті Тілеу батыр көшесі н/з, №19 орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ақан сері, Біржансал, Баян батыр, Мырзахметов, Едіге батыр, Сырым батыр, Қабанбай батыр, Гаухар батыр, Ағыбай батыр, Жанқожа батыр, Қасымхан батыр, Бухар жырау, Майлы қожа, Қазақ құрылтайы, 22 наурыз, Құлан ақын, Жібек жолы көшелеріндегі тұрғын үйлер толығымен.
№133 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Б.Саттарханов даңғылы №29в Қ.А.Ясауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің мәдениет сарайының ғимараты.

Границы: дома №49-69 по улице Гагарина, дома №29-68 по улице Утебекова, дома №4-183 по улице Аль-Фараби, дома по улицам А.Юсупова, Г.Абдрахманова, И.Мусакулова, Аккайын, Шынбулак, Жиенбет жырау, Актанберди жырау, Шалкииз жырау, Казтуган жырау, Доспанбет жырау и Сыпыра жырау, Саркырама, Когершин, дома микрорайона Ыждыхат и дома участка Бирлик в доль железно дороги полностью.
Избирательный участок №128
Центр: город Туркестан, улица Ш.Ниязова №21, здание средней школы имени Ш.Ниязова.
Границы: дома №1-168 по улице Ш.Ниязова, дома №1-98 по улице Бабаева, дома №1-84 по улице С.Нарбаева, дома №1-9 по улице Керуен сарай, дома №1-81 в переулке 1-2-3-4 по улице Молдабекова, дома №51-102 по улице Б.Елкеева, дома №171-246 по улице Ататюрка, дома №1-91 по улице Амангелди, дома №1-32 по улице Шайхантаур, дома №184-246 по проспекту Таукехана, дома №27-47 по улице Валиханова, дома №1-18 по улице С.Абдурахманова, дома №1-19 по улице С.Ерубаева, дома №1-8 по улице Сайрам, дома №1-13 по улице К.Татибаева, дома №1-91 по улице Амангелди.
Избирательный участок №129
Центр: город Туркестан, улица Алькожа ата б/н, здание средней школы имени С.Рахимова.
Границы: дома, расположенные по улицам М.Абеновой, А.Тулегенова, Атажурт, Елорда, Алшын, Тоган, Асылулы Арыс, Шала баксы, Шаймерден, А.Карабаева и Кенбайтак полностью.
Избирательный участок №130
Центр: город Туркестан, улица Жибек жолы №58, здание средней школы имени М.Абеновой.
Границы: дома №1-23 по улице Т.Баялиева, дома №1-38 по улице Ауес апа, дома №1-113 по улице Гаухар ана, дома №1-58 по улице Иассы, дома №21-106 по улице К.Рыскулбекова, дома №1-41 по улице Б.Момышулы, дома №1-48 по улице Ы.Алтынсарина, дома №1-18 по улице Отырар, дома №1-20 по улице А.Байтурсынова, дома №1-16 по улице Д.Турлыханова, дома №1-56 по улице Жибек жолы, дома №60-207 по проспекту Б.Саттарханова, дома №45-88 по улице К.Жунисбеков, дома №1-41 по улице Ш.Калдаякова, дома №1-41 по улице С.Ибрагимова, дома №1-46 по улице Туран, дома №1-40 по улице Мадениет, дома расположенные на улице Б.Жолымбека, Керуен сарай, А.Рысбекова, Медеу, Ушконыр, Есил, Машат, Нур Отау, Шаян, Ойсыл кара, Келес, Балкаш, Кызылкол, Сарыжалга полностью.
Избирательный участок №131
Центр: город Туркестан, №7 улица №2, здание средней школы имени Е.Изатуллаева.
Границы: дома, №1-13 по улице Атабай тас жолы, дома №1-49 по улице Наурыз, дома №1-30 по улице Арнасай (улица 2), дома №1-19 по улице Казына (улица 6), дома №1-23 по улице Ханкорган (улица 7), дома №1-25 по улице Акын Сара (улица 8), дома №1-27 по улице Кыз Жибек (улица 9), дома №1-16 по улице Акжайык (улица 10), дома №1-16 по улице Акбидай (улица 15), дома №1-7 по улице Шыгырлы (улица 16), дома №1-26 по улице Жаудир (улица 17), дома №1-29 по улице Жана Асар (улица 18), дома №1-23 по улице Тамдыозек (улица 19), дома №1-26 по улице Казтобе (улица 20), дома №1-13 по улице Казанат (улица 21), дома №1-26 по улице Байгазы (улица 22), дома №1-16 по улице Балдысу (улица 23), дома №1-17 по улице Козмолдак (улица 24), дома №1-13 по улице Шилик (улица 25), дома №1-11 по улице Кумисти (улица 26), дома №1-20 по улице Аягоз (улица 39), дома №1-9 по улице Алтынтобе (улица 41), дома №1-8 по улице Аманат (улица 42), дома №1-6 по улице Атамура (улица 43), дома №1-8 по улице Атаконыс (улица 44), дома №1-10 по улице Акбосага (улица 45), дома №1-27 по улице Оркендеу (улица 51), дома №1-12 по улице Жанарака (улица 69), дома №1-13 по улице Жанатас (улица 70) расположенные на территории населенного пункта Бирлик.
