2021-2023 жылдарға арналған кенттер мен ауылдық округтердің бюджеті туралы
Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 76-463-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 31 желтоқсанда № 6006 болып тiркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75-бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Мақтарал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 75-455-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы", нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5986 тіркелген шешіміне сәйкес шешіміне сәйкес, Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. А.Қалыбеков ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 5, 6 және 7-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 45 439 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 7 468 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 37 971 мың теңге;
2) шығындар – 50 990 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 551 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 551 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 551 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 08.12.2021 № 15-80-VII шешiмiмен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Мырзакент кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 9, 10 және 11-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 56 045 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 32 488 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 23 557 мың теңге;
2) шығындар – 59 035 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О бюджете поселков и сельских округов на 2021-2023 годы
Решение Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 30 декабря 2020 года № 76-463-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 31 декабря 2020 года № 6006. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2021.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мактааральского районного маслихата № 75-455-VI от 23 декабря 2020 года "О районном бюджете на 2021-2023 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5986, Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа А.Калыбеков на 2021-2023 годы согласно приложениям 5, 6 и 7 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 439 тысяч тенге;
налоговые поступления – 7 468 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 37 971 тысяч тенге;
2) затраты – 50 990 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 551 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 551 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 5 551 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 08.12.2021 № 15-80-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет поселка Мырзакент на 2021-2023 годы согласно приложениям 9, 10 и 11 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 045 тысяч тенге;
налоговые поступления – 32 488 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 23 557 тысяч тенге;
2) затраты – 59 035 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;

2) шығындар – 73 428 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 172 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 172 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 172 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 06.10.2021 № 12-63-VII шешiмiмен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. 2021 жылға Мақтаарал ауылдық округінен ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсімдер көлемі 42-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
21. 2021 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелері белгіленсін.
22. "Мақтаарал аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;

2) затраты – 73 428 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 172 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 172 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 172 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 19 - в редакции решения Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 06.10.2021 № 12-63-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
20. Утвердить объем поступлений в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения сельского округа Мактаарал на 2021 год, согласно приложению 42.
21. Установить на 2021 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, культуры являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
22. Государственному учреждению "Аппарат Мактааральского районного маслихата" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";

2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Мақтаарал ауданының мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
23. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мақтаарал аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы Б. Абилов
Мақтаарал аудандық
мәслихатының хатшысы К. Сарсекбаев
Мақтаарал аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
30 желтоқсандағы № 76-463-VI
шешіміне 1-қосымша
Достық ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті

2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Мактааральского районного маслихата после его официального опубликования.
23. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Мактааральского
районного маслихата Б. Абилов
Секретарь маслихата
Мактааральского района К. Сарсекбаев
Приложение 1 к решению
Мактааральского районного
маслихата от 30 декабря
2020 года № 76-463-VI
Бюджет сельского округа Достык на 2021 год