2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 61/365 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 20 қаңтарда № 6029 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесi!
Осы шешiм 01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Бәйдібек ауданының мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 60/358 "2021-2023 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6000 тіркелген шешіміне сәйкес, Бәйдібек ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ағыбет ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 44 087 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 503 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 143 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 40 441 мың теңге;
2) шығындар – 45 170 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 083 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1 083 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –1 083 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 25.11.2021 № 16/365 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылы аудандық бюджеттен Ағыбет ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 22 010 мың теңге болып белгіленсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 25.11.2021 № 16/365 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Алғабас ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті 4 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 58 119 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 7 657 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 56 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 50 406 мың теңге;

О бюджетах сельских округов на 2021-2023 годы
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 29 декабря 2020 года № 61/365. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 20 января 2021 года № 6029.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2021.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением маслихата района Байдибек от 21 декабря 2020 года № 60/358 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6000, маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Агыбетского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы -44 087 тысяч тенге:
налоговые поступления –3 503 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 143 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –40 441 тысяч тенге;
2) затраты – 45 170 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 083 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 1 083 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 083 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25.11.2021 № 16/365 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Установить на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Агыбет в сумме 22 010 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25.11.2021 № 16/365 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Утвердить бюджет сельского округа Алгабас на 2021-2023 годы согласно приложению 4 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 58 119 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 657 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 56 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 50 406 тысяч тенге;

2) шығындар – 59 355 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 236 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 236 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 236 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 25.11.2021 № 16/365 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2021 жылы аудандық бюджеттен Алғабас ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 19 472 мың теңге болып белгіленсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 25.11.2021 № 16/365 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Алмалы ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті 7 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 36 677 мың теңге:
салықтық түсiмдер –4 141 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 20 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 32 516 мың теңге;
2) шығындар – 37 722 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 045 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 045 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 045 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 25.11.2021 № 16/365 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2021 жылы аудандық бюджеттен Алмалы ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 22 925 мың теңге болып белгіленсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 25.11.2021 № 16/365 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Ақбастау ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті 10 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 52 756 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 11 955 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 69 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

2) затраты –59 355 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 236 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 236 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 236 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25.11.2021 № 16/365 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Установить на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Алгабас в сумме 19 472 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25.11.2021 № 16/365 (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Утвердить бюджет сельского округа Алмалы на 2021-2023 годы согласно приложению 7 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 677 тысяч тенге:
налоговые поступления 4 141 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 32 516 тысяч тенге;
2) затраты – 37 722 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 045 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–1 045 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 045 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25.11.2021 № 16/365 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Установить на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Алмалы в сумме 22 925 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25.11.2021 № 16/365 (вводится в действие с 01.01.2021).
7. Утвердить бюджет сельского округа Акбастау на 2021-2023 годы согласно приложению 10 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 756 тысяч тенге:
налоговые поступления –11 955 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 69 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

трансферттер түсiмi – 40 732 мың теңге;
2) шығындар – 53 982 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 226 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 226 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –1 226 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 25.11.2021 № 16/365 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2021 жылы аудандық бюджеттен Ақбастау ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 23 140 мың теңге болып белгіленсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 25.11.2021 № 16/365 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. Боралдай ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 64 135 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 19 332 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 160 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 44 643 мың теңге;
2) шығындар – 64 790 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -655 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –655 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –655 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 25.11.2021 № 16/365 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2021 жылы аудандық бюджеттен Боралдай ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 14 290 мың теңге болып белгіленсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 25.11.2021 № 16/365 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. Бөген ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн.
1) кiрiстер – 43166 мың теңге:
салықтық түсiмдер –10258 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –80 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 32828 мың теңге;

поступления трансфертов – 40 732 тысяч тенге;
2) затраты – 53 982 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 226 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 226 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 226 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25.11.2021 № 16/365 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Установить на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Акбастау в сумме 23 140 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25.11.2021 № 16/365 (вводится в действие с 01.01.2021).
9. Утвердить бюджет сельского округа Боралдай на 2021-2023 годы согласно приложению 13 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 64 135 тысяч тенге:
налоговые поступления – 19 332 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 160 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –44 643 тысяч тенге;
2) затраты – 64 790 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -655 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 655 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 655 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25.11.2021 № 16/365 (вводится в действие с 01.01.2021).
10. Установить на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Боралдай в сумме 14 290 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 – в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25.11.2021 № 16/365 (вводится в действие с 01.01.2021).
11. Утвердить бюджет сельского округа Боген на 2021-2023 годы согласно приложению 16 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 43166 тысяч тенге:
налоговые поступления –10258 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 80 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –32828 тысяч тенге;

2) шығындар – 43963мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 797 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін
пайдалану) – 797 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –797 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 25.11.2021 № 16/365 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2021 жылы аудандық бюджеттен Бөген ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 19 835 мың теңге болып белгіленсін.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 25.11.2021 № 16/365 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. Борлысай ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 37 753 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 941 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 55 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 33 757 мың теңге;
2) шығындар – 38 412 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -659 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 659 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 659 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 25.11.2021 № 16/365 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2021 жылы аудандық бюджеттен Борлысай ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 23 553 мың теңге болып белгіленсін.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 25.11.2021 № 16/365 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. Жамбыл ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 62 810 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 609 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 169 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

2) затраты –43963тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -797 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –797 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 797 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25.11.2021 № 16/365 (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Установить на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Боген в сумме 19 835 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 – в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25.11.2021 № 16/365 (вводится в действие с 01.01.2021).
13. Утвердить бюджет сельского округа Борлысай на 2021-2023 годы согласно приложению 19 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 37 753 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 941 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 55 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 33 757 тысяч тенге;
2) затраты – 38 412 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -659 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 659 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 659 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25.11.2021 № 16/365 (вводится в действие с 01.01.2021).
14. Установить на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Борлысай в сумме 23 553 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 – в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25.11.2021 № 16/365 (вводится в действие с 01.01.2021).
15. Утвердить бюджет сельского округа Жамбыл на 2021-2023 годы согласно приложению 22 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 810 тысяч тенге:
налоговые поступления –5 609 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 169 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

Ескерту. 22-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 25.11.2021 № 16/365 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
23. "Бәйдібек ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;

Сноска. Пункт 22 – в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25.11.2021 № 16/365 (вводится в действие с 01.01.2021).
23. Государственному учреждению "Аппарат маслихата района Байдибек" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";

2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Бәйдібек ауданының мәслихатының интернет - ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
24. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Б.Омарбеков
Аудандық мәслихат хатшысы М. Нахипбеков
Байдібек аудандық мәслихатының
2020 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 61/365 шешіміне 1 қосымша
Ағыбет ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 25.11.2021 № 16/365 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3

2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата района Байдибек после его официального опубликования.
24. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
районного маслихата Б.Омарбеков
Секретарь районного маслихата М.Нахипбеков
Приложение 1 к решению
маслихата района Байдибек
от 29 декабря 2020 года
№ 61/365
Бюджет Агыбетского сельского округа на 2021 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25.11.2021 № 16/365 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3