Қазығұрт аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 52/317-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 тамыздағы № 61/376-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 4 қыркүйекте № 5775 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 21 тамыздағы № 51/531-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/472-VІ "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5757 тіркелген шешіміне сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 52/317-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5340 тіркелген, 2020 жылы 17 қаңтардағы "Қазығұрт тынысы" газетінде және 2020 жылдың 5 қаңтарында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 26 444 664 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 617 094 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 11 839 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 106 908 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 24 708 823 мың теңге;
2) шығындар – 26 613 841 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 172 515 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 217 480 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 44 965 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 32 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 32 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -373 692 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 373 692 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 217 480 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 44 965 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 201 177 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Казыгуртского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 52/317-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 28 августа 2020 года № 61/376-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 4 сентября 2020 года № 5775. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 21 августа 2020 года № 51/531-VI "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года № 44/472-VІ "Об областном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5757, Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 52/317-VІ "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5340, опубликовано 17 января 2020 года в газете "Казыгурт тынысы" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Казыгуртского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 444 664 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 617 094 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 839 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 106 908 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 708 823 тысяч тенге;
2) затраты – 26 613 841 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 172 515 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 217 480 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 44 965 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 32 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 32 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -373 692 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 373 692 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 217 480 тысяч тенге;
погашение займов – 44 965 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 201 177 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. "Қазығұрт аудандық маслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Қазығұрт аудандық мәслихатының интернет – ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А. Жылкыбаев
Аудандық мәслихат хатшысы У. Копеев
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
28 тамыздағы № 61/376-VI
шешіміне қосымша
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
20 желтоқсандағы № 52/317-VI
шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы

2. Государственному учреждению "Аппарат Казыгуртского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Казыгуртского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
районного маслихата А. Жылкыбаев
Секретарь районного маслихата У. Копеев
Приложение к решению
Казыгуртского районного маслихата
от 28 августа 2020 года № 61/376-VI
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного маслихата
от 20 декабря 2019 года № 52/317-VI
Районный бюджет на 2020 год
Категорий
Сумма тысяч тенге
Классы Наименование
Подклассы