Избирательный участок №132
Центр: город Туркестан, улица Шекти Тилеу батыра б/н, здание средней школы №19.
Границы: дома по улицам Акан сери, Биржансал, Баян батыра, Мырзахметова, Едиге батыра, Сырым батыра, Кабанбай батыра, Гаухар батыра, Агыбай батыра, Жанкожа батыра, Касымхан батыра, Бухар жырау, Майлы Кожа, Казак курылтайы, 22 наурыз, Кулан акын, Жибек жолы полностью.
Избирательный участок №133
Центр: город Туркестан, проспект Б.Саттарханова №29в, здание Дворца культуры Международного Казахско-Турецкого университета имени Х.А. Яссави.

Шекаралары: Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің №1, №2, №3, №5, №6 және "Тұран" жатақханалары, "Мағжан" қалашығындағы үйлер, Н.Назарбаев көшесі №1-20 үйлер, Т.Озал көшесі №1-35 үйлер, Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің клиникасы.
№134 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Б.Майлин көшесі №141, №21 жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Б.Майлин көшесі №80-181 үйлер, Қастеев көшесі №1-22, №24,26 үйлер, А.Алтаев көшесі №1-18, №20,22,24 үйлер, Ә.Молдағулова көшесі №1-53 үйлер, Т.Жароков көшесі №12,14,16,18,20,22,24,26,28, №29-41, №43,44,45,47,49,50,51,53,55,56,57,58,59,61,63,65 үйлер, Ұлықбек көшесі №31,33,35,37-58,60,61,62,64,66,68,69,70,72,74,76,78,80,82,84,86,88,90 үйлер, С.Марайм көшесі №1-35 үйлер, Жангелдин көшесі №92-117 үйлер, Ертөстік көшесі №101-223 үйлер, Г.Асылбекова көшесі №84-157 үйлер, Т.Рысқұлов көшесі №52-147 үйлер, Н.Абдиров көшесі №28-76 үйлер, Қаратау көшесі №1-31 үйлер, Қ.Сарыбаев көшесі толығымен, Теріскей көшесі толығымен, Қайнарлы (194 көше) көшесі толығымен, Қызыл сеңгір (195 көше) көшесі толығымен, Гүлдала көшесі (200 көше) толығымен, Қайрақты көшесі (201 көше) толығымен, Ақжар көшесі (202 көше) толығымен, Еңлік-Кебек көшесі (203 көше) толығымен, Бәйшешек көшесі (204 көше) толығымен, Көкжелек көшесі (205 көше) толығымен, Қобыз көшесі (206 көше) толығымен, Нұрлы жол көшесі (207 көше) толығымен, Ақниет көшесі (208 көше) толығымен.
№135 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Ортақ көшесі №38, №22 жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Д.Алтынбекұлы көшесі №1-82 үйлер, С.Нарбаева көшесі №64-195 үйлер, Қ.Аманжолов көшесі №53-90 үйлер, М.Мақатаев көшесі №63-90 үйлер, Ақорда көшесі №1-76 үйлер, Ерманқұлов көшесі №1-85 үйлер, Х.Башиков көшесі №1-65 үйлер, Е.Бабаев көшесі №64-138 үйлер, Ұлыс көшесі №1-65 үйлер, Сарыжайлау көшесі №1-70 үйлер, Көкбайрақ көшесі №1-180 үйлер, Жезқазған көшесі №1-182 үйлер, Сейхун көшесі №1-187 үйлер, Талас көшесі №1-72 үйлер.
№136 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Шойынбет би көшесі №9, №23 орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Б.Саттарханов даңғылы күншығыс жағы №77-129 үйлер, С.Болыс көшесі №1-5 және №12-17 үйлер, Ш.Қалдаяқов көшесі №45-70 үйлер, Тұран көшесі №20-53 үйлер, И.Исмайлов көшесі №3-33 үйлер, О.Датқа көшесі №1-60 үйлер, Т.Қамбатыров көшесі №1-65 үйлер, Шымкент көшесі №1-127 үйлер, С.Ибрагимов көшесі №38-72 үйлер, Гаухар ана көшесі №81-105 үйлер, Мәдениет көшесі №48-66 үйлер, Б.Жолымбек көшесі №46-62 үйлер, С.Жарылқапов көшесі №1-72 үйлер, Арыс көшесі №2-62 үйлер, Ардагерлер көшесі №1-52 үйлер, Сейтметов көшесі №6-66 үйлер, Жабағылы көшесі №2-53 үйлер, Келіншектау көшесі №6-70 үйлер, Бөген көшесі №2-72 үйлер, Нұрмаханов көшесі №1-48 үйлер, Шойынбет би көшесі №12-18 үйлер.
№137 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Кентау тас жолы н/з, №24 жалпы орта мектебінің ғимараты.

Границы: здания общежитии №1, №2, №3, №5, №6 и "Туран" Международного Казахско-Турецкого университета имени Х.А.Яссави, дома расположенные в городке "Магжан", дома №1-20 по улицам Н.Назарбаева, дома №1-35 по улицам Т.Озала и клиника Международного Казахско-Турецкого университета.
