Бәйдібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 46/288 "2020–2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 қыркүйектегі № 56/336 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 қыркүйекте № 5808 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына және Бәйдібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 шілдедегі № 55/330 "Бәйдібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 45/281 "2020-2022 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5791 тіркелген шешіміне сәйкес Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 46/288 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5344 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ағыбет ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер –26 359 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 395 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 121 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi –23 843 мың теңге;
2) шығындар – 26 777 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -418 мың тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 418 мың тенге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –418".
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
2. 2020 жылы аудандық бюджеттен Ағыбет ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 23 843 мың теңге болып белгіленсін.
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Алғабас ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті 2 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

О внесении изменений в решение маслихата района Байдибек от 27 декабря 2019 года № 46/288 "О бюджетах сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 11 сентября 2020 года № 56/336. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 18 сентября 2020 года № 5808. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением маслихата района Байдибек от 28 июля 2020 года за № 55/330 "О внесении изменений в решение маслихата района Байдибек от 20 декабря 2020 года № 45/281 "О районном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5791, маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Байдибек от 27 декабря 2019 года № 46/288 "О бюджетах сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5344, опубликовано 9 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Агыбетский сельский округ на 2020-2022 годы согласно приложении 1 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 359 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 395 тысяч тенге;
неналоговые поступления–121 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов– 23 843 тысяч тенге;
2) затраты–26 777 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -418 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 418 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 418".
пункт 2 изложить в следующей редакции:
2. Установить на 2020 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет Агыбетский сельского округа в сумме 23 843 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Алгабас на 2020-2022 годы согласно приложении 2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кiрiстер – 24 203 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 934 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 76 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 19 193 мың теңге;
2) шығындар –24 864 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 661 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 661 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 661 мың теңге".
4 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
4. 2020 жылы аудандық бюджеттен Алғабас ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 19 193 мың теңге болып белгіленсін.
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Алмалы ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 26 011 мың теңге:
салықтық түсiмдер –2 673 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 304 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 23 034 мың теңге;
2) шығындар –26 275 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -264 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 264 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 264 мың теңге".
6 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
6. 2020 жылы аудандық бюджеттен Алмалы ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 23 034 мың теңге болып белгіленсін.
7 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Ақбастау ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті 4 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 43 468 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 9 718 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 120 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi –33 630 мың теңге;
2) шығындар – 44 150 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

1) доходы – 24 203 тысяч тенге:
налоговые поступления –4 934 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 76 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 19 193 тысяч тенге;
2) затраты –24 864 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -661,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –661 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 661 тысяч тенге".
пункт 4 изложить в следующей редакции:
4. Установить на 2020 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Алгабас в сумме 19 193 тысяч тенге.
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Алмалы на 2020-2022 годы согласно приложении 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 26 011 тысяч тенге:
налоговые поступления –2 673 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 304 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –23 034 тысяч тенге;
2) затраты –26 275 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -264 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–264 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 264 тысяч тенге".
пункт 6 изложить в следующей редакции:
6. Установить на 2020 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Алмалы в сумме 23 034 тысяч тенге.
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет сельского округа Акбастау на 2020-2022 годы согласно приложении 4 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 43 468 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 718 тысяч тенге;
неналоговые поступления–120 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов– 33 630 тысяч тенге;
2) затраты–44 150 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -682 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 682 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –682 мың теңге".
8 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
8. 2020 жылы аудандық бюджеттен Ақбастау ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 25 671 мың теңге болып белгіленсін.
9 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Боралдай ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 5 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер –182 249 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 16 736 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 316 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0;
трансферттер түсiмi –165 197 мың теңге;
2) шығындар – 182 958 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -709 мың тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 709 мың тенге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –709".
10 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
10. 2020 жылы аудандық бюджеттен Боралдай ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 165 197 мың теңге болып белгіленсін.
11 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11. Бөген ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 6 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн.
1) кiрiстер – 31 922 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 6 960 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –139 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi –24 823 мың теңге;
2) шығындар – 32 267 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 345 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 345 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 345 мың теңге".
12 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
12. 2020 жылы аудандық бюджеттен Бөген ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 24 823 мың теңге болып белгіленсін.
13 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

