Мақтаарал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 60-368-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 маусымдағы № 66-411-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 18 маусымда № 5660 болып тiркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 29 мамырдағы № 49/510-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/472-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5637 тіркелген шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақтаарал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 60-368-VІ "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5324 тіркелген, 2019 жылғы 30 желтоқсанында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Мақтаарал ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 31 418 211 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 217 273 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 293 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 322 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30 168 323 мың теңге;
2) шығындар – 31 483 875 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 234 764 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 322 097 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 87 333 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 300 647 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 300 647 мың теңге:
қарыздар түсімі – 322 097 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 86 682 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 65 232 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Мактааральского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 60-368-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 12 июня 2020 года № 66-411-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 18 июня 2020 года № 5660. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 29 мая 2020 года № 49/510-VI "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года № 44/472-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5637, Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мактааральского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 60-368-VІ "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5324, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 декабря 2019 года) следующие изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Мактааральского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 418 211 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 217 273 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 293 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 322 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 168 323 тысяч тенге;
2) затраты – 31 483 875 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 234 764 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 322 097 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 87 333 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 300 647 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 300 647 тысяч тенге:
поступление займов – 322 097 тысяч тенге;
погашение займов – 86 682 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 65 232 тысяч тенге".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

2. "Мақтаарал аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Мақтаарал ауданының мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мақтаарал аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы Б. Жуманов
Мақтаарал аудандық
мәслихатының хатшысы К. Сарсекбаев
Мақтаарал аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
12 маусымдағы № 66-411-VI
шешіміне 1-қосымша
Мақтаарал аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
23 желтоқсандағы № 60-368-VI
шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
1
2
3

2. Государственному учреждению "Аппарат Мактааральского районного маслихата" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Мактааральского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Мактааральского
районного маслихата Б. Жуманов
Секретарь маслихата
Мактааральского района К. Сарсекбаев
Приложение 1 к решению
Мактааральского районного
маслихата от 12 июня
2020 года № 66-411-VI
Приложение 1 к решению
Мактааральского районного
маслихата от 23 декабря
2019 года № 60-368-VI
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

3 141 128
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
15 739 693
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
14 814 103
003
Жалпы білім беру
14 685 846
006
Балаларға қосымша білім беру
128 257
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
925 590
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
925 590
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
82 851
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
82 851
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
82 851
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
794 427
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
794 427
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 027
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
306 105
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
23 859
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
199
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
235 237
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
210 000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
6 442 017
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3 794 471
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3 792 689
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 792 689
084
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75-жылдығына арналған мерекелік іс-шараларды өткізу
0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 782
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1 782
2
Әлеуметтiк көмек
2 572 834
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 572 834
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 773 573
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

3 141 128
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
15 739 693
464
Отдел образования района (города областного значения)
14 814 103
003
Общеобразовательное обучение
14 685 846
006
Дополнительное образование для детей
128 257
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
925 590
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
925 590
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
82 851
464
Отдел образования района (города областного значения)
82 851
018
Организация профессионального обучения
82 851
9
Прочие услуги в области образования
794 427
464
Отдел образования района (города областного значения)
794 427
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19 027
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
306 105
012
Капитальные расходы государственного органа
0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
23 859
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
199
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
235 237
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
210 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6 442 017
1
Социальное обеспечение
3 794 471
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3 792 689
005
Государственная адресная социальная помощь
3 792 689
084
Проведение мероприятий, посвященных 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 782
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1 782
2
Социальная помощь
2 572 834
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 572 834
002
Программа занятости
1 773 573
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

24 306
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
20 340
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
132 935
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 528
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
134 571
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
86 483
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
297 571
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
99 527
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
74 712
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
74 712
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 468
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 044
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
14 200
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 591 071
1
Тұрғын үй шаруашылығы
933 890
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
933 390
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
0
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
0
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде
коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
933 390
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
500
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
500
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
0
024
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
0
2
Коммуналдық шаруашылық

24 306
006
Оказание жилищной помощи
20 340
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
132 935
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 528
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
134 571
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
86 483
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
297 571
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
99 527
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
74 712
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
74 712
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
57 468
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 044
021
Капитальные расходы государственного органа
0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
14 200
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 591 071
1
Жилищное хозяйство
933 890
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
933 390
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
0
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
933 390
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
500
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
500
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
0
024
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
0
2
Коммунальное хозяйство

1 056 636
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
23 945
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
23 945
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 195
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
750
9
Басқалар
1 032 691
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
508 363
040
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 680
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
506 683
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
15 000
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
15 000
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорны
0
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
242 118
077
Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
242 118
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
267 210
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
267 210
14
Борышқа қызмет көрсету
6 282
1
Борышқа қызмет көрсету
6 282
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
6 282
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
6 282
15
Трансферттер
457 877
1
Трансферттер
457 877
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

1 056 636
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
23 945
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
23 945
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
23 195
003
Поддержка предпринимательской деятельности
0
004
Капитальные расходы государственного органа
750
9
Прочие
1 032 691
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
508 363
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1 680
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
506 683
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
15 000
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
15 000
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
0
464
Отдел образования района (города областного значения)
242 118
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
242 118
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
267 210
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
267 210
14
Обслуживание долга
6 282
1
Обслуживание долга
6 282
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
6 282
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
6 282
15
Трансферты
457 877
1
Трансферты
457 877
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)