Избирательный участок №134
Центр: город Туркестан, улица Б.Майлина №141, здание средней школы №21.
Границы: дома №80-181 по улице Б.Майлина, дома №1-22, №24, №26 по улице Кастеева, дома №1-18, №20, №22, №24 по улице Алтаева, дома №1-53 по улице А.Молдагуловой, дома №12, №14, №16, №18, №20, №22, №24, №26, №28, №29-41, №43, №44, №45, №47, №49, №50, №51, №53, №55, №56, №57, №58, №59, №61, №63, №65 по улице Т.Жарокова, дома №31, №33, №35, №37-58, №60, №61, №62, №64, №66, №68, №69, №70, №72, №74, №76, №78, №80, №82, №84, №86, №88, №90 по улице Улыкбек, дома №1-35 по улице С.Марайм, дома №92-117 по улице Жангелдина, дома №101-223 по улице Ертостік, дома №84-157 по улице Г.Асылбекова, дома №52-147 по улице Т.Рыскулова, дома №28-76 по улице Н.Абдирова, дома №1-31 по улице Каратау, дома по улицам К.Сарыбаева, Терискей, Кайнарлы (улица 194), Кызыл сенгир (улица 195), Гулдала (улица 200), Кайракты (улица 201), Акжар (улица 202), Енлик-Кебек (улица 203), Байшешек (улица 204), Кокжелек (улица 205), Кобыз (улица 206), Нурлы жол (улица 207), Акниет (улица 208) полностью.
Избирательный участок №135
Центр: город Туркестан, улица Ортак №38, здание средней школы №22.
Границы: дома №1-82 по улице Д.Алтынбекулы, дома №64-195 по улице С.Нарбаева, дома №53-90 по улицам К.Аманжолова, дома №63-90 по улице М.Макатаева, дома №1-76 по улице Акорда, дома №1-85 по улице Ерманкулова, дома №1-65 по улице Х.Башикова, дома №64-138 по улице Е.Бабаева, дома №1-65 по улице Улыс, дома №1-70 по улице Сарыжайлау, дома №1-180 по улице Кокбайрак, дома №1-182 по улице Жезказган, дома №1-187 по улице Сейхун, дома №1-72 по улице Талас.
Избирательный участок №136
Центр: город Туркестан, улица Шойынбет би №9, здание средней школы №23.
Границы: дома №77-129 расположенные в западной части проспекта Б.Саттарханова, дома №1-5 и №12-17 по улице С.Болыс, дома №45-70 по улице Ш.Калдаякова, дома №20-53 по улице Туран, дома №3-33 по улице И.Исмайлова, дома №1-60 по улице О.Датка, дома №1-65 по улице Т.Камбатырова, дома №1-127 по улице Шымкент, дома №38-72 по улице С.Ибрагимова, дома №81-105 по улице Гаухар ана, дома №48-66 по улице Мадениет, дома №46-62 по улице Б.Жолымбека, дома №1-72 по улице С.Жарылкапова, дома №2-62 по улице Арысь, дома №1-52 по улице Ардагерлер, дома №6-66 по улице Сейтметова, дома 2-53 по улице Жабагылы, дома №6-70 по улице Келиншектау, дома №2-72 по улице Боген, дома №1-48 по улице Нурмаханова, дома №12-18 по улице Шойынбет би.
Избирательный участок №137
Центр: город Туркестан, трасса Кентау б/н, здание средней школы №24.

Шекаралары: Қаратау, Жылаған ата, Тойшыбаев, Қалған сыр, Ж.Бахадүр, Есет батыр, Қарасай батыр, Ерқосай батыр, Барақ Сұлтан, Әбілхайырхан, Саурық батыр, Ақтайлақ, Жиделі байсын, Бозбұтақ, Алтын орда, Мыңжылқы, Хантағы, Нұрлы әлем, Көктоңды әулие, Байдалы, Шорман би, Байкөкше шешен, Бестораңғыл, Шоғы батыр, Шаңырақ, Үшқоңыр, Бершін төбе, Шоқтас, Төрткүл, Аралбай батыр, Тәңірімберді, Жарылқап батыр, Көшбасшы, Сауран, Өте батыр, Ақтөбе, Қаратөбе, Жаманбай батыр, Шойтөбе батыр, Састөбе, Қарашаш ана, И.Қожабаев көшелер толығымен, 1, 2, 3, 4, 5 көшелер толығымен, Үстірт көшесі (222 көше), Түрксіб көшесі (320 көше) көшелері толығымен.
№138 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Хамза көшесі н/з, №9 Н.Некрасов орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Тәукен хан даңғылындағы №44-143 үйлер, Султанов көшесі №42-148 үйлер, Шәкәрім көшесі №1-25 үйлер, Абдусаттаров көшесі №3-43 үйлер, Кенесары бұрылысындағы №1-34 үйлер, С.Ерубаев көшесі №84-158 үйлер, Ыбырайұлы көшесі №6-39 үйлер, Ыбырайұлы көшесі бұрылысындағы №1-3 үйлер, Байтасов көшесі №1-25а үйлер, Байтасов көшесі бұрылысындағы №1-26 үйлер, Юлдашев көшесі №94-147 үйлер, Әбубәкір қары көшесі №55-85 үйлер, Д.Нысанбаев көшесі №55-94 үйлер, Нұрмаханов көшесі №8-58 үйлер, Ш.Уалиханов көшесі №1-4 үйлер.
