Қазығұрт ауданы, Сарапхана ауылдық округі, Сарапхана елді мекенінің шекарасын өзгерту туралы
Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 4 маусымдағы № 1 бірлескен қаулысы және Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 маусымдағы № 58/358-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 маусымда № 5653 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, ауданның жер қатынастары мен құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімдерінің бірлескен ұсынысы негізінде Қазығұрт ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт ауданы Сарапхана ауылдық округі, Сарапхана елді мекеніне 2,5 гектар ортақ пайдаланудағы жайылым жер қосылу арқылы жалпы көлемі 354,4 гектарға шекарасы өзгертілсін.
2. "Қазығұрт аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен қаулы және шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы бірлескен қаулы және шешім Қазығұрт ауданы мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Телғараев
Сессия төрағасы Ә. Қожахан
Мәслихат хатшысы У. Копеев

Об изменении границы населенного пункта Сарапхана сельского округа Сарапхана, Казыгуртского района
Совместные постановление акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 4 июня 2020 года № 1 и решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 4 июня 2020 года № 58/358-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 12 июня 2020 года № 5653
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании совместного представления отделов земельных отношений и строительства, архитектуры и градостроительства района акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВИЛ и Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы населенного пункта Сарапхана сельского округа Сарапхана Казыгуртского района общей площадью 354,4 гектар, путем включения 2,5 гектаров пастбищных земель общего пользования.
2. Государственному учреждению "Аппарат Казыгуртского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего совместного постановления и решения на интернет-ресурсе Казыгуртского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Данное совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Телгараев
Председатель сессии А. Кожахан
Секретарь маслихата У. Копеев