2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 67/410-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 12 қаңтарда № 6021 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Қазығұрт аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 66/399-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5993 тіркелген шешіміне сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт ауылы округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 101 116 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 68 371 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 32 745 мың теңге;
2) шығындар – 113 245 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 129 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 129 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 129 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 20.12.2021 № 19/81-VII шешiмiмен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 19 722 мың теңге болып белгіленсін.
3. Сарапхана ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 62 236 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 15 249 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 46 987 мың теңге;
2) шығындар – 66 037 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;

О бюджете сельских округов на 2021-2023 годы
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 31 декабря 2020 года № 67/410-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 12 января 2021 года № 6021. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2021.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Казыгуртского районного маслихата от 21 декабря 2021 года № 66/399-VI "О районном бюджете на 2021-2023 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5993 Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Казыгурт на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 101 116 тысяч тенге:
налоговые поступления – 68 371 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 32 745 тысяч тенге;
2) затраты – 113 245 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 129 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 129 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 12 129 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 20.12.2021 № 19/81-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Предусмотреть на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 19 722 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Сарапхана на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 236 тысяч тенге:
налоговые поступления – 15 249 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 46 987 тысяч тенге;
2) затраты – 66 037 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 20.12.2021 № 19/81-VII шешiмiмен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. 2021 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 23 976 мың теңге болып белгіленсін.
27. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек Кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес, 2021 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше белгiленбесе, жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемiнде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленсін.
28. "Қазығұрт аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;

Сноска. Пункт 25 - в редакции решения Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 20.12.2021 № 19/81-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
26. Предусмотреть на 2021 год размер субвенции, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 23 976 тысяч тенге.
27. Согласно пункту 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, к 2021 году специалистам в области социального обеспечения, культуры и спорта являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств установить повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, если иное не установлено законами Республики Казахстан.
28. Государственному учреждению "Аппарат Казыгуртского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";

2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Қазығұрт аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
29. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Е. Аманкулов
Аудандық мәслихат хатшысының
міндетін уақытша атқарушы А. Жылкыбаев
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
31 желтоқсандағы № 67/410-VI
шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт ауылы округінің 2021 жылға арналған бюджеті

2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Казыгуртского районного маслихата после его официального опубликования.
29. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии районного маслихата Е. Аманкулов
Временно исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата А. Жылкыбаев
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного
маслихата от 31 декабря
2020 года № 67/410-VI
Бюджет сельского округа Казыгурт на 2021 год