№139 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Құнанбай қажы көшесі н/з, "Болашақ" колледжінің ғимараты.
Шекаралары: Парасат, Атамекен, Ынтымақ, Ықылас, Арай, Жұлдыз, Жас қазақ, Руханият, Өркениет, Ертарғын, Құнанбай қажы, Сегіз сері, Тәтімбет, Керей хан, С.Бейбарыс, Жәнібек батыр, Ж.Тәшенов, Д.Дурия, Асанбай ата, Тұран, Жас алаш, Тәуелсіздіктің 10 жылдығы көшелері толығымен.
№140 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Асылұлы Арыс көшесі №46, №26 жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Түркістан-Шәуілдір трассасының сол жағындағы үйлер толығымен, Үркер көшесі №1-56 үйлер, Серт көшесі №26-64 үйлер, Алмалы көшесі №1-85 үйлер, Көкжиек көшесі №1-87 үйлер, Темірлан көшесі №111-125 үйлер, Төлегенова көшесі №64-125 үйлер, Шобанақ көшесі №1-26 үйлер, Кәріз көшесі №1-34 үйлер, Асылұлы Арыс көшесі №1-49 үйлер, Алтай көшесі №1-98 үйлер, Сүйіліш батыр көшесі №1-96 үйлер, Қарабаев көшесі №1-96 үйлер, Еркіндік көшесі №65-196 үйлер, Ұлан көшесі №1-29 үйлер, Шалабақсы көшесі №1-89 үйлер, Сенбі ата көшесі №256-295 үйлер, Құсшы ата көшесі №25-69 үйлер, Жібек жолы көшесі №22-68 үйлер, Игілік көшесі №1-89 үйлер, Елорда көшесі №1-96 үйлер, Атажұрт көшесі №1-49 үйлер, М.Абенова көшесі №56-125 үйлер, Баялиев көшесі №1-88 үйлер, Майкотов көшесі №1-46 үйлер, 11 көше №1-39 үйлер, 12 көше №1-56 үйлер, 267 көше №1-36 үйлер, 300 көше №1-56 үйлер. Ипотекалық үйлер және Ортақ көшесінен бастап №4, №5, №,6, №7 жаңадан түскен көшелерінің төменгі жағындағы үйлер толығымен.
№141 сайлау учаскесі

Границы: дома, расположенные по улицам Каратау, Жылаган ата, Тойшыбаев, Калган сыр, Ж.Бахадур, Есет батыр, Карасай батыр, Еркосай батыр, Барак Султан, Абилхайрхан, Саурык батыр, Актайлак, Жидели байсын, Бозбутак, Алтын орда, Мынжылкы, Хантагы, Нурлы алем, Коктонды аулие, Байдалы, Шорман би, Байкокше шешен, Бесторангыл, Шогы батыр, Шанырак, Ушконыр, Бершин тобе, Шоктас, Торткул, Аралбай батыр, Таниримберди, Жарылкап батыр, Кошбасшы, Сауран, Оте батыр, Актобе, Каратобе, Жаманбай батыр, Шойтобе батыр, Састобе, Карашаш ана, И.Кожабаев полностью и дома расположенные по улицам №1, №2, №3, №4, №5, Устирт (улица 222), Турксиб (улица 320) полностью.
Избирательный участок №138
Центр: город Туркестан, улица Хамза б/н, здание средней школы №9 имени Н.Некрасова.
Границы: дома №44-143 по проспекту Тауке хана, дома №42-148 по улице Султанова, дома №1-25 по улице Шакарима, дома №3-43 по улице Абдусаттарова, дома №1-34 переулка Кенесары, дома №84-158 по улице С.Ерубаева, дома №6-39 по улице Ыбырайулы, переулок Ыбырайұлы №1-3, дома №1-25а по улице Байтасова, переулка Байтасова №1-26, дома №94-147 по улице Юлдашева, дома №55-85 по улице Абубакир қары, дома №55-94 по улице Д.Нысанбаева, дома №8-58 по улице А.Нурмаханова, дома №1-4 по улице Ш.Валиханова.
Избирательный участок №139
Центр: город Туркестан, улица Кунанбай кажы б/н, здание колледжа "Болашак".
Границы: жилые дома расположенные по улицам Парасат, Атамекен, Ынтымак, Ыкылас, Арай, Жулдыз, Жас Казак, Руханият, Оркениет, Ертаргын, Кунанбай кажы, Сегиз сери, Татимбет, Керей хана, С.Бейбарыс, Жанибек батыра, Ж.Ташенова, Д.Дурия, Асанбай ата, Туран, Жас алаш, и Тауелсиздиктин 10 жылдыгы полностью.
Избирательный участок №140
Центр: город Туркестан, улица Асылулы Арыс №46, здание средней школы №26.
