Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 8 тамыздағы № 271 "Ауыл, ауылдық округ әкімінің басқаруына берілетін аудандық коммуналдық меншіктің тізбесін айқындау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 10 қыркүйектегі № 232 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 10 қыркүйекте № 5792 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 11 шілдедегі Заңының 1 бабының 7 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Қазығұрт ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 8 тамыздағы № 271 "Ауыл, ауылдық округ әкімінің басқаруына берілетін аудандық коммуналдық меншіктің тізбесін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4196 тіркелген, 2017 жылғы 7 қыркүйекте "Қазығұрт тынысы" газетінде және 2017 жылғы 6 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Қазығұрт ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Қазығұрт ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін;
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.А.Қалымбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Телгараев

О признании утратившим силу постановления акимата Казыгуртского района от 8 августа 2017 года № 271 "Об определении перечня районного коммунального имущества, передаваемого в управление акиму села, сельского округа"
Постановление акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 10 сентября 2020 года № 232. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 10 сентября 2020 года № 5792
В соответствии с пунктом 7 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 11 июля 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам развития местного самоуправления", со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Казыгуртского района от 8 августа 2017 года № 271 "Об определении перечня районного коммунального имущества, передаваемого в управление акиму села, сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4196, опубликовано 7 сентября 2017 года в газете "Қазығұрт тынысы" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 6 сентября 2017 года).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Казыгуртского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Казыгуртского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Т.А.Калымбетова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого дня официального опубликования.
Аким района Т. Телгараев