Бәйдібек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі № 23/121 "Бәйдібек ауданы бойынша аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегiн көрсетудiң мөлшерi мен тәртiбiн бекiту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 тамыздағы № 55/333 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 қыркүйекте № 5776 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабының 1 тармағына сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі № 23/121 "Бәйдібек ауданы бойынша аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегiн көрсетудiң мөлшерi мен тәртiбiн бекiту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2621 тіркелген, 2014 жылғы 7 мамырда "Шаян" газетінде және 2014 жылғы 29 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Бәйдібек ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Бәйдібек аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Ғ. Қапалбаев
Аудандық мәслихат хатшысы М. Нахипбеков

О признании утратившим силу решение маслихата района Байдибек от 4 апреля 2014 года № 23/121 "Об утверждении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Байдибекскому району"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 28 августа 2020 года № 55/333. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 4 сентября 2020 года № 5776
В соответствии с пунктом 5 статья 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения маслихата района Байдибек от 4 апреля 2014 года № 23/121 "Об утверждении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Байдибекскому району" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2621, опубликованного 7 мая 2014 года в газете "Шаян" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 апреля 2014 года).
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата района Байдибек" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата района Байдибек после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата Г. Капалбаев
Секретарь районного маслихата М. Нахипбеков