Границы: жилые дома расположенные с левой стороны трассы Туркестан-Шәуілдір полностью. Дома №1-56 по улице Уркер, дома №26-64 по улице Серт, дома №1-85 по улице Алмалы, дома №1-87 по улице Кокжиек, дома №111-125 по улице Темирлан, дома №64-125 по улице Толегенова, дома №1-26 по улице Шобанак, дома №1-34 по улице Кариз, дома №1-49 по улице Асылулы Арыс, дома №1-98 по улице Алтай, дома №1-96 по улице Суйилиш батыра, дома №1-96 по улице Карабаева, дома №65-196 по улице Еркиндик, дома №1-29 по улице Улан, дома №1-89 по улице Шалабаксы, дома №256-295 по улице Сенби ата, дома №25-69 по улице Кусшы ата, дома №22-68 по улице Жибек жолы, дома №1-89 по улице Игилик, дома №1-96 по улице Елорда, дома №1-49 по улице Атажурт, дома №56-125 по улице М.Абенова, дома №1-88 по улице Баялиева, дома 1-46 по улице Майкотова, дома №1-39 по улице №11, дома №1-56 по улице №12, дома №1-36 по улице №267, дома №1-56 по улице №300, Жилые ипотечные дома по улице Ортак. Вновь построенные жилые дома по улицам №4, 5, 6, 7 нижней стороны начиная с улицы Ортак.
Избирательный участок №141

Орталығы: Түркістан қаласы, Сығанақ көшесі №2а, №27 IT-мектеп лицейінің ғимараты.
Шекаралары: Арал, Дулыға батыр, Алатау, Көк төбе, Еділ,Жайық, Сығанақ, Бөртөбе, Сырдария, Ордабасы, Бірлік ауылы, Жеті жарғы, Ақмешіт, Алтын бидай, Саумалкөл (27 көше), Сарысу (28 көше), Байырқұм (29 көше), Қазтуған жырау (30 көше), Ақсүмбе (31 көше), Дермене (32 көше), Өзгент (33 көше), Баянауыл (34 көше), Сызған (35 көше), Ертөстік (36 көше), Алтын Ер (37 көше), Алып қыран (38 көше), Қарқаралы (79 көше), Көк Орда (80 көше), Қасбатыр (81 көше), Қызыларай (82 көше), Бадам (83 көше), Үргеніш (84 көше), Баршынкент (85 көше), Жанкент (86 көше), Нұрмекен (87 көше), Баққоныс (96 көше), Балтакөл (97 көше), Шәмші аға (98 көше), Жаңа Шахар (99 көше), Құлынды (100 көше), Шалқия (101 көше), Сарыкөл (102 көше), Сарыөзек (103 көше), Асар (104 көше), Желмая (105 көше), Алтыйтөбек (106 көше), Қаратал (107 көше), Балабүрген (108 көше), Нұрата (109 көше), Мәдени мұра (110 көше), Қара шаңырақ (111 көше) көшелері толығымен.
№880 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Қ.Датқа көшесі №2а, "Балдырған" балабақшасының ғимараты.
Шекаралары: Ө.Жәнібеков көшесі №1-29 үйлер, И.Алтынбеков көшесі №1-52 үйлер, Қ.Датқа көшесі №1-50, №2а үйлер, Қобыланды батыр көшесі №1-52 үйлер, И.Байзақов көшесі №1-46 үйлер, И.Тайманұлы көшесі №1-50 үйлер, М.Өтемісұлы көшесі №1-48 үйлер, Жиренше шешен көшесі №1-50 үйлер, Айтуар би көшесі №1-40 үйлер, 10 көше №1-36 үйлер, 11 көше №1-48 үйлер, 12 көше №1-52 үйлер, Бой тұмар көшесі (13 көше) №1-39 үйлер, Құндызды (117 көше), Құрақты (118 көше), Саққорған (125 көше), Керегетас (126 көше), Қызылтал (127 көше), Ақбастау (128 көше), Ақтамберді жырау (129 көше), Кендірлі (130 көше), Маяқұм (131 көше), Бозбұтақ (132 көше), Қарабұлақ (133 көше), Көккөл (134 көше), Гаухартас (135 көше), Дауылпаз (136 көше), Дарабоз (137 көше), Құмкөл (138 көше), Майлыкент (139 көше), Жаушықұм (140 көше), Атақоған (141 көше), Жаңакент (142 көше), Ақжайлау (143 көше), Қошқарата (144 көше), Қаймақты (145 көше), Қостаңбалы (146 көше), Қарсақпай (147 көше), Ойық (148 көше), Ойыл (149 көше), Мұғалжар (150 көше), Қаған (151 көше), Аймауыт (152 көше), Елбегі (153 көше), Жеті қазына (154 көше), Самрұқ (155 көше), Нұр-Астана (156 көше), Саяжай №1, №2 көшелері толығымен.
№881 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, С.Қожанов көшесі №46, Хамза атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: З.Абдрахманов көшесі №2-34 және №1-23 үйлер, З.Абдрахманов көшесінің №2 қиылыста орналасқан үйлер, А.Таласбаев көшесі №1-29 үйлер, Талқанбаев көшесі №18-72 және №31-133 үйлер.