5) дефицит (профицит) бюджета – -682 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 682 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 682 тысяч тенге".
пункт 8 изложить в следующей редакции:
8. Установить на 2020 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Акбастау в сумме 25 671 тысяч тенге.
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить бюджет сельского округа Боралдай на 2020-2022 годы согласно приложении 5 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы -182 249 тысяч тенге:
налоговые поступления – 16 736 тысяч тенге;
неналоговые поступления–316 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов– 165 197 тысяч тенге;
2) затраты–182 958 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -709,0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 709 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 709".
пункт 10 изложить в следующей редакции:
10. Установить на 2020 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Боралдай в сумме 165 197 тысяч тенге.
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Утвердить бюджет сельского округа Боген на 2020-2022 годы согласно приложении 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 922 тысяч тенге:
налоговые поступления –6 960 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 139 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –24 823 тысяч тенге;
2) затраты – 32 267 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -345 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 345 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 345 тысяч тенге".
пункт 12 изложить в следующей редакции:
12. Установить на 2020 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Боген сумме 24 823 тысяч тенге.
пункт 13 изложить в следующей редакции:

3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 346 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 346 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –1 346 мың теңге".
18 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
18. 2020 жылы аудандық бюджеттен Көктерек ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 29 591 мың теңге болып белгіленсін.
19 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"19. Мыңбұлақ ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 196 661 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 116 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 100 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 191 445 мың теңге;
2) шығындар – 197 379 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:-
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -718 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 718 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 718 мың теңге".
20 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
20. 2020 жылы аудандық бюджеттен Мыңбұлақ ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 191 445 мың теңге болып белгіленсін".
21 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"21. Шаян ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 11 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн":
1) кiрiстер – 56 690 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 27 806 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 374 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 28 510 мың теңге;
2) шығындар – 58 812 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 122 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 122 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 346 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 346 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 346 тысяч тенге".
пункт 18 изложить в следующей редакции:
18. Установить на 2020 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Коктерек в сумме 29 591 тысяч тенге.
пункт 19 изложить в следующей редакции:
"19. Утвердить бюджет сельского округа Мынбулак на 2020-2022 годы согласно приложении 10 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 196 661 тысяч тенге:
налоговые поступления –5 116 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 191 445 тысяч тенге;
2) затраты –197 379 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -718 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -718 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 718 тысяч тенге".
пункт 20 изложить в следующей редакции:
20. Установить на 2020 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Мынбулак в сумме 191 445 тысяч тенге.
пункт 21 изложить в следующей редакции:
"21. Утвердить бюджет сельского округа Шаян на 2020-2022 годы согласно приложении 11 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 56 690 тысяч тенге:
налоговые поступления – 27 806 тысяч тенге;
неналоговые поступления– 374 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов–28 510 тысяч тенге;
2) затраты – 58 812 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 122 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 122 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –2 122 мың теңге".
22 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
22. 2020 жылы аудандық бюджеттен Шаян ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 28 510 мың теңге болып белгіленсін.
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 және 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 және 11 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
23. "Бәйдібек ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

используемые остатки бюджетных средств – 2 122 тысяч тенге".
пункт 22 изложить в следующей редакции:
22. Установить на 2020 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Шаян в сумме 28 510 тысяч тенге.
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 и 31 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11 к настоящему решению.
23. Государственному учреждению "Аппарат маслихата района Байдибек" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:

1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Бәйдібек ауданының мәслихатының интернет - ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
24. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Ғ. Қапалбаев
Аудандық мәслихат хатшысы М. Нахипбеков
Байдібек аудандық мәслихатының

1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата района Байдибек после его официального опубликования.
24. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Районногомаслихата Г. Капалбаев
Секретарь районного маслихата М. Нахипбеков
Приложение 1 к решению
маслихата района Байдибек