№882 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Абылайхан көшесі №104, Әль-Фараби атындағы орта мектебінің ғимараты.

Центр: город Туркестан, улица Сығанак №2а, здание ІТ-школы-лицея №27.
Границы: жилые дома расположенные по улицам Арал, Дулыга батыр, Алатау, Кок тобе, Едил, Жайык, Сыганак, Бортобе, Сырдария, Ордабасы, село Бирлик, Жети жаргы, Акмешит, Алтын бидай, Саумалкол (улица 27), Сарысу (улица 28), Байыркум (улица 29), Казтуган жырау (улица 30), Аксумбе (улица 31), Дермене (улица 32), Озгент (улица 33), Баянауыл (улица 34), Сызган (улица 35), Ертостик (улица 36), Алтын Ер (улица 37), Алып кыран (улица 38), Каркаралы (улица 79), Кок Орда (улица 80), Касбатыр (улица 81), Кызыларай (улица 82), Бадам (улица 83), Ургениш (улица 84), Баршынкент (улица 85), Жанкент (улица 86), Нурмекен (улица 87), Бакконыс (улица 96), Балтакол (улица 97), Шамши ага (улица 98), Жана Шахар (улица 99), Кулынды (улица 100), Шалкия (улица 101), Сарыкол (улица 102), Сарыозек (улица 103), Асар (улица 104), Желмая (улица 105), Алтыйтобе (улица 106), Каратал (улица 107), Балабурген (улица 108), Нурата (улица 109), Мадени мура (улица 110), Кара шанырак (улица 111) полностью.
Избирательный участок №880
Центр: город Туркестан, улица К.Датка №2а, здание детского сада "Балдырган"
Границы: дома №1-29 по улице О.Жанибекова, дома №1-52 по улице И.Алтынбекова, дома №1-50 и №2а по улице К.Датка, дома №1-52 по улице Кобыланды батыр, дома №1-46 по улице И.Байзакова, дома №1-50 по улице И.Тайманулы, дома №1-48 по улице М.Отемисулы, дома №1-50 по улице Жиренше шешен, дома №1-40 по улице Айтуар би, дома №1-36 по улице №10, дома №1-48 по улице №11, дома №1-52 по улице №12, дома №1-39 по улице Бой тумар (№13 улица), дома расположенные по улицам Кундызды (117 улица), Куракты (118 улица), Саккорган (125 улица), Керегетас (126 улица), Қызылтал (127 улица), Акбастау (128 улица), Актамберди жырау (129 улица), Кендирли (130 улица), Маякум (131 улица), Бозбутак (132 улица), Карабулак (133 улица), Коккол (134 улица), Гаухартас (135 улица), Дауылпаз (136 улица), Дарабоз (137 улица), Кумкол (138 улица), Майлыкент (139 улица), Жаушыкум (140 улица), Атакоган (141 улица), Жанакент (142 улица), Акжайлау (143 улица), Кошкарата (144 улица), Каймакты (145 улица), Костанбалы (146 улица), Карсакпай (147 улица), Ойык (148 улица), Ойыл (149 улица), Мугалжар (150 улица), Каган (151 улица), Аймауыт (152 улица), Елбеги (153 улица), Жети казына (154 улица), Самруқ (155 улица), Нур-Астана (156 улица), Саяжай №1, №2 полностью.
Избирательный участок №881
Центр: город Туркестан, улица С.Кожанова №46, здание средней школы имени Хамза.
Границы: дома №2-34 и №1-23 по улице З.Абдрахманова, дома расположенные во №2 переулке улицы З.Абдрахманова, дома №1-29 по улице А.Таласбаева, дома №18-72 и №31-133 по улице Талканбаева.
Избирательный участок №882
Центр: город Туркестан, улица Абылай хана №104, здание средней школы имени Аль-Фараби.

Шекаралары: Төле би көшесі №63-107 үйлер, Аяз би көшесінің жұп жағындағы №36-78 және тақ жағындағы №1-61 үйлер, Фитрат көшесінің тақ жағындағы №1-55, жұп жағындағы №22-74, тақ жағындағы №53-85 және жұп жағындағы №2-26 үйлер, Хамза көшесінің тақ жағындағы №1-53, жұп жағындағы №2-38 және тақ жағындағы №55-61 үйлер, Төле би көшесінің жұп жағындағы №54-78, жұп жағындағы №80а-122 және тақ жағындағы №101-141 үйлер, Мейірманов көшесінің тақ жағындағы №1-19 және жұп жағындағы №2-10 үйлер, Абылай хан көшесінің жұп жағындағы №2-92 және №106-134 үйлер, Абылайхан көшесінің №26/1-26/10 үйлер, Привокзальная көшесі №20-25 үйлер, Д.Бедный көшесі №1-9 үйлер, Дулатов көшесі №1-9 үйлер, Пошанов көшесінің тақ жағындағы №1-15 және жұп жағындағы №4-26 үйлер,
№883 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Самал көшесі №84а, "Балғын" балабақшасының ғимараты.
Шекаралары: С.Торайғыров көшесі №3-140 үйлер, Базар жырау көшесі №3-179 үйлер, Жаңа ауыл көшесі №1-149 үйлер, Жиделі көшесі №1-32 үйлер, Зерделі №12,13 көшесі №11-69 үйлер, Самал 1 көшесі №3-85 үйлер, Самал 2 көшесі №31-83 үйлер, Самал 4 және 5 көшесі №1-42 үйлер, 7 көше №1-85 үйлер, 10 көше №65-89 үйлер, 11 көше №1-10 үйлер, 12 көше №1-6 үйлер, 13 көше №4-12 үйлер, 14 көше №1-26 үйлер, 15 көше №1-15 үйлер, 16 көше №24-49 үйлер, 17 көше №25-40 үйлер, 18 көше №26-39 үйлер, 19 және 20 көше №33-44 үйлер.
№884 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Сатыбалды көшесі №50а, "Толағай" балабақшасының ғимараты.
Шекаралары: Тараз көшесі №48-121 үйлер, Құлыншақ ақын көшесі №48-136 үйлер, Шәді ақын көшесі №47-140 үйлер, Баба Түкті Шашты Азиз көшесі №54-147 үйлер, Сүгір күйші көшесі №86-166 үйлер, Қорқыт ата көшесі №74-155 үйлер, Арыстан баб көшесі №68-95 үйлер, Айша бибі көшесі №62-127 үйлер, Үкаш ата көшесі №52-117 үйлер, Т.Рүстемов көшесі №1-136 үйлер, Майлы Қожа көшесі №1-136 үйлер, Ж.Кенжебай көшесі №1-133 үйлер, А.Жүйнек көшесі №1-132 үйлер, И.Накипов көшесі №1-136 үйлер, Сатыбалды көшесі №2-104 үйлер, Жібек жолы көшесі №24-47 үйлер.
№885 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, 39 көшесі №7, "Балдаурен" балабақшасының ғимараты.
Шекаралары: 1 көше №1-53 үйлер, 2 көше №48-111 үйлер, 3 көше №1-26 үйлер, 4 көше №1-51 үйлер, 5 көше №2-45 үйлер, 39 көше №3-56 үйлер, 53 көше №2-25 үйлер, 54 көше №1-37 үйлер, 61 көше №1-30 үйлер, 62 көше №9-39 үйлер, 64 көше №18-77 үйлер, 65 көше №27-55 үйлер, 79 көше №37,39 үйлер, Наурыз көшесі №7 үй, Бірлік көшесі №49-53 үйлер.
№886 сайлау учаскесі

Границы: дома №63-107 по улице Толе би, дома №36-78 четной стороны и 1-61 нечетной стороны по улице Аяз би, дома №1-55 нечетной стороны, №22-74 четной стороны, №53-85 нечетной стороны и №2-26 четной стороны по улице Фитрат, дома №1-53 нечетной стороны, №2-38 четной стороны и №55-61 нечетной стороны по улице Хамза, дома №54-78 четной стороны, №80а-122 четной стороны и №101-141 нечетной стороны по улице Толе би, дома №1-19 нечетной стороны и №2-10 четной стороны по улице Меирманова, дома №2-92 и №106-134 четной стороны по улице Абылай хана, дома №26/1-26/10 по улице Абылай хана, дома №20-25 по улице Привокзальная, дома №1-9 по улице Д.Бедный, дома №1-9 по улице Дулатова, дома №1-15 нечетной стороны и №4-26 четной стороны по улице Пошанова.
Избирательный участок №883
Центр: город Туркестан, улица Самал №84а, здание детского сада "Балгын"
Границы: дома №3-140 по улице С.Торайгырова, дома №3-179 по улице Базар жырау, дома №1-149 по улице Новый село, дома №1-32 по улице Жидели, дома №11-69 по улице Зердели №12 и №13, дома №3-85 по улице Самал №1, дома №31-83 по улице Самал №2, дома №1-42 по улице Самал №4 и №5, дома №1-85 по улице №7, дома №65-89 по улице №10, дома №1-10 по улице №11, дома №1-6 по улице №12, дома №4-12 по улице №13, дома №1-26 по улице №14, дома №1-15 по улице №15, дома №24-49 по улице №16, дома №25-40 по улице №17, дома №26-39 по улице №18, дома №33-44 по улице №19 и №20.
Избирательный участок №884
Центр: город Туркестан, улица Сатыбалды №50А, здание детского сада "Толагай"
Границы: дома №48-121 по улице Тараз, дома №48-136 по улице Кулыншак акын, дома №47-140 по улице Шади акын, дома №54-147 по улице Баба Тукти Шашты Азиз, дома №86-166 по улице Сугир куйши, дома №74-155 по улице Коркыт ата, дома №68-95 по улице Арыстан баб, дома №62-127 по улице Айша биби, дома №52-117 по улице Укаш ата, дома №1-136 по улице Т.Рустемова, дома №1-136 по улице Майлы кожа, дома №1-133 по улице Ж.Кенжебай, дома №1-132 по улице А.Жуйнеки, дома №1-136 по улице И.Накипова, дома №2-104 по улице Сатыбалды, дома №24-47 по улице Жибек жолы.
Избирательный участок №885
Центр: город Туркестан, улица №39 №7, здание детского сада "Балдаурен"
Границы: дома №1-53 по улице №1, дома №48-111 по улице №2, дома №1-26 по улице №3, дома №1-51 по улице №5, дома №3-56 по улице №39, дома №2-25 по улице №53, дома №1-37 по улице №54, дома №1-30 по улице №61, дома №9-39 по улице №62, дома №18-77 по улице №64, дома №27-55 по улице №65, дома №37 и №39 по улице №79, дома №7 по улице Наурыз, дома №49-53 по улице Бирлик.
Избирательный участок №886

Орталығы: Түркістан қаласы, Қазыбек би көшесі №156Б, Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің №2 корпусы "Спорт факультеті" ғимараты.
Шекаралары: Құрбан ата көшесі №41-88 үйлер, Қазыбек би көшесі №151-280 үйлер, Ғ.Мұратбаев көшесі №1-60 үйлер, М.Жалил көшесі №111-191 үйлер, Баласағұн көшесі №91-142 үйлер, Ө.Тілепов көшесі №106-154 үйлер, Шекті тілеу Жолдаяқ көшесі №2-40 үйлер, Ынтымақ көшесі №1-35 үйлер.
№887 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, М.Әбенова көшесі н/з, С.Рахимов атындағы жалпы орта мектебінің ескі ғимараты.
Шекаралары: Қ.Рысқұлбеков көшесі №1-38 үйлер, Алхожа Ата, Ә.Тұтқабаев, К.Мусаев, А.Оразбаева көшелеріндегі үйлер толығымен.
№888 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Балтакөл тас жолы н/з, "Балапан" балабақшасының ғимараты.
Шекаралары: Астананың 10 жылдығы көшесі №1-70 үйлер, Теріскей көшесі №1-64 үйлер, Қарашық көшесі №1-64 үйлер, Байқоңыр көшесі №1-74 үйлер, Беларық көшесі №1-20 үйлер, Қарсақты көшесі №1-68 үйлер.
№889 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Балақаев көшесі №86А, "Өркен" балабақшасының ғимараты.
Шекаралары: М.Жұмабаев көшесі №1-41 үйлер, П.Ахметов көшесі №1-47 үйлер, А.Навои көшесі №1-81 үйлер, Б.Қойшыбаев көшесі №1-71 үйлер, Ж.Саин көшесі №1-50 үйлер, М.Балахаев көшесі №41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57 көп қабатты тұрғын үйлер, М.Балақаев көшесі №42-104 үйлер, А.Жангельдин көшесі №1-45 үйлер, Жангельдин өткелі №1-12 үйлер.
№900 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Отырар м/а, А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Исмаилов көшесі №45-103 үйлер, Усманов көшесі №44-104 үйлер, М.Шоқай көшесі №41-146 үйлер, Ж.Кәрменов көшесі №46-143 үйлер, Отырар мөлтек ауданындағы көп қабатты тұрғын үйлер.

Центр: город Туркестан, улица Казыбек би №156Б, здание факультета "Спорта" №2 корпуса Международного Казахско-Турецкого университета.
Границы: дома №41-88 по улице Курбан ата, дома №151-280 по улице Казыбек би, дома №1-60 по улице Г.Муратбаева, дома №111-191 по улице М.Жалила, дома №91-142 по улице Баласагун, дома №106-154 по улице О.Тилепова, дома №2-40 по улице Шекти тилеу Жолдаякова, дома №1-35 по улице Ынтымак.
Избирательный участок №887
Центр: город Туркестан, улица М.Абенова б/н, здание средней школы имени С.Рахимова.
Границы: дома №1-38 по улице К.Рыскулбекова, дома по улицам Алхожа Ата, А.Туткабаева, К.Мусаева, А.Оразбаева полностью.
Избирательный участок №888
Центр: город Туркестан, Балтакольская трасса б/н, здание детского сада "Балапан".
Границы: дома №1-70 по улице 10 лет Астаны, дома №1-64 по улице Терискей, дома №1-64 по улице Карашык, дома №1-74 по улице Байконыр, дома №1-20 по улице Беларык, дома №1-68 по улице Карсакты.
Избирательный участок №889
Центр: город Туркестан, улица Балакаева №86А, здание детского сада "Оркен"
Границы: дома №1-41 по улице М.Жумабаева, дома №1-47 по улице П.Ахметова, дома №1-81 по улице А.Навои, дома №1-71 по улице Б.Койшыбаева, дома №1-50 по улице Ж.Саина, многоэтажные дома №41, №45, №47, №49, №51, №53, №55, №57 по улице М.Балахаева, дома №42-104 по улице М.Балахаева, дома №1-45 по улице А.Жангельдина, дома №1-12 в переулке А.Жангельдина.
Избирательный участок №900
Центр: город Туркестан, микрорайон Отырар б/н, здание средней школы имени А.Байтурсынова.
Границы: дома №45-103 по улице У.Исмайлова, дома №44-104 по улице Ж.Усманова, дома №41-146 по улице М.Шоқай, дома №46-143 по улице Ж.Карменова, многоэтажные дома в микрорайоне "